• Clubverhalen

    Techniekcursus Alphense Boys

      In het najaar organiseert Voetbalopleidingscentrum De Complete Techniek een nieuwe techniekcursus bij Alphense Boys, waarin jouw kind kan trainen als een topspeler. Ze introduceren de diepteloopactie van Donny van de Beek in de Champions League, verbeteren de basisvaardigheden in hun ...

    34 keer gezien

     Lees verder

    Woensdagnieuwtjes

    Afgelopen zaterdag maakte beroepsfotograaf Ron Hoenson (was ook jaren de huisfotograaf van Alphense Boys) een mooie foto reportage van de competitiewedstrijd tussen Alphense Boys o15 en PSV o15. Klik op deze link om de foto’s te bekijken of kijk op de website van ...

    87 keer gezien

     Lees verder

    Boys blijft in Velsen steken op 1-1

    Alphense Boys stapte wéér met gemengde gevoelens het veld af, na de tweede uitwedstrijd van dit seizoen en ook het tweede gelijkspel. De Boys beleefde een lastige middag bij RKVV Velsen, waar de spannende maar verder niet zo hoogstaande wedstrijd in 1-1 eindigde. Er had méér in gezeten, maar dat ...

    200 keer gezien

     Lees verder

    1 van pagina 296

  • Clubactiviteiten

  • Wedstrijdverslagen

    Alphense Boys JO14-1 –Rksv DCG JO14-1 Sobere overwinning geeft ook 3 punten

    Het is vandaag een heerlijke zonnige dag met volop voetbalspektakel bij de Boys. De JO14 ontvangt [Lees verder]

    85 keer gezien
    Zaterdag 3 krijgt lesje nederigheid in Lisse

    Vandaag stond de uitwedstrijd tegen FC Lisse op het programma. Na 2 gewonnen wedstrijden stonden we [Lees verder]

    76 keer gezien

    1 van pagina 284

  • Alphense Boys Tweets

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    22 sep

    RT @vvrbb: JEUGD | Rijnsburgse Boys O23 komt vanavond om 20.00 uur voor het eerst dit seizoen weer in actie. Tegenstander op het hoofdveld…

  • Onze jarigen

    DatumNaam
    23 sep.Thomas Hansen
    24 sep.Jens Hendriks
    24 sep.Sacha v.d. Maden
    24 sep.Hans Vink
    25 sep.Safouane Rbii
    25 sep.Bryan Verdel
    25 sep.Tim Voskuilen
    26 sep.Dennis Bekema
    26 sep.Alex Koelewijn
    26 sep.René Sassen
    27 sep.Mohamed Kalai
    28 sep.Zakaria El Boutaybi
    28 sep.Robin Sassen
    30 sep.Dani Sucahyo
  • Uitslag(en) Zondag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    zo 20-sep.Velsen Rkvv - Alphense Boys1 - 1
    zo 13-sep.Alphense Boys - Zouaven (de)3 - 0
    di 08-sep.Jong Sparta Rotterdam - Alphense Boys1 - 1
    zo 06-sep.Emmen - Alphense Boys3 - 3
  • Uitslag(en) Zaterdag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    za 19-sep.Linschoten - Alphense Boys3 - 1
    za 05-sep.KSD-Marine - Alphense Boys3 - 0
    za 29-aug.Alphense Boys - Zwarte Pijl1 - 4
  • Programma Zondag 1

    Datum       TijdThuisteamUitteam
    zo 27-sep. 14:00Alphense BoysSilvolde
    za 03-okt. 19:00Longa '30Alphense Boys
    zo 11-okt. 14:00Alphense BoysPurmersteijn
    za 17-okt. 18:00AlcidesAlphense Boys
  • Programma Zaterdag 1

    Datum       TijdThuisUit
    za 26-sep. 15:15Alphense BoysZevenhoven
    za 03-okt. 14:30SportiefAlphense Boys
    za 10-okt. 15:15Alphense BoysKamerik
    za 17-okt. 14:30Siveo '60Alphense Boys
  • Stand hoofdklasse A Zondag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1Be Quick 1887220066
    2Silvolde220046
    3Zouaven (de)320116
    4Alphense Boys312035
    5Velsen Rkvv311124
    6SJC311114
    7TAC'90311104
    8Purmersteijn311104
    9HBS310203
    10Alcides3102-23
    11Hoogeveen3102-33
    12RKZVC3102-63
    13Emmen202002
    14Longa '30202002
    15SDO3021-32
    16RKAVV1001-30
  • Stand 4e klasse B Zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1SCH '44110063
    2Rohda '76110033
    3Siveo '60110033
    4Linschoten110023
    5NSV'46110013
    6Woerden110013
    7Zevenhoven110013
    8Kamerik1001-10
    9VEP1001-10
    10Zwammerdam1001-10
    11Alphense Boys1001-20
    12Bodegraven1001-30
    13Sportief1001-30
    14WDS1001-60
  • Club-Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoort
    di 22-sep.Alphense Boys JO17-1Almere City JO17-11 - 2regulier
    zo 20-sep.Alphense Boys 7Nicolaas Boys 40 - 4regulier
    zo 20-sep.Velsen RkvvAlphense Boys1 - 1regulier
    zo 20-sep.Alphense Boys 3DONK 61 - 1regulier
    zo 20-sep.Alphense Boys 5Floreant 23 - 2regulier
    zo 20-sep.Alphense Boys 4Nieuwkoop 32 - 4regulier
    zo 20-sep.FC Zoetermeer 2Alphense Boys 22 - 6regulier
    za 19-sep.Jodan Boys, de JO19-3Alphense Boys JO19-22 - 2regulier
    za 19-sep.Alphense Boys JO18-1Almere City JO18-10 - 4regulier
    za 19-sep.Alphense Boys 4Meerburg 42 - 1regulier
    za 19-sep.Alphense Boys 3Jodan Boys, de 94 - 0regulier
    za 19-sep.Alphense Boys 5Hazerswoudse Boys 62 - 7regulier
    za 19-sep.Roda JC O21Alphense Boys O211 - 3regulier
    za 19-sep.LinschotenAlphense Boys3 - 1regulier
    za 19-sep.Nieuwerkerk G1Alphense Boys G113 - 0regulier
    za 19-sep.Alphense Boys MO13-1TAVV MO13-112 - 0regulier
    za 19-sep.Alphense Boys JO19-1Blauw-Zwart JO19-12 - 6regulier
    za 19-sep.Alphense Boys JO17-1De Graafschap JO17-12 - 6regulier
    za 19-sep.Alphense Boys JO15-1PSV JO15-11 - 4regulier
    za 19-sep.Alphense Boys JO19-3Cabauw JO19-15 - 0regulier
    za 19-sep.Be Fair JO17-1Alphense Boys JO17-211 - 2regulier
    za 19-sep.Hazerswoudse Boys JO14-1Alphense Boys JO14-31 - 6regulier
    za 19-sep.Blauw-Zwart JO15-4Alphense Boys JO15-42 - 3regulier
    za 19-sep.Zevenhoven MO15-1Alphense Boys MO15-13 - 2regulier
    za 19-sep.Woerden JO12-2Alphense Boys JO12-28 - 1regulier
    za 19-sep.MMO MO17-1Alphense Boys MO17-11 - 1regulier
    za 19-sep.Alphense Boys JO16-1NAC Breda JO16-11 - 6regulier
    za 19-sep.Alphense Boys JO14-1DCG Rksv JO14-15 - 2regulier
    za 19-sep.Alphense Boys JO11-2ARC JO11-314 - 2regulier
    za 19-sep.Alphense Boys JO11-4ARC JO11-62 - 13regulier
    za 19-sep.Alphense Boys JO15-3ESTO JO15-11 - 2regulier
    za 19-sep.Alphense Boys JO16-2Voorschoten`97 JO16-17 - 0regulier
    za 19-sep.Alphense Boys JO17-3Rijnsburgse Boys JO17-42 - 6regulier
    za 19-sep.Sportlust '46 JO12-1Alphense Boys JO12-19 - 3regulier
    za 19-sep.Quick JO13-1Alphense Boys JO13-10 - 2regulier
    za 19-sep.AFC 34 JO13-2Alphense Boys JO13-26 - 3regulier
    za 19-sep.CVV Zwervers MO11-1Alphense Boys MO11-12 - 3regulier
    za 19-sep.Koudekerk JO14-1Alphense Boys JO14-45 - 4regulier
    za 19-sep.Nieuwkoop JO11-1Alphense Boys JO11-315 - 0regulier
    za 19-sep.Alphense Boys JO13-3Woubrugge JO13-13 - 0regulier
    za 19-sep.Alphense Boys MO12-1ASW JO12-12 - 6regulier
    za 19-sep.Rijnvogels, fc JO14-1Alphense Boys JO14-26 - 1regulier
    za 19-sep.Sportlust '46 JO11-1Alphense Boys JO11-13 - 5regulier
    wo 16-sep.ROAC JO19-1Alphense Boys JO19-12 - 1beker
    wo 16-sep.Alphense Boys JO12-1VEP JO12-12 - 5regulier
  • Club-Programma

    Datum        TijdThuisteamUitteamSoortScheidsrechterAccommodatieDetails
    25-09-2020 20:00Alphense Boys 35+1Kagia 35+1regulierSportpark Duinwetering
    25-09-2020 20:30Alphense Boys 35+1DOSR 35+1regulierSportpark Duinwetering
    25-09-2020 21:00Noordwijk 35+2Alphense Boys 35+1regulierSportpark Duinwetering
    26-09-2020 08:30ARC JO9-7Alphense Boys JO9-3regulierSportpark Zegersloot
    26-09-2020 08:30Floreant JO12-1Alphense Boys MO12-1regulierSportpark Floreant
    26-09-2020 09:00Alphense Boys JO13-2UVS JO13-1regulierS.L.J. (Stefan) de NooijerSportpark De Bijlen
    26-09-2020 09:00Alphense Boys JO10-2Rohda '76 JO10-2regulierSportpark De Bijlen
    26-09-2020 09:00Alphense Boys JO11-3TAVV JO11-1regulierSportpark De Bijlen
    26-09-2020 09:00Alphense Boys JO11-1Olympia JO11-1regulierSportpark De Bijlen
    26-09-2020 09:00Alphense Boys JO12-2Sportlust '46 JO12-3regulierSportpark De Bijlen
    26-09-2020 09:00Alphense Boys JO12-1NSV'46 JO12-1regulierSportpark De Bijlen
    26-09-2020 09:00Alphense Boys MO11-1RVC '33 MO11-1regulierSportpark De Bijlen
    26-09-2020 09:00Alphense Boys JO14-4Olympia JO14-2regulierE. E. (Edwin) JacobsSportpark De Bijlen
    26-09-2020 09:00Alphia JO11-2Alphense Boys JO11-4regulierSportpark De Bijlen
    26-09-2020 09:00Cabauw MO13-1Alphense Boys MO13-1regulierAfgeschermdSportpark Cabauw
    26-09-2020 09:50Groeneweg JO7-1Alphense Boys JO7-1regulierSportpark Groene Zoom
    26-09-2020 10:00Floreant JO11-1Alphense Boys JO11-2regulierSportpark Floreant
    26-09-2020 10:00SJZ JO15-1Alphense Boys JO15-2regulierSportpark Haasbroek
    26-09-2020 10:10Alphense Boys JO7-1Floreant JO7-1regulierSportpark Groene Zoom
    26-09-2020 10:15Woerden JO10-1Alphense Boys JO10-1regulierSportpark Woerden
    26-09-2020 10:15VV Haastrecht JO15-1Alphense Boys JO15-3regulierSportpark Wilgenoord
    26-09-2020 10:30Groeneweg JO7-2Alphense Boys JO7-1regulierSportpark Groene Zoom
    26-09-2020 10:45Alphense Boys JO13-1De Graafschap JO13-1regulierG.W.R. (Gijs) van de VeldeSportpark De Bijlen
    26-09-2020 10:45Alphense Boys JO9-2ARC JO9-3regulierSportpark De Bijlen
    26-09-2020 10:45Alphense Boys JO9-1Schoonhoven JO9-1regulierSportpark De Bijlen
    26-09-2020 10:45Alphense Boys JO15-4Quick Boys JO15-6regulierA. (Ahmed) ImaniSportpark De Bijlen
    26-09-2020 10:45Alphense Boys JO14-3Groeneweg JO14-1regulierJ.M. (Jacques) SpijkerSportpark De Bijlen
    26-09-2020 10:45Alphense Boys MO15-1WVC MO15-2regulierE. E. (Edwin) JacobsSportpark De Bijlen
    26-09-2020 10:45Jodan Boys, de JO10-4Alphense Boys JO10-3regulierSportpark Oosterwei
    26-09-2020 10:50Alphense Boys JO7-1CVC Reeuwijk JO7-3regulierSportpark Groene Zoom
    26-09-2020 11:45Alphense Boys JO8-1ARC JO8-1regulierSportpark De Bijlen
    26-09-2020 11:45Alphense Boys JO8-3Haz. Boys JO8-1regulierSportpark De Bijlen
    26-09-2020 12:00FC Volendam JO17-1Alphense Boys JO17-1regulierM. (Manuel) UijttewaalKras Stadion
    26-09-2020 12:30AZ Voetbalacademie JO15-1Alphense Boys JO15-1regulierM. (Mark) OuendagAFAS trainingscomplex
    26-09-2020 12:30AFC JO14-1Alphense Boys JO14-1regulierH.L. (Bert) WienholdsSportpark Goed Genoeg
    26-09-2020 12:30Sportlust '46 JO16-1Alphense Boys JO16-2regulierN. (Nick) WemermanSportpark Cromwijck
    26-09-2020 12:30RCLJO13-2G Alphense Boys JO13-3regulierSportpark De Bloemerd
    26-09-2020 12:45Alphense Boys MO17-1RVC '33 MO17-1regulierSportpark De Bijlen
    26-09-2020 12:45Alphense Boys JO17-2Bernardus JO17-1regulierSportpark De Bijlen
    26-09-2020 13:00Alphense Boys G1FC Oegstgeest G1regulierA. (Ahmed) ImaniSportpark De Bijlen
    26-09-2020 13:00PSV JO16-1Alphense Boys JO16-1regulierP.T.A. (Paul) van SummerenPSV Campus de Herdgang
    26-09-2020 13:00DSVP JO19-2Alphense Boys JO19-1regulierSportpark De Groene Wijdte
    26-09-2020 13:30Hazerswoudse Boys 4Alphense Boys 3regulierSportpark Hazerswoudse Boys
    26-09-2020 13:30Foreholte JO17-5Alphense Boys JO17-3regulierSportpark Elsgeest
    26-09-2020 14:15ARC 18Alphense Boys 5regulierSportpark Zegersloot
    26-09-2020 14:30Alphen JO19-2Alphense Boys JO19-3regulierSportpark De Bijlen
    26-09-2020 14:30TAVV 4Alphense Boys 2regulierSportpark Aardam West
    26-09-2020 15:00De Graafschap JO18-1Alphense Boys JO18-1regulierM. (Marco) ten BroekSportpark De Bezelhorst
    26-09-2020 15:15Alphense Boys O21FC Emmen O21regulierM.J.W. (Mats) BlaakSportpark De Bijlen
    26-09-2020 15:15Alphense BoysZevenhovenregulierO.A (Orlando) FonsecaSportpark De Bijlen