• Programma van vandaag

  • DatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechterVeld
    25 mei08:30Alphense Boys JO12-1 - FC Lisse JO12-1veld 1-Alphense Boys A
    25 mei08:30Alphense Boys JO12-2 - Soccer Boys JO12-1veld 1-Alphense Boys B
    25 mei08:30Alphense Boys JO9-1 - UVS JO9-1veld 4-Alphense Boys A2
    25 mei08:30Alphense Boys JO11-2 - Foreholte JO11-1JMveld 3-Alphense Boys B
    25 mei08:30Alphia JO12-3 - Alphense Boys JO12-4veld 7-Alphen/Alphia A
    25 mei08:30Voorschoten`97 JO7-1 - Alphense Boys JO7-3veld 5 B1a
    25 mei08:30Be Fair JO7-4 - Alphense Boys JO7-2veld 2 A1a
    25 mei08:30Alphia JO8-5 - Alphense Boys JO8-3veld 8-Alphia hoofdveld B2
    25 mei08:30FC Oudewater JO11-1 - Alphense Boys JO11-1veld 3 A
    25 mei08:30Alphia JO10-4 - Alphense Boys JO10-3veld 9-Alphia A2
    25 mei08:45Rohda '76 JO9-2 - Alphense Boys JO9-6veld 3 B2
    25 mei08:50Koudekerk JO7-1 - Alphense Boys JO7-3veld 5 B1b
    25 mei09:00Alphense Boys JO13-4 - Zevenhoven JO13-1veld 6-Alphense Boys
    25 mei09:00Alphense Boys JO18-2 - CVC Reeuwijk JO18-1veld 2-Alphense Boys
    25 mei09:00Alphense Boys JO8-1 - Alexandria'66 JO8-2veld 13-1-Alphense Boys B1
    25 mei09:00Alphense Boys JO8-2 - Altior JO8-1veld 13-2-Alphense Boys A1
    25 mei09:00Alphense Boys JO9-3 - Kagia JO9-2veld 4-Alphense Boys B2
    25 mei09:00Alphense Boys JO9-5 - Meerburg, JO9-6JMveld 4-Alphense Boys A1
    25 mei09:00Alphense Boys JO10-1 - Nicolaas Boys JO10-1JMveld 3-Alphense Boys A1
    25 mei09:00Altior JO13-1 - Alphense Boys JO13-3R.A.C. (Rob) Verlaanveld 2
    25 mei09:00Zevenhoven JO8-1 - Alphense Boys JO8-4veld 1 A1
    25 mei09:00Bernardus JO9-2 - Alphense Boys JO9-4veld 3 A2
    25 mei09:10Alphense Boys JO7-3 - BSC '68 JO7-1veld 5 B1b
    25 mei09:10BSC '68 JO7-3 - Alphense Boys JO7-2veld 2 A1a
    25 mei09:45Jodan Boys, de JO9-1 - Alphense Boys JO9-2veld 4 A1
    25 mei10:00Alphen JO15-1 - Alphense Boys JO15-2S. (Stefan) Hutveld 11-Alphen
    25 mei10:00Alphia JO10-5 - Alphense Boys JO10-2veld 8-Alphia hoofdveld B1
    25 mei10:30Alphense Boys MO13-1 - Sportlust '46 MO13-1 (9-tal)veld 1-Alphense Boys
    25 mei10:30Alphense Boys MO15-1 - Stolwijk MO15-1 (9-tal)veld 3-Alphense Boys
    25 mei10:45Alphense Boys JO17-2 - RVC '33 JO17-2veld 4-Alphense Boys
    25 mei10:45Alphense Boys JO15-3 - Hazerswoudse Boys JO15-1veld 2-Alphense Boys
    25 mei10:45Alphense Boys JO11-3 - Floreant JO11-1veld 5-Alphense Boys A
    25 mei12:00VV Haastrecht O23-1 - Alphense Boys O23-1J. (Joost) van der Vlistveld 1
    25 mei12:30Alphense Boys O23-2 - Woerden O23-3veld 2-Alphense Boys
    25 mei12:45Alphense Boys o14 - DEM o14veld 1-Alphense Boys
    25 mei15:00Alphense Boys 4 - FC Lisse 12veld 1-Alphense Boys
    25 mei15:30Rohda '76 7 - Alphense Boys 5veld 3
    25 mei18:00DHSC - Alphense BoysG. (Gerbert) Stegemanveld 1
    26 mei10:30EMM'21 4 - Alphense Boys 4veld 1
    26 mei11:30Alphense Boys 3 - Bernardus 2veld 1-Alphense Boys
    26 mei12:00ST VVC / DIOS VR1 - Alphense Boys VR1S. (Stef) van Zantenveld 3
    26 mei14:30Ouwe Schoen 2 - Alphense Boys 2veld 2
    29 mei18:00BSC '68 JO11-1 - Alphense Boys JO11-3veld 1 B