• Alphense Boys JO18-2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 jun.Alphense Boys JO8-3 - Woubrugge JO8-10 - 0
  • Poulestanden Alphense Boys JO18-2 (0374 Onder 18 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Valken'68 JO18-154012191212
    2BSC '68 JO18-153111915410
    3Alphense Boys JO18-25302131219
    4Ter Leede JO18-15212141227
    5RCL JO18-15203141136
    6Meerburg JO18-25005830-220

    Poulestanden Alphense Boys JO18-2 (0351 Onder 18 (2e fase A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RCL JO18-165012051515
    2BSC '68 JO18-1650121101115
    3Valken'68 JO18-164021510512
    4Wilhelmus JO18-263121611510
    5Ter Leede JO18-161231421-75
    6ARC JO18-26114922-134
    7Alphense Boys JO18-26006824-160

    Poulestanden Alphense Boys JO18-2 (0681 Onder 18 (3e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DoCoS JO18-11090146172927
    2DONK JO18-11080267303724
    3Foreholte JO18-11071248212722
    4Alphense Boys JO18-2105233021917
    5CVC Reeuwijk JO18-1105232625117
    6Sportlust '46 JO18-2104242727014
    7VUC JO18-1104152835-713
    8FC Lisse JO18-293062127-69
    9Meerburg JO18-2102261425-118
    10Jodan Boys, de JO18-191172151-304
    11VEP JO18-2100192069-491
    12ARC JO18-200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amkoum, SamiTeamspelerMiddenvelder
    Bogaard, TygoTeamspelerVerdediger
    El Farssi, AyoubTeamspelerAanvaller
    Es, SennaTeamspelerVerdediger
    Feijter, Mees deTeamspelerMiddenvelder
    Geest, Wouter van derTeamspelerVerdediger
    Martin, LucasTeamspelerKeeper
    Nieuwendijk, Djustin van denTeamspelerVerdediger
    Noura, GilaTeamspelerVerdediger
    Qualm, KasperTeamspelerVerdediger
    Rijswijk, Sten vanTeamspelerVerdediger
    Rodigas, GuusTeamspelerAanvaller
    Timmers, MikaTeamspelerMiddenvelder
    Zwan, Daan van derTeamspelerAanvaller

    Er zijn 5 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Feijter, Mark deOverige stafTeammanager
    Martin, RonaldTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer