• Wedstrijdverslagen

    afsluiting beker
    9 okt 2023
    afsluiting beker

    Vandaag speelde we de laatste wedstrijd van de eerste fase.Top 2 moet haalbaar zijn met winst en dat [Lees verder]

    563 keer gezien
    Geen aanval, de beste aanval?

    Zaterdag middag, 13.00 uur, de aftrap van de tweede wedstrijd tegen Kickers. Ook zij waren vorig [Lees verder]

    484 keer gezien

    1 van pagina 296

  • Onze jarigen

    DatumNaam
    12 aprRobert v.d. Nieuwendijk
    12 aprErik Mahieu
    12 aprJulia van den IJssel
    12 aprTesfaldet Samuel Beyene
    13 aprMichael de Heer
    13 aprOmar Azim
    14 aprMustapha Yachou
    14 aprSharon Hoeflak
    14 aprDimitri Hansen
    16 aprThomas Martin
    16 aprAlois Overdevest
    16 aprCam'ron Mensah
    17 aprMohammad Nour Almosareje
    17 aprJim Vis
    17 aprImad Taibi
    17 aprJip Kalshoven
  • Uitslagen 4e Divisie A

    ThuisteamUitteamUitslag
    BOLAlphense Boys2 - 2
    ARCAjax am1 - 2
    AFC 34SJC5 - 1
    Ter LeedeWV-HEDW2 - 1
    JOS WatergraafsmeerDHSC1 - 0
    PurmersteijnHuizen0 - 1
    HollandiaHoogland2 - 0
    HBCSwift0 - 0
    BOLTer Leede2 - 1
    DHSCTer Leede2 - 12
    Alphense BoysHBC1 - 5
    HuizenARC3 - 1
    SwiftPurmersteijn1 - 0
    WV-HEDWHollandia5 - 4
    SJCJOS Watergraafsmeer1 - 2
    Ajax amAFC 341 - 2
    HooglandBOL5 - 1
  • Programma 4e Divisie A

    Datum       TijdThuisteamUitteam
    za 20-apr. 14:00DHSCSJC
    za 20-apr. 14:30BOLWV-HEDW
    za 20-apr. 14:30ARCSwift
    za 20-apr. 15:00AFC 34Huizen
    za 20-apr. 15:00JOS WatergraafsmeerAjax am
    za 20-apr. 17:00Ter LeedeHollandia
    zo 21-apr. 14:00PurmersteijnAlphense Boys
    zo 21-apr. 14:30HBCHoogland
  • Stand 4e Divisie A

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Huizen25164549212852
    2Ajax am25163659283151
    3JOS Watergraafsmeer25152848351347
    4AFC 3425152846341247
    5HBC25135758302844
    6Hollandia25116842311139
    7Ter Leede251211263451837
    8Purmersteijn25810740281234
    9Hoogland25103123237-533
    10Swift2596103642-633
    11SJC2595114356-1332
    12BOL2568112848-2026
    13ARC2574143448-1425
    14DHSC2574142460-3625
    15WV-HEDW2572164662-1623
    16Alphense Boys2545162972-4317
  • Club-Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoort
    di 16-apr.Alphense Boys JO15-3Stolwijk JO15-14 - 1beker
    zo 14-apr.Antibarbari VR6Alphense Boys VR10 - 3regulier
    zo 14-apr.ESTO 2Alphense Boys 24 - 4regulier
    zo 14-apr.Alphense Boys 3Altior 35 - 2regulier
    za 13-apr.Alphense Boys 2CVC Reeuwijk 25 - 1regulier
    za 13-apr.Alphense Boys 4ARC 130 - 3regulier
    za 13-apr.Alphense Boys JO15-1FC Volendam JO15-12 - 3regulier
    za 13-apr.FC Den Bosch JO18-1Alphense Boys O182 - 2regulier
    za 13-apr.VEP JO17-1Alphense Boys JO17-25 - 6regulier
    za 13-apr.Alphense BoysHBC1 - 5regulier
    za 13-apr.Alphense Boys 3Woubrugge 31 - 2regulier
    za 13-apr.Alphense Boys 5Bodegraven 25 - 0regulier
    za 13-apr.Alphense Boys G1ARC G10 - 2regulier
    za 13-apr.Alphense Boys O23-1Jodan Boys, de O23-26 - 1regulier
    za 13-apr.Alphense Boys O21Be Quick 1887 O216 - 0regulier
    za 13-apr.Go Ahead Eagles JO14-1Alphense Boys JO14-15 - 2regulier
    za 13-apr.Alphense Boys JO16-1VA N.E.C. JO16-13 - 3regulier
    za 13-apr.Alphense Boys JO15-3Nicolaas Boys JO15-15 - 2regulier
    za 13-apr.Alphense Boys MO13-1ARC MO13-23 - 1regulier
    za 13-apr.Rohda '76 JO15-1Alphense Boys JO15-22 - 1regulier
    za 13-apr.Woerden JO13-1Alphense Boys JO13-30 - 0regulier
    za 13-apr.ARC MO15-3Alphense Boys MO15-10 - 2regulier
    za 13-apr.Laakkwartier JO12-1Alphense Boys JO12-12 - 9regulier
    za 13-apr.FC Utrecht JO13-1Alphense Boys JO13-15 - 0regulier
    za 13-apr.Alphense Boys JO13-4RCL JO13-50 - 7regulier
    za 13-apr.Alphense Boys JO12-4ARC JO12-78 - 3regulier
    za 13-apr.Alphense Boys JO11-1Sportlust '46 JO11-12 - 4regulier
    za 13-apr.Alphense Boys JO11-2Zevenhoven JO11-18 - 3regulier
    za 13-apr.Voorschoten`97 JO13-1Alphense Boys JO13-21 - 3regulier
    za 13-apr.FC Oudewater JO12-1Alphense Boys JO12-26 - 3regulier
    za 13-apr.ARC JO11-2JMAlphense Boys JO11-32 - 0regulier
  • Club-Programma

    Datum        TijdThuisteamUitteamSoortScheidsrechterAccommodatieDetails
    19-04-2024 19:00DoCoS 35+1Alphense Boys 35+1regulierSportpark Nieuw Zuid
    19-04-2024 19:30Alphense Boys 35+1EMM'21 35+1regulierSportpark Nieuw Zuid
    19-04-2024 20:00FC Oegstgeest 35+3Alphense Boys 35+1regulierSportpark Nieuw Zuid
    19-04-2024 20:30Alphense Boys 35+1Quick Boys 35+3regulierSportpark Nieuw Zuid
    20-04-2024 08:30Alphense Boys JO13-2Excelsior M. JO13-1regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 08:30Alphense Boys JO9-1Forum Sport JO9-1JMregulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 08:30Alphense Boys JO12-1SJC, JO12-1JMregulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 08:30Alphense Boys JO12-2TOGB JO12-1regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 08:30Alphense Boys JO11-1Quick Boys JO11-1regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 08:30Meerburg MO13-1Alphense Boys MO13-1regulierSportpark Meerburg
    20-04-2024 08:30Voorschoten`97 JO7-1Alphense Boys JO7-2regulierSportpark 't Suyt
    20-04-2024 08:30DSO JO11-1Alphense Boys JO11-2regulierSportpark Bentwoud
    20-04-2024 08:45TAVV JO8-1Alphense Boys JO8-3regulierSportpark Aardam West
    20-04-2024 08:50Koudekerk JO7-1Alphense Boys JO7-2regulierSportpark 't Suyt
    20-04-2024 09:00Alphense Boys JO8-2Alphia JO8-2regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 09:00Alphense Boys JO8-1Meerburg JO8-1regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 09:00Alphense Boys JO9-5EMM'21 MO9-1regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 09:00Alphense Boys JO9-4Alphen JO9-2regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 09:00Alphense Boys JO10-2CVC Reeuwijk JO10-2regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 09:00Alphense Boys JO10-3ASC JO10-5regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 09:00RVC '33 JO15-1Alphense Boys JO15-3regulierSportpark RVC '33
    20-04-2024 09:00BSC '68 JO7-1Alphense Boys JO7-3regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 09:00Zwammerdam JO10-1JMAlphense Boys JO10-1regulierSportpark Zwammerdam
    20-04-2024 09:10Alphense Boys JO7-2Be Fair JO7-4regulierSportpark 't Suyt
    20-04-2024 09:30ARC JO8-7Alphense Boys JO8-4regulierSportpark Zegersloot
    20-04-2024 09:40Alphense Boys JO7-3BSC '68 JO7-3regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 09:45Sportlust '46 JO9-1Alphense Boys JO9-2regulierSportpark Cromwijck
    20-04-2024 10:30Alphense Boys MO15-1Olympia MO15-1regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 10:30ARC JO9-5Alphense Boys JO9-3regulierSportpark Zegersloot
    20-04-2024 10:30ARC JO9-7JMAlphense Boys JO9-6regulierSportpark Zegersloot
    20-04-2024 10:45Alphense Boys JO14-1PEC Zwolle JO14-1regulierR. (Rob) TwigtSportpark De Bijlen
    20-04-2024 10:45Alphense Boys JO13-1PSV JO13-2regulierM.J. (Marco) BeukersSportpark De Bijlen
    20-04-2024 10:45Alphense Boys JO15-2Alphia JO15-1regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 10:45Alphense Boys JO13-3VV Haastrecht JO13-1regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 10:45Alphense Boys JO17-2Alphen JO17-1regulierW.H.W.A. (Wesley) KampingSportpark De Bijlen
    20-04-2024 10:45Alphense Boys JO11-3Nieuwkoop JO11-1regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 12:00Nicolaas Boys O23-1Alphense Boys O23-2regulierSportpark Nicolaas Boys
    20-04-2024 12:15DoCoS JO18-1Alphense Boys JO18-2regulierJ.A.J. (Jan) van den BergSportpark Morskwartier
    20-04-2024 12:30Rohda '76 8Alphense Boys 5regulierSportpark Broekvelden
    20-04-2024 12:30AFC JO16-1Alphense Boys JO16-1regulierE. (Elmer) StoutenSportpark Goed Genoeg
    20-04-2024 12:30FC Twente/Heracles Academie JO15-1Alphense Boys JO15-1regulierR. (Richard) HultinkTrainingscentrum FC Twente
    20-04-2024 12:30Sportlust '46 O23-1Alphense Boys O23-1regulierSportpark Cromwijck
    20-04-2024 12:45Alphense Boys JO17-1AFC JO17-1regulierC.G.J.M. (John) van der HeijdenSportpark De Bijlen
    20-04-2024 12:45Alphense Boys JO14-2Spirit JO14-1regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 14:30Jodan Boys, de 7Alphense Boys 3regulierSportpark Oosterwei
    20-04-2024 15:00Alphense Boys 2Bernardus 2regulierSportpark De Bijlen
    20-04-2024 15:00De Dijk O21Alphense Boys O21regulierJ. (Johnny) AppelSportpark Schellingwoude
    20-04-2024 15:15Alphense Boys O18Roda JC O18regulierF. (Fabiany) LugtigheidSportpark De Bijlen
    20-04-2024 16:15Alphia 4Alphense Boys 4regulierM. (Martijn) MatzeSportpark De Bijlen
    21-04-2024 11:00Hillegom sv 4Alphense Boys 3regulierSportpark De Zanderij