• Clubverhalen

    Woensdagnieuwtjes
    7 dec 2021
    Woensdagnieuwtjes

    De jeugdopleiding van Alphense Boys zoekt twéé trainer/coaches voor twéé van onze bovenbouw teams (òf o21 òf o18 òf o17) voor seizoen 2022-2023. Vanwege de nieuwe eisen van de KNVB moeten de kandidaten in het bezit zijn van het diploma UEFA A. De o21 komt uit in divisie 2 BVO, de o18 in ...

    21 keer gezien

     Lees verder

    Kersttoernooi 2021 afgelast

    Beste sportvrienden, Helaas moeten we door de Corona maatregelen het kersttoernooi 2021 aflasten. Voor vragen kunt u ons altijd een mail sturen naar dit mailadres: toernooien@alphenseboys.nl Ook het OliebollenMixtoernooi zal worden afgelast.

    68 keer gezien

     Lees verder

    Alphense Boys o14 superieur kampioen!

    Het was geen grote verrassing, maar wel héél knap dat Alphense Boys o14 zonder ook maar één verlies punt vandaag glorieus kampioen werd van divisie 1 AV. De uitwedstrijd tegen AFC’34 o14 werd met 0-4 gewonnen door de mannen van de trotse trainer Biagio v/d Straaten. Alphense Boys o16 kon ...

    327 keer gezien

     Lees verder

    Laad meer zoekresultaat
  • Clubactiviteiten

    dec

    16

    Clubavond Plus

  • Wedstrijdverslagen

    AFC34 JO14-1 - Alphense Boys JO14-1: Slordigheid resulteert in puntenverlies

    Vandaag treffen de Boys, voor zover we dat nu kunnen inschatten, hun voornaamste rivaal. De [Lees verder]

    1404 keer gezien
    Alphense Boys JO14-1 – Fortuna Wormerveer JO14-1: Eenvoudige maar bescheiden overwinning

    Vandaag is een regenachtige dag en hoewel het parkeerterrein nog best druk is, is het complex verder [Lees verder]

    1070 keer gezien

    1 van pagina 285

  • Alphense Boys Tweets

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    3 dec

    RT @SVNieuwkoop: Helaas zijn de grasvelden afgekeurd waardoor meerdere thuiswedstrijden morgen niet door kunnen gaan. @SvBernardus @svARC1…

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    29 nov

    RT @KNVB: Na 17.00 uur kan er niet worden getraind vanwege de nieuwe coronamaatregelen. Wat heeft dit tot gevolg voor de competitiewedstrij…

  • Onze jarigen

    DatumNaam
    8 decDaan Broere
    8 decJoey van Rijen
    10 decTim Radice
    11 decMenno Turken
    11 decWessel Thomas
    13 decHicham Rbii
    14 decTony Tenthof van Noorden
  • Uitslag(en) Zondag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    di 23-nov.RKAVV - Alphense Boys4 - 0
    za 20-nov.Be Quick 1887 - Alphense Boys4 - 0
    zo 14-nov.Alphense Boys - RKAVV2 - 1
    zo 07-nov.Velsen Rkvv - Alphense Boys2 - 3
  • Uitslag(en) Zaterdag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    za 27-nov.Alphense Boys 1 - VEP 13 - 3
    za 20-nov.Zevenhoven 1 - Alphense Boys 10 - 0
    za 13-nov.XerxesDZB 1 - Alphense Boys 112 - 0
    za 06-nov.Alphense Boys 1 - Bodegraven 11 - 4
    za 30-okt.Alphense Boys 1 - Rohda '76 10 - 0
  • Programma Zondag 1

    Geen informatie

  • Programma Zaterdag 1

    Geen informatie

  • Stand hoofdklasse A Zondag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1Be Quick 1887138321527
    2Hoogeveen118211926
    3SJC127231023
    4HBS12624920
    5TOGB12615-219
    6Alphense Boys11533218
    7RKAVV12444016
    8Purmersteijn11362315
    9Alcides11353-314
    10VOC12336-812
    11Velsen Rkvv11326-411
    12Zouaven (de)11245110
    13TAC'9011317-810
    14Emmen12246-1710
    15SDO10127-175
  • Stand 4e klasse B Zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1Zwammerdam 197112522
    2SCH '44 197112322
    3Woerden 196211320
    4Nicolaas Boys 195401219
    5NSV'46 19531718
    6Siveo '60 19441316
    7Zevenhoven 19333012
    8Rohda '76 18224-38
    9Sportief 17205-86
    10Bodegraven 18206-156
    11Linschoten 19135-76
    12VEP 18125-55
    13Kamerik 18107-203
    14Alphense Boys 19036-253
  • Club-Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoort
    zo 05-dec.Alphense Boys 6EMM'21 103 - 9regulier
    zo 05-dec.VEP 4Alphense Boys 32 - 1regulier
    zo 05-dec.Altior 6Alphense Boys 41 - 2regulier
    za 04-dec.Alphense Boys JO19-1Be Fair JO19-23 - 2regulier
    za 04-dec.PSV JO16-1Alphense Boys JO16-18 - 0regulier
    za 04-dec.Altior JO19-1Alphense Boys JO19-21 - 2regulier
    za 04-dec.Nicolaas Boys JO15-1Alphense Boys JO15-36 - 0regulier
    za 04-dec.Meerburg JO16-2Alphense Boys JO16-24 - 1regulier
    za 04-dec.Alphense Boys G1VVSB G1JM1 - 2regulier
    za 04-dec.Alphense Boys MO17-1Sportlust '46 MO17-13 - 2regulier
    za 04-dec.Alphense Boys JO18-2Alphen JO18-16 - 5regulier
    za 04-dec.Alphense Boys JO11-1Sportlust '46 JO11-11 - 4regulier
    za 04-dec.Alphense Boys JO16-3Kamerik JO16-13 - 3regulier
    za 04-dec.Alphense Boys JO13-5Woubrugge JO13-34 - 6regulier
    za 04-dec.Alphense Boys JO15-2RCL JO15-2JM4 - 2regulier
    za 04-dec.AFC 34 JO14-1Alphense Boys JO14-10 - 4regulier
    za 04-dec.Zevenhoven JO11-1Alphense Boys JO11-45 - 3regulier
    za 04-dec.Floreant MO13-2Alphense Boys MO13-12 - 22regulier
    za 04-dec.Alphense Boys JO12-2Siveo '60 JO12-12 - 2regulier
    za 04-dec.FC Oudewater JO11-1Alphense Boys JO11-25 - 3regulier
    za 04-dec.Woubrugge JO13-2Alphense Boys JO13-41 - 3regulier
  • Club-Programma

    Datum        TijdThuisteamUitteamSoortScheidsrechterAccommodatieDetails
    11-12-2021 08:45FC Lisse JO15-2Alphense Boys JO15-2regulierSportpark Ter Specke
    11-12-2021 09:00Alphense Boys MO13-2Nieuwkoop MO13-2regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 09:00Alphense Boys MO13-1Woerden MO13-1regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 09:00Alphense Boys JO9-1UVS JO9-1regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 09:00Alphense Boys JO9-4ARC JO9-4regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 09:00Alphense Boys JO11-4Alphen JO11-4regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 09:00Alphense Boys JO16-2VEP JO16-1regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 09:00Alphense Boys JO17-3Koudekerk JO17-1regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 09:00Alphense Boys JO12-1Sparta (AV) JO12-1regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 09:00Zevenhoven JO8-1Alphense Boys JO8-3regulierSportpark Zevenhoven
    11-12-2021 09:00Nicolaas Boys JO8-1Alphense Boys JO8-2regulierSportpark Nicolaas Boys
    11-12-2021 09:00Bernardus JO10-1Alphense Boys JO10-2regulierSportpark Bernardus
    11-12-2021 09:00Rijnvogels, fc JO11-1Alphense Boys JO11-3regulierSportpark De Kooltuin
    11-12-2021 10:00EMM JO13-3JMAlphense Boys JO13-5regulierSportpark Alkemade Oost
    11-12-2021 10:00FC Oudewater JO17-1Alphense Boys JO17-2regulierSportpark Markveld
    11-12-2021 10:15ARC MO17-1Alphense Boys MO17-1regulierSportpark Zegersloot
    11-12-2021 10:15Nieuwkoop JO9-2JMAlphense Boys JO9-3regulierSportpark De Dulen
    11-12-2021 10:15ROAC JO9-1Alphense Boys JO9-2regulierSportpark Hertogspark
    11-12-2021 10:15Groeneweg JO12-4Alphense Boys JO12-2regulierSportpark Van 't Verlaat
    11-12-2021 10:30Alphense Boys JO11-2Alphen JO11-1regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 10:45Alphense Boys MO13-3Linschoten MO13-1regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 10:45Alphense Boys JO8-1EMM'21 JO8-1regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 10:45Alphense Boys JO10-1CVC Reeuwijk JO10-1regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 10:45Alphense Boys JO13-4TAVV JO13-1regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 10:45Alphense Boys JO10-3Be Fair JO10-4regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 11:00Nieuwkoop MO15-1Alphense Boys MO15-1regulierM. (Michel) VonkSportpark De Dulen
    11-12-2021 11:15Schoonhoven JO19-2Alphense Boys JO19-1regulierSportpark Het Hofland
    11-12-2021 11:45VDL JO18-1Alphense Boys JO18-2regulierSportpark VDL
    11-12-2021 12:00HOV/DJSCR JO16-1Alphense Boys JO16-3regulierR. (Raimundo) AndradeSportpark De Bosdreef
    11-12-2021 12:45Alphense Boys JO19-2FC Oegstgeest JO19-6regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 13:30ARC JO11-1Alphense Boys JO11-1regulierSportpark Zegersloot
    11-12-2021 14:15ARC 13Alphense Boys 3regulierSportpark Zegersloot
    11-12-2021 15:00Alphense Boys 4Koudekerk 5regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 15:00Alphense Boys 2NSV'46 3regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2021 15:00Alphense Boys JO15-3Woubrugge JO15-2regulierSportpark De Bijlen
    12-12-2021 11:30Alphense Boys 5ASW 2regulierSportpark De Bijlen
    12-12-2021 11:30Alphense Boys O23-1S.V. Den Hoorn O23-1regulierSportpark De Bijlen
    12-12-2021 11:30Alphense Boys 4ESTO 7regulierSportpark De Bijlen
    12-12-2021 12:00Woerden 4Alphense Boys 2regulierSportpark Woerden
    12-12-2021 12:30ROAC 6Alphense Boys 6regulierSportpark Hertogspark
    18-12-2021 09:00Alphense Boys JO9-2Alphen JO9-2regulierSportpark De Bijlen
    18-12-2021 09:00Stolwijk MO13-1Alphense Boys MO13-3regulierSportpark Stolwijk
    18-12-2021 09:45Foreholte JO9-1Alphense Boys JO9-1regulierSportpark Elsgeest
    18-12-2021 10:00SVS JO12-1Alphense Boys JO12-1regulierJ.M. (Jurre) KarstensSportpark Schenkel
    18-12-2021 10:30Alphen JO13-2Alphense Boys JO13-4regulierS. (Steven) van der EndSportpark De Bijlen
    18-12-2021 10:30WDS JO16-1Alphense Boys JO16-3regulierSportpark Wierickeweide
    18-12-2021 11:00Alphense Boys JO15-2Woerden JO15-1bekerSportpark De Bijlen
    18-12-2021 12:45Alphense Boys MO17-1Rijnstreek MO17-1regulierSportpark De Bijlen
    18-12-2021 12:45Alphense Boys JO13-5Alphen JO13-3regulierSportpark De Bijlen
    19-12-2021 11:30ASW 2Alphense Boys 4regulierSportpark ASW