• Clubverhalen

    Woensdagnieuwtjes
    27 sep 2022
    Woensdagnieuwtjes

    Vorige week dinsdag speelden twee o10 teams van Alphense Boys tegen Sparta Rotterdam o10 (uitslag 18-25). Na afloop gingen de enthousiaste spelers met elkaar op de foto We hebben een mooie zaterdag achter de rug met een spectaculaire en verdiende 4-3 overwinning van de o15 op koploper Fc Volendam ...

    100 keer gezien

     Lees verder

    Een half uur goed...
    25 sep 2022
    Een half uur goed...

    Alphense Boys kon het zaterdagavond in Groningen niet bolwerken bij Be Quick 1887. Alleen het eerste halfuur wisten de Boys het de thuisploeg erg lastig te maken, maar in de rest van de wedstrijd was Be Quick de beste en viel er op de 4-1 zege niet zoveel af te dingen. Wat jammer was en ook nog ...

    243 keer gezien

     Lees verder

    AB o15 wint van Koploper FC Volendam o15 (4-3)

    In een enerverende wedstrijd won Alphense Boys o15 thuis van koploper FC Volendam o15 en is nu weer zélf koploper (zie foto). Ook de o13 boekte een knappe 3-1 zege op FC Twente/Heracles o13. De o14 blijft maar winnen, nu met 5-1 van Quick o14. De o16 kwam met een gelijkspel terug uit Eindhoven ...

    355 keer gezien

     Lees verder

    Laad meer zoekresultaat
  • Clubactiviteiten

    sep

    29

    Clubavond

    okt

    02

    Boys 1 - HBS

    14.00 uur - Veld 1

    okt

    16

    Boys 1 - Hoogeveen

    14.00 uur - Veld 1

    okt

    27

    Clubavond

    nov

    06

    Boys 1 - Purmersteijn

    14.00 uur - Veld 1

    nov

    12

    Boys 1 - VKW

    14.00 uur - Veld 1

    nov

    24

    Clubavond

  • Wedstrijdverslagen

    De JO19-1 moest spelen tegen Nicolaas Boys en speelde gelijk met 3-3 na een ruststand van 0-2 [Lees verder]

    8 keer gezien

    Zaterdag 24 september begon de wedstrijd Alphense Boys tegen ARC een Derby zoals iedereen dat vind, [Lees verder]

    7 keer gezien

    1 van pagina 290

  • Alphense Boys Tweets

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    25 sep

    RT @DuChatinier: Denk je dat jouw kind in aanmerking komt voor een financiële bijdrage van het JDFA? Neem dan contact op met school, het se…

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    25 sep

    We feliciteren @vvsjc met de officiële opening van hun prachtige vernieuwde accommodatie! 💐💐💐

  • Onze jarigen

    DatumNaam
    28 sepRobin Sassen
    28 sepSoeleymen Boudadi
    29 sepBryan de Vries
    29 sepStanley Westera
    29 sepSven van Holstein
    30 sepSanae Rbii
    1 oktJan Overes
    1 oktWilfred de Rooij
    2 oktBarthelemy Fumuyala Akahwakou
    3 oktEvy Huiskens
    3 oktAmi Nagel
    4 oktRalph van der Winden
    4 oktFleur de Lange
    5 oktLisa Hogenboom
  • Uitslag(en) Zondag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    za 24-sep.Be Quick 1887 - Alphense Boys4 - 1
    zo 18-sep.Alphense Boys - Heino2 - 1
    zo 11-sep.RKAVV - Alphense Boys2 - 1
    zo 04-sep.Alphense Boys - Velsen Rkvv4 - 3
  • Programma Zondag 1

    Datum       TijdThuisteamUitteam
    zo 02-okt. 14:00Alphense BoysHBS
    za 08-okt. 17:30VOCAlphense Boys
    zo 16-okt. 14:00Alphense BoysHoogeveen
  • Stand hoofdklasse A Zondag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1RKAVV5410813
    2SJC5401812
    3HBS5401612
    4Westlandia5311410
    5Purmersteijn5311010
    6Hoogeveen521237
    7Alcides5212-27
    8Hollandia513116
    9Be Quick 1887513116
    10VOC520306
    11Rohda Raalte5203-16
    12Alphense Boys5203-56
    13Velsen Rkvv5113-34
    14VKW5113-104
    15Zouaven De5023-52
    16Heino5014-51
  • Club-Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoort
    zo 25-sep.ESTO 6Alphense Boys 30 - 5regulier
    zo 25-sep.Alphense Boys 2Foreholte 105 - 2regulier
    zo 25-sep.Alphense Boys 4MMO 24 - 0regulier
    zo 25-sep.ESTO VR2Alphense Boys VR15 - 1regulier
    zo 25-sep.Bernardus 4Alphense Boys 58 - 1regulier
    za 24-sep.Be Quick 1887Alphense Boys4 - 1regulier
    za 24-sep.Graaf W II VAC 2Alphense Boys 22 - 3regulier
    za 24-sep.Alphense Boys O18Excelsior Rotterdam O18-12 - 4regulier
    za 24-sep.Alphense Boys 4Alphia 54 - 3regulier
    za 24-sep.Alphense Boys O23-1Alphen O23-11 - 1regulier
    za 24-sep.Hillegom sv JO19-3Alphense Boys JO19-21 - 2regulier
    za 24-sep.FC Eindhoven JO16-1Alphense Boys JO16-11 - 1regulier
    za 24-sep.Alphense Boys JO15-1FC Volendam JO15-14 - 3regulier
    za 24-sep.Alphense Boys MO15-1ARC MO15-416 - 0regulier
    za 24-sep.Alphense Boys JO17-2ARC JO17-24 - 2regulier
    za 24-sep.Alphense Boys JO19-1Nicolaas Boys JO19-13 - 3regulier
    za 24-sep.Alphense Boys JO18-2RCL JO18-17 - 1regulier
    za 24-sep.Rohda '76 6Alphense Boys 30 - 3regulier
    za 24-sep.Gouda 8Alphense Boys 52 - 3regulier
    za 24-sep.Altior MO13-1Alphense Boys MO13-1 (9-tal)3 - 0regulier
    za 24-sep.Alphense Boys JO13-1FC Twente/Heracles Academie JO13-13 - 1regulier
    za 24-sep.Alphense Boys JO14-1Quick JO14-15 - 1regulier
    za 24-sep.Alphense Boys JO12-1CVC Reeuwijk JO12-13 - 1regulier
    za 24-sep.Alphense Boys JO16-2CVC Reeuwijk JO16-14 - 3regulier
    za 24-sep.Alphense Boys JO14-3Sportlust '46 JO14-20 - 5regulier
    za 24-sep.Floreant JO11-1Alphense Boys JO11-11 - 5regulier
    za 24-sep.Sportlust '46 JO14-1JMAlphense Boys JO14-23 - 6regulier
    za 24-sep.FC Oegstgeest G1Alphense Boys G14 - 2regulier
    za 24-sep.Alphense Boys JO13-2ASC JO13-16 - 1regulier
    za 24-sep.Alphense Boys JO13-3Altior JO13-16 - 1regulier
    za 24-sep.Hazerswoudse Boys JO13-1Alphense Boys JO13-41 - 2regulier
    za 24-sep.Alphia JO12-3Alphense Boys JO12-35 - 4regulier
    za 24-sep.Woubrugge JO11-1Alphense Boys JO11-27 - 4regulier
    vr 23-sep.Alphense Boys 35+1MMO 35+10 - 2regulier
    vr 23-sep.Alphense Boys 35+1Voorschoten`97 35+30 - 0regulier
    vr 23-sep.Meerburg 35+1Alphense Boys 35+10 - 1regulier
  • Club-Programma

    Datum        TijdThuisteamUitteamSoortScheidsrechterAccommodatieDetails
    01-10-2022 08:30Alphense Boys JO7-1Groeneweg JO7-1regulierSportpark Ons Nieuwe Erf
    01-10-2022 08:30Alphen JO9-2Alphense Boys JO9-3regulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 08:30ARC JO8-1Alphense Boys JO8-1regulierSportpark Zegersloot
    01-10-2022 08:30ARC JO13-5Alphense Boys JO13-3regulierSportpark Zegersloot
    01-10-2022 08:45FC Lisse JO13-1Alphense Boys JO13-2regulierD. (Dirk) SchoutenSportpark Ter Specke
    01-10-2022 08:45Rohda '76 JO12-1Alphense Boys JO12-1regulierSportpark Broekvelden
    01-10-2022 08:50Alphense Boys JO7-1Groeneweg JO7-2regulierSportpark Ons Nieuwe Erf
    01-10-2022 09:00Alphense Boys JO12-3Be Fair JO12-3regulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 09:00Alphense Boys JO11-1Jodan Boys, de JO11-1regulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 09:00Alphense Boys JO9-1DSO JO9-1regulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 09:00Alphense Boys JO8-2ARC JO8-3regulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 09:00Alphense Boys JO8-3Alphen JO8-1regulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 09:00Alphense Boys MO13-1 (9-tal)Nieuwkoop MO13-1regulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 09:00Alphense Boys JO11-2EMM JO11-2JMregulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 09:00Sportlust '46 JO16-2Alphense Boys JO16-2regulierSportpark Cromwijck
    01-10-2022 09:10BSC '68 JO7-1Alphense Boys JO7-1regulierSportpark Ons Nieuwe Erf
    01-10-2022 09:45Sportlust '46 JO9-2Alphense Boys JO9-2regulierSportpark Cromwijck
    01-10-2022 10:00Floreant, JO10-1Alphense Boys JO10-3regulierSportpark Floreant
    01-10-2022 10:15Nieuwkoop JO17-1Alphense Boys JO17-2regulierH. (Hamza) ElmaraijeSportpark De Dulen
    01-10-2022 10:15Alphia MO17-1Alphense Boys MO17-1 (9-tal)regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen
    01-10-2022 10:25Koninklijke HFC JO15-1Alphense Boys JO15-1regulierJ.A. (Albert) te LindertSportpark Koninklijke HFC
    01-10-2022 10:30AFC JO13-1Alphense Boys JO13-1regulierJ.A. (Jeffrey) VerzijdenSportpark Goed Genoeg
    01-10-2022 10:30Sparta (AV) JO14-1Alphense Boys JO14-1regulierAfgeschermdSportcomplex Nieuw Terbregge
    01-10-2022 10:45Alphense Boys JO16-1VA N.E.C. JO16-1regulierA. (Arjan) JanszeSportpark De Bijlen
    01-10-2022 10:45Alphense Boys JO10-1Sportlust '46 JO10-1regulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 10:45Alphense Boys JO13-4Alphen JO13-1regulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 10:45Alphense Boys JO14-2NSV'46 JO14-1regulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 12:15Woerden JO18-1Alphense Boys JO18-2regulierE. (Eric) BossinadeSportpark Woerden
    01-10-2022 12:15ARC JO14-3Alphense Boys JO14-3regulierSportpark Zegersloot
    01-10-2022 12:45Alphense Boys JO19-2NSV'46 JO19-1regulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 13:00Alphense Boys G1Barendrecht G1regulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 13:00FC Lisse O23-5Alphense Boys O23-1regulierSportpark Ter Specke
    01-10-2022 14:30Alphense Boys 5Bernardus 4regulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 14:30VA N.E.C. JO18-1Alphense Boys O18regulierT. (Tom) GiezenDe Goffert complex De Eendracht
    01-10-2022 14:30FC Volendam JO17-1Alphense Boys JO17-1regulierA.C. (Lemmy) de GrootKras Stadion
    01-10-2022 14:30Woubrugge 4Alphense Boys 4regulierSportpark Bateweg Noord
    01-10-2022 15:00Alphense Boys 2SJZ 2regulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 15:00Alphense Boys 3Bodegraven 2regulierSportpark De Bijlen
    01-10-2022 15:00Nieuwkoop JO19-1Alphense Boys JO19-1regulierR. (Rick) SinnigeSportpark De Dulen
    01-10-2022 15:15Alphense Boys O21SC Cambuur O21regulierT.A. (Timo) van der VeldenSportpark De Bijlen
    02-10-2022 11:00Alphen 2Alphense Boys 2regulierSportpark De Bijlen
    02-10-2022 11:15Alphense Boys VR1RVC '33 VR2regulierSportpark De Bijlen
    02-10-2022 11:30Alphense Boys 3Nicolaas Boys 4regulierSportpark De Bijlen
    02-10-2022 11:30Alphense Boys 5Altior 3regulierSportpark De Bijlen
    02-10-2022 14:00Alphense BoysHBSregulierO.T.H. (Oscar) van HoofSportpark De Bijlen
    07-10-2022 19:45Meerburg 35+1Alphense Boys 35+1regulierSportpark Meerburg
    07-10-2022 20:15Alphense Boys 35+1EMM'21 35+3regulierSportpark Meerburg
    07-10-2022 20:45MMO 35+1Alphense Boys 35+1regulierSportpark Meerburg
    07-10-2022 21:15Alphense Boys 35+1Voorschoten`97 35+3regulierSportpark Meerburg
    08-10-2022 08:30Westlandia JO13-1Alphense Boys JO13-2regulierB. (Ben) IsmailiSportpark De Hoge Bomen