• Zondag Dames Senioren 01

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 11:30Alphense Boys VR1 - Voorschoten`97 VR1Sportpark De Bijlen
    4 okt. 13:00DIOS sv. VR1 - Alphense Boys VR1Sportpark Jan Schrama
    11 okt. 11:30Alphense Boys VR1 - ASC VR2Sportpark De Bijlen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 sep.Alphense Boys VR1 - ASW VR11 - 0
  • Poulestanden Alphense Boys VR1 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altior VR122009366
    2Alphense Boys VR121013303
    3ASW VR1200217-60

    Poulestanden Alphense Boys VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIOS sv. VR111008083
    2Floreant VR211008263
    3ASC VR111003033
    4Alphense Boys VR100000000
    5ASC VR200000000
    6ASC VR300000000
    7Foreholte VR100000000
    8WVC VR200000000
    9Football Factory VR2100103-30
    10RVC '33 VR2100128-60
    11Voorschoten`97 VR1100108-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Augustijn, YvankaTeamspeler
    Bom, AnnelijnTeamspeler
    Capel, Jenita vanTeamspeler
    Capel, Lizzy vanTeamspeler
    Daems, TessTeamspeler
    Damen, Keisha JoyTeamspeler
    Hollander, Anouk denTeamspeler
    Huiskens, EvyTeamspeler
    Jagt, Quincy van derTeamspeler
    Lange, Tamara deTeamspeler
    Passmore, EmmaTeamspeler
    Riks, LindaTeamspeler
    Wortman, JuliaTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Haverkamp, GerardOverige stafTeammanager
    Riks, LindaOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Winst op de koploper

    16 mrt 2020

    Na vier weken rust, een soort winterstop 2.0, stond vorige week de uitwedstrijd tegen de koploper ASW VR1 op het programma. Thuis werd er met 1-3 [...]