• Alphense Boys JO17-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 12:00FC Volendam JO17-1 - Alphense Boys JO17-1Kras Stadion
    3 okt. 12:45Alphense Boys JO17-1 - ADO Den Haag JO17-1Sportpark De Bijlen
    17 okt. 13:15AFC JO17-1 - Alphense Boys JO17-1Sportpark Goed Genoeg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Koninklijke HFC JO17-1 - Alphense Boys JO17-12 - 0
    19 sep.Alphense Boys JO17-1 - De Graafschap JO17-12 - 6
    22 sep.Alphense Boys JO17-1 - Almere City JO17-11 - 2
  • Poulestanden Alphense Boys JO17-1 (0114 Landelijke Onder 17 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almere City JO17-132107527
    2De Graafschap JO17-1220011296
    3FC Volendam JO17-1220010376
    4Koninklijke HFC JO17-1210145-13
    5ADO Den Haag JO17-1210157-23
    6FC Dordrecht JO17-1201137-41
    7AFC JO17-1200248-40
    8Alphense Boys JO17-13003310-70

    Poulestanden Alphense Boys JO17-1 (B1029 Jeugdcup Onder 17 voorronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Feyenoord JO171100160163
    2AZ Voetbalacademie JO17-11100161153
    3FC Volendam JO17-11100100103
    4UNA JO17-111007163
    5Koninklijke HFC JO17-111004043
    6Alexandria'66 JO17-111006333
    7Excelsior M. JO17-111005233
    8AFC Ajax JO17-111004133
    9FC Utrecht JO17-111005323
    10Spartaan'20 O1711003123
    11Almere City JO17-111002023
    12De Graafschap JO17-111005413
    13AFC JO17-111003213
    14JVOZ JO17-111003213
    15AFC 34 JO17-111002113
    16Drachtster Boys JO17-111002113
    17sc Heerenveen JO17-111002113
    18PSV JO17-111002113
    19Spijkenisse JO17-111002113
    20Hollandia JO17-100000000
    21Quick Boys JO17-100000000
    22ADO Den Haag JO17-1100145-10
    23DSO JO17-1100123-10
    24FC Eindhoven JO17-1100123-10
    25DWS afc JO17-1100112-10
    26SBV Excelsior JO17-1100112-10
    27OJC ROSMALEN JO17-1100112-10
    28Quick JO17-1100112-10
    29VA N.E.C. JO17-1100112-10
    30PEC Zwolle JO17-1100135-20
    31Zeeburgia avv JO17-1100113-20
    32FC Dordrecht JO17-1100102-20
    33DEM (RKVV) JO17-1100136-30
    34Be Quick 1887 JO17-1100125-30
    35Alphense Boys JO17-1100114-30
    36ARC JO17-1100104-40
    37Buitenveldert sc. JO17-1100117-60
    38Hercules JO17-11001010-100
    39Waterwijk asc JO17-11001116-150
    40TOGB JO17-11001016-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abu Nassar, AymanTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Al Abd Al Hamd, YousefTeamspeler
    Anthony, ThierryTeamspeler
    Beijeman, TomTeamspeler
    Belt, JesseTeamspeler
    Chakar, MidoTeamspeler
    Daleman, JaydenTeamspeler
    Dardour, IliasTeamspeler
    Leeuwen, Mick vanTeamspeler
    Mohamed, YousefTeamspeler
    Reus, Mats deTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Jeffrey vanTechnische stafTrainer/coach
    Dijk, Jeffrey vanOverige stafTeammanager
    Fortes, PedroOverige stafTeammanager
    Jonge, Johan deTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Martin, RonaldTechnische stafKeeperstrainer
    Muijnck, Theo deTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.