• Alphense Boys JO18-1 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 jun. 15:00Helmond Sport JO18-1 - Alphense Boys O18GS Staalwerken Stadion
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 meiSpartaan'20 JO18-1 - Alphense Boys O181 - 2
    18 meiAlphense Boys O18 - Westlandia O181 - 4
  • Poulestanden Alphense Boys O18 (Onder 18 Landelijke Onder 18 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Helmond Sport JO18-113111146153134
    2VVV-Venlo JO18-11391329191028
    3Roda JC O18138143629725
    4Alphense Boys O18135261832-1417
    5Westlandia O18135172523216
    6FC Den Bosch JO18-1134272831-314
    7Spartaan'20 JO18-11330101537-229
    8Veluwezoom JO18-1JM132292536-118

    Poulestanden Alphense Boys O18 (O18 Landelijke O18 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Dordrecht O1814103145212433
    2Roda JC O181491437271028
    3Helmond Sport JO18-11482448341426
    4VVV-Venlo JO18-1147162824422
    5Alphense Boys O18145271829-1117
    6Westlandia O18144462428-416
    7JVOZ O18142482639-1310
    8MVV Maastricht O181413102044-246

    Poulestanden Alphense Boys O18 (B0900 Jeugdcup Onder 18 voorronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC Ajax O181100150153
    2Willem II O1811009093
    3Feyenoord O1811007253
    4NAC Breda O1811006153
    5FC Eindhoven O1811005053
    6Alphense Boys O1811005143
    7AZ O1811004043
    8Almere City O1811005233
    9VA N.E.C. JO18-111005233
    10FC Volendam O1811004133
    11AFC O1811004223
    12FC Emmen O1811003123
    13PEC Zwolle O1811002023
    14FC Utrecht O1811002023
    15FC Dordrecht O1811003213
    16De Graafschap O1811003213
    17PSV O1811002113
    18Sparta Rotterdam O1811002113
    19FC Groningen O1810103301
    20sc Heerenveen O18-110103301
    21FC Den Bosch JO18-110101101
    22VVV-Venlo JO18-110101101
    23Roda JC O18100123-10
    24Westlandia O18100123-10
    25Excelsior Rotterdam O18-1100112-10
    26Vitesse O18100112-10
    27IJsselmeervogels O18100124-20
    28Go Ahead Eagles O18100113-20
    29SC Cambuur Leeuwarden O18100102-20
    30Telstar 1963 O18100102-20
    31AFC 34 JO18-1100125-30
    32FC Twente/Heracles Academie O18-1100125-30
    33DTA Fortius O18100114-30
    34Koninklijke HFC O18100115-40
    35Fortuna Wormerveer O18100104-40
    36ADO Den Haag O18100127-50
    37JVOZ O18100116-50
    38Helmond Sport JO18-1100105-50
    39MVV Maastricht O18100109-90
    40Hollandia O181001015-150

    Poulestanden Alphense Boys O18 (B0910 Jeugdcup Onder 18 tussenronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC O1800000000
    2Almere City O1800000000
    3Alphense Boys O1800000000
    4FC Dordrecht O1800000000
    5FC Eindhoven O1800000000
    6FC Emmen O1800000000
    7Feyenoord O1800000000
    8De Graafschap O1800000000
    9NAC Breda O1800000000
    10PEC Zwolle O1800000000
    11PSV O1800000000
    12Sparta Rotterdam O1800000000

    Poulestanden Alphense Boys O18 (B0920 Jeugdcup Onder 18 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Emmen O1811003213
    2PEC Zwolle O1811003213
    3FC Utrecht O1811003213
    4Almere City O1811002113
    5AFC Ajax O1811001013
    6PSV O1811001013
    7FC Volendam O1811001013
    8AFC O1810103301
    9De Graafschap O1810103301
    10FC Groningen O1800000000
    11FC Den Bosch JO18-1100123-10
    12FC Dordrecht O18100123-10
    13Sparta Rotterdam O18100123-10
    14Alphense Boys O18100112-10
    15FC Eindhoven O18100101-10
    16Feyenoord O18100101-10
    17NAC Breda O18100101-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akello, EvanTeamspelerMiddenvelder
    Akgurbuz, KaanTeamspelerVerdediger
    Al-Khalili, MehdiTeamspelerMiddenvelder
    Ali, HymanTeamspelerVerdediger
    Alia, ZakariaTeamspelerVerdediger
    Captein, MilanTeamspelerKeeper
    Guenoun, YessinTeamspelerAanvaller
    Haddouch, OuailTeamspelerMiddenvelder
    Khouakhi, Adam ElTeamspelerAanvaller
    Madani, Salah-EddineTeamspelerKeeper
    Mercera, TrayvionTeamspelerAanvaller
    Ofwegen, LucaTeamspelerAanvaller
    Roekel, Danilo vanTeamspelerVerdediger
    Smits, StenTeamspelerVerdediger
    Troost, NevilTeamspelerVerdediger
    Wagenaar, AlexTeamspelerMiddenvelder
    Zoufri, AyoubTeamspelerAanvaller
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Akozbek, KaganTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Jager, AldoTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Klerk, Orlando deTechnische stafTrainer/coach
    Madani, MohammedOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Pinas, SergioTechnische stafAssistent-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer