• Alphense Boys JO18-1 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 12:00SC Cambuur Leeuwarden O18 - Alphense Boys O18Sportpark Kalverdijkje Noord
    15 okt. 12:45Alphense Boys O18 - FC Volendam JO18-1Sportpark De Bijlen
    29 okt. 15:15Alphense Boys O18 - Willem II O18Sportpark De Bijlen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Alphense Boys O18 - Excelsior Rotterdam O18-12 - 4
    1 okt.VA N.E.C. JO18-1 - Alphense Boys O183 - 0
  • Poulestanden Alphense Boys O18 (O18 Landelijke O18 competitie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Cambuur Leeuwarden O185311135810
    2FC Den Bosch JO18-1430112669
    3FC Volendam JO18-15302181359
    4Excelsior Rotterdam O18-15302151149
    5VA N.E.C. JO18-15212910-17
    6Alphense Boys O184202910-16
    7Willem II O185203814-66
    8AFC O185005823-150

    Poulestanden Alphense Boys O18 (B0900 Jeugdcup Onder 18 voorronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Twente/Heracles Academie O18-11100120123
    2NAC Breda O1811009093
    3VA N.E.C. JO18-111008083
    4FC Utrecht O1811008173
    5AZ O1811007073
    6Sparta Rotterdam O1811008263
    7FC Groningen O1811006153
    8PEC Zwolle O1811006153
    9sc Heerenveen O18-111006243
    10Westlandia O1811005143
    11Willem II O1811004043
    12Telstar 1963 O1811006333
    13AFC Ajax O1811004133
    14PSV O1811004223
    15FC Den Bosch JO18-111003123
    16SC Cambuur Leeuwarden O1811003123
    17Go Ahead Eagles O1811002023
    18De Graafschap O1811002023
    19Vitesse O1811002023
    20Almere City O1800000000
    21Feyenoord O1800000000
    22FC Eindhoven O18100124-20
    23AFC O18100113-20
    24FC Volendam JO18-1100113-20
    25ADO Den Haag O18100102-20
    26Fortuna Wormerveer O18100102-20
    27Hollandia O18100102-20
    28Hercules O18100136-30
    29Excelsior Rotterdam O18-1100114-30
    30VVV-Venlo JO18-1100126-40
    31Roda JC O18100115-40
    32FC Emmen O18100104-40
    33MVV Maastricht O18100116-50
    34Quick O18100116-50
    35Alphense Boys O18100128-60
    36Koninklijke HFC O18100118-70
    37Excelsior M. O18100107-70
    38Zuidoost United O18100108-80
    39Zeeburgia O18100109-90
    40Quick Boys O181001012-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akabbouz, ImraneTeamspeler
    Auffret, BasileTeamspeler
    Bharatsingh, GilanoTeamspeler
    Charai, ImadTeamspeler
    Dardour, IliasTeamspeler
    Druiventak, XavelloTeamspeler
    Jager, AldoTeamspeler
    Kappen, JonathanTeamspeler
    Lammerse, JasperTeamspeler
    Lundell, BjörnTeamspeler
    Mulder, DjaroTeamspeler
    Olenski, RoyvilioTeamspeler
    Vergouwe, LoekTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Lorenzo v.d.Technische stafAss.-trainer/coach
    Halteren, Lars vanTechnische stafStandaard functie
    Veldwijk, FabianTechnische stafTrainer/coach
    Veldwijk, FabianOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer