• Alphense Boys O21 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 12:30FC Dordrecht O21 - Alphense Boys O21Jeugdhome FC Dordrecht
    15 okt. 15:15Alphense Boys O21 - Excelsior M O21Sportpark De Bijlen
    22 okt. 12:00AFC O21 - Alphense Boys O21Sportpark Goed Genoeg
    29 okt. 15:00Zeeburgia O21 - Alphense Boys O21Sportpark Middenmeer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.Alphense Boys O21 - SC Cambuur O210 - 9
  • Poulestanden Alphense Boys O21 (B0800 Jeugdcup Onder 21 voorronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PEC Zwolle O211100100103
    2Willem II O211100100103
    3FC Groningen O2111008083
    4VVV-Venlo O2111008083
    5Go Ahead Eagles O2111007163
    6Alphense Boys O2111006063
    7SC Cambuur O2111005143
    8Kon. HFC O2111005143
    9Almere City O2111004043
    10FC Twente/Heracles Academie O2111004043
    11NAC Breda O2111005233
    12Feyenoord O2111004133
    13Roda JC O2111003123
    14Telstar O2111003123
    15FC Dordrecht O2111002023
    16MVV Maastricht O2111002023
    17Quick Boys O2111002113
    18sc Heerenveen O2110103301
    19IJsselmeervogels O2110103301
    20ADO Den Haag O2110101101
    21FC Eindhoven O2110101101
    22Vitesse O2110100001
    23De Graafschap O2110100001
    24Zeeburgia O21100112-10
    25AFC O21100113-20
    26Hercules O21100113-20
    27Be Quick 1887 O21100102-20
    28FC Emmen O21100102-20
    29Fortuna Sittard O21100125-30
    30VA N.E.C. O21100114-30
    31De Dijk O21100115-40
    32Excelsior Rotterdam O21100115-40
    33FC Den Bosch O21100104-40
    34Excelsior M O21100104-40
    35Alexandria'66 O21100117-60
    36Argon O21100106-60
    37Spartaan'20 O21100108-80
    38Westlandia O21100108-80
    39Hollandia O211001010-100
    40De Treffers O211001010-100

    Poulestanden Alphense Boys O21 (O21 Landelijke O21 competitie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Cambuur O2144001721512
    2Excelsior M O2143018269
    3Excelsior Rotterdam O21421111477
    4sc Heerenveen O21320156-16
    5Zeeburgia O21403159-43
    6FC Dordrecht O21402237-42
    7Alphense Boys O213012215-131
    8AFC O21401317-61
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Anthony, ThierryTeamspeler
    Beijeman, TomTeamspeler
    Bekgöz, MetehanTeamspeler
    Boutahri, AyoubTeamspeler
    Daleman, JaydenTeamspeler
    Heus, MatsTeamspeler
    Jansma, RubenTeamspeler
    Papounidi, MaximTeamspeler
    Pieters, RomeoTeamspeler
    Pirzadeh, ParsaTeamspeler
    Postmus, JopTeamspeler
    Ramos, RafaelTeamspeler
    Slagveer, DerrickTeamspeler
    Zandwijk, TimTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Arnhem, Youri vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Hak, LouisTechnische stafAss.-trainer/coach
    Pieters, FredTechnische stafStandaard functie
    Ramos, NelsonTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Rijswijk, Rini vanOverige stafTeammanager
    Wigboldus, CorianTechnische stafTrainer/coach
    Wigboldus, CorianOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer