• Alphense Boys O21 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 15:00Excelsior Rotterdam O21 - Alphense Boys O21Van Donge & De Roo Stadion
    18 feb. 12:30Alphense Boys O21 - Telstar O21Sportpark De Bijlen
    25 feb. 15:00Quick Boys O21 - Alphense Boys O21Sportpark Nieuw Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.FC Dordrecht O21 - Alphense Boys O214 - 2
    4 feb.Alphense Boys O21 - VVV-Venlo O210 - 9
  • Poulestanden Alphense Boys O21 (B0800 Jeugdcup Onder 21 voorronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PEC Zwolle O211100100103
    2Willem II O211100100103
    3FC Groningen O2111008083
    4VVV-Venlo O2111008083
    5Go Ahead Eagles O2111007163
    6Alphense Boys O2111006063
    7SC Cambuur O2111005143
    8Kon. HFC O2111005143
    9Almere City O2111004043
    10FC Twente/Heracles Academie O2111004043
    11NAC Breda O2111005233
    12Feyenoord O2111004133
    13Roda JC O2111003123
    14Telstar O2111003123
    15FC Dordrecht O2111002023
    16MVV Maastricht O2111002023
    17Quick Boys O2111002113
    18sc Heerenveen O2110103301
    19IJsselmeervogels O2110103301
    20ADO Den Haag O2110101101
    21FC Eindhoven O2110101101
    22Vitesse O2110100001
    23De Graafschap O2110100001
    24Zeeburgia O21100112-10
    25AFC O21100113-20
    26Hercules O21100113-20
    27Be Quick 1887 O21100102-20
    28FC Emmen O21100102-20
    29Fortuna Sittard O21100125-30
    30VA N.E.C. O21100114-30
    31De Dijk O21100115-40
    32Excelsior Rotterdam O21100115-40
    33FC Den Bosch O21100104-40
    34Excelsior M O21100104-40
    35Alexandria'66 O21100117-60
    36Argon O21100106-60
    37Spartaan'20 O21100108-80
    38Westlandia O21100108-80
    39Hollandia O211001010-100
    40De Treffers O211001010-100

    Poulestanden Alphense Boys O21 (B0810 Jeugdcup Onder 21 tussenronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Boys O2111004313
    2Go Ahead Eagles O2111002113
    3NAC Breda O2110101101
    4Telstar O2110101101
    5ADO Den Haag O2100000000
    6Almere City O2100000000
    7Alphense Boys O2100000000
    8SC Cambuur O2100000000
    9FC Dordrecht O2100000000
    10Feyenoord O2100000000
    11FC Groningen O2100000000
    12sc Heerenveen O2100000000
    13Kon. HFC O2100000000
    14PEC Zwolle O2100000000
    15Roda JC O2100000000
    16FC Twente/Heracles Academie O2100000000
    17VVV-Venlo O2100000000
    18Willem II O2100000000
    19MVV Maastricht O21100134-10
    20Vitesse O21100112-10

    Poulestanden Alphense Boys O21 (O21 Landelijke O21 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Cambuur O2113102136102632
    2sc Heerenveen O211391329111828
    3Excelsior Rotterdam O211465331161523
    4Excelsior M O21146171828-1019
    5FC Dordrecht O21133462022-213
    6Alphense Boys O21143471233-2113
    7AFC O21143381530-1512
    8Zeeburgia O21131661930-119

    Poulestanden Alphense Boys O21 (Onder 21 Landelijke Onder 21 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVV-Venlo O213210165117
    2Telstar O2142111011-17
    3FC Dordrecht O2122009456
    4Excelsior M O21420278-16
    5FC Den Bosch O21311167-14
    6Fortuna Sittard O2121015413
    7Excelsior Rotterdam O21410356-13
    8Alphense Boys O214013518-131

    Poulestanden Alphense Boys O21 (B0820 Jeugdcup Onder 21 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO Den Haag O2100000000
    2Almere City O2100000000
    3Alphense Boys O2100000000
    4SC Cambuur O2100000000
    5FC Dordrecht O2100000000
    6Feyenoord O2100000000
    7Go Ahead Eagles O2100000000
    8FC Groningen O2100000000
    9sc Heerenveen O2100000000
    10Kon. HFC O2100000000
    11NAC Breda O2100000000
    12PEC Zwolle O2100000000
    13Quick Boys O2100000000
    14FC Twente/Heracles Academie O2100000000
    15VVV-Venlo O2100000000
    16Willem II O2100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Al Abd Al Hamd, YousefTeamspeler
    Anthony, ThierryTeamspeler
    Bekgöz, MetehanTeamspeler
    Boutahri, AyoubTeamspeler
    Heus, MatsTeamspeler
    Jansma, RubenTeamspeler
    Papounidi, MaximTeamspeler
    Pieters, RomeoTeamspeler
    Pirzadeh, ParsaTeamspeler
    Ramos, RafaelTeamspeler
    Slagveer, DerrickTeamspeler
    Zand, Timo ‘tTeamspeler
    Zandwijk, TimTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hak, LouisTechnische stafAss.-trainer/coach
    Heus, PatrickTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Pieters, FredTechnische stafStandaard functie
    Rabhioui, HamzaTechnische staf
    Ramos, NelsonTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Rijswijk, Rini vanOverige stafTeammanager
    Wigboldus, CorianTechnische stafTrainer/coach
    Wigboldus, CorianOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.