• Alphense Boys JO14-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 10:45sc Heerenveen JO14-1 - Alphense Boys JO14-1Sportpark Skoatterwâld
    9 mrt. 10:15PEC Zwolle JO14-1 - Alphense Boys JO14-1Sportpark De Elshof
    16 mrt. 10:45Alphense Boys JO14-1 - Go Ahead Eagles JO14-1Sportpark De Bijlen
    23 mrt. 10:45Alphense Boys JO14-1 - sc Heerenveen JO14-1Sportpark De Bijlen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.FC Utrecht JO14-1 - Alphense Boys JO14-17 - 0
    24 feb.Alphense Boys JO14-1 - Almere City JO14-12 - 0
  • Poulestanden Alphense Boys JO14-1 (0106 Landelijk Onder 14 (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Volendam JO14-1430111749
    2Go Ahead Eagles JO14-132107437
    3FC Utrecht JO14-14211175127
    4sc Heerenveen JO14-14211151147
    5AFC JO14-131115504
    6Almere City JO14-1411258-34
    7Alphense Boys JO14-14103413-93
    8PEC Zwolle JO14-14013314-111

    Poulestanden Alphense Boys JO14-1 (0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NAC Breda JO14-114121153163737
    2PSV JO14-21492339192029
    3ADO Den Haag JO14-11482433231026
    4Excelsior Rotterdam JO14-1146353428621
    5Roda JC JO14-1146173845-719
    6Alphense Boys JO14-1145362533-818
    7FC Dordrecht JO14-11431102344-2110
    8VVV-Venlo JO14-11401131350-371

    Poulestanden Alphense Boys JO14-1 (B16000 Jeugdcup Onder 14 voorronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Feyenoord JO141100140143
    2Almere City JO14-111009183
    3FC Emmen JO14-111009273
    4FC Groningen JO14-111009273
    5AFC Ajax JO14-111008173
    6De Graafschap JO14-111007163
    7AZ JO14-111006063
    8AFC JO14-111006153
    9FC Dordrecht JO14-111006153
    10Willem II JO14-111006153
    11PSV JO14-111005053
    12SC Cambuur Leeuwarden JO14-111004043
    13DVS'33 Ermelo JO14-111004043
    14FC Eindhoven JO14-111004043
    15PSV JO14-211006333
    16Excelsior Rotterdam JO14-111005233
    17FC Volendam JO14-111004133
    18ADO Den Haag JO14-111004223
    19Vitesse JO14-111003123
    20DSO JO14-111003213
    21MVV Maastricht JO14-111003213
    22Alphense Boys JO14-111002113
    23DOVO JO14-111002113
    24VA N.E.C. JO14-111002113
    25VVV-Venlo JO14-111002113
    26Spartaan'20 JO14-110101101
    27FC Utrecht JO14-110101101
    28PEC Zwolle JO14-110101101
    29Go Ahead Eagles JO14-110101101
    30Sparta Rotterdam JO14-100000000
    31msv De Betrokken Spartaan JO14-1100123-10
    32Roda JC JO14-1100123-10
    33Barendrecht JO14-1100112-10
    34Bennekom JO14-1100112-10
    35NAC Breda JO14-1100112-10
    36Helmond Sport JO14-1100112-10
    37Quick JO14-1100124-20
    38sc Heerenveen JO14-1100113-20
    39FC Den Bosch JO14-1100136-30
    40BFC JO14-1100125-30
    41AFC 34 JO14-1100114-30
    42Achilles E JO14-1100104-40
    43IJsselmeervogels JO14-1100104-40
    44JVOZ JO14-1100104-40
    45HBS JO14-1100116-50
    46Waterwijk asc JO14-1100116-50
    47SC 't Zand JO14-1100116-50
    48FC Twente/Heracles Academie JO14-1100105-50
    49Baronie JO14-1100117-60
    50Hollandia JO14-1100106-60
    51Fortuna Sittard JO14-1100129-70
    52Unicum JO14-1100129-70
    53Alexandria'66 JO14-1100118-70
    54DEM (RKVV) JO14-1100119-80
    55Zeeburgia avv JO14-11001014-140

    Poulestanden Alphense Boys JO14-1 (B16010 Jeugdcup Onder 14 tussenronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vitesse JO14-1110010193
    2FC Volendam JO14-111007073
    3PEC Zwolle JO14-111005053
    4AFC Ajax JO14-111004133
    5AZ JO14-111003033
    6ADO Den Haag JO14-111004223
    7Sparta Rotterdam JO14-111004223
    8Almere City JO14-111004313
    9AFC JO14-111001013
    10FC Eindhoven JO14-111001013
    11MVV Maastricht JO14-111001013
    12FC Dordrecht JO14-110102201
    13PSV JO14-110102201
    14SC Cambuur Leeuwarden JO14-110101101
    15PSV JO14-210101101
    16DSO JO14-1100134-10
    17Alphense Boys JO14-1100101-10
    18De Graafschap JO14-1100101-10
    19VVV-Venlo JO14-1100101-10
    20FC Emmen JO14-1100124-20
    21Feyenoord JO14100124-20
    22Spartaan'20 JO14-1100114-30
    23S.V. Houten JO14-1100103-30
    24DOVO JO14-1100105-50
    25Willem II JO14-1100107-70
    26DVS'33 Ermelo JO14-11001110-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arslan, Efe MiracTeamspeler
    Bloem, DaniqueTeamspeler
    Dimitrov, DavidTeamspeler
    Dorp, Lucas vanTeamspeler
    Dulk, Niek denTeamspeler
    Groeneweg, RubenTeamspeler
    Homan, SimonTeamspeler
    Kerkeboom, DjenoahTeamspeler
    Maat, BjarneTeamspeler
    Marianus, Rü-CheanriqueTeamspeler
    Neut, Milan van derTeamspeler
    Onal, BerkehanTeamspeler
    Ribbens, MeesTeamspeler
    Sack, DaanTeamspeler
    Schoen, ThijsTeamspeler
    Shmaryahu, ShaiTeamspeler
    Veenbrink, DeonTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dimitrov, EmilOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Halteren, Lars vanTechnische stafTrainer/coach
    Neut, Jeroen van derOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Oosterom, KimTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Vernooij, JasperTechnische stafAssistent-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    AFC34 JO14-1 - Alphense Boys JO14-1: Slordigheid resulteert in puntenverlies

    Vandaag treffen de Boys, voor zover we dat nu kunnen inschatten, hun voornaamste rivaal. De wedstrijd zal gespeeld worden in Alkmaar en de spanning [...]

    Alphense Boys JO14-1 – Fortuna Wormerveer JO14-1: Eenvoudige maar bescheiden overwinning

    Vandaag is een regenachtige dag en hoewel het parkeerterrein nog best druk is, is het complex verder angstvallig stil. Vandaag spelen de Boys voor het[...]

    AFC JO14-1 -Alphense Boys JO14-1: Krappe overwinning behaald in Amsterdam

    Na 4 fanatieke trainingen deze week staat er vandaag een belangrijke wedstrijd tegen AFC Amsterdam op het programma. De tegenstander heeft de [...]

    1 van pagina 2