• Alphense Boys zaterdag 3

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Alphense Boys 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys 3330011389
    2Moerkapelle 3430117989
    3Alphia 44211151237
    4Hazerswoudse Boys 42200110116
    5Jodan Boys, de 932017616
    6Floreant 332017706
    7Nieuwkoop 5311110914
    8Linschoten 23102510-53
    9Olympia 3200217-60
    10ARC 123003814-60
    11DSO 104004318-150

    Poulestanden Alphense Boys 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Lisse 73300186129
    2Alphense Boys 33201610-46
    3TAVV 53102121113
    4ARC 143003413-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouma, Gijs Pieter JanTeamspeler
    Captein, DennisTeamspeler
    Dam, Cyan vanTeamspeler
    Heetwinkel, LucTeamspeler
    Houweling, HesselTeamspeler
    Lazet, ThijsTeamspeler
    Snellenberg, RobbertTeamspeler
    Than, JohnTeamspeler
    Tipker, LarsTeamspeler
    Verpoort, RobinTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Captein, DennisOverige stafTeammanager
    Persoon, MichelOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer