• Alphense Boys 1

  • Staf

    NaamFunctie
    Cekic, StojanMateriaalman
    Haverkamp, GerardTeammanager
    Rbii, HichamAssistent-trainer/coach
    Rhenen, Sietse vanVideo/data-analist
    Sanrodji, BennyTeammanager
    Valen, Wouter vanTeammanager
    Vliet, Huib vanVerzorger
    Vurens, EdwinTrainer/coach
  • Selectie 2023-2024

    NaamFoto
    Abbink, Daniel
    Bavelaar, Mike
    Berg, Stef van den
    Hak, Jelle
    Janszen, Luca
    Kwaak, Julian van der
    Maraije, Hamza el
    Mokanda, Pierre Theodore
    Mulder, Mike
    Onasanya, Lekan
    Pieters, Romeo
    Rees, Mika van
    Rooij, Thijs de
    Sahin, Hunkar Cem
    Siebert, Bas
    Stiphout, Milan
    Sudibyo, Edwin
    Verzaal, Lars
    Zaanani, Tarik

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 14:00Ter Leede - Alphense BoysSportpark Roodemolen
    2 mrt. 14:30Alphense Boys - HooglandSportpark De Bijlen
    9 mrt. 14:30Alphense Boys - SJCSportpark De Bijlen
    16 mrt. 14:30WV-HEDW - Alphense BoysSportpark Middenmeer
    23 mrt. 14:30Alphense Boys - HollandiaSportpark De Bijlen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.Hollandia - Alphense Boys3 - 0
    17 feb.Swift - Alphense Boys0 - 1
  • Stand Vierde Divisie A 2023-2024

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ajax am19133349202942
    2HBC19114447222537
    3Huizen19113537172036
    4JOS Watergraafsmeer18111635241134
    5AFC 341710253225732
    6Purmersteijn196853223926
    7Ter Leede188193935425
    8Swift197482935-625
    9Hollandia166552419523
    10SJC186482638-1222
    11ARC186392432-821
    12WV-HEDW1862103541-620
    13Hoogland175392028-818
    14DHSC175391839-2118
    15BOL164481832-1416
    16Alphense Boys1814131348-357
  • Staf

  • Remco Tuinenburg, trainer-coach

    Mark Imandt, trainer-coach

    Hicham Rbii, trainer-coach

    Nick Coster, trainer (individuele training CPT)

    Lars van de Walle, trainer (krachttraining (Pursue)

    Ronald Martin, trainer (keepers)

    Sietse van Rhenen, video-analist

    Benny Sanrodji, teammanager

    Huib van Vliet, sportmasseur

    Nina Brandsen (fysiotherapeut Trias)

    Thierry van den Oord (fysiotherapeut Trias)

  • Team indeling

    NaamFoto
    Abbink, Daniel
    Bavelaar, Mike
    Berg, Stef van den
    Cekic, Stojan
    Hak, Jelle
    Haverkamp, Gerard
    Janszen, Luca
    Kwaak, Julian van der
    Maraije, Hamza el
    Mokanda, Pierre Theodore
    Mulder, Mike
    Onasanya, Lekan
    Pieters, Romeo
    Rbii, Hicham
    Rees, Mika van
    Rhenen, Sietse van
    Rooij, Thijs de
    Sahin, Hunkar Cem
    Sanrodji, Benny
    Siebert, Bas
    Stiphout, Milan
    Sudibyo, Edwin
    Valen, Wouter van
    Verzaal, Lars
    Vliet, Huib van
    Vurens, Edwin
    Zaanani, Tarik

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.