• Alphense Boys JO15-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 15:15FC Twente/Heracles Academie JO15-1 - Alphense Boys JO15-1Trainingscentrum FC Twente
    18 feb. 12:45Alphense Boys JO15-1 - sc Heerenveen JO15-1Sportpark De Bijlen
    25 feb. 12:30AZ Voetbalacademie JO15-1 - Alphense Boys JO15-1AFAS trainingscomplex
    4 mrt. 15:00Helmond Sport JO15-1 - Alphense Boys JO15-1GS Staalwerken Stadion
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Alphense Boys JO15-1 - Spartaan'20 JO15-12 - 0
    4 feb.De Graafschap JO15-1 - Alphense Boys JO15-12 - 5
  • Poulestanden Alphense Boys JO15-1 (0117 Landelijk Onder 15 (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO15-1330011299
    2Spartaan'20 JO15-143018719
    3Go Ahead Eagles JO15-142119367
    4Willem II JO15-142111112-17
    5Helmond Sport JO15-132018536
    6sc Heerenveen JO15-141031014-43
    7FC Twente/Heracles Academie JO15-14013612-61
    8De Graafschap JO15-14013715-81

    Poulestanden Alphense Boys JO15-1 (0116 Landelijk Onder 15 (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO15-114122063105338
    2Spartaan'20 JO15-11483335201527
    3PEC Zwolle JO15-11483337241327
    4FC Volendam JO15-1147252624223
    5Excelsior Rotterdam JO15-1145183140-916
    6Fortuna Sittard JO15-1143381535-2012
    7Koninklijke HFC JO15-11431102245-2310
    8Zeeburgia avv JO15-11421111647-317

    Poulestanden Alphense Boys JO15-1 (B1039 Jeugdcup Onder 15 voorronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZ Voetbalacademie JO15-11100120123
    2De Graafschap JO15-1110010193
    3FC Den Bosch JO15-111007073
    4FC Dordrecht JO15-111007163
    5Alphense Boys JO15-111006063
    6Waterwijk asc JO15-111006063
    7Koninklijke HFC JO15-111006153
    8PSV JO15-111005053
    9PEC Zwolle JO15-111006243
    10AFC Ajax JO15-111004043
    11Sparta Rotterdam JO15-111004043
    12FC Utrecht JO15-111003033
    13Vitesse JO15-111003033
    14FC Volendam JO15-111004223
    15Fortuna Sittard JO15-111003123
    16Go Ahead Eagles JO15-111003123
    17Feyenoord JO1511003213
    18Excelsior Rotterdam JO15-111002113
    19NAC Breda JO15-111002113
    20Alexandria'66 JO15-110102201
    21Roda JC JO15-110102201
    22Willem II JO15-1100123-10
    23ADO Den Haag JO15-1100112-10
    24Spartaan'20 JO15-1100112-10
    25FC Twente/Heracles Academie JO15-1100124-20
    26DSO JO15-1100113-20
    27sc Heerenveen JO15-1100113-20
    28AFC 34 JO15-1100103-30
    29Westlandia JO15-1100103-30
    30DVS'33 Ermelo JO15-1100126-40
    31FC Eindhoven JO15-1100104-40
    32Zeeburgia avv JO15-1100104-40
    33WV-HEDW JO15-1100116-50
    34Helmond Sport JO15-1100105-50
    35Baronie JO15-1100117-60
    36Bennekom JO15-1100106-60
    37Hollandia JO15-1100106-60
    38Spijkenisse JO15-1100107-70
    39Be Quick 1887 JO15-11001110-90
    40Buitenveldert sc. JO15-11001012-120

    Poulestanden Alphense Boys JO15-1 (B1042 Jeugdcup Onder 15 tussenronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PSV JO15-111003213
    2Sparta Rotterdam JO15-111003213
    3Fortuna Sittard JO15-111002113
    4AFC Ajax JO15-110105501
    5PEC Zwolle JO15-110105501
    6Alexandria'66 JO15-100000000
    7Alphense Boys JO15-100000000
    8AZ Voetbalacademie JO15-100000000
    9FC Den Bosch JO15-100000000
    10FC Dordrecht JO15-100000000
    11Excelsior Rotterdam JO15-100000000
    12Feyenoord JO1500000000
    13Go Ahead Eagles JO15-100000000
    14De Graafschap JO15-100000000
    15FC Utrecht JO15-100000000
    16Vitesse JO15-100000000
    17FC Volendam JO15-100000000
    18Koninklijke HFC JO15-1100123-10
    19Waterwijk asc JO15-1100123-10
    20NAC Breda JO15-1100112-10

    Poulestanden Alphense Boys JO15-1 (B1043 Jeugdcup Onder 15 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC Ajax JO15-100000000
    2Alexandria'66 JO15-100000000
    3Alphense Boys JO15-100000000
    4AZ Voetbalacademie JO15-100000000
    5FC Den Bosch JO15-100000000
    6FC Dordrecht JO15-100000000
    7Excelsior Rotterdam JO15-100000000
    8Feyenoord JO1500000000
    9Fortuna Sittard JO15-100000000
    10Go Ahead Eagles JO15-100000000
    11De Graafschap JO15-100000000
    12PSV JO15-100000000
    13Sparta Rotterdam JO15-100000000
    14FC Utrecht JO15-100000000
    15Vitesse JO15-100000000
    16FC Volendam JO15-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Addabani, ImranTeamspeler
    Arend, Joep van derTeamspeler
    Azahaf, RayanTeamspeler
    Cotino, De'ZhaënTeamspeler
    Nauta, TiesTeamspeler
    Okur, SinanTeamspeler
    Paardekooper, PelleTeamspeler
    Ruiter, Damian deTeamspeler
    Sewrutton, RashaanTeamspeler
    Stijn, Dylan vanTeamspeler
    Velde, Sven van derTeamspeler
    Venloo, GéronimoTeamspeler
    Vreeburg, MathijsTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Huliselan, MarioTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Stijn, Irina vanOverige stafTeammanager
    Stolwijk, RobinTechnische stafTrainer/coach
    Stolwijk, RobinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.