• Alphense Boys JO16-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 10:45Alphense Boys JO16-1 - VVV-Venlo JO16-1Sportpark De Bijlen
    15 okt. 15:00Roda JC JO16-1 - Alphense Boys JO16-1Sportpark Kaalheide
    29 okt. 13:30AFC JO16-1 - Alphense Boys JO16-1Sportpark Goed Genoeg
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Alphense Boys JO16-1 (0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVV-Venlo JO16-14310116510
    2Roda JC JO16-15302201289
    3Alphense Boys JO16-1422010468
    4VA N.E.C. JO16-1521210917
    5FC Groningen JO16-142027706
    6AFC JO16-1513178-16
    7FC Eindhoven JO16-15023311-82
    8AFC 34 JO16-14013213-111

    Poulestanden Alphense Boys JO16-1 (B8200 Jeugdcup Onder 16 voorronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vitesse JO16-111009093
    2NAC Breda JO16-111008083
    3AZ Voetbalacademie JO16-111007073
    4FC Groningen JO16-111006063
    5Willem II JO16-111005053
    6FC Emmen JO16-111005143
    7Go Ahead Eagles JO16-111005143
    8ADO Den Haag JO16-111004133
    9AFC Ajax JO16-111004133
    10Hoofddorp s.v. JO16-111004133
    11Almere City JO16-111003033
    12FC Utrecht JO16-111004223
    13VVV-Venlo JO16-111004223
    14FC Dordrecht JO16-111003123
    15FC Den Bosch JO16-111002023
    16FC Eindhoven JO16-111002023
    17Alphense Boys JO16-111005413
    18FC Volendam JO16-111002113
    19Sparta Rotterdam JO16-110102201
    20De Graafschap JO16-110102201
    21Feyenoord JO1600000000
    22PSV JO16-100000000
    23SC Cambuur Leeuwarden JO16-1100145-10
    24BFC JO16-1100112-10
    25Excelsior Rotterdam JO16-1100124-20
    26FC Twente/Heracles Academie JO16-1100124-20
    27Roda JC JO16-1100113-20
    28DHC JO16-1100102-20
    29MVV Maastricht JO16-1100102-20
    30DCG Rksv JO16-1100114-30
    31Telstar 1963 JO16-1100114-30
    32VA N.E.C. JO16-1100114-30
    33AFC 34 JO16-1100103-30
    34PEC Zwolle JO16-1100115-40
    35Waterwijk asc JO16-1100115-40
    36JVOZ JO16-1100105-50
    37Fortuna Wormerveer sv JO16-1100106-60
    38AFC JO16-1100107-70
    39TOGB JO16-1100108-80
    40Helmond Sport JO16-1100109-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amin, RawanTeamspeler
    Goedewacht, MaximTeamspeler
    Halou, RamanTeamspeler
    Harouachi, Abderrahman ElTeamspeler
    Kraaivanger, QuintenTeamspeler
    Milligen, Collin vanTeamspeler
    Moutaa, SamiTeamspeler
    Rigters, RosselloTeamspeler
    Rijssel, ChivanoTeamspeler
    Spaans, DaanTeamspeler
    Spoorenberg, VinceTeamspeler
    Titulaer, BjornTeamspeler
    Ven, Ruben van deTeamspeler
    Verschoor, FinnTeamspeler
    Zijsling, DamianTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Arnhem, Youri vanTechnische stafTrainer/coach
    Velden, Leen van derTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.