• Alphense Boys JO16-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 10:45Alphense Boys JO16-1 - ADO Den Haag JO16-1Sportpark De Bijlen
    18 feb. 15:00De Graafschap JO16-1 - Alphense Boys JO16-1Sportpark De Bezelhorst
    25 feb. 13:00FC Emmen JO16-1 - Alphense Boys JO16-1De Oude Meerdijk
    4 mrt. 15:00ADO Den Haag JO16-1 - Alphense Boys JO16-1Sportpark De Aftrap
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Alphense Boys JO16-1 (0119 Landelijk Onder 16 (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Willem II JO16-132107527
    2ADO Den Haag JO16-12200111106
    3FC Den Bosch JO16-122006156
    4FC Twente/Heracles Academie JO16-131028713
    5NAC Breda JO16-110100001
    6De Graafschap JO16-1100104-40
    7Alphense Boys JO16-1200227-50
    8VVV-Venlo JO16-12002110-90

    Poulestanden Alphense Boys JO16-1 (0118 Landelijk Onder 16 (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVV-Venlo JO16-11493240211930
    2Alphense Boys JO16-11273231201124
    3VA N.E.C. JO16-1146353429521
    4AFC JO16-1145451929-1019
    5Roda JC JO16-1135173844-616
    6FC Groningen JO16-1134361924-515
    7FC Eindhoven JO16-1143471923-413
    8AFC 34 JO16-1143381828-1012

    Poulestanden Alphense Boys JO16-1 (B8200 Jeugdcup Onder 16 voorronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vitesse JO16-111009093
    2NAC Breda JO16-111008083
    3AZ Voetbalacademie JO16-111007073
    4FC Groningen JO16-111006063
    5Willem II JO16-111005053
    6FC Emmen JO16-111005143
    7Go Ahead Eagles JO16-111005143
    8ADO Den Haag JO16-111004133
    9AFC Ajax JO16-111004133
    10Hoofddorp s.v. JO16-111004133
    11Almere City JO16-111003033
    12FC Utrecht JO16-111004223
    13VVV-Venlo JO16-111004223
    14FC Dordrecht JO16-111003123
    15FC Den Bosch JO16-111002023
    16FC Eindhoven JO16-111002023
    17Alphense Boys JO16-111005413
    18Feyenoord JO1611003213
    19FC Volendam JO16-111002113
    20Sparta Rotterdam JO16-110102201
    21De Graafschap JO16-110102201
    22SC Cambuur Leeuwarden JO16-1100145-10
    23PSV JO16-1100123-10
    24BFC JO16-1100112-10
    25Excelsior Rotterdam JO16-1100124-20
    26FC Twente/Heracles Academie JO16-1100124-20
    27Roda JC JO16-1100113-20
    28DHC JO16-1100102-20
    29MVV Maastricht JO16-1100102-20
    30DCG Rksv JO16-1100114-30
    31Telstar 1963 JO16-1100114-30
    32VA N.E.C. JO16-1100114-30
    33AFC 34 JO16-1100103-30
    34PEC Zwolle JO16-1100115-40
    35Waterwijk asc JO16-1100115-40
    36JVOZ JO16-1100105-50
    37Fortuna Wormerveer sv JO16-1100106-60
    38AFC JO16-1100107-70
    39TOGB JO16-1100108-80
    40Helmond Sport JO16-1100109-90

    Poulestanden Alphense Boys JO16-1 (B8220 Jeugdcup Onder 16 tussenronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO Den Haag JO16-111005233
    2AFC Ajax JO16-111004223
    3FC Utrecht JO16-111002113
    4Willem II JO16-111001013
    5Almere City JO16-100000000
    6Alphense Boys JO16-100000000
    7AZ Voetbalacademie JO16-100000000
    8FC Dordrecht JO16-100000000
    9FC Eindhoven JO16-100000000
    10FC Emmen JO16-100000000
    11Feyenoord JO1600000000
    12FC Groningen JO16-100000000
    13Hoofddorp s.v. JO16-100000000
    14Sparta Rotterdam JO16-100000000
    15Vitesse JO16-100000000
    16VVV-Venlo JO16-100000000
    17NAC Breda JO16-1100112-10
    18FC Den Bosch JO16-1100101-10
    19Go Ahead Eagles JO16-1100124-20
    20FC Volendam JO16-1100125-30

    Poulestanden Alphense Boys JO16-1 (B8230 Jeugdcup Onder 16 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO Den Haag JO16-100000000
    2AFC Ajax JO16-100000000
    3Almere City JO16-100000000
    4Alphense Boys JO16-100000000
    5AZ Voetbalacademie JO16-100000000
    6FC Dordrecht JO16-100000000
    7FC Eindhoven JO16-100000000
    8FC Emmen JO16-100000000
    9Feyenoord JO1600000000
    10FC Groningen JO16-100000000
    11Hoofddorp s.v. JO16-100000000
    12Sparta Rotterdam JO16-100000000
    13FC Utrecht JO16-100000000
    14Vitesse JO16-100000000
    15VVV-Venlo JO16-100000000
    16Willem II JO16-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amin, RawanTeamspeler
    Goedewacht, MaximTeamspeler
    Halou, RamanTeamspeler
    Harouachi, Abderrahman ElTeamspeler
    Kraaivanger, QuintenTeamspeler
    Milligen, Collin vanTeamspeler
    Moutaa, SamiTeamspeler
    Pronk, SjaakTeamspeler
    Rigters, RosselloTeamspeler
    Rijssel, ChivanoTeamspeler
    Spaans, DaanTeamspeler
    Spoorenberg, VinceTeamspeler
    Titulaer, BjornTeamspeler
    Ven, Ruben van deTeamspeler
    Verschoor, FinnTeamspeler
    Zijsling, DamianTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Arnhem, Youri vanTechnische stafTrainer/coach
    Bruin, Menno deTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.