• Alphense Boys JO13-3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 09:00Alphense Boys JO13-3 - Alphen JO13-1Sportpark De Bijlen
    18 feb. 09:45Be Fair JO13-2 - Alphense Boys JO13-3Sportpark 't Suyt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Alphense Boys JO13-3 - ARC JO13-2JM3 - 1
    4 feb.Sportlust '46 JO13-2 - Alphense Boys JO13-31 - 2
  • Poulestanden Alphense Boys JO13-3 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO13-344002922712
    2Altior JO13-1540130102012
    3Jodan Boys, de JO13-352031721-46
    4Nicolaas Boys JO13-152031217-56
    5ARC JO13-54103518-133
    6Hillegom sv JO13-35104833-253

    Poulestanden Alphense Boys JO13-3 (0393 Onder 13 (2e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO13-376103983119
    2Nieuwkoop JO13-1JM760129111818
    3Altior JO13-1741231171413
    4ARC JO13-363031218-69
    5TAVV JO13-173041923-49
    6Hazerswoudse Boys JO13-161231227-155
    7ROAC JO13-17115920-114
    8Woubrugge JO13-17016734-271

    Poulestanden Alphense Boys JO13-3 (0394 Onder 13 (3e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Fair JO13-22200141136
    2Alphen JO13-122008266
    3Alphense Boys JO13-322005236
    4Capelle JO13-111003123
    5Schoonhoven JO13-121011103
    6VVOR JO13-1210136-33
    7FC Oudewater JO13-1JM210129-73
    8Nieuwerkerk JO13-2201113-21
    9Floreant JO13-1JM201116-51
    10ARC JO13-2JM100113-20
    11Sportlust '46 JO13-2200213-20
    12ESTO JO13-1200225-30

    Poulestanden Alphense Boys JO13-3 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Steeds Hooger JO13-111008353
    2SJC JO13-211005143
    3Spartaan'20 JO13-611005233
    4Alphense Boys JO13-311004133
    5Forum Sport JO13-211004133
    6Full Speed JO13-111004133
    7Capelle JO13-111002023
    8SVH JO13-111002023
    9Valken'68 JO13-111004313
    10Semper Altius JO13-111003213
    11DVV '09 JO13-111001013
    12OVV JO13-111002203
    13's-Gravendeel vv JO13-111001103
    14ARC JO13-300000000
    15Bergambacht JO13-100000000
    16Duindorp sv JO13-100000000
    17EMM'21 JO13-100000000
    18Floreant JO13-1JM00000000
    19Graaf W II VAC JO13-300000000
    20v.v. Hekelingen JO13-100000000
    21Kethel Spaland, vv JO13-100000000
    22FC Lisse JO13-200000000
    23Olympia JO13-200000000
    24Overmaas JO13-100000000
    25Quick JO13-200000000
    26Schipluiden JO13-100000000
    27Slikkerveer JO13-200000000
    28Soccer Boys JO13-100000000
    29Sportlust '46 JO13-200000000
    30VELO JO13-200000000
    31Voorschoten`97 JO13-300000000
    32Wippolder JO13-100000000
    33Woubrugge JO13-100000000
    34Brielle, VV JO13-110012200
    35Slikkerveer JO13-110011100
    36Meerburg JO13-2100134-10
    37Concordia JO13-2100123-10
    38NSVV JO13-1100101-10
    39Die Haghe JO13-3100102-20
    40Spirit JO13-2100102-20
    41HOV/DJSCR JO13-1100125-30
    42ARC JO13-2JM100114-30
    43Oliveo JO13-2100114-30
    44Zwaluwen JO13-3100114-30
    45Quick Boys JO13-3100115-40
    46Blijdorp JO13-1100138-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Balci, HasanTeamspeler
    Deursen, Xavi vanTeamspeler
    Hartog, Luca denTeamspeler
    Hollander, Sven denTeamspeler
    Nassiri, NaoufelTeamspeler
    Rbii, SafouaneTeamspeler
    Sedney, BoazTeamspeler
    Vermeulen, HuugTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Andeloe, TyreseTechnische stafAss.-trainer/coach
    Klaveren, Jim vanTechnische stafTrainer/coach
    Klaveren, Jim vanOverige stafTeammanager
    Stijn, Miguel vanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer