• Alphense Boys JO17-2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 12:45Alphense Boys JO17-2 - Gouda JO17-1Sportpark De Bijlen
    11 feb. 14:30ESTO JO17-1 - Alphense Boys JO17-2Sportpark ESTO
    18 feb. 12:45Alphense Boys JO17-2 - ASC JO17-2Sportpark De Bijlen
    4 mrt. 12:45Alphense Boys JO17-2 - Stolwijk JO17-1Sportpark De Bijlen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.Altior JO17-1 - Alphense Boys JO17-21 - 7
    28 jan.Kamerik JO17-1 - Alphense Boys JO17-22 - 2
  • Poulestanden Alphense Boys JO17-2 (0682 Onder 17 (3e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwkoop JO17-111004043
    2Bergambacht JO17-111003033
    3ESTO JO17-111003033
    4ARC JO17-211002023
    5Gouda JO17-111001013
    6Alphense Boys JO17-210102201
    7Kamerik JO17-110102201
    8Zevenhoven JO17-1100101-10
    9Rohda '76 JO17-1100102-20
    10Koudekerk JO17-1100103-30
    11Lekkerkerk JO17-1100103-30
    12Stolwijk JO17-1100104-40

    Poulestanden Alphense Boys JO17-2 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO17-25410124813
    2ARC JO17-254011761112
    3Nieuwkoop JO17-1521211657
    4Zevenhoven JO17-15122410-65
    5Koudekerk JO17-15113913-44
    6Sportlust '46 JO17-25014418-141

    Poulestanden Alphense Boys JO17-2 (0383 Onder 17 (2e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO17-27511169716
    2Nieuwkoop JO17-164111511413
    3Rohda '76 JO17-16411135813
    4ARC JO17-26231810-29
    5ESTO JO17-1622212938
    6RVC '33 JO17-17124718-115
    7Zevenhoven JO17-16114611-54
    8Sportlust '46 JO17-26015519-141

    Poulestanden Alphense Boys JO17-2 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spijkenisse JO17-21100110113
    2Alphense Boys JO17-211007163
    3Blijdorp JO17-111004133
    4Hillegersberg, vv JO17-211003033
    5RVC '33 JO17-111005323
    6Valken'68 JO17-111003123
    7FC 's-Gravenzande JO17-211004313
    8Blijdorp JO17-211002113
    9Strijen JO17-111001013
    10ASC JO17-200000000
    11Be Fair JO17-100000000
    12Bergambacht JO17-100000000
    13DWO JO17-200000000
    14DWO JO17-100000000
    15Oliveo JO17-100000000
    16Scheveningen JO17-200000000
    17FC Vlotbrug JO17-100000000
    18Vredenburch JO17-100000000
    19Honselersdijk JO17-1100134-10
    20Charlois, sv JO17-2100112-10
    21Zinkwegse Boys JO17-1100101-10
    22ARC JO17-3100135-20
    23HBS JO17-2100113-20
    24Barendrecht JO17-2100114-30
    25Lekkerkerk JO17-2100103-30
    26Altior JO17-1100117-60
    27Pernis JO17-11001011-110

    Poulestanden Alphense Boys JO17-2 (B3480 Onder 17 beker 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO17-200000000
    2ASC JO17-200000000
    3Bergambacht JO17-100000000
    4Blijdorp JO17-100000000
    5Blijdorp JO17-200000000
    6DWO JO17-100000000
    7DWO JO17-200000000
    8FC 's-Gravenzande JO17-200000000
    9Hillegersberg, vv JO17-200000000
    10RVC '33 JO17-100000000
    11Scheveningen JO17-200000000
    12Spijkenisse JO17-200000000
    13Strijen JO17-100000000
    14Valken'68 JO17-100000000
    15FC Vlotbrug JO17-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Stijn van derTeamspeler
    Brons, Julian MaartenTeamspeler
    Cherrabi, YassineTeamspeler
    Es, SennaTeamspeler
    Feijter, Mees deTeamspeler
    Harten, Mik vanTeamspeler
    Martin, LucasTeamspeler
    Nieuwendijk, Djustin van denTeamspeler
    Remoortere, Matthijs vanTeamspeler
    Rijswijk, Sten vanTeamspeler
    Rodigas, GuusTeamspeler
    Verheggen, LuukTeamspeler
    Vermeulen, MaxTeamspeler
    Zhang, WeijieTeamspeler
    Zwan, Daan van derTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aalders, SaskiaOverige stafTeammanager
    Feijter, Mark deOverige stafTeammanager
    Martin, RonaldTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.