• Alphense Boys zaterdag 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 okt. 15:00Alphense Boys 2 - ARC 3Sportpark De Bijlen
    14 okt. 12:00BSC '68 2 - Alphense Boys 2Sportpark Ons Nieuwe Erf
    21 okt. 15:00Alphense Boys 2 - Koudekerk 2Sportpark De Bijlen
    24 okt. 20:00Alphense Boys 2 - sv Poortugaal 2Sportpark De Bijlen
    28 okt. 15:00Alphense Boys 2 - ESTO 2Sportpark De Bijlen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 sep.SJZ 2 - Alphense Boys 20 - 3
  • Poulestanden Alphense Boys 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ESTO 221105324
    2Alphia 221104224
    3Be Fair 221106514
    4Koudekerk 211004043
    5Alphense Boys 211003033
    6ARC 321017433
    7SJZ 221014313
    8Bernardus 2210125-33
    9Rohda '76 2201123-11
    10BSC '68 2201146-21
    11CVC Reeuwijk 2201135-21
    12RVC '33 2200219-80

    Poulestanden Alphense Boys 2 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys 233008269
    2FC Oudewater 2320111566
    3ARC 43102512-73
    4EMM'21 23003510-50

    Poulestanden Alphense Boys 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alexandria'66 200000000
    2Alphense Boys 200000000
    3Antibarbari 200000000
    4ARC 200000000
    5Barendrecht 200000000
    6Binnenmaas, FC 200000000
    7Blijdorp 200000000
    8BMT 300000000
    9Brielle, VV 200000000
    10BVCB 200000000
    11BVCB 300000000
    12Capelle 200000000
    13Charlois, sv 200000000
    14S.V. Den Hoorn 200000000
    15S.V. Den Hoorn 300000000
    16Die Haghe 200000000
    17DSO 200000000
    18Duindorp sv 200000000
    19DVV '09 200000000
    20Excelsior M. 200000000
    21FCB-HWD 200000000
    22Football Factory 200000000
    23Foreholte 200000000
    24Forum Sport 200000000
    25Forum Sport 300000000
    26Graaf W II VAC 200000000
    27FC 's-Gravenzande 300000000
    28FC 's-Gravenzande 200000000
    29VV Haastrecht 200000000
    30Hellevoetsluis 200000000
    31Honselersdijk 200000000
    32HVC'10 200000000
    33Katwijk 200000000
    34LYRA 200000000
    35Maense, FC 200000000
    36Sportclub Monster 200000000
    37Neptunus-Schiebroek 200000000
    38Nieuwerkerk 200000000
    39NSVV 200000000
    40Oliveo 300000000
    41sv Poortugaal 200000000
    42Quick 200000000
    43Quick Boys 200000000
    44Rijnvogels, fc 200000000
    45RKDEO 200000000
    46RVVH 200000000
    47Scheveningen 300000000
    48Scheveningen 200000000
    49Smitshoek 200000000
    50Stompwijk'92 200000000
    51SVS 200000000
    52Ter Leede 300000000
    53Teylingen 200000000
    54VELO 300000000
    55Verburch 200000000
    56VFC 200000000
    57VOC 200000000
    58Voorschoten`97 200000000
    59Westlandia 200000000
    60Wilhelmus 200000000
    61Zuidland 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adekanye, LekanTeamspeler
    Bruijn, Bobby deTeamspeler
    Bruijn, Jesse Milan deTeamspeler
    Eren, MehmetTeamspeler
    Fortes, NigelTeamspeler
    Heide, Onne van derTeamspeler
    Laan, Jordy v.d.Teamspeler
    Leeuwen, Jeffrey vanTeamspeler
    Linden, Tim van deTeamspeler
    Meijer, MitchelTeamspelerVerdediger
    Oosterlee, MarcusTeamspeler
    Radice, TimTeamspeler
    Schimmel, RemcoTeamspeler
    Trajanov, GoranTeamspeler
    Valies, HarveyTeamspeler
    Vogels, RickTeamspeler
    Vries, Sander deTeamspeler
    Zwiers, Louis PhilippeTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bruijn, Bobby deOverige stafTeammanager
    Meer, Eelco van deOverige stafTeammanager
    Meijer, MitchelOverige stafTeammanager
    Tenthof van Noorden, TonyOverige stafTeammanager
    Valies, HarveyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.