• Alphense Boys zaterdag 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 15:00Alphense Boys 2 - Bernardus 2Sportpark De Bijlen
    11 mei 15:00Alphense Boys 2 - Rohda '76 2Sportpark De Bijlen
    18 mei 11:45Alphia 2 - Alphense Boys 2Sportpark De Bijlen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 apr.RVC '33 2 - Alphense Boys 20 - 4
    13 apr.Alphense Boys 2 - CVC Reeuwijk 25 - 1
  • Poulestanden Alphense Boys 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Koudekerk 219152270264447
    2Alphense Boys 219151363263746
    3ESTO 219122547153238
    4Be Fair 219113545301536
    5BSC '68 2199463933631
    6Alphia 21985649371229
    7ARC 3198294753-626
    8SJZ 21962114249-720
    9RVC '33 21960132950-2118
    10Rohda '76 21952122851-2317
    11CVC Reeuwijk 21943123961-2212
    12Bernardus 21912161683-672

    Poulestanden Alphense Boys 2 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys 233008269
    2FC Oudewater 2320111566
    3ARC 43102512-73
    4EMM'21 23003510-50

    Poulestanden Alphense Boys 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graaf W II VAC 211006063
    2NSVV 211005143
    3S.V. Den Hoorn 211004043
    4Westlandia 211005233
    5Forum Sport 311004133
    6Excelsior M. 211003033
    7FC 's-Gravenzande 311003033
    8VELO 311004223
    9Capelle 211003123
    10Foreholte 211003123
    11Wilhelmus 211003123
    12Forum Sport 211002023
    13Stompwijk'92 211002023
    14ARC 211005413
    15FCB-HWD 211003213
    16VOC 211003213
    17DVV '09 211002113
    18Katwijk 211002113
    19LYRA 211002113
    20Ter Leede 311002113
    21BVCB 211001013
    22vv Smitshoek 211001013
    23Neptunus-Schiebroek 211003303
    24Quick 211003303
    25Alphense Boys 211002203
    26Binnenmaas, FC 211001103
    27Brielle, VV 211001103
    28Maense, FC 211001103
    29RVVH 211001103
    30Duindorp sv 211000003
    31Antibarbari 200000000
    32HVC'10 210013300
    33Football Factory 210013300
    34sv Poortugaal 210012200
    35Hellevoetsluis 210011100
    36RKDEO 210011100
    37Voorschoten`97 210011100
    38Verburch 210011100
    39Sportclub Monster 210010000
    40Alexandria'66 2100145-10
    41Blijdorp 2100123-10
    42SVS 2100123-10
    43Die Haghe 2100112-10
    44Honselersdijk 2100112-10
    45Quick Boys 2100112-10
    46Teylingen 2100112-10
    47Scheveningen 3100101-10
    48Zuidland 2100101-10
    49DSO 2100124-20
    50BVCB 3100113-20
    51Rijnvogels, fc 2100113-20
    52VFC 2100113-20
    53Charlois, sv 2100102-20
    54Oliveo 3100102-20
    55Barendrecht 2100125-30
    56Nieuwerkerk 2100114-30
    57FC 's-Gravenzande 2100103-30
    58Scheveningen 2100103-30
    59VV Haastrecht 2100115-40
    60BMT 3100104-40
    61S.V. Den Hoorn 3100106-60

    Poulestanden Alphense Boys 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Forum Sport 211009093
    2Westlandia 211008083
    3Antibarbari 211005143
    4Binnenmaas, FC 211007433
    5DVV '09 211005233
    6VELO 311005233
    7RVVH 211004133
    8vv Smitshoek 211003033
    9Excelsior M. 211003123
    10LYRA 211003123
    11BVCB 211002023
    12Capelle 211002023
    13Maense, FC 211002023
    14Ter Leede 311002023
    15Stompwijk'92 211004313
    16Forum Sport 300000000
    17Duindorp sv 2100134-10
    18Katwijk 2100113-20
    19Wilhelmus 2100113-20
    20S.V. Den Hoorn 2100102-20
    21FCB-HWD 2100102-20
    22Graaf W II VAC 2100102-20
    23NSVV 2100102-20
    24Neptunus-Schiebroek 2100147-30
    25ARC 2100125-30
    26Brielle, VV 2100125-30
    27Quick 2100114-30
    28Foreholte 2100103-30
    29FC 's-Gravenzande 3100115-40
    30VOC 2100108-80
    31Alphense Boys 2100109-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adekanye, LekanTeamspeler
    Bruijn, Bobby deTeamspeler
    Bruijn, Jesse Milan deTeamspeler
    Fortes, NigelTeamspeler
    Heide, Onne van derTeamspeler
    Kler, Wessel deTeamspeler
    Kloostra, JeroenTeamspeler
    Laan, Jordy v.d.Teamspeler
    Leeuwen, Jeffrey vanTeamspeler
    Linden, Tim van deTeamspeler
    Meijer, MitchelTeamspelerVerdediger
    Oosterlee, MarcusTeamspeler
    Radice, TimTeamspeler
    Schimmel, RemcoTeamspeler
    Trajanov, GoranTeamspeler
    Valies, HarveyTeamspeler
    Vogels, RickTeamspeler
    Vries, Sander deTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bruijn, Bobby deOverige stafTeammanager
    Meer, Eelco van deOverige stafTeammanager
    Meijer, MitchelOverige stafTeammanager
    Tenthof van Noorden, TonyOverige stafTeammanager
    Valies, HarveyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.