• Alphense Boys JO13-4

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 08:30Foreholte JO13-2 - Alphense Boys JO13-4Sportpark Elsgeest
    9 mrt. 09:00Alphense Boys JO13-4 - Floreant JO13-2Sportpark De Bijlen
    16 mrt. 08:30ARC JO13-5 - Alphense Boys JO13-4Sportpark Zegersloot
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.Alphense Boys JO13-4 - Woubrugge JO13-11 - 8
    17 feb.FC Lisse JO13-3 - Alphense Boys JO13-49 - 1
  • Poulestanden Alphense Boys JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO13-455003633315
    2Alphen JO13-3540132102212
    3Bernardus JO13-251221217-55
    4TAVV JO13-25113111104
    5ARC JO13-65113730-234
    6EMM'21 JO13-35104633-273

    Poulestanden Alphense Boys JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphen JO13-275113292316
    2ARC JO13-5751122111116
    3Altior JO13-274121815313
    4Zevenhoven JO13-1622212848
    5Woubrugge JO13-172233019118
    6Alphia JO13-272231724-78
    7Alphense Boys JO13-472051032-226
    8RCL JO13-66015831-231

    Poulestanden Alphense Boys JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woubrugge JO13-13300275229
    2Alphen JO13-2330013589
    3Floreant JO13-2321011387
    4Nicolaas Boys JO13-13201144106
    5ARC JO13-5320159-46
    6Zevenhoven JO13-1312013585
    7RCL JO13-5311112664
    8Foreholte JO13-23102414-103
    9FC Lisse JO13-341031213-13
    10Alphense Boys JO13-44103425-213
    11Alphia JO13-23003416-120
    12Altior JO13-23003418-140

    Poulestanden Alphense Boys JO13-4 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVH JO13-1110012483
    2Wilhelmus JO13-611007163
    3WCR JO13-211007253
    4RVC Celeritas JO13-111006153
    5VVOR JO13-211006153
    6S.V. Kickers '69 JO13-111005053
    7Zwervers, IJVV de JO13-211005143
    8BSC '68 JO13-211006333
    9Katwijk JO13-311006333
    10S.V. Den Hoorn JO13-411004133
    11HOV/DJSCR JO13-111004133
    12Erasmus JO13-111004223
    13Katwijk JO13-411004223
    14Foreholte JO13-3JM11003123
    15Maense, FC JO13-111002023
    16HBS JO13-611002203
    17RKAVV JO13-311002203
    18SVS JO13-311002203
    19Cabauw JO13-100000000
    20Die Haghe JO13-300000000
    21DONK JO13-200000000
    22GLZ Delfshaven, rvv JO13-200000000
    23Hermes DVS JO13-300000000
    24MSV '71 JO13-1JM00000000
    25Nieuwenhoorn JO13-200000000
    26Oud-Beijerland JO13-100000000
    27RAS JO13-100000000
    28Rockanje JO13-100000000
    29RVC '33 JO13-100000000
    30SPV '81 JO13-100000000
    31Zinkwegse Boys JO13-100000000
    32Zuidland JO13-200000000
    33Die Haghe JO13-610012200
    34Nieuwerkerk JO13-510012200
    35Stompwijk'92 JO13-110012200
    36Voorschoten`97 JO13-4100124-20
    37WIK JO13-2100124-20
    38RCL JO13-6100113-20
    39RDM JO13-1100102-20
    40Moerkapelle JO13-1JM100136-30
    41SJZ JO13-1100136-30
    42DSVP JO13-5100114-30
    43Neptunus-Schiebroek JO13-1JM100114-30
    44TransvaliaZW JO13-1100115-40
    45Zwervers, IJVV de JO13-3100127-50
    46BVCB JO13-2100116-50
    47DSVP JO13-3100116-50
    48Alphense Boys JO13-4100105-50
    49HVV JO13-6100117-60
    50Oliveo JO13-31001412-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arkoubi, AyoubTeamspeler
    Domburg, MaxTeamspeler
    Egmond, Veera vanTeamspeler
    Spliet, ThijmenTeamspeler

    Er zijn 10 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Spliet, EdwinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.