• Alphense Boys JO13-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 12:45Alphense Boys JO13-1 - FC Groningen JO13-1Sportpark De Bijlen
    15 okt. 12:30De Graafschap JO13-1 - Alphense Boys JO13-1Sportpark De Bezelhorst
    29 okt. 10:45Alphense Boys JO13-1 - FC Emmen JO13-1Sportpark De Bijlen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Alphense Boys JO13-1 - FC Twente/Heracles Academie JO13-13 - 1
    1 okt.AFC JO13-1 - Alphense Boys JO13-13 - 2
  • Poulestanden Alphense Boys JO13-1 (0130 Landelijk Onder 13 (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC JO13-14400169712
    2Go Ahead Eagles JO13-15311128410
    3Alphense Boys JO13-15302121119
    4De Graafschap JO13-153029819
    5VA N.E.C. JO13-15203161336
    6FC Groningen JO13-15113713-64
    7FC Twente/Heracles Academie JO13-1410347-33
    8FC Emmen JO13-15104512-73

    Poulestanden Alphense Boys JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PSV JO13-21100170173
    2Feyenoord O131100100103
    3PEC Zwolle JO13-111009093
    4Sparta Rotterdam JO13-111009093
    5AFC Ajax JO13-211006063
    6AZ Voetbalacademie JO13-111006063
    7PSV JO13-111006063
    8Barendrecht JO13-1JM11006153
    9FC Utrecht JO13-111006153
    10MVV Maastricht JO13-111006243
    11Vitesse JO13-111005143
    12VVV-Venlo JO13-111004133
    13Feyenoord JO13-211004223
    14De Graafschap JO13-111004223
    15FC Twente/Heracles Academie JO13-111004223
    16sc Heerenveen JO13-111003213
    17NAC Breda JO13-111003213
    18FC Eindhoven JO13-111002113
    19BFC JO13-110106601
    20FC Groningen JO13-110106601
    21Roda JC JO13-110103301
    22JVOZ JO13-110103301
    23Spartaan'20 JO13-100000000
    24AFC JO13-1100123-10
    25Excelsior Rotterdam JO13-1100123-10
    26ADO Den Haag JO13-1100112-10
    27FC Den Bosch JO13-1100124-20
    28VA N.E.C. JO13-1100124-20
    29FC Volendam JO13-1100124-20
    30De Graafschap JO13-2100114-30
    31FC Den Bosch JO13-2100126-40
    32Zeeburgia avv JO13-1100115-40
    33Fortuna Sittard JO13-1100116-50
    34Go Ahead Eagles JO13-1100116-50
    35ADO Den Haag JO13-2100106-60
    36AFC Ajax JO13-1100106-60
    37Alphense Boys JO13-1100106-60
    38FC Emmen JO13-1100109-90
    39Helmond Sport JO13-1100109-90
    40Willem II JO13-11001010-100
    41Quick JO13-11001017-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arslan, Efe MiracTeamspeler
    Brammerloo, IsaiahTeamspeler
    Dimitrov, DavidTeamspeler
    Dorp, Lucas vanTeamspeler
    Maat, BjarneTeamspeler
    Maatoug, RayanTeamspeler
    Marianus, RĂ¼-CheanriqueTeamspeler
    Mellaard, LouTeamspeler
    Neut, Milan van derTeamspeler
    Ribbens, MeesTeamspeler
    Sack, DaanTeamspeler
    Shmaryahu, ShaiTeamspeler
    Veenbrink, DeonTeamspeler
    Vermeij, Nuno JuanTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kerkhof, MaxTechnische stafAss.-trainer/coach
    Overes, JanOverige stafTeammanager
    Rooijen, Wouter vanTechnische stafTrainer/coach
    Rooijen, Wouter vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.