• Clubverhalen

    Loten verkopen voor de grote club aktie loont....

    De grote club aktie van 2019 was een groot succes voor de Boys van JO9-3! Door een grote inzet van de jongens zijn er maar liefst 300 loten verkocht. Daarmee heeft het team centjes bij elkaar gespaard. Afgelopen zaterdag werden de Boys helemaal in het officiële Alphense Boys trainingspak van Errea ...

    49 keer gezien

     Lees verder

    Woensdagnieuwtjes

    Alphense Boys o13 werd gisteravond (dinsdag) uitgeschakeld in de landelijke beker tegen PSV o13. Het werd een zeer acceptabele 0-3 nederlaag voor een kleine 200 toeschouwers. De 3e PSV goal viel pas vlak voor tijd. De hard werkende ploeg van trainer Robin Stolwijk had even nodig om ‘’in ...

    189 keer gezien

     Lees verder

    Dinsdag: Alphense Boys o13 tegen PSV o13

    Vorige week zaterdag stuntten Alphense Boys o19 en o17 door de kwartfinale van de landelijke beker te halen na spectaculaire overwinningen (na strafschoppen) op FC Twente o19 en PSV o17. Komende dinsdag (21 januari, 18.30 uur) komt er opnieuw een PSV jeugdteam naar Alphense Boys, dit keer de o13 van ...

    187 keer gezien

     Lees verder

    1 van pagina 263

  • Clubactiviteiten

    feb

    08

    Bingo (LET OP verplaatst)

    Kantine is vanaf 19.00 uur geopend

    mrt

    21

    Bingo

    Kantine is vanaf 19.00 uur geopend

    mei

    09

    Jubileumfeest

    Programma volgt

    jun

    01

    90 jarig jubileum

    jun

    12

    Sportweekend

    Programma volgt

  • Wedstrijdverslagen

    De meiden van Alphense Boys M11-1 zijn kampioen!

    De meiden van Alphense Boys M11-1 gingen zaterdagochtend om 7:20 de deur uit voor de [Lees verder]

    111 keer gezien
    Alphense Boys JO14-3 weer kampioen!

    Voor de tweede keer dit kalenderjaar pakken deze boys de titel. Eerst als de JO13-4 in de 2e klasse [Lees verder]

    100 keer gezien

    1 van pagina 275

  • Alphense Boys Tweets

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    23 jan

    Pepijn Kooij, Tim van der Linden, Milan Stiphout en Tarik Zanaani zijn de eerste vier spelers die toegezegd hebben… Lees meer

  • Onze jarigen

    DatumNaam
    24 jan.Wilfred Kemp
    24 jan.Mart Kok
    24 jan.Kyllian van der Veer
    24 jan.Bas van Zoest
    25 jan.Roel van Holstein
    25 jan.Adam Lacko
    26 jan.Percy Douglas
    26 jan.Ananda Rutgrink
    27 jan.Jerry Dhonré
    27 jan.Adam Gharred
    27 jan.Lars Verzaal
    28 jan.Nawfal Benhammadi
    29 jan.Marciano v.d. Nieuwendijk
    30 jan.Matthieu Baqtar
    30 jan.Marcel Baqtar
    30 jan.Mattias Leemburg
    30 jan.Bjarne Maat
    31 jan.Jean Crawfurd
    31 jan.Peter de Rijk
  • Uitslag(en) Zondag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    zo 19-jan.Alphense Boys - VOC1 - 3
    zo 15-dec.Alphense Boys - Emmen4 - 1
  • Uitslag(en) Zaterdag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    za 21-dec.Bodegraven 1 - Alphense Boys 12 - 8
  • Programma Zondag 1

    Datum       TijdThuisteamUitteam
    zo 26-jan. 14:00JOS WatergraafsmeerAlphense Boys
    za 01-feb. 18:00Alphense BoysMSC/Amslod
    zo 09-feb. 14:30RKAVVAlphense Boys
    za 15-feb. 18:00Alphense BoysHollandia
  • Programma Zaterdag 1

    Datum       TijdThuisUit
    za 25-jan. 15:30Alphense Boys 1Woerden 1
    za 01-feb. 15:00Linschoten 1Alphense Boys 1
    za 15-feb. 14:30Sportief 1Alphense Boys 1
  • Stand hoofdklasse A Zondag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1JOS Watergraafsmeer1510321433
    2Hollandia159331530
    3Hoogeveen139131128
    4RKAVV158251526
    5Leonidas147431025
    6SJC15816625
    7Alphense Boys15807624
    8SDO15645222
    9Quick '2015555220
    10HBS15627020
    11Velsen Rkvv14536-218
    12Be Quick 188715456617
    13Emmen15447-1016
    14Alcides153210-1811
    15MSC/Amslod153210-3311
    16VOC152112-247
  • Stand 4e klasse B Zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1SCH '44 11212003836
    2Zwammerdam 1117221223
    3Alphense Boys 1117132822
    4Zevenhoven 111623820
    5Woerden 111623620
    6Kamerik 111515-916
    7VEP 111425-914
    8NSV '46 111335-112
    9Siveo '60 111245-610
    10Rohda '76 110235-49
    11Linschoten 110226-98
    12Bodegraven 111218-177
    13Sportief 111119-374
  • Club-Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoort
    di 21-jan.Alphense Boys JO13-1PSV JO13-10 - 3beker
    zo 19-jan.Alphense BoysVOC1 - 3regulier
    zo 19-jan.ROAC 4Alphense Boys 23 - 3regulier
    zo 19-jan.Alphense Boys 4Groeneweg 51 - 7regulier
    zo 19-jan.VEP 7Alphense Boys 53 - 1regulier
    zo 19-jan.Alphense Boys VR1Floreant VR21 - 1regulier
    za 18-jan.Alphense Boys 4TAVV 61 - 7regulier
    za 18-jan.Sparta Rotterdam JO19-1Alphense Boys JO19-14 - 1regulier
    za 18-jan.Woerden JO19-4Alphense Boys JO19-52 - 2regulier
    za 18-jan.Alphen JO19-1Alphense Boys JO19-33 - 2regulier
    za 18-jan.DOSR JO19-3Alphense Boys JO19-45 - 3regulier
    za 18-jan.Alphense Boys JO19-2Nicolaas Boys JO19-11 - 0regulier
    za 18-jan.Sportlust '46 JO16-2Alphense Boys JO16-22 - 5regulier
    za 18-jan.Sportlust '46 JO15-1Alphense Boys JO15-21 - 1regulier
    za 18-jan.S.V. Kickers'69 2Alphense Boys 23 - 2regulier
    za 18-jan.Roda JC JO17-1Alphense Boys JO17-11 - 2regulier
    za 18-jan.Feyenoord JO15Alphense Boys JO15-12 - 1regulier
    za 18-jan.ARC MO11-3Alphense Boys MO11-210 - 0regulier
    za 18-jan.Alphense Boys JO13-1Helmond Sport JO13-14 - 1regulier
    za 18-jan.Alphense Boys JO15-3RCL JO15-43 - 2regulier
    za 18-jan.SEV JO17-1Alphense Boys JO17-41 - 3regulier
    za 18-jan.Alphense Boys MO17-1BSC '68 MO17-13 - 7regulier
    za 18-jan.Olympia JO12-3Alphense Boys JO12-21 - 1regulier
    za 18-jan.Alphense Boys JO11-3TAVV JO11-27 - 1regulier
    za 18-jan.Alphense Boys JO13-6Foreholte JO13-2G4 - 3regulier
    za 18-jan.Alphense Boys JO11-2UVS JO11-12 - 7regulier
    za 18-jan.Alphense Boys JO13-3Sportlust '46 JO13-23 - 2regulier
    za 18-jan.DONK JO11-1Alphense Boys JO11-12 - 6regulier
  • Club-Programma

    Datum        TijdThuisteamUitteamSoortScheidsrechterAccommodatieDetails
    25-01-2020 08:30Forum Sport JO9-1Alphense Boys JO9-1regulierSportpark 't Loo
    25-01-2020 08:30Schoonhoven JO10-1Alphense Boys JO10-1regulierSportpark Het Hofland
    25-01-2020 08:30Moordrecht JO12-1Alphense Boys JO12-2regulierSportpark Het Lage
    25-01-2020 08:30Floreant MO11-1Alphense Boys MO11-1regulierSportpark Floreant
    25-01-2020 08:30ARC JO13-5Alphense Boys JO13-5regulierSportpark Zegersloot
    25-01-2020 08:45Rohda '76 JO10-2Alphense Boys JO10-4regulierSportpark Broekvelden
    25-01-2020 09:00Alphense Boys JO8-1Meerburg JO8-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 09:00Alphense Boys JO10-2Jodan Boys, de JO10-2regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 09:00Alphense Boys JO13-6Voorschoten`97 JO13-2regulierK. (Kevin) HogendoornSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 09:00Alphense Boys JO15-2Woerden JO15-1regulierE. E. (Edwin) JacobsSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 09:00Alphense Boys JO14-2BVCB JO14-1regulierB.J.G. (Robbert) de Grauw RedjodiwirjoSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 09:00Alphense Boys JO11-3Zwammerdam JO11-1GregulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 09:00Bernardus JO8-3Alphense Boys JO8-2regulierSportpark Bernardus
    25-01-2020 09:00Woubrugge JO8-1Alphense Boys JO8-3regulierSportpark Bateweg Noord
    25-01-2020 09:00S.V. Kickers'69 JO10-1Alphense Boys JO10-3regulierSportpark Kickers '69
    25-01-2020 09:00Nicolaas Boys JO9-2Alphense Boys JO9-4regulierSportpark Nicolaas Boys
    25-01-2020 10:00FC Lisse JO14-2Alphense Boys JO14-4regulierSportpark Ter Specke
    25-01-2020 10:00Woubrugge JO11-3Alphense Boys JO11-4regulierAfgeschermdSportpark Bateweg Noord
    25-01-2020 10:30Alphense Boys JO9-2Alphense Boys JO9-3regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 10:30Alphense Boys JO12-3Scheveningen JO12-4regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 10:30VELO JO17-1Alphense Boys JO17-2regulierB. (Benny) StuivenwoldSportpark VELO
    25-01-2020 10:30Cabauw MO15-1Alphense Boys MO15-1regulierT.P.W. (Tom) van DijkSportpark Cabauw
    25-01-2020 10:30DONK JO13-1Alphense Boys JO13-3regulierSportpark DONK
    25-01-2020 10:45DOVO JO13-1Alphense Boys JO13-2regulierT. (Tim) BronSportpark Panhuis
    25-01-2020 10:45DOSR JO15-2Alphense Boys JO15-3regulierT (Thomas) ZwetslootSportpark Alkemade Oost
    25-01-2020 11:00Alphense Boys JO14-1Fortuna Wormerveer sv JO14-1regulierG. (Geert) OnderwaterSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 11:00Alphense Boys MO17-1ESTO MO17-1regulierM. (Mike) van HeldenSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 11:00Alphense Boys JO13-4Nicolaas Boys JO13-1regulierJ.M. (Jacques) SpijkerSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 11:15NSV '46 JO11-1Alphense Boys JO11-2regulierSportpark De Koet
    25-01-2020 11:30Alphense Boys MO11-2RVC '33 MO11-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 11:30Katwijk G1Alphense Boys G1regulierAfgeschermdSportpark De Krom
    25-01-2020 11:45NSV '46 2Alphense Boys 2regulierS.W.A. (Sjors) TersteegSportpark De Koet
    25-01-2020 12:00Alphense Boys JO16-1HVV JO16-2regulierE. E. (Edwin) JacobsSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 12:00Nicolaas Boys MO13-1Alphense Boys MO13-1regulierSportpark Nicolaas Boys
    25-01-2020 12:15Alphen JO17-1Alphense Boys JO17-3regulierSportpark De Bijlen
    25-01-2020 12:30Alphense Boys JO19-3Foreholte JO19-2regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 12:30Urk JO13-1Alphense Boys JO13-1regulierK. (Koen) de VriesSportpark De Vormt
    25-01-2020 13:00Alphense Boys JO17-1Almere City FC JO17-1regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 13:00Alphense Boys JO15-1Vitesse JO15-1regulierJ. (Joep) GommansSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 13:00Alphense Boys JO16-2Voorschoten`97 JO16-4regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 13:25RVC '33 JO17-2Alphense Boys JO17-4regulierSportpark RVC '33
    25-01-2020 13:30Graaf W II VAC JO14-1Alphense Boys JO14-3regulierSportpark De Roggewoning
    25-01-2020 14:00Alphense Boys JO19-4Woerden JO19-5regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 14:30Gouda JO19-1Alphense Boys JO19-5regulierH.L. (Erik) van SchaikSportpark Groenhoven
    25-01-2020 14:45Alphense Boys 4Rohda '76 4regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 15:00Alphense Boys 3TAVV 5regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 15:15Alphense Boys JO19-1Vitesse-Arnhem JO19-1regulierM. (Menno) KraanSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 15:30Alphense Boys 1Woerden 1regulierM. (Mitchell) HeemskerkSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 16:15Voorschoten`97 JO19-4Alphense Boys JO19-2regulierT.V. (Tim) van DoornSportpark Adegeest
    26-01-2020 09:30Nicolaas Boys 4Alphense Boys 2regulierSportpark Nicolaas Boys