• Clubverhalen

    Boys 1 sleept de drie punten binnen

    Goed voetbal gekoppeld aan inzet is een formule voor succes. Alphense Boys leverde het bewijs tegen Silvolde, al verdeelde het de ingrediënten over twee helften: de eerste helft liet de ploeg het goede voetbal zien, in de tweede helft werden tegen een stugge tegenstander de drie punten uit het vuur ...

    112 keer gezien

     Lees verder

    AB o13, o17 en o21 winnen van een profclub

    Vandaag speelden zes Alphense Boys jeugdteams tegen een BVO. De helft daarvan werd gewonnen en dat is gewoon heel knap. De meest sensationele overwinning werd geboekt door de o13. Twintig minuten voor het eindsignaal stonden ze met 1-3 achter tegen De Graafschap o13, maar de mannen van trainer Robin ...

    218 keer gezien

     Lees verder

    Alphense Boys - Silvolde

    Alphense Boys krijgt zondagmiddag Silvolde op bezoek, een van de voorlopige koplopers van de Hoofdklasse A. De ploeg uit de Achterhoek staat samen met Be Quick op 6 punten uit twee wedstrijden; de Boys heeft er 5 uit drie en dat is eigenlijk voor beide teams – die in opbouw zijn nog - een mooi ...

    155 keer gezien

     Lees verder

    1 van pagina 297

  • Clubactiviteiten

    value not set

    okt

    03

    Alphense Boys zondag 1 - Purmersteijn

    19.00 uur

    okt

    21

    Algemene Leden Vergadering

    okt

    25

    Alphense Boys zondag 1 - RKZVC

    14.00 uur

  • Wedstrijdverslagen

    AFC JO14-1 -Alphense Boys JO14-1: Krappe overwinning behaald in Amsterdam

    Na 4 fanatieke trainingen deze week staat er vandaag een belangrijke wedstrijd tegen AFC Amsterdam [Lees verder]

    146 keer gezien
    Alphense Boys JO14-1 –Rksv DCG JO14-1 Sobere overwinning geeft ook 3 punten

    Het is vandaag een heerlijke zonnige dag met volop voetbalspektakel bij de Boys. De JO14 ontvangt [Lees verder]

    119 keer gezien

    1 van pagina 284

  • Alphense Boys Tweets

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    27 sep

    Boys sleept de drie punten binnen tegen Silvolde. alphenseboys.nl/2020/09/27/boy…

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    27 sep

    @studioalphen Precies. En zo noemen we ze dus ook.

  • Onze jarigen

    DatumNaam
    30 sep.Dani Sucahyo
    1 okt.Jan Overes
    1 okt.Wilfred de Rooij
    1 okt.Tom Vervenne
    2 okt.Faye Jacobs
    2 okt.Naoufal Sahraoui
    3 okt.Evy Huiskens
    3 okt.Frank v.d. Sandt
    4 okt.Adam Akoucham
    4 okt.Ralph van der Winden
  • Uitslag(en) Zondag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    zo 27-sep.Alphense Boys - Silvolde2 - 1
    zo 20-sep.Velsen Rkvv - Alphense Boys1 - 1
    zo 13-sep.Alphense Boys - Zouaven (de)3 - 0
    di 08-sep.Jong Sparta Rotterdam - Alphense Boys1 - 1
    zo 06-sep.Emmen - Alphense Boys3 - 3
  • Uitslag(en) Zaterdag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    za 26-sep.Alphense Boys - Zevenhoven0 - 7
    za 19-sep.Linschoten - Alphense Boys3 - 1
    za 05-sep.KSD-Marine - Alphense Boys3 - 0
    za 29-aug.Alphense Boys - Zwarte Pijl1 - 4
  • Programma Zondag 1

    Datum       TijdThuisteamUitteam
    za 03-okt. 19:00Longa '30Alphense Boys
    zo 11-okt. 14:00Alphense BoysPurmersteijn
    za 17-okt. 18:00AlcidesAlphense Boys
    zo 25-okt. 14:00Alphense BoysRKZVC
  • Programma Zaterdag 1

    Datum       TijdThuisUit
    za 03-okt. 14:30SportiefAlphense Boys
    za 10-okt. 15:15Alphense BoysKamerik
    za 17-okt. 14:30Siveo '60Alphense Boys
    za 24-okt. 15:15Alphense BoysVEP
  • Stand hoofdklasse A Zondag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1Zouaven (de)430129
    2Alphense Boys422048
    3Velsen Rkvv421167
    4SJC421147
    5Silvolde320136
    6Be Quick 1887320126
    7HBS420236
    8Hoogeveen420236
    9RKZVC4202-36
    10TAC'904112-34
    11Purmersteijn4112-34
    12Alcides3102-23
    13Emmen3021-32
    14Longa '303021-62
    15SDO4022-42
    16RKAVV1001-30
  • Stand 4e klasse B Zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1SCH '442200106
    2Zevenhoven220086
    3Woerden220076
    4Rohda '76220066
    5Siveo '60211034
    6Linschoten210113
    7Zwammerdam210103
    8NSV'462101-33
    9WDS2101-43
    10VEP2011-11
    11Kamerik2002-40
    12Bodegraven2002-50
    13Alphense Boys2002-90
    14Sportief2002-90
  • Club-Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoort
    zo 27-sep.ESTO 6Alphense Boys 58 - 1regulier
    zo 27-sep.Alphense BoysSilvolde2 - 1regulier
    zo 27-sep.ASC 8Alphense Boys 44 - 3regulier
    zo 27-sep.Alphense Boys VR1Voorschoten`97 VR14 - 0regulier
    zo 27-sep.Alphense Boys 6Alphen 36 - 6regulier
    zo 27-sep.VEP 3Alphense Boys 76 - 6regulier
    zo 27-sep.ESTO 5Alphense Boys 33 - 1regulier
    za 26-sep.RCL 9Alphense Boys 47 - 0regulier
    za 26-sep.Alphense Boys O21FC Emmen O211 - 0regulier
    za 26-sep.Alphense BoysZevenhoven0 - 7regulier
    za 26-sep.Alphense Boys JO19-4Olympia JO19-47 - 2regulier
    za 26-sep.De Graafschap JO18-1Alphense Boys JO18-16 - 0regulier
    za 26-sep.Alphen JO19-2Alphense Boys JO19-32 - 5regulier
    za 26-sep.TAVV 4Alphense Boys 21 - 1regulier
    za 26-sep.ARC 18Alphense Boys 513 - 0regulier
    za 26-sep.Foreholte JO17-5Alphense Boys JO17-31 - 5regulier
    za 26-sep.Alphense Boys G1FC Oegstgeest G11 - 5regulier
    za 26-sep.PSV JO16-1Alphense Boys JO16-16 - 1regulier
    za 26-sep.DSVP JO19-2Alphense Boys JO19-10 - 5regulier
    za 26-sep.Alphense Boys MO17-1RVC '33 MO17-12 - 7regulier
    za 26-sep.Alphense Boys JO17-2Bernardus JO17-14 - 2regulier
    za 26-sep.AZ Voetbalacademie JO15-1Alphense Boys JO15-12 - 1regulier
    za 26-sep.AFC JO14-1Alphense Boys JO14-11 - 2regulier
    za 26-sep.RCLJO13-2G Alphense Boys JO13-33 - 7regulier
    za 26-sep.FC Volendam JO17-1Alphense Boys JO17-13 - 4regulier
    za 26-sep.Alphense Boys JO13-1De Graafschap JO13-16 - 3regulier
    za 26-sep.Alphense Boys JO15-4Quick Boys JO15-625 - 1regulier
    za 26-sep.Alphense Boys MO15-1WVC MO15-24 - 3regulier
    za 26-sep.VV Haastrecht JO15-1Alphense Boys JO15-34 - 2regulier
    za 26-sep.Floreant JO11-1Alphense Boys JO11-27 - 3regulier
    za 26-sep.Alphense Boys JO13-2UVS JO13-10 - 2regulier
    za 26-sep.Alphense Boys JO11-3TAVV JO11-11 - 11regulier
    za 26-sep.Alphense Boys JO11-1Olympia JO11-11 - 8regulier
    za 26-sep.Alphense Boys JO12-1NSV'46 JO12-12 - 11regulier
    za 26-sep.Alphense Boys JO12-2Sportlust '46 JO12-32 - 6regulier
    za 26-sep.Alphense Boys MO11-1RVC '33 MO11-12 - 5regulier
    za 26-sep.Alphense Boys JO14-4Olympia JO14-20 - 5regulier
    za 26-sep.Alphia JO11-2Alphense Boys JO11-414 - 4regulier
    za 26-sep.Cabauw MO13-1Alphense Boys MO13-12 - 3regulier
    za 26-sep.Floreant JO12-1Alphense Boys MO12-16 - 3regulier
    vr 25-sep.Noordwijk 35+2Alphense Boys 35+12 - 2regulier
    vr 25-sep.Alphense Boys 35+1DOSR 35+11 - 0regulier
    vr 25-sep.Alphense Boys 35+1Kagia 35+10 - 0regulier
    di 22-sep.Alphense Boys JO17-1Almere City JO17-11 - 2regulier
  • Club-Programma

    Datum        TijdThuisteamUitteamSoortScheidsrechterAccommodatieDetails
    29-09-2020 18:30Alphense Boys JO15-2Rijnsburgse Boys JO15-1regulierM. (Mike) van HeldenSportpark De Bijlen
    03-10-2020 08:30DSO JO8-1Alphense Boys JO8-1regulierSportpark Bentwoud
    03-10-2020 08:30ARC JO9-1Alphense Boys JO9-1regulierSportpark Zegersloot
    03-10-2020 08:30ESTO JO10-2Alphense Boys JO10-2regulierSportpark ESTO
    03-10-2020 08:30BSC '68 JO11-1Alphense Boys JO11-2regulierSportpark Ons Nieuwe Erf
    03-10-2020 08:30Kamerik JO12-1Alphense Boys JO12-1regulierSportpark Mijzijde
    03-10-2020 09:00Alphense Boys JO9-3Alphia JO9-4regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 09:00Alphense Boys JO10-1Jodan Boys, de JO10-2regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 09:00Alphense Boys JO11-3SJO DOSR/WVC JO11-2regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 09:00Alphense Boys JO11-4Alphen JO11-4regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 09:00Alphense Boys MO12-1CVC Reeuwijk JO12-2regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 09:00Alphense Boys JO15-2UVS JO15-2regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 09:00Alphense Boys JO14-2Ter Leede JO14-1regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 09:00Alphense Boys JO13-3SJO DOSR/WVC JO13-2regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 09:00Floreant JO7-1Alphense Boys JO7-2regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 09:20Alphense Boys JO7-2CVC Reeuwijk JO7-1regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 09:40Nieuwkoop JO9-1Alphense Boys JO9-2regulierSportpark De Dulen
    03-10-2020 09:45Bloemendaal JO13-1Alphense Boys JO13-2regulierB. (Bahram) CharkhpourSportpark Bergweg
    03-10-2020 09:55Nieuwkoop JO8-1Alphense Boys JO8-2regulierSportpark De Dulen
    03-10-2020 10:00Nieuwerkerk MO11-1Alphense Boys MO11-1regulierSportpark Dorrestein
    03-10-2020 10:00Alphia JO15-1Alphense Boys JO15-4regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 10:15CVC Reeuwijk JO12-1Alphense Boys JO12-2regulierSportpark Groene Zoom
    03-10-2020 10:20Alphense Boys JO7-2Groeneweg JO7-1regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 10:45Alphense Boys JO15-1AFC Ajax JO15-1regulierP.M. (Peter) NederpelSportpark De Bijlen
    03-10-2020 10:45Alphense Boys JO14-1Fortuna Wormerveer sv JO14-1regulierR.T. (Ramon) RijnsburgerSportpark De Bijlen
    03-10-2020 10:45Alphense Boys JO10-3Cabauw JO10-1regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 10:45Alphense Boys JO17-3RCL JO17-4regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 10:45Alphense Boys JO16-2Rohda '76 JO16-1regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 10:45Alphense Boys JO15-3Bergambacht JO15-1regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 10:45Alphense Boys MO15-1Altior MO15-2regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 10:45Alphense Boys JO8-3Koudekerk JO8-1regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 11:00Go Ahead Eagles JO13-1Alphense Boys JO13-1regulierSportpark Zuiderlaan
    03-10-2020 11:35Alphense Boys JO7-1CVC Reeuwijk JO7-3regulierSportpark Groene Zoom
    03-10-2020 11:55CVC Reeuwijk JO7-2Alphense Boys JO7-1regulierSportpark Groene Zoom
    03-10-2020 12:00FC Oudewater JO17-1Alphense Boys JO17-2regulierSportpark Markveld
    03-10-2020 12:00Zwammerdam JO19-2Alphense Boys JO19-4regulierSportpark Zwammerdam
    03-10-2020 12:30DONK JO14-1Alphense Boys JO14-3regulierSportpark DONK
    03-10-2020 12:30Linschoten JO19-1Alphense Boys JO19-3regulierA.W. (Vahid) DemirbasSportpark Rapijnen
    03-10-2020 12:35Alphense Boys JO7-1Groeneweg JO7-2regulierSportpark Groene Zoom
    03-10-2020 12:45Alphense Boys JO17-1ADO Den Haag JO17-1regulierG.J. (Giel) LinkeSportpark De Bijlen
    03-10-2020 12:45Alphense Boys JO16-1Feyenoord JO16regulierG. (Gerard) van NoordenburgSportpark De Bijlen
    03-10-2020 12:45Alphense Boys JO19-1Nieuwkoop JO19-1regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 12:45Alphense Boys JO19-2Woerden JO19-2regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 12:45Alphense Boys MO17-1Koudekerk MO17-1regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 13:00Alphense Boys MO13-1Rohda '76 MO13-1regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 13:00Alphense Boys G1Erasmus G1regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 14:15ARC 12Alphense Boys 3regulierSportpark Zegersloot
    03-10-2020 14:30SportiefAlphense BoysregulierR.D. (Ruben) de GrootSportpark Govert van Tilburg
    03-10-2020 15:00Alphense Boys 5BSC '68 8regulierSportpark De Bijlen
    03-10-2020 15:15Alphense Boys JO18-1Koninklijke HFC JO18-1regulierM (Marvin) ReuversSportpark De Bijlen