• Clubverhalen

    Kelderklassenieuwtjes...⚽

    Zaterdag 2 Met oog op het kampioenschap weet Zaterdag 2 dat elke wedstrijd gewonnen moet worden, zo ook tegen Oudewater 3. De eerste helft was matig, op een fantastische assist van de keeper na, waar ZA2 met een 1-1 stand de rust in ging.  Na een donderspeech in de kleedkamer werd de wedstrijd ...

    132 keer gezien

     Lees verder

    Alphense Boys o15 wint met 5-2 van De Graafschap o15

    Het was best een goede dag vandaag voor de jeugdselectieteams van Alphense Boys. De o15 won afgetekend met ‘’maar’’ 5-2 van De Graafschap o15. Op de foto van Ed Bulk gaat Joep vd Arend de 2e goal scoren. De o18 verspeelde in de slotfase een 0-2 voorsprong bij MVV en eindigde ...

    339 keer gezien

     Lees verder

    Arens Fijn overleden
    17 mrt 2023
    Arens Fijn overleden

    Vandaag, zaterdag 18 maart, hangt de vlag bij Alphense Boys halfstok ter nagedachtenis aan Arens Fijn. Hij overleed afgelopen zondagmorgen na een ziekbed van enkele maanden. Arens was tot een jaar of wat geleden lid van onze dagploeg. Over een periode van bijna twintig jaar hielp hij op ...

    374 keer gezien

     Lees verder

    Laad meer zoekresultaat
  • Clubactiviteiten

    mrt

    30

    ClubAvond

    Vanaf 21.30 uur

    mrt

    30

    Dartstoernooi

    apr

    20

    ClubAvond

    Vanaf 21.30 uur

  • Wedstrijdverslagen

    Start nieuw seizoen JO17-07

    Beste teamleden en -volgers van Alphense Boys JO17-07Welkom op de nieuwe teampagina van JO17-07.Op [Lees verder]

    1511 keer gezien

    1508 keer gezien

    291 van pagina 291

  • Alphense Boys Tweets

     @

    21 mrt

  • Onze jarigen

    DatumNaam
    21 mrtIrina van Stijn
    23 mrtIlias el Moumene
    23 mrtSander Geurts
    23 mrtAdem Pejcinovic
    23 mrtRashaan Sewrutton
    25 mrtLuca Janszen
    25 mrtThierry Anthony
    25 mrtCas Hufkens
    26 mrtTjeerd Hoekstra
    26 mrtAhmed Imani
    26 mrtDaan Spaans
    26 mrtMees Ribbens
    27 mrtSebastiaan Dekker
    28 mrtLuuk Verheggen
    28 mrtJari de Rover
  • Uitslag(en) Zondag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    za 11-mrt.Alphense Boys - VOC2 - 1
    zo 05-mrt.HBS - Alphense Boys2 - 2
    za 25-feb.Alphense Boys - Be Quick 18870 - 0
    za 18-feb.Alphense Boys - Capelle 21 - 3
  • Programma Zondag 1

    Datum       TijdThuisteamUitteam
    zo 26-mrt. 14:00HoogeveenAlphense Boys
    za 01-apr. 19:00Alphense BoysHollandia
    zo 16-apr. 14:00PurmersteijnAlphense Boys
  • Stand hoofdklasse A Zondag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1HBS2213632245
    2Hoogeveen2212822744
    3RKAVV2212641742
    4SJC2213361442
    5Purmersteijn2212551741
    6Rohda Raalte221228838
    7Westlandia221156438
    8Be Quick 1887229941436
    9Hollandia22787729
    10Alphense Boys227411-1825
    11Zouaven De227312-1324
    12Heino226412322
    13VOC226412-1022
    14Velsen Rkvv224315-2515
    15Alcides224216-3014
    16VKW223415-3713
  • Club-Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoort
    zo 19-mrt.RVC '33 4Alphense Boys 33 - 2regulier
    zo 19-mrt.Alphense Boys 2Altior 30 - 2regulier
    zo 19-mrt.Alphense Boys 5Nicolaas Boys 30 - 7regulier
    zo 19-mrt.Alphense Boys VR1RVC '33 VR23 - 1regulier
    za 18-mrt.MVV Maastricht O18Alphense Boys O182 - 2regulier
    za 18-mrt.Alphense Boys 2FC Oudewater 35 - 3regulier
    za 18-mrt.Alphense Boys JO19-2Foreholte JO19-31 - 0regulier
    za 18-mrt.Alphense Boys 3Be Fair 73 - 0regulier
    za 18-mrt.VVV-Venlo O21Alphense Boys O210 - 1regulier
    za 18-mrt.Alphense Boys 5Be Fair 94 - 3regulier
    za 18-mrt.Zwammerdam O23-1Alphense Boys O23-11 - 4regulier
    za 18-mrt.ARC 12Alphense Boys 44 - 1regulier
    za 18-mrt.Olympia JO19-2Alphense Boys JO19-11 - 3regulier
    za 18-mrt.Alphense Boys JO15-1De Graafschap JO15-15 - 2regulier
    za 18-mrt.PEC Zwolle JO17-1Alphense Boys JO17-10 - 3regulier
    za 18-mrt.ARC JO14-3Alphense Boys JO14-313 - 0regulier
    za 18-mrt.NAC Breda JO16-1Alphense Boys JO16-12 - 2regulier
    za 18-mrt.Alphense Boys JO14-2Voorschoten`97 JO14-27 - 1regulier
    za 18-mrt.Alphense Boys JO17-2Zevenhoven JO17-15 - 1regulier
    za 18-mrt.Spartaan'20 JO14-1Alphense Boys JO14-11 - 1regulier
    za 18-mrt.SJC JO13-1Alphense Boys JO13-21 - 2regulier
    za 18-mrt.AFC JO13-1Alphense Boys JO13-13 - 2regulier
    za 18-mrt.Noordwijk JO13-1Alphense Boys JO13-41 - 1regulier
    za 18-mrt.ARC MO13-2Alphense Boys MO13-15 - 0regulier
    za 18-mrt.VVOR JO13-1Alphense Boys JO13-32 - 2regulier
    za 18-mrt.Kagia JO11-2Alphense Boys JO11-22 - 10regulier
    za 18-mrt.Noordwijk JO11-1Alphense Boys JO11-12 - 4regulier
  • Club-Programma

    Datum        TijdThuisteamUitteamSoortScheidsrechterAccommodatieDetails
    25-03-2023 08:30Woerden JO8-3Alphense Boys JO8-2regulierSportpark Woerden
    25-03-2023 08:30Woubrugge JO11-1Alphense Boys JO11-2regulierSportpark Bateweg Noord
    25-03-2023 08:45ROAC JO8-3Alphense Boys JO8-4regulierSportpark Hertogspark
    25-03-2023 09:00Alphense Boys JO8-3VEP JO8-2regulierSportpark De Bijlen
    25-03-2023 09:00Alphense Boys JO8-1DSO JO8-1regulierSportpark De Bijlen
    25-03-2023 09:00Alphense Boys JO9-3Nieuwkoop JO9-4JMregulierSportpark De Bijlen
    25-03-2023 09:00Alphense Boys JO12-3RCL JO12-6JMregulierSportpark De Bijlen
    25-03-2023 09:00Alphense Boys JO11-1FC Lisse JO11-1regulierSportpark De Bijlen
    25-03-2023 09:00Alphense Boys JO10-4VVSB JO10-1regulierSportpark De Bijlen
    25-03-2023 09:30Alphense Boys JO7-1ASW JO7-1regulierSportpark ASW
    25-03-2023 09:50Alphense Boys JO7-1CVC Reeuwijk JO7-2regulierSportpark ASW
    25-03-2023 10:00Floreant JO19-1Alphense Boys JO19-1regulierSportpark Floreant
    25-03-2023 10:00SV Warmunda, JO18-1Alphense Boys JO18-2regulierW.J.M. (Willem) VleeshouwersSportpark Het Overbos
    25-03-2023 10:05EMM'21 JO12-3Alphense Boys JO12-2regulierSportpark Alkemade Oost
    25-03-2023 10:10Be Fair JO7-4Alphense Boys JO7-1regulierSportpark ASW
    25-03-2023 10:30Spartaan'20 JO15-1Alphense Boys JO15-1regulierJ.C. (John) KuijtSportpark Spartaan'20
    25-03-2023 10:30Cabauw JO10-2Alphense Boys JO10-2regulierSportpark Cabauw
    25-03-2023 10:45Alphense Boys JO14-1Alexandria'66 JO14-1regulierH. (Herman) van der PolSportpark De Bijlen
    25-03-2023 10:45Alphense Boys JO13-1Barendrecht JO13-1JMregulierR.T. (Ramon) RijnsburgerSportpark De Bijlen
    25-03-2023 10:45Alphense Boys JO13-4RKAVV JO13-1JMregulierSportpark De Bijlen
    25-03-2023 10:45Alphense Boys MO15-1 (9-tal)Nicolaas Boys MO15-1regulierSportpark De Bijlen
    25-03-2023 10:45Alphense Boys JO9-2ARC JO9-2regulierSportpark De Bijlen
    25-03-2023 10:45Alphense Boys JO16-2TAVV JO16-1regulierSportpark De Bijlen
    25-03-2023 10:45Alphense Boys JO12-1Sportlust '46 JO12-3regulierSportpark De Bijlen
    25-03-2023 10:45Alphense Boys JO10-1Cabauw JO10-1regulierSportpark De Bijlen
    25-03-2023 10:45Be Fair JO10-4Alphense Boys JO10-3regulierSportpark 't Suyt
    25-03-2023 11:00Altior MO13-1Alphense Boys MO13-1regulierL. (Laurens) van KesselSportpark Altior
    25-03-2023 11:15ARC JO9-6Alphense Boys JO9-4regulierSportpark Zegersloot
    25-03-2023 11:30Meerburg, JO14-2JMAlphense Boys JO14-2regulierP. (Pim) ScharstuhlSportpark Meerburg
    25-03-2023 12:00Alphia 7Alphense Boys 5regulierP. (Piet) van ZelstSportpark De Bijlen
    25-03-2023 12:00Valken'68 JO17-1Alphense Boys JO17-2bekerSportpark 't Duyfrak
    25-03-2023 12:30Honselersdijk G1Alphense Boys G1regulierSportpark De Strijphorst
    25-03-2023 12:45Alphense Boys JO17-1SC Feyenoord JO17-1regulierM.L. (Maurits) TulpSportpark De Bijlen
    25-03-2023 12:45Alphense Boys O23-1Nieuwkoop O23-3regulierSportpark De Bijlen
    25-03-2023 13:00Sportlust '46 8Alphense Boys 3regulierJ. (Jelle) van AmerongenSportpark Cromwijck
    25-03-2023 13:00VEP MO17-1Alphense Boys MO17-1regulierSportpark Cromwijck
    25-03-2023 15:00Alphense Boys 4TAVV 6regulierSportpark De Bijlen
    26-03-2023 11:15Alphense Boys VR1Nicolaas Boys VR1regulierSportpark De Bijlen
    26-03-2023 11:30Alphense Boys 3ASC 8regulierSportpark De Bijlen
    26-03-2023 11:30Alphense Boys 4Hillegom sv 7regulierSportpark De Bijlen
    26-03-2023 12:15ASC 7Alphense Boys 2regulierSportpark Overveer
    26-03-2023 14:00HoogeveenAlphense BoysregulierR.A.H.J. (Rob) SouwenSportpark Bentinckspark
    29-03-2023 19:15S.V. Kickers '69 JO16-1Alphense Boys JO16-2regulierSportpark Kickers '69
    31-03-2023 20:00Alphense Boys 35+1Kagia 35+1regulierSportpark De Bijlen
    31-03-2023 21:00MMO 35+1Alphense Boys 35+1regulierSportpark De Bijlen
    31-03-2023 22:00Alphense Boys 35+1EMM'21 35+1regulierSportpark De Bijlen
    01-04-2023 08:30ARC JO8-1Alphense Boys JO8-1regulierSportpark Zegersloot
    01-04-2023 08:30Alphia JO8-2Alphense Boys JO8-3regulierSportpark De Bijlen
    01-04-2023 08:30FC Oudewater JO9-1Alphense Boys JO9-2regulierSportpark Markveld
    01-04-2023 08:30Alphia JO12-1Alphense Boys JO12-1regulierSportpark De Bijlen