• Clubverhalen

    Woensdagnieuwtjes
    6 dec 2022
    Woensdagnieuwtjes

    Vorige week woensdag was er ‘’Pietentraining’’ bij Alphense Boys bij de allerkleinste leden van Alphense Boys. De pieten deden enthousiast mee met de oefeningen tot groot plezier van de pupillenRobin Stolwijk stopt na dit seizoen als trainer bij Alphense Boys. Hij is dan 8 ...

    284 keer gezien

     Lees verder

    Boys 1 klopt De Zouaven

    Alphense Boys deed wat het móest doen tegen De Zouaven: winnen. De 1-3 zege was verdiend; een beloning ook voor de geleverde strijd. Het waren belangrijke punten, waarmee aansluiting werd bereikt met de middenmoters van de Vierde Divisie. De Boys wint tot nu toe van de ploegen die onder hen staan ...

    229 keer gezien

     Lees verder

    Alphense Boys o16 promoveert naar divisie 2 BVO

    Ondanks een 3-1 nederlaag bij en van VVV Venlo o16, maar dankzij gunstige andere uitslagen, is de o16 van trainer Youri van Arnhem niet meer te achterhalen door de concurrentie en wordt minimaal tweede in de competitie van divisie 3 BVO en dat betekent dus promotie naar divisie 2 BVO. De o13 wist na ...

    393 keer gezien

     Lees verder

    Laad meer zoekresultaat
  • Clubactiviteiten

    dec

    15

    ClubAvond

    Vanaf 21.30 uur

    dec

    15

    7x7 wedstrijden

    Vanaf 20.00 uur

    dec

    19

    Kerstdiner

    Voor trainers en begeleiders

    dec

    27

    FIFA TOERNOOI

    Vanaf 14.00 uur

    jan

    04

    Oliebollen MIX toernooi

    JO17-JO19 & MO17

    jan

    07

    7x7 toernooi

    Vanaf 12.00 uur

  • Wedstrijdverslagen

    Start nieuw seizoen JO17-07

    Beste teamleden en -volgers van Alphense Boys JO17-07Welkom op de nieuwe teampagina van JO17-07.Op [Lees verder]

    1483 keer gezien

    1492 keer gezien

    290 van pagina 290

  • Alphense Boys Tweets

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    5 dec

    Alphense Boys loot in derde bekerronde thuiswedstrijd tegen Capelle 2. Datum volgt (medio februari).

  • Onze jarigen

    DatumNaam
    10 decTim Radice
    11 decWessel Thomas
    12 decHessel Houweling
    12 decTyrese Andeloe
    13 decHicham Rbii
    14 decTony Tenthof van Noorden
    15 decJohn Than
    16 decRobbert Renirie
    16 decKaj Hartsuiker
  • Uitslag(en) Zondag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    zo 04-dec.Zouaven De - Alphense Boys1 - 3
    za 26-nov.Alphense Boys - Westlandia2 - 3
    wo 23-nov.SVC'08 1 - Alphense Boys2 - 3
    za 19-nov.Rohda Raalte - Alphense Boys2 - 1
  • Programma Zondag 1

    Datum       TijdThuisteamUitteam
    za 10-dec. 20:00Alphense BoysAlcides
  • Stand hoofdklasse A Zondag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1HBS1410221932
    2RKAVV149411731
    3Hoogeveen149322330
    4Purmersteijn149231629
    5SJC14824826
    6Rohda Raalte14824726
    7Westlandia14815125
    8Be Quick 1887146621124
    9Hollandia14455017
    10Alphense Boys14509-1515
    11VOC13418-313
    12Heino14329-511
    13Velsen Rkvv143110-1610
    14Alcides143110-1810
    15Zouaven De13238-149
    16VKW142111-317
  • Club-Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoort
    di 06-dec.Alphense Boys JO13-3Hazerswoudse Boys JO13-113 - 0regulier
    zo 04-dec.Zouaven DeAlphense Boys1 - 3regulier
    zo 04-dec.Alphense Boys 2Alphense Boys 52 - 2regulier
    zo 04-dec.Alphense Boys 4ROAC 60 - 7regulier
    zo 04-dec.Alphense Boys VR1ASW VR13 - 3regulier
    zo 04-dec.Bernardus 5Alphense Boys 32 - 6regulier
    za 03-dec.Alphense Boys JO17-1Excelsior Rotterdam JO17-11 - 3regulier
    za 03-dec.ESTO JO17-1Alphense Boys JO17-22 - 1regulier
    za 03-dec.Alphense Boys O18SC Cambuur Leeuwarden O180 - 3regulier
    za 03-dec.Alphense Boys 5Floreant 52 - 1regulier
    za 03-dec.Alphense Boys 3Hazerswoudse Boys 41 - 3regulier
    za 03-dec.Alphense Boys 2Jodan Boys, de 32 - 3regulier
    za 03-dec.ESTO JO19-2Alphense Boys JO19-27 - 1regulier
    za 03-dec.FC Groningen JO13-1Alphense Boys JO13-11 - 5regulier
    za 03-dec.Nicolaas Boys MO15-1Alphense Boys MO15-12 - 4regulier
    za 03-dec.VVV-Venlo JO16-1Alphense Boys JO16-13 - 1regulier
    za 03-dec.Excelsior M O21Alphense Boys O210 - 1regulier
    za 03-dec.VVSB MO12-1Alphense Boys JO12-30 - 0regulier
    za 03-dec.Alphense Boys JO19-1ARC JO19-12 - 1regulier
    za 03-dec.Alphense Boys JO14-3RVC '33 JO14-11 - 2regulier
    za 03-dec.Alphense Boys JO13-4ARC JO13-2JM5 - 1regulier
    za 03-dec.Alphense Boys JO12-1Sportlust '46 JO12-23 - 2regulier
    za 03-dec.Floreant JO18-1Alphense Boys JO18-22 - 2regulier
    za 03-dec.CVC Reeuwijk JO14-1Alphense Boys JO14-22 - 1regulier
    za 03-dec.Spartaan'20 JO15-1Alphense Boys JO15-11 - 1regulier
    za 03-dec.RVC '33 MO17-1Alphense Boys MO17-1 (9-tal)3 - 2regulier
    za 03-dec.ARC JO13-3Alphense Boys JO13-31 - 3regulier
    za 03-dec.PVCV JO14-1Alphense Boys JO14-10 - 6regulier
    za 03-dec.EMM'21 MO13-2Alphense Boys MO13-10 - 0regulier
    za 03-dec.Alphense Boys JO16-2Forum Sport JO16-22 - 3regulier
    za 03-dec.Alphense Boys JO13-2Quick Boys JO13-12 - 5regulier
    za 03-dec.Alphense Boys JO11-1Feyenoord JO11-21 - 2regulier
    za 03-dec.EMM JO11-2JMAlphense Boys JO11-23 - 0regulier
    vr 02-dec.Alphense Boys 35+1Meerburg 35+11 - 1regulier
    vr 02-dec.MMO 35+1Alphense Boys 35+11 - 1regulier
    vr 02-dec.Alphense Boys 35+1EMM'21 35+34 - 0regulier
    vr 02-dec.Voorschoten`97 35+3Alphense Boys 35+10 - 2regulier
  • Club-Programma

    Datum        TijdThuisteamUitteamSoortScheidsrechterAccommodatieDetails
    10-12-2022 08:30Groeneweg JO7-3Alphense Boys JO7-1regulierSportpark Van 't Verlaat
    10-12-2022 08:30Olympia JO11-1Alphense Boys JO11-1regulierR. (Rutger) van den BoutSportpark Olympia
    10-12-2022 08:45Alphen JO10-1Alphense Boys JO10-2regulierSportpark De Bijlen
    10-12-2022 08:50Alphense Boys JO7-1ASW JO7-2regulierSportpark Van 't Verlaat
    10-12-2022 09:00Alphense Boys MO13-1Haz. Boys MO13-1 (9-tal)regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen
    10-12-2022 09:00Alphense Boys JO13-3Woubrugge JO13-1regulierR. (Ronald) MartinSportpark De Bijlen
    10-12-2022 09:00Alphense Boys JO9-1Wilhelmus JO9-1regulierSportpark De Bijlen
    10-12-2022 09:00Alphense Boys JO12-3RCL JO12-5regulierSportpark De Bijlen
    10-12-2022 09:00Alphense Boys JO11-2RCL JO11-5JMregulierT. (Thomas) MartinSportpark De Bijlen
    10-12-2022 09:00Alphense Boys JO8-3Alphia JO8-2regulierSportpark De Bijlen
    10-12-2022 09:00Alphense Boys JO8-4RVC '33 JO8-1regulierSportpark De Bijlen
    10-12-2022 09:00Aarlanderveen JO14-1JMAlphense Boys JO14-3regulierSportpark Polderpark
    10-12-2022 09:10CVC Reeuwijk JO7-2Alphense Boys JO7-1regulierSportpark Van 't Verlaat
    10-12-2022 09:45EMM JO9-4JMAlphense Boys JO9-3regulierSportpark Alkemade Oost
    10-12-2022 09:45DSO JO8-5Alphense Boys JO8-2regulierSportpark Bentwoud
    10-12-2022 10:00BSC '68 JO13-1Alphense Boys JO13-4regulierSportpark Ons Nieuwe Erf
    10-12-2022 10:00Alphia JO9-1Alphense Boys JO9-2regulierSportpark De Bijlen
    10-12-2022 10:15Rohda '76 JO12-1Alphense Boys JO12-1regulierSportpark Broekvelden
    10-12-2022 10:30Voorschoten`97 JO13-1Alphense Boys JO13-2regulierS.L.E.J. (Storm) van RoonSportpark Adegeest
    10-12-2022 10:30Kamerik JO10-1Alphense Boys JO10-3regulierSportpark Mijzijde
    10-12-2022 10:45Alphense Boys JO14-1Spijkenisse JO14-1regulierS.J. (Sander) RietveldSportpark De Bijlen
    10-12-2022 10:45Alphense Boys JO18-2Rijnstreek JO18-1regulierJ.W. (Jan Willem) den ElzenSportpark De Bijlen
    10-12-2022 10:45Alphense Boys JO17-2ARC JO17-2regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen
    10-12-2022 10:45Alphense Boys MO15-1EMM'21 MO15-1regulierJ.M. (Jacques) SpijkerSportpark De Bijlen
    10-12-2022 10:45Alphense Boys JO14-2Ammerstol JO14-1JMregulierW F. G. (Wilfred) KempSportpark De Bijlen
    10-12-2022 10:45Alphense Boys JO10-1Meerburg JO10-2regulierSportpark De Bijlen
    10-12-2022 11:00Wilhelmus JO8-1Alphense Boys JO8-1regulierSportpark Westvliet
    10-12-2022 11:45Zevenhoven 2Alphense Boys 2regulierA. (Albert) KampingSportpark Zevenhoven
    10-12-2022 12:30TAVV 7Alphense Boys 5regulierSportpark Aardam West
    10-12-2022 12:45Alphense Boys JO19-2VV Haastrecht JO19-1regulierM. (Mike) van HeldenSportpark De Bijlen
    10-12-2022 12:45Alphense Boys MO17-1 (9-tal)Jodan Boys, de MO17-3regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen
    10-12-2022 12:45Alphense Boys o17Feyenoord o17OefenSportpark De Bijlen
    10-12-2022 13:00FC Groningen JO16-1Alphense Boys JO16-1regulierJ. (Jasper) LokkenSportpark Corpus Den Hoorn
    10-12-2022 14:30Alphia 4Alphense Boys 3regulierA (Ad) SluijmerSportpark De Bijlen
    10-12-2022 14:30Nieuwkoop JO19-1Alphense Boys JO19-1regulierH. (Henny) RekelhofSportpark De Dulen
    10-12-2022 14:45ARC JO16-3Alphense Boys JO16-2regulierSportpark Zegersloot
    10-12-2022 15:00Alphense Boys O23-1ARC O23-2regulierJ.M. (Jordin) van den BergSportpark De Bijlen
    10-12-2022 15:00Alphense Boys 4Zevenhoven 3regulierSportpark De Bijlen
    10-12-2022 20:00Alphense BoysAlcidesregulierW.M. (Martijn) KieftSportpark De Bijlen
    11-12-2022 11:30Alphense Boys 3DONK 3regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2022 11:30Alphense Boys 5EMM'21 5regulierSportpark De Bijlen
    11-12-2022 12:00Altior VR1Alphense Boys VR1regulierSportpark Altior
    11-12-2022 14:00KDO sv 5Alphense Boys 2regulierSportpark KDO
    13-12-2022 20:15RVC '33 VR2Alphense Boys VR1regulierSportpark RVC '33
    17-12-2022 08:30SJC JO9-2Alphense Boys JO9-2regulierSportpark SJC
    17-12-2022 09:00Alphense Boys 13-2Sportlust`46 13-1OefenSportpark De Bijlen
    17-12-2022 10:15ARC JO13-2JMAlphense Boys JO13-3bekerSportpark Zegersloot
    17-12-2022 10:45Alphense Boys JO14-2Woerden JO14-1JMregulierSportpark De Bijlen
    17-12-2022 10:45Alphense Boys JO16-2ESTO JO16-1bekerSportpark De Bijlen
    17-12-2022 11:00Alphense Boys JO13-1De Graafschap JO13-1regulierJ.D. (Jort) HiemstraSportpark De Bijlen