• Clubverhalen

    Alphense Boys o13 en o17 starten met winst

    In de nieuwe voorjaarscompetitie begonnen Alphense Boys o13 en o17 met een winstpartij tegen respectievelijk Helmond Sport o13 (4-1) en Roda JC o17 (uitoverwinning: 1-2). Op de foto een hoogstandje van Hakan Argun, een van de doelpuntenmakers van de o13. De o19 verloor de uitwedstrijd tegen Sparta ...

    67 keer gezien

     Lees verder

    Boys 1 ontvangt VOC

    Alphense Boys hervat de competitie in de Hoofdklasse A zondagmiddag met een thuiswedstrijd tegen VOC. De eerste speelronde na de ‘winter’-stop is meteen een belangrijke, omdat de top-vier tegen elkaar speelt en de Boys als nummer vijf van de ranglijst weer een stukje dichter bij deze ...

    39 keer gezien

     Lees verder

    Remco Tuinenburg wordt trainer Alphense Boys

    Remco Tuinenburg (foto) wordt de nieuwe trainer van Alphense Boys. Het bestuur van de zondag-hoofdklasser en de 47-jarige Alphenaar hebben een akkoord gesloten over een 1-jarige overeenkomst. Tuinenburg is op dit moment trainer van het tweede elftal van ARC, de club waar hij in de afgelopen jaren ...

    182 keer gezien

     Lees verder

    1 van pagina 261

  • Clubactiviteiten

    feb

    22

    Bingo

    Kantine is vanaf 19.00 uur geopend

    mei

    09

    Jubileumfeest

    Programma volgt

    jun

    01

    90 jarig jubileum

    jun

    12

    Sportweekend

    Programma volgt

  • Wedstrijdverslagen

    Voor de tweede bekerwedstrijd van dit seizoen mocht de JO12-1 thuis aantreden tegen Olympia JO12-1. [Lees verder]

    34 keer gezien

    Het nieuwe seizoen is nu echt begonnen. Na de opstart met het Jens Toornstra toernooi vorige week, [Lees verder]

    48 keer gezien

    2 van pagina 275

  • Alphense Boys Tweets

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    16 jan

    RT @svARC1927: Wij danken Remco voor z’n enorme inzet voor de vereniging ARC en behoudt in de 1e klasse (2017). Veel succes op de Bijlen💪

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    16 jan

    Remco Tuinenburg wordt (na dit seizoen) de nieuwe trainer van Alphense Boys. Van harte welkom op onze club! Lees me… Lees meer

  • Onze jarigen

    DatumNaam
    19 jan.Lucas van Dorp
    19 jan.Mike van Helden
    20 jan.Wilco Arts
    20 jan.Martijn Grimbergen
    20 jan.Sverre Roos
    21 jan.Naoufel Ahmidouch
    21 jan.Izayah Monterie
    21 jan.Matthijs van Remoortere
    21 jan.Ruben Rietdijk
    21 jan.Eddie Zwirs
    22 jan.Kim de Bruin
    22 jan.Bob Keijzer
    22 jan.Robin Stolwijk
    23 jan.Thom Heintjes
    24 jan.Wilfred Kemp
    24 jan.Mart Kok
    24 jan.Kyllian van der Veer
    24 jan.Bas van Zoest
    25 jan.Roel van Holstein
    25 jan.Adam Lacko
    26 jan.Percy Douglas
    26 jan.Ananda Rutgrink
  • Uitslag(en) Zondag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    zo 15-dec.Alphense Boys - Emmen4 - 1
    zo 08-dec.SDO - Alphense Boys2 - 1
  • Uitslag(en) Zaterdag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    za 21-dec.Bodegraven 1 - Alphense Boys 12 - 8
  • Programma Zondag 1

    Datum       TijdThuisteamUitteam
    zo 19-jan. 14:00Alphense BoysVOC
    zo 26-jan. 14:00JOS WatergraafsmeerAlphense Boys
    za 01-feb. 18:00Alphense BoysMSC/Amslod
    zo 09-feb. 14:30RKAVVAlphense Boys
    za 15-feb. 18:00Alphense BoysHollandia
  • Programma Zaterdag 1

    Datum       TijdThuisUit
    za 25-jan. 15:30Alphense Boys 1Woerden 1
    za 01-feb. 15:00Linschoten 1Alphense Boys 1
    za 15-feb. 14:30Sportief 1Alphense Boys 1
  • Stand hoofdklasse A Zondag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1JOS Watergraafsmeer149321230
    2Hoogeveen129121428
    3Hollandia148331227
    4Leonidas137421225
    5SJC15816625
    6Alphense Boys14806824
    7RKAVV147251023
    8SDO14644322
    9HBS14617019
    10Velsen Rkvv13526-217
    11Quick '2014455117
    12Emmen15447-1016
    13Be Quick 188714356114
    14Alcides14329-1311
    15MSC/Amslod14329-2811
    16VOC141112-264
  • Stand 4e klasse B Zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1SCH '44 11212003836
    2Zwammerdam 1117221223
    3Alphense Boys 1117132822
    4Zevenhoven 111623820
    5Woerden 111623620
    6Kamerik 111515-916
    7VEP 111425-914
    8NSV '46 111335-112
    9Siveo '60 111245-610
    10Rohda '76 110235-49
    11Linschoten 110226-98
    12Bodegraven 111218-177
    13Sportief 111119-374
  • Club-Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoort
    za 18-jan.Alphense Boys 4TAVV 61 - 7regulier
    za 18-jan.Sparta Rotterdam JO19-1Alphense Boys JO19-14 - 1regulier
    za 18-jan.Woerden JO19-4Alphense Boys JO19-52 - 2regulier
    za 18-jan.Alphen JO19-1Alphense Boys JO19-33 - 2regulier
    za 18-jan.DOSR JO19-3Alphense Boys JO19-45 - 3regulier
    za 18-jan.Alphense Boys JO19-2Nicolaas Boys JO19-11 - 0regulier
    za 18-jan.Sportlust '46 JO16-2Alphense Boys JO16-22 - 5regulier
    za 18-jan.Sportlust '46 JO15-1Alphense Boys JO15-21 - 1regulier
    za 18-jan.S.V. Kickers'69 2Alphense Boys 23 - 2regulier
    za 18-jan.Roda JC JO17-1Alphense Boys JO17-11 - 2regulier
    za 18-jan.Feyenoord JO15Alphense Boys JO15-12 - 1regulier
    za 18-jan.ARC MO11-3Alphense Boys MO11-210 - 0regulier
    za 18-jan.Alphense Boys JO13-1Helmond Sport JO13-14 - 1regulier
    za 18-jan.Alphense Boys JO15-3RCL JO15-43 - 2regulier
    za 18-jan.SEV JO17-1Alphense Boys JO17-41 - 3regulier
    za 18-jan.Alphense Boys MO17-1BSC '68 MO17-13 - 7regulier
    za 18-jan.Olympia JO12-3Alphense Boys JO12-21 - 1regulier
    za 18-jan.Alphense Boys JO11-3TAVV JO11-27 - 1regulier
    za 18-jan.Alphense Boys JO13-6Foreholte JO13-2G4 - 3regulier
    za 18-jan.Alphense Boys JO13-3Sportlust '46 JO13-23 - 2regulier
    za 18-jan.DONK JO11-1Alphense Boys JO11-12 - 6regulier
  • Club-Programma

    Datum        TijdThuisteamUitteamSoortScheidsrechterAccommodatieDetails
    19-01-2020 11:30Alphense Boys VR1Floreant VR2regulierM. (Moustafa) MouhoutSportpark De Bijlen Alphense Boys
    19-01-2020 12:00VEP 7Alphense Boys 5regulierM.D.J. (Micha) KooijmanSportpark Cromwijck
    19-01-2020 13:30Alphense Boys 4Groeneweg 5regulierJ. (Jewwy) QadriSportpark De Bijlen Alphense Boys
    19-01-2020 14:00Alphense BoysVOCregulierD. (Douwe) PalsSportpark De Bijlen Alphense Boys
    19-01-2020 14:00ROAC 4Alphense Boys 2regulierSportpark Hertogspark
    21-01-2020 18:30Alphense Boys JO13-1PSV JO13-1bekerR.W. (Rob) van der ZwanSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 08:30Forum Sport JO9-1Alphense Boys JO9-1regulierSportpark 't Loo
    25-01-2020 08:30Schoonhoven JO10-1Alphense Boys JO10-1regulierSportpark Het Hofland
    25-01-2020 08:30Moordrecht JO12-1Alphense Boys JO12-2regulierSportpark Het Lage
    25-01-2020 08:30Floreant MO11-1Alphense Boys MO11-1regulierSportpark Floreant
    25-01-2020 08:30ARC JO13-5Alphense Boys JO13-5regulierSportpark Zegersloot
    25-01-2020 08:45Rohda '76 JO10-2Alphense Boys JO10-4regulierSportpark Broekvelden
    25-01-2020 09:00Alphense Boys JO8-1Meerburg JO8-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 09:00Alphense Boys JO10-2Jodan Boys, de JO10-2regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 09:00Alphense Boys JO13-6Voorschoten`97 JO13-2regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 09:00Alphense Boys JO15-2Woerden JO15-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 09:00Alphense Boys JO14-2BVCB JO14-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 09:00Alphense Boys JO11-3Zwammerdam JO11-1GregulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 09:00Bernardus JO8-3Alphense Boys JO8-2regulierSportpark Bernardus
    25-01-2020 09:00Woubrugge JO8-1Alphense Boys JO8-3regulierSportpark Bateweg Noord
    25-01-2020 09:00S.V. Kickers'69 JO10-1Alphense Boys JO10-3regulierSportpark Kickers '69
    25-01-2020 10:00FC Lisse JO14-2Alphense Boys JO14-4regulierSportpark Ter Specke
    25-01-2020 10:00Woubrugge JO11-3Alphense Boys JO11-4regulierSportpark Bateweg Noord
    25-01-2020 10:30Alphense Boys JO9-2Alphense Boys JO9-3regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 10:30Alphense Boys JO12-1Zoetermeer, fc JO12-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 10:30Alphense Boys JO12-3Scheveningen JO12-4regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 10:30VELO JO17-1Alphense Boys JO17-2regulierB. (Benny) StuivenwoldSportpark VELO
    25-01-2020 10:30Cabauw MO15-1Alphense Boys MO15-1regulierSportpark Cabauw
    25-01-2020 10:30DONK JO13-1Alphense Boys JO13-3regulierSportpark DONK
    25-01-2020 10:45DOVO JO13-1Alphense Boys JO13-2regulierT. (Tim) BronSportpark Panhuis
    25-01-2020 10:45DOSR JO15-2Alphense Boys JO15-3regulierT (Thomas) ZwetslootSportpark Alkemade Oost
    25-01-2020 11:00Alphense Boys JO14-1Fortuna Wormerveer sv JO14-1regulierG. (Geert) OnderwaterSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 11:00Alphense Boys MO17-1ESTO MO17-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 11:00Alphense Boys JO13-4Nicolaas Boys JO13-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 11:15NSV '46 JO11-1Alphense Boys JO11-2regulierSportpark De Koet
    25-01-2020 11:30Alphense Boys MO11-2RVC '33 MO11-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 11:45NSV '46 2Alphense Boys 2regulierS.W.A. (Sjors) TersteegSportpark De Koet
    25-01-2020 12:00Alphense Boys JO16-1HVV JO16-2regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 12:00Nicolaas Boys MO13-1Alphense Boys MO13-1regulierSportpark Nicolaas Boys
    25-01-2020 12:15Alphen JO17-1Alphense Boys JO17-3regulierSportpark De Bijlen
    25-01-2020 12:30Alphense Boys JO19-3Foreholte JO19-2regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 12:30Urk JO13-1Alphense Boys JO13-1regulierK. (Koen) de VriesSportpark De Vormt
    25-01-2020 13:00Alphense Boys JO17-1Almere City FC JO17-1regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 13:00Alphense Boys JO15-1Vitesse JO15-1regulierJ. (Joep) GommansSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 13:00Alphense Boys JO16-2Voorschoten`97 JO16-4regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 13:00Sliedrecht G1Alphense Boys G1regulierAfgeschermdSportpark De Lockhorst
    25-01-2020 13:25RVC '33 JO17-2Alphense Boys JO17-4regulierSportpark RVC '33
    25-01-2020 13:30Graaf W II VAC JO14-1Alphense Boys JO14-3regulierSportpark De Roggewoning
    25-01-2020 14:00Alphense Boys JO19-4Woerden JO19-5regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    25-01-2020 14:30Gouda JO19-1Alphense Boys JO19-5regulierSportpark Groenhoven