• Clubverhalen

    Wedstrijdverslagen jeugdselectieteams

    Alphense Boys O21 speelde zaterdag thuis tegen Hollandia O21. Waar het seizoen er voor de O21 al zo goed als op zit, stond er voor Hollandia wel nog wat op het spel, zij lopen nog gevaar wat betreft degradatie. Echter heeft de O21 gister geen moment laten zien dat het nergens meer om ...

    243 keer gezien

     Lees verder

    Speciaal Jeugdevent | woensdag 5 juni

    Het is zover woensdag 5 juni vindt de activiteitendag voor de jeugd van Alphense Boys plaats!  Van 16:00 tot 18:00 zullen er gezellige en leuke activiteiten zijn. De kinderen kunnen in hun trainingspak en voetbalschoenen komen. Van 18:00 tot ongeveer 20:00 uur zal er een open buffet ...

    128 keer gezien

     Lees verder

    Thuisafscheid Boys 1 zonder punten

    De laatste thuiswedstrijd van Boys 1 is zaterdag verloren gegaan. Daarmee blijft het spannend of JOS/Watergraafsmeer, Boys’ tegenstander dit weekend, of AFC ’34 zich plaatst voor de nacompetitie en mag gaan strijden om promotie naar de derde divisie. Van de vertrekkende spelers stonden ...

    279 keer gezien

     Lees verder

    Laatste thuiswedstrijd Boys 1

    Aanstaande zaterdag speelt het eerste elftal van Alphense Boys zijn laatste thuiswedstrijd tegen JOS Watergraafsmeer. Om 17.00 uur wordt afgetrapt op sportpark De Bijlen. De wedstrijdbal wordt gesponsord door Suzan vastgoed. Wil jij ook een wedstrijdbal sponsoren en daarmee ons vlaggenschip ...

    116 keer gezien

     Lees verder

    Laad meer zoekresultaat
  • Clubactiviteiten

    mei

    25

    DHSC - Boys 1

    Aanvang: 18.00 uur | Speelronde 30

    mei

    30

    Boys 1 - G1

    Aanvang: 19.30 uur | 'wedstrijd van het seizoen' voor ons G-team

    mei

    30

    Clubavond

    Vanaf 21.30 uur | laatste clubavond van het seizoen

    jun

    09

    Cor Wolswijk Toernooi

    Afsluiting voetbalseizoen voor senioren | Optreden Marko Langerak

    jun

    24

    Algemene Vergadering

    Aanvang: 20.00 uur

  • Wedstrijdverslagen

    Alphense Girls MO15-1 overweldigt FC Lisse MO15-2 met 8-3 overwinning

    Op een zonnige, warme zaterdagochtend stond Alphense Girls MO15-1 klaar om FC Lisse MO15-2 te [Lees verder]

    450 keer gezien
    ARC MO15-3 - Alphense Boys MO15-1

    Voor de MO15-1 begon het seizoen direct met de derby uit bij ARC. Het eerste kwartier hadden we een [Lees verder]

    401 keer gezien

    2 van pagina 296

  • Onze jarigen

    DatumNaam
    12 aprRobert v.d. Nieuwendijk
    12 aprErik Mahieu
    12 aprJulia van den IJssel
    12 aprTesfaldet Samuel Beyene
    13 aprMichael de Heer
    13 aprOmar Azim
    14 aprMustapha Yachou
    14 aprSharon Hoeflak
    14 aprDimitri Hansen
    16 aprThomas Martin
    16 aprAlois Overdevest
    16 aprCam'ron Mensah
    17 aprMohammad Nour Almosareje
    17 aprJim Vis
    17 aprImad Taibi
    17 aprJip Kalshoven
  • Uitslagen 4e Divisie A

    ThuisteamUitteamUitslag
    SJCTer Leede2 - 2
    HollandiaBOL3 - 3
    HuizenJOS Watergraafsmeer2 - 0
    SwiftAFC 340 - 2
    WV-HEDWHBC6 - 3
    Alphense BoysARC2 - 0
    Ajax amDHSC2 - 3
    HooglandPurmersteijn2 - 4
  • Programma 4e Divisie A

    Datum       TijdThuisteamUitteam
    za 18-mei 17:00BOLHBC
    za 18-mei 17:00HuizenSJC
    za 18-mei 17:00Alphense BoysJOS Watergraafsmeer
    za 18-mei 17:00SwiftDHSC
    za 18-mei 17:00Ter LeedeAjax am
    za 18-mei 17:00WV-HEDWARC
    za 18-mei 17:00HooglandAFC 34
    za 18-mei 17:00HollandiaPurmersteijn
    za 25-mei 18:00DHSCAlphense Boys
    za 25-mei 18:00ARCHollandia
    za 25-mei 18:00AFC 34WV-HEDW
    za 25-mei 18:00HBCTer Leede
    za 25-mei 18:00Ajax amHuizen
    za 25-mei 18:00JOS WatergraafsmeerHoogland
    za 25-mei 18:00SJCSwift
    za 25-mei 18:00PurmersteijnBOL
  • Stand 4e Divisie A

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Huizen28184653233058
    2Ajax am28173864333154
    3AFC 3428172954351953
    4JOS Watergraafsmeer28163949371251
    5HBC28146868392948
    6Hollandia2812795041943
    7Ter Leede281321371521941
    8Purmersteijn281010850341640
    9Hoogland28114134046-637
    10Swift2897123645-934
    11DHSC28104143466-3234
    12SJC2896134966-1733
    13BOL2879123456-2230
    14WV-HEDW2892175770-1329
    15ARC2884163753-1628
    16Alphense Boys2855183282-5020
  • Club-Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoort
    di 14-meiFloreant O23-1Alphense Boys O23-10 - 1regulier
    di 14-meiExcelsior Rotterdam JO17-1Alphense Boys JO17-14 - 0regulier
    di 14-meiAlphense Boys JO11-1Alphia JO11-16 - 0regulier
    ma 13-meiAlphense Boys MO15-1SPV '81 MO15-14 - 1regulier
    zo 12-meiAlphense Boys 2Quick 57 - 0regulier
    zo 12-meiAlphense Boys 4ROAC 63 - 8regulier
    za 11-meiSpartaan'20 JO18-1Alphense Boys O181 - 2regulier
    za 11-meiAlphense Boys 2Rohda '76 26 - 4regulier
    za 11-meiAlphense Boys JO15-1Willem II JO15-13 - 5regulier
    za 11-meiAFC 34Alphense Boys6 - 0regulier
    za 11-meiFC Lisse O23-4Alphense Boys O23-21 - 4regulier
    za 11-meiKoudekerk 3Alphense Boys 33 - 2regulier
    za 11-meiDONK JO18-1Alphense Boys JO18-27 - 5regulier
    za 11-meiFortuna Sittard JO16-1Alphense Boys JO16-10 - 1regulier
    za 11-meiAlphense Boys JO17-1FC Dordrecht JO17-12 - 4regulier
    za 11-meiDEM (RKVV) O21Alphense Boys O215 - 1regulier
    za 11-meiAlphense Boys JO13-3Alphia JO13-15 - 2regulier
    za 11-meiAlphense Boys JO15-2Jodan Boys, de JO15-28 - 1regulier
    za 11-meiKamerik JO15-1Alphense Boys JO15-34 - 4regulier
    za 11-meiWoerden JO14-1Alphense Boys JO14-22 - 1regulier
    za 11-meiZuidland G1Alphense Boys G18 - 0regulier
    za 11-meiNSV'46 MO13-1Alphense Boys MO13-11 - 4regulier
    za 11-meiRoodenburg JO12-1Alphense Boys JO12-12 - 8regulier
    za 11-meiAlphense Boys JO12-4Alphen JO12-19 - 6regulier
    za 11-meiBerkel JO12-1Alphense Boys JO12-22 - 9regulier
    za 11-meiValken'68 JO11-1Alphense Boys JO11-24 - 3regulier
    za 11-meiAlphense Boys JO13-2RKDEO JO13-13 - 1regulier
    vr 10-meiAlphense Boys 35+1DoCoS 35+11 - 2regulier
    vr 10-meiQuick Boys 35+3Alphense Boys 35+12 - 5regulier
    vr 10-meiAlphense Boys 35+1FC Oegstgeest 35+33 - 0regulier
    vr 10-meiEMM'21 35+1Alphense Boys 35+10 - 3regulier
    vr 10-meiAlphense Boys JO13-1AFC Ajax JO13-14 - 4regulier
  • Club-Programma

    Datum        TijdThuisteamUitteamSoortScheidsrechterAccommodatieDetails
    25-05-2024 08:30Alphense Boys JO12-1FC Lisse JO12-1regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 08:30Alphense Boys JO12-2Soccer Boys JO12-1regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 08:30Alphense Boys JO9-1UVS JO9-1regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 08:30Alphense Boys JO11-2Foreholte JO11-1JMregulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 08:30Alphia JO12-3Alphense Boys JO12-4regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 08:30Voorschoten`97 JO7-1Alphense Boys JO7-3regulierSportpark Adegeest
    25-05-2024 08:30Be Fair JO7-4Alphense Boys JO7-2regulierSportpark 't Suyt
    25-05-2024 08:30Alphia JO8-5Alphense Boys JO8-3regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 08:30FC Oudewater JO11-1Alphense Boys JO11-1regulierSportpark Markveld
    25-05-2024 08:30Alphia JO10-4Alphense Boys JO10-3regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 08:45Rohda '76 JO9-2Alphense Boys JO9-6regulierSportpark Broekvelden
    25-05-2024 08:50Koudekerk JO7-1Alphense Boys JO7-3regulierSportpark Adegeest
    25-05-2024 09:00Alphense Boys JO13-4Zevenhoven JO13-1regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 09:00Alphense Boys JO18-2CVC Reeuwijk JO18-1regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 09:00Alphense Boys JO8-1Alexandria'66 JO8-2regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 09:00Alphense Boys JO8-2Altior JO8-1regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 09:00Alphense Boys JO9-3Kagia JO9-2regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 09:00Alphense Boys JO9-5Meerburg, JO9-6JMregulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 09:00Alphense Boys JO10-1Nicolaas Boys JO10-1JMregulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 09:00Altior JO13-1Alphense Boys JO13-3regulierR.A.C. (Rob) VerlaanSportpark Altior
    25-05-2024 09:00Zevenhoven JO8-1Alphense Boys JO8-4regulierSportpark Zevenhoven
    25-05-2024 09:00Bernardus JO9-2Alphense Boys JO9-4regulierSportpark Bernardus
    25-05-2024 09:10Alphense Boys JO7-3BSC '68 JO7-1regulierSportpark Adegeest
    25-05-2024 09:10BSC '68 JO7-3Alphense Boys JO7-2regulierSportpark 't Suyt
    25-05-2024 09:45Jodan Boys, de JO9-1Alphense Boys JO9-2regulierSportpark Oosterwei
    25-05-2024 10:00Alphen JO15-1Alphense Boys JO15-2regulierS. (Stefan) HutSportpark De Bijlen
    25-05-2024 10:00Alphia JO10-5Alphense Boys JO10-2regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 10:30Alphense Boys MO13-1Sportlust '46 MO13-1 (9-tal)regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 10:30Alphense Boys MO15-1Stolwijk MO15-1 (9-tal)regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 10:45Alphense Boys JO17-2RVC '33 JO17-2regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 10:45Alphense Boys JO15-3Hazerswoudse Boys JO15-1regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 10:45Alphense Boys JO11-3Floreant JO11-1regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 12:00VV Haastrecht O23-1Alphense Boys O23-1regulierJ. (Joost) van der VlistSportpark Wilgenoord
    25-05-2024 12:30Alphense Boys O23-2Woerden O23-3regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 12:45Alphense Boys o14DEM o14OefenSportpark De Bijlen
    25-05-2024 15:00Alphense Boys 4FC Lisse 12regulierSportpark De Bijlen
    25-05-2024 15:30Rohda '76 7Alphense Boys 5regulierSportpark Broekvelden
    25-05-2024 18:00DHSCAlphense BoysregulierG. (Gerbert) StegemanSportpark Thorbecke
    26-05-2024 10:30EMM'21 4Alphense Boys 4regulierSportpark Alkemade Oost
    26-05-2024 11:30Alphense Boys 3Bernardus 2regulierSportpark De Bijlen
    26-05-2024 12:00ST VVC / DIOS VR1Alphense Boys VR1regulierS. (Stef) van ZantenSportpark Jan Schrama
    26-05-2024 14:30Ouwe Schoen 2Alphense Boys 2regulierSportpark TU - Delft
    29-05-2024 18:00BSC '68 JO11-1Alphense Boys JO11-3regulierSportpark Ons Nieuwe Erf
    30-05-2024 19:30Rohda '76 8Alphense Boys 5regulierSportpark Broekvelden
    01-06-2024 10:30Alphense Boys JO8-3Woubrugge JO8-1OEFENSportpark De Bijlen
    01-06-2024 10:45Alphense Boys JO16-1Almere City JO16-1regulierF. (Frank) SmitsSportpark De Bijlen
    01-06-2024 10:45Alphense Boys JO14-1FC Volendam JO14-1regulierD.J. (Dik Johan) VeldhuizenSportpark De Bijlen
    01-06-2024 10:45Alphense Boys JO13-1sc Heerenveen JO13-1regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen
    01-06-2024 10:45Alphense Boys JO13-3Nieuwkoop JO13-1regulierSportpark De Bijlen
    01-06-2024 10:45Alphense Boys JO15-2Sportclub Excelsior JO15-1regulierSportpark De Bijlen