• Alphense Boys JO17-3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 09:00Alphense Boys JO17-3 - Hazerswoudse Boys JO17-1Sportpark De Bijlen
    6 nov. 11:30RCL JO17-2 - Alphense Boys JO17-3Sportpark De Bloemerd
    13 nov. 09:00Alphense Boys JO17-3 - SV Leidschenveen JO17-1Sportpark De Bijlen
    20 nov. 10:00Nieuwkoop JO17-1 - Alphense Boys JO17-3Sportpark De Dulen
    27 nov. 09:00Alphense Boys JO17-3 - Blauw-Zwart JO17-1Sportpark De Bijlen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.VV Haastrecht JO17-1 - Alphense Boys JO17-31 - 5
    23 okt.Alphense Boys 8-1 - Floreant 8-1
  • Poulestanden Alphense Boys JO17-3 (0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Reeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONA JO17-1760120101018
    2Alphense Boys JO17-375202481617
    3Schoonhoven JO17-1751130141616
    4FC Oudewater JO17-173221112-111
    5Bergambacht JO17-172141217-57
    6Rohda '76 JO17-17205920-116
    7Moordrecht JO17-171241424-105
    8VV Haastrecht JO17-170071126-150

    Poulestanden Alphense Boys JO17-3 (0383 Onder 17 (2e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO17-300000000
    2Bernardus JO17-100000000
    3Blauw-Zwart JO17-100000000
    4Hazerswoudse Boys JO17-100000000
    5Koudekerk JO17-100000000
    6SV Leidschenveen JO17-100000000
    7Meerburg JO17-100000000
    8Nieuwkoop JO17-100000000
    9Oliveo JO17-100000000
    10RCL JO17-200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Stijn van derTeamspeler
    Griffioen, JoranTeamspeler
    Kerkhoven, RoanTeamspeler
    Klatt, MaxTeamspeler
    Reumerman, MikeTeamspeler
    Rompies, KyanTeamspeler
    Roos, Larrick deTeamspeler
    Timmers, MikaTeamspeler
    Zhang, WeijieTeamspeler
    Zwan, Daan van derTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Noura, HatimTechnische stafTrainer
    Vermeulen, MichaelOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer