"Het was druk langs de lijn. Ik heb heel veel mensen gezien. Dat maakt dat het een goede dag voor de club was. Daar ben ik heel blij mee", begint hoofdtrainer Eli Wattimury zijn terugblik op Alphense Boys 1 - ARC 1. "Jammer van de uitslag. Wij hebben ons goed verweerd, maar in momenten is het beslist. Dat moeten wij accepteren, maar ook doorgaan. Ik zie voldoende aanknopingspunten voor de nacompetitie."
"Jammer genoeg wordt het 0-1 uit een strafschop. Dat was misschien wel de enige echt grote mogelijkheid in de eerste helft. Ook wij kregen net als ARC geen kansen. Na rust komen wij beter voor de dag, maar hebben wij moeite om door hun verdediging te breken. Ik zie het als een compliment dat ARC zo verdedigend speelt tegen ons, mede vanwege de vorige resultaten."
Uit een vrije trap wordt het tien minuten na rust 1-1. Davy Overes maakt 'm. "Jammer genoeg krijgen wij hem snel weer tegen. Dan moet je wederom de rug rechten. Wij krijgen één grote kans op de 2-2, een kopbal van dichtbij, die ongelukkig geraakt wordt. Daarna maken wij de ruimtes groter om wat te forceren en scoort ARC 1-3 voor de statistieken."
Nacompetitie
En zo eindigt een wederzijds schaakspel die redelijk gelijkopgaand is en met weinig kansen over en weer, in 1-3. "Waarbij wij als team in de tweede helft genoeg strijd laten zien en geduldig voetballen. Maar waarin wij te weinig tot scoren komen."
"Nog drie wedstrijden tot de nacompetitie. In de nacompetitie, met in ieder geval een thuiswedstrijd op woensdag 27 mei voor ons in de halve finales, willen wij het beste voor de dag komen met de selectie die wij hebben."
Bezoekadres
Alphense Boys
Sportlaan 2
2406 LD ALPHEN AAN DEN RIJN
Contact
Clubhuis: (0172) 492774
Mail: info@alphenseboys.nl