• Zondag 6

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    19 jan.Alphense Boys JO9-1 - Forum Sport JO9-1
    19 jan.Alphense Boys JO9-2 - Forum Sport JO9-2
    19 jan.Alphense Boys JO19-2 - TRAINEN
    19 jan.Alphense Boys JO10-1 - De Meern JO10-1
    19 jan.Alphense Boys JO11-2 - VOC JO10-1
    19 jan.DSO JO14-1 - Alphense Boys JO14-1
    19 jan.Alphense Boys JO14-2 - Alphense Boys JO13-4
    19 jan.Alphense Boys JO13-5 - TRAINEN
    19 jan.Alphense Boys MO13-1 - Alphense Boys MO15-1
    19 jan.Alphense Boys JO16-2 - Alphense Boys JO16-3
    20 jan.Alphense Boys 6 - Leidsche Boys 4
    26 jan.Alphense Boys JO13-2 - Feyenoord JO12
    26 jan.Alphense Boys JO15-2 - Zeeburgia JO15-2
    26 jan.Alphense Boys JO17-2 - Kon. HFC JO17-1
    26 jan.Alphense Boys JO17-1 - Vriendenschaar JO17-1
    27 jan.Nicolaas Boys 6 - Alphense Boys 6
    2 feb.Alphense Boys JO13-1 - BFC JO13-1
    2 feb.Alphense Boys JO15-1 - Hercules JO15-1
    2 feb.Alphense Boys JO17-2 - Kampong JO17-1
    2 feb.Alphense Boys JO17-1 - Hercules JO17-1
    2 feb.Alphense Boys JO19-1 - Hollandia JO19-1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Alphense Boys 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Alphense Boys 622006
    2DCV 121013
    3Cabauw 520020

    Poulestanden Alphense Boys 6 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1FC Oudewater 211003
    2Alphense Boys 610010

    Poulestanden Alphense Boys 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1WVC 51082026
    2ROAC 61070321
    3Alphen 61163221
    4Lugdunum 31163221
    5DOSR 51061319
    6Altior 71051416
    7Leidsche Boys 41051416
    8Nicolaas Boys 682339
    9Alphense Boys 6102359
    10ASC 9111285
    11MMO 691083
    12LSVV 70 3100373
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.