• Zondag 6

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    23 mrt.Alphense Boys F-leage - ESTO F-leage
    24 mrt.Alphense Boys 6 - ROAC 6
    30 mrt.Alphense Boys JO13-2 - Houten JO13-2
    30 mrt.Alphense Boys JO17-2 - Sparta AV JO17-1
    31 mrt.Nicolaas Boys 6 - Alphense Boys 6
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Alphense Boys 6 - LSVV 70 317 mrt.5 - 2
  • Poulestanden Alphense Boys 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Alphense Boys 622006
    2DCV 121013
    3Cabauw 520020

    Poulestanden Alphense Boys 6 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1FC Oudewater 211003
    2Alphense Boys 610010

    Poulestanden Alphense Boys 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1WVC 514122038
    2ROAC 614110333
    3Alphen 616103333
    4Lugdunum 31574425
    5DOSR 51572623
    6Leidsche Boys 41471622
    7Altior 71563621
    8Nicolaas Boys 61243515
    9Alphense Boys 61443715
    10ASC 91422108
    11LSVV 70 31413106
    12MMO 61310123
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.