• Zondag 6

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 meiAlphense Boys 6 - ASC 9
    2 jun.MMO 6 - Alphense Boys 6
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    DOSR 5 - Alphense Boys 619 mei3 - 3
    Alphense Boys 6 - Altior 712 mei2 - 4
  • Poulestanden Alphense Boys 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Alphense Boys 622006
    2DCV 121013
    3Cabauw 520020

    Poulestanden Alphense Boys 6 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1FC Oudewater 211003
    2Alphense Boys 610010

    Poulestanden Alphense Boys 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1WVC 521183057
    2ROAC 620141543
    3Alphen 620124440
    4Lugdunum 32195732
    5DOSR 52193930
    6Leidsche Boys 421921029
    7Altior 72084828
    8Nicolaas Boys 61965823
    9ASC 920621220
    10Alphense Boys 620541119
    11LSVV 70 320451117
    12MMO 61920176
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.