• Alphense Boys Zondag 2

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    28 meiAlphense Boys JO11-3 - RVC nieuwe JO11-1
    28 meiAlphense Boys nieuwe JO12-1 - Meerburg nieuwe JO12-1
    28 meiAlphense Boys nieuwe JO15-1 - Wilhelmus JO15-1
    29 meiAlphense Boys nieuwe JO13-1 - Quick nieuwe JO13-1
    29 meiAlphense Boys nieuwe JO15-2 - DWO nieuwe JO15-1
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    WVC 4 - Alphense Boys 220 mei3 - 7
    Alphense Boys 2 - VEP 513 mei1 - 0
  • Poulestanden Alphense Boys 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nicolaas Boys 517140342
    2Nicolaas Boys 417101631
    3FC Oudewater 117100730
    4ROAC 518100830
    5Meerburg 41791728
    6Bernardus 51782726
    7Alphense Boys 218621020
    8WVC 41753918
    9RVC '33 317421114
    10VEP 517411213

    Poulestanden Alphense Boys 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Meerburg 332107
    2RVC '33 432107
    3Alphense Boys 231023
    4ROAC 430030
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.