• Alphense Boys Zondag 1

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 meiMeern De - Alphense Boys
  • Poulestanden Alphense Boys (0151 Mannen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Groene Ster2719443161
    2Halsteren2716923657
    3Gemert2718274356
    4Baronie2717552356
    5Unitas2717281853
    6SV Meerssen2710710-537
    7Nuenen279711234
    8UDI'19/CSU279711-334
    9Alphense Boys279612133
    10RKSV Minor288713-1531
    11RKAVV278415-928
    12VC Vlissingen277515-2126
    13IFC277416-2125
    14Leonidas276714-2825
    15Meern De273420-5213

    Poulestanden Alphense Boys (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Quick Boys 2110093
    2XerxesDZB110083
    3fc Boshuizen 1110083
    4Hillegersberg, vv 1110083
    5Rijnvogels110083
    6BZC / Zuiderpark 1110063
    7Leonidas 1110063
    8VFC 1110063
    9Spijkenisse110053
    10Alphense Boys 1110053
    11Deltasport 1110053
    12TAC'90 1110053
    13sv Poortugaal 1110043
    14Capelle110043
    15Sportlust '46110043
    16Ter Leede 2110043
    17Zuidland 1110043
    18FC Oegstgeest 1110033
    19Te Werve110033
    20DOSR 1110033
    21SC Feyenoord110033
    22Alphense Boys110023
    23Berkel 1110023
    24Heinenoord 1110023
    25Jodan Boys110023
    26Nootdorp110023
    27SCO '63 1110023
    28SVS 1110023
    29NSVV 1110023
    30RVVH 1110023
    31Sparta (AV) 1110023
    32Wippolder 1110023
    33Leonidas110013
    34Barendrecht 2110013
    35Coal 1110013
    36Oliveo 1110013
    37SDV 1110013
    38Be Fair 1110013
    39HMSH 1110013
    40Quick 2110013
    41Wateringse Veld Kranenburg 1110013
    42DBGC 1110003
    43Honselersdijk 1110003
    44FC 's-Gravenzande110003
    45ONA 1110003
    46Nieuwerkerk 1110003
    47's-Gravendeel vv 1110003
    48Full Speed 1110003
    49Westlandia 1110003
    50Slikkerveer 1100100
    51Hazerswoudse Boys 1100100
    52FC Oudewater 1100100
    53Oud-Beijerland 1100100
    54Rhoon 1100100
    55Nieuwenhoorn 1100100
    56FC IJsselmonde 1100100
    57Wilhelmus 1100100
    58Dilettant 11001-10
    59Floreant 11001-10
    60Meeuwenplaat 11001-10
    61Smitshoek1001-10
    62WVC 11001-10
    63ROAC 11001-10
    64Den Hoorn 11001-10
    65FC Vlotbrug 11001-10
    66Voorschoten`97 11001-10
    67Maense, FC 11001-20
    68Teylingen 11001-20
    69Antibarbari 11001-20
    70Houtwijk sv 11001-20
    71OVV 11001-20
    72SEP 11001-20
    73VUC 11001-20
    74Blauw-Zwart 11001-20
    75Die Haghe 11001-20
    76SJZ 11001-20
    77Vredenburch 11001-20
    78CVC Reeuwijk 11001-30
    79NSV '46 11001-30
    80HDV 11001-30
    81RKAVV1001-30
    82Kethel Spaland, vv 11001-40
    83Brielle1001-40
    84DSVP 11001-40
    85Nieuwkoop 11001-40
    86Stompwijk'92 11001-40
    87HVC'10 11001-50
    88DHC 11001-50
    89KMD 11001-50
    90MVV '27 11001-50
    91Woubrugge 11001-60
    92CION 11001-60
    93Rijnsburgse Boys 21001-60
    94Football Factory 11001-80
    95Charlois, sv 11001-80
    96Zoetermeer, fc 11001-80
    97Zwartewaal 11001-80
    98Bernardus 11001-90

    Poulestanden Alphense Boys (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Zuidland 11100123
    2ARC 1110083
    3SC Feyenoord110073
    4Barendrecht 2110063
    5Hillegersberg, vv 1110053
    6Ter Leede110053
    7Wippolder 1110053
    8Sportlust '46110043
    9TAC'90 1110043
    10DOSR 1110033
    11Te Werve110033
    12VVOR 1110033
    13ONA 1110023
    14FC Oegstgeest 1110023
    15Rijnvogels110023
    16Zwaluwen110023
    17Capelle110023
    18sv Poortugaal 1110023
    19RVVH 1110023
    20Schipluiden 1110023
    21Spirit 1110023
    22Honselersdijk 1110013
    23Nootdorp110013
    24Deltasport 1110013
    25Neptunus-Schiebroek 1110013
    26SVS 1110013
    27VFC 1110013
    28Westlandia 1110013
    29HMSH 1110013
    30Ter Leede 2110013
    31FC 's-Gravenzande110003
    32Jodan Boys110003
    33fc Boshuizen 1100100
    34BVCB 1100100
    35Spijkenisse1001-10
    36Coal 11001-10
    37Alphense Boys 11001-10
    38Be Fair 11001-10
    39's-Gravendeel vv 11001-10
    40Leonidas1001-10
    41Quick 21001-10
    42ASC 11001-10
    43Nieuwerkerk 11001-10
    44BZC / Zuiderpark 11001-20
    45Alphense Boys1001-20
    46Berkel 11001-20
    47Sparta (AV) 11001-20
    48Leonidas 11001-20
    49Maasdijk 11001-20
    50NSVV 11001-20
    51TAVV 11001-20
    52XerxesDZB1001-20
    53Full Speed 11001-30
    54Quick Boys 21001-30
    55SCO '63 11001-30
    56Charlois, sv 11001-40
    57DBGC 11001-40
    58VELO 11001-50
    59Jonge Spartaan, de 11001-50
    60Oliveo 11001-50
    61Voorschoten`97 11001-60
    62Heinenoord 11001-70
    63Wateringse Veld Kranenburg 11001-80
    64SDV 11001-120
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Alphense Boys - Groene Ster19 mei1 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Selectie 2018 - 2019

     

    Jeremy Agyemang
    Ramon Aronius
    Mike Bavelaar
    Niklas Blesgraaf
    Cristian Cabrera Ortega
    Kenneth Duah
    Younes Emaangoun
    Raychelo Fecunda
    Justin de Feijter
    Thijs Hoogenboom
    Pepijn Kooij
    Patrick Krop
    Tim van der Linden
    Stanley Mailoa
    Lilinho Martins
    Wessel Meiring
    Thom Nouwens
    Arjan Ouwendijk
    Milan Stiphout
    Boris Zanoli
    Bas van Zoest

    Staf
    Hein van Heek, hoofdtrainer
    Eli Wattimury, assistent-trainer
    Ron Martin, keeperstrainer
    Jan van der Sandt, teambegeleider
    Huib van Vliet, verzorger
    Percy Douglas, fysiotherapeut

     

  • Programma Hoofdklasse B, seizoen 2018-2019

    2 september 2018 - Alphense Boys-Unitas
    9 september 2018 - Leonidas-Alphense Boys
    16 september 2018 - Alphense Boys-RKSV Minor
    23 september 2018 - Groene Ster - Alphense Boys
    30 september 2018 - SV Meerssen - Alphense Boys
    7 oktober 2018 - Alphense Boys - IFC
    14 oktober 2018 - Gemert - Alphense Boys
    21 oktober 2018 - Alphense Boys - Halsteren
    28 oktober 2018 - Baronie - Alphense Boys
    4 november 2018 - Alphense Boys - RKSV Nuenen
    18 november 2018 - Alphense Boys - VC Vlissingen
    25 november 2018 - SVA Papendorp - Alphense Boys
    2 december 2018 - Alphense Boys - UDI’19/CSU
    9 december 2018 - RKAVV - Alphense Boys
    16 december 2018 - Alphense Boys - De Meern
    20 januari 2019 - RKSV Minor - Alphense Boys
    27 januari 2019 - IFC - Alphense Boys
    3 februari 2019 - Alphense Boys - SV Meerssen
    10 februari 2019 - Halsteren - Alphense Boys
    17 februari 2019 - Alphense Boys - Gemert
    10 maart 2019 - RKSV Nuenen - Alphense Boys
    17 maart 2019 - Alphense Boys - Baronie
    24 maart 2019 - Alphense Boys - SVA Papendorp
    7 april 2019 - VC Vlissingen - Alphense Boys
    14 april 2019 - Alphense Boys - RKAVV
    20 april 2019 (zaterdag) - UDI’19/CSU - Alphense Boys
    5 mei 2019 Alphense Boys - Leonidas
    12 mei 2019 - Unitas - Alphense Boys
    19 mei 2019 - Alphense Boys - Groene Ster
    26 mei 2019 - De Meern - Alphense Boys

     

  • Programma voorbereiding

    Dinsdag 7 augustus 2018, 20.00 uur: ARC - Alphense Boys

    Zondag 12 augustus 2018, 14.00 uur: VOC - Alphense Boys

    Dinsdag 14 augustus 2018, 201.15 uur: Jodan Boys - Alphense Boys

    Zondag 19 augustus 2018, 14.00 uur: Alphense Boys - FC Boshuizen

    Dinsdag 21 augustus 2018: Frans Bahlmann Toernooi

    • 19.00 uur            ARC - Alphense Boys
    • 20.00 uur            RCL - ARC
    • 21.00 uur            Alphense Boys - RCL

    Zaterdag 25 augustus 2018: Frans Bahlmann Toernooi

    • 14.00 uur            RCL - ARC
    • 15.00 uur            Alphense Boys - RCL
    • 16.00 uur            ARC - Alphense Boys 

    Dinsdag 28 augustus 2018, 20.00 uur: Valken '68 - Alphense Boys 1

    Zondag 2 september 2018: Start competitie