• Alphense Boys Zondag 1

  • Programma Alphense Boys 2019-2020

    Programma Boys 1 op zondag

    1 september 2019                                          Alphense Boys-Hoogeveen

    8 september 2019                                          MSC/Amslod-Alphense Boys

    15 september 2019                                        Alphense Boys-JOS Watergraafsmeer

    22 september 2019                                        Hollandia-Alphense Boys

    29 september 2019                                        Alphense Boys-RKAVV

    6 oktober 2019                                                 Be Quick 1887-Alphense Boys

    13 oktober 2019                                              Quick'20-Alphense Boys

    27 oktober 2019                                              Alphense Boys-SJC

    3 november 2019                                            HBS-Alphense Boys

    10 november 2019                                         Alphense Boys-Leonidas

    24 november 2019                                         RKVV Velsen -Alphense Boys

    1 december 2019                                            Alphense Boys-Alcides

    8 december 2019                                            SDO-Alphense Boys

    15 december 2019                                          Alphense Boys-Emmen

    19 januari 2020                                                Alphense Boys-VOC

    26 januari 2020                                                JOS Watergraafsmeer-Alphense Boys

    2 februari 2020                                                 Alphense Boys-MSC/Amslod

    9 februari 2020                                                 RKAVV-Alphense Boys

    16 februari 2020                                              Alphense Boys-Hollandia

    1 maart 2020                                                     Hoogeveen-Alphense Boys

    8 maart 2020                                                     Alphense Boys-Be Quick 1887

    15 maart 2020                                                  Leonidas-Alphense Boys

    22 maart 2020                                                  Emmen-Alphense Boys

    5 april 2020                                                        Alphense Boys-HBS

    11 april 2020                                                     Alcides-Alphense Boys

    19 april 2020                                                     Alphense Boys-SDO

    26 april 2020                                                     SJC-Alphense Boys

    10 mei 2020                                                       Alphense Boys-RKVV Velsen

    17 mei 2020                                                       Alphense Boys-Quick'20

    24 mei 2020                                                       VOC-Alphense Boys

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    21 sep.Hollandia - Alphense Boys
    29 sep.Alphense Boys - RKAVV
  • Poulestanden Alphense Boys (0151 Mannen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SDO321067
    2Hollandia321047
    3JOS Watergraafsmeer321037
    4Leonidas321037
    5HBS320126
    6SJC320126
    7Quick '20312015
    8Velsen Rkvv311124
    9Alcides310213
    10Alphense Boys310203
    11Hoogeveen3102-33
    12Emmen3102-43
    13MSC/Amslod3102-53
    14Be Quick 18873021-12
    15RKAVV3012-51
    16VOC3003-60

    Poulestanden Alphense Boys (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys000000
    2ARC000000
    3Capelle000000
    4SC Feyenoord000000
    5FC 's-Gravenzande000000
    6HBS000000
    7Jodan Boys000000
    8Leonidas000000
    9Rijnvogels000000
    10RKAVV000000
    11SJC000000
    12Smitshoek000000
    13Spijkenisse000000
    14Sportlust '46000000
    15VOC000000
    16Zwaluwen000000
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Alphense Boys - JOS Watergraafsmeer15 sep.0 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Selectie 2019 - 2020

    Bright Ampong
    Mike Bavelaar
    Niklas Blesgraaf
    Kenneth Duah
    Max de Haas
    Thijs Hoogenboom
    Pepijn Kooij
    Tim van der Linden
    Joey Lauhouh
    Lilinho Martins
    Kelvin Maynard
    Lee van der Meer
    Wessel Meiring
    Kasper Michel
    Arjan Ouwendijk
    Cem Sahin
    Milan Stiphout
    Alessio van der Straaten
    Kees Pier Tol
    Jessie Vink
    Tarik Zaanani
    Bas van Zoest

    Staf
    Hein van Heek, hoofdtrainer
    Eli Wattimury, assistent-trainer
    Ron Martin, keeperstrainer
    Jan van der Sandt, teambegeleider
    Huib van Vliet, verzorger

     

  • Programma Hoofdklasse A, seizoen 2019-2020

    1 september 2019
    Alphense Boys-Hoogeveen
    Leonidas-VOC
    Alcides- SJC
    Be Quick 1887-RKAVV
    Hollandia-JOS Watergraafsmeer
    Emmen -HBS
    SDO-MSC/Amslod
    RKVV Velsen -Quick'20

    8 september 2019
    MSC/Amslod-Alphense Boys
    VOC-Emmen
    HBS-SDO
    Quick'20-Leonidas
    Hoogeveen-Alcides
    JOS Watergraafsmeer-Be Quick 1887
    RKAVV-Hollandia
    SJC-RKVV Velsen

    15 september 2019
    Alphense Boys-JOS Watergraafsmeer
    Leonidas-RKAVV
    Alcides-MSC/Amslod
    Emmen-Hollandia
    SDO-Be Quick 1887
    RKVV Velsen -VOC
    HBS-SJC
    Quick'20-Hoogeveen


    22 september 2019
    Hollandia-Alphense Boys
    Leonidas-Alcides
    Be Quick 1887-HBS
    MSC/Amslod-RKVV Velsen
    Hoogeveen-Emmen
    JOS Watergraafsmeer-SDO
    RKAVV-VOC
    SJC-Quick'20

    29 september 2019
    Alphense Boys-RKAVV
    Alcides-Hollandia
    Emmen-Leonidas
    SDO-SJC
    RKVV Velsen -Be Quick 1887
    VOC-Hoogeveen
    HBS-JOS Watergraafsmeer
    Quick'20-MSC/Amslod

    6 oktober 2019
    Be Quick 1887-Alphense Boys
    Leonidas-HBS
    Hollandia-Quick'20
    Emmen-SDO
    RKVV Velsen -Alcides
    MSC/Amslod-Hoogeveen
    JOS Watergraafsmeer-RKAVV
    SJC-VOC


    13 oktober 2019
    Quick'20-Alphense Boys
    SDO-RKVV Velsen
    VOC-Be Quick 1887
    MSC/Amslod-Hollandia
    HBS-Alcides
    Hoogeveen-JOS Watergraafsmeer
    RKAVV-Emmen
    SJC-Leonidas

    27 oktober 2019
    Alphense Boys-SJC
    Leonidas-SDO
    Alcides-Quick'20
    Be Quick 1887-Hoogeveen
    Hollandia-HBS
    Emmen-RKVV Velsen
    JOS Watergraafsmeer-VOC
    RKAVV-MSC/Amslod

    3 november 2019
    HBS-Alphense Boys
    SDO-Alcides
    RKVV Velsen -Leonidas
    VOC-Hollandia
    MSC/Amslod-JOS Watergraafsmeer
    Quick'20-Emmen
    Hoogeveen-RKAVV
    SJC-Be Quick 1887

    10 november 2019
    Alphense Boys-Leonidas
    Alcides-Emmen
    Be Quick 1887-Quick'20
    Hollandia-SJC
    VOC-MSC/Amslod
    Hoogeveen-HBS
    JOS Watergraafsmeer-RKVV Velsen
    RKAVV-SDO

    24 november 2019
    RKVV Velsen -Alphense Boys
    Leonidas-MSC/Amslod
    Alcides-Be Quick 1887
    Emmen-JOS Watergraafsmeer
    SDO-Hollandia
    HBS-RKAVV
    Quick'20-VOC
    SJC-Hoogeveen

    1 december 2019
    Alphense Boys-Alcides
    Be Quick 1887-Leonidas
    Hollandia-RKVV Velsen
    VOC-HBS
    MSC/Amslod-Emmen
    Hoogeveen-SDO
    JOS Watergraafsmeer-SJC
    RKAVV-Quick'20

    8 december 2019
    SDO-Alphense Boys
    Leonidas-Hollandia
    Alcides-VOC
    Emmen-Be Quick 1887
    RKVV Velsen -Hoogeveen
    HBS-MSC/Amslod
    Quick'20-JOS Watergraafsmeer
    SJC-RKAVV

    15 december 2019
    Alphense Boys-Emmen
    Be Quick 1887-Hollandia
    VOC-SDO
    MSC/Amslod-SJC
    Quick'20-HBS
    Hoogeveen-Leonidas
    JOS Watergraafsmeer-Alcides
    RKAVV-RKVV Velsen

    19 januari 2020
    Alphense Boys-VOC
    Leonidas-JOS Watergraafsmeer
    Alcides-RKAVV
    Be Quick 1887-MSC/Amslod
    Hollandia-Hoogeveen
    Emmen-SJC
    SDO-Quick'20
    RKVV Velsen -HBS

    26 januari 2020
    JOS Watergraafsmeer-Alphense Boys
    Hollandia-Alcides
    VOC-RKVV Velsen
    MSC/Amslod-Quick'20
    HBS-Emmen
    Hoogeveen-Be Quick 1887
    RKAVV-Leonidas
    SJC-SDO

    2 februari 2020
    Alphense Boys-MSC/Amslod
    Alcides-Hoogeveen
    Emmen-RKAVV
    SDO-Leonidas
    RKVV Velsen -SJC
    VOC-JOS Watergraafsmeer
    HBS-Hollandia
    Quick'20-Be Quick 1887

    9 februari 2020
    RKAVV-Alphense Boys
    Leonidas-RKVV Velsen
    Be Quick 1887-VOC
    Hollandia-Emmen
    MSC/Amslod-SDO
    Hoogeveen-Quick'20
    JOS Watergraafsmeer-HBS
    SJC-Alcides


    16 februari 2020
    Alphense Boys-Hollandia
    Alcides-Leonidas
    Emmen-Hoogeveen
    RKVV Velsen -SDO
    VOC-RKAVV
    HBS-Be Quick 1887
    Quick'20-SJC
    JOS Watergraafsmeer-MSC/Amslod

    1 maart 2020
    Hoogeveen-Alphense Boys
    Leonidas-Quick'20
    Be Quick 1887-RKVV Velsen
    Hollandia-VOC
    SDO-Emmen
    MSC/Amslod-Alcides
    RKAVV-JOS Watergraafsmeer
    SJC-HBS

    8 maart 2020
    Alphense Boys-Be Quick 1887
    Alcides-RKVV Velsen
    Hollandia-SDO
    Emmen-MSC/Amslod
    VOC-SJC
    HBS-Leonidas
    JOS Watergraafsmeer-Quick'20
    RKAVV-Hoogeveen

    15 maart 2020
    Leonidas-Alphense Boys
    Be Quick 1887-JOS Watergraafsmeer
    SDO-HBS
    RKVV Velsen -Emmen
    MSC/Amslod-RKAVV
    Quick'20-Alcides
    Hoogeveen-VOC
    SJC-Hollandia

    22 maart 2020
    Emmen-Alphense Boys
    Alcides-SDO
    Hollandia-Leonidas
    VOC-Quick'20
    HBS-RKVV Velsen
    JOS Watergraafsmeer-Hoogeveen
    RKAVV-Be Quick 1887
    SJC-MSC/Amslod

    5 april 2020
    Alphense Boys-HBS
    Leonidas-Emmen
    Be Quick 1887-Alcides
    SDO-JOS Watergraafsmeer
    RKVV Velsen -Hollandia
    MSC/Amslod-VOC
    Quick'20-RKAVV
    Hoogeveen-SJC


    11 april 2020
    Alcides-Alphense Boys
    Leonidas-Be Quick 1887
    Hollandia-MSC/Amslod
    Emmen-Quick'20
    SDO-Hoogeveen
    RKVV Velsen -RKAVV
    HBS-VOC
    SJC-JOS Watergraafsmeer

    19 april 2020
    Alphense Boys-SDO
    Be Quick 1887-SJC
    VOC-Alcides
    MSC/Amslod-Leonidas
    Quick'20-Hollandia
    Hoogeveen-RKVV Velsen
    JOS Watergraafsmeer-Emmen
    RKAVV-HBS

    26 april 2020
    SJC-Alphense Boys
    Leonidas-Hoogeveen
    Hollandia-RKAVV
    Emmen-Alcides
    SDO-VOC
    RKVV Velsen -JOS Watergraafsmeer
    MSC/Amslod-Be Quick 1887
    HBS-Quick'20


    10 mei 2020
    Alphense Boys-RKVV Velsen
    Alcides-HBS
    Be Quick 1887-Emmen
    VOC-Leonidas
    Quick'20-SDO
    Hoogeveen-MSC/Amslod
    JOS Watergraafsmeer-Hollandia
    RKAVV-SJC

    17 mei 2020
    Alphense Boys-Quick'20
    Leonidas-SJC
    Alcides-JOS Watergraafsmeer
    Hollandia-Be Quick 1887
    Emmen-VOC
    SDO-RKAVV
    RKVV Velsen -MSC/Amslod
    HBS-Hoogeveen

    24 mei 2020
    VOC-Alphense Boys
    Be Quick 1887-SDO
    MSC/Amslod-HBS
    Quick'20-RKVV Velsen
    Hoogeveen-Hollandia
    JOS Watergraafsmeer-Leonidas
    RKAVV-Alcides
    SJC-Emmen

  • Programma voorbereiding

    Dinsdag               9 juli      Alphense Boys – FC Rotterdam                                 20.00 uur

    Zondag                11 aug   Alphense Boys  – FC Boshuizen                                 14.00 uur

    Dinsdag               13 aug   Alphense Boys – ARC                                                    20.15 uur

    Zaterdag             17 aug   Kozakken Boys - Alphense Boys                                15.00 uur

    Dinsdag               20 aug   Montfoort – Alphense Boys                                       20.00 uur

    Zaterdag             24 aug   ’s-Gravenzande – Alphense Boys                             17.00 uur

    Dinsdag               28 aug   Valken'68 - Alphense Boys                                         20.00 uur