• Alphense Boys Zondag 1

  • Bright Ampong
    Mike Bavelaar
    Niklas Blesgraaf
    Kenneth Duah
    Max de Haas
    Thijs Hoogenboom
    Pepijn Kooij
    Tim van der Linden
    Diederick Luydens
    Joey Lauhouh
    Lilinho Martins
    Lee van der Meer
    Wessel Meiring
    Kasper Michel
    Arjan Ouwendijk
    Cem Sahin
    Milan Stiphout
    Alessio van der Straaten
    Kees Pier Tol
    Jessie Vink
    Tarik Zaanani
    Bas van Zoest

    Staf
    Hein van Heek, hoofdtrainer
    Eli Wattimury, assistent-trainer
    Ron Martin, keeperstrainer
    Jan van der Sandt, teambegeleider
    Huib van Vliet, verzorger

     

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 apr. 18:00Alcides - Alphense BoysSportpark Ezinge
    19 apr. 14:00Alphense Boys - SDOSportpark De Bijlen Alphense Boys
    26 apr. 14:00SJC - Alphense BoysSportpark SJC
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Alphense Boys (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Feyenoord11009183
    2sv Poortugaal 111007073
    3Sportlust '4611007073
    4UVS 111007073
    5DOSR 111007163
    6HVC'10 111007163
    7Leonidas11007163
    8Capelle11006063
    9RVVH 111005053
    10Spijkenisse11005053
    11Gouda 111006243
    12Jodan Boys11004043
    13RKAVV11004043
    14HBS11006333
    15VOC11005233
    16DSO 111003033
    17Forum Sport 111003033
    18LYRA 111003033
    19Smitshoek11003033
    20SVC'08 111005323
    21Den Hoorn 111004223
    22RKDEO 111004223
    23TAC'90 111004223
    24Noordwijk 211003123
    25RKAVV 211003123
    26SEP 111003123
    27FC Vlotbrug 111002023
    28CVV Zwervers ZO111002023
    29FC 's-Gravenzande11004313
    30Hillegersberg, vv 111003213
    31Nootdorp 111003213
    32SSS 111003213
    33Charlois, sv 111002113
    34Maense, FC 111002113
    35Vitesse Delft 111002113
    36Heinenoord 111001013
    37Quick Boys 211001013
    38Verburch 111001013
    39Rohda '76 111002203
    40Brielle, VV 111001103
    41Nieuwerkerk 111001103
    42Kagia 111001103
    43SHO 111001103
    44DSVP 111001103
    45FC Oegstgeest 110012200
    46Neptunus-Schiebroek 110011100
    47ROAC 110011100
    48Alphen 110011100
    49Soccer Boys 110011100
    50Voorschoten`97 110011100
    51Alphense Boys100134-10
    52ARC100123-10
    53Excelsior'20 1100123-10
    54LMO 1100123-10
    55DHC 1100112-10
    56MVV '27 1100112-10
    57Westlandia 1100112-10
    58's-Gravendeel vv 1100101-10
    59VV Haastrecht 1100101-10
    60Nieuwenhoorn 1100101-10
    61Binnenmaas, FC 1100135-20
    62DWO 1100124-20
    63VUC 1100124-20
    64Zuidland 1100124-20
    65Kethel Spaland, vv 1100113-20
    66FC Oudewater 1100113-20
    67Quick 2100113-20
    68GHVV'13 1100102-20
    69WCR 1100102-20
    70Taurus 1100136-30
    71Honselersdijk 1100125-30
    72Meeuwenplaat 1100103-30
    73Schipluiden 1100103-30
    74Spartaan'20 1100103-30
    75Strijen 1100103-30
    76VOC 2100126-40
    77S.V. Kickers'69 1100104-40
    78XerxesDZB 1100104-40
    79OVV 1100105-50
    80SCO '63 1100105-50
    81Nieuwkoop 1100117-60
    82Quick Steps 1100117-60
    83Zwammerdam 1100117-60
    84Dilettant 1100106-60
    85Hazerswoudse Boys 1100107-70
    86Rijnmond Hoogvliet Sport 1100107-70
    87Zwarte Pijl 1100107-70
    88Blauw-Zwart 1100119-80

    Poulestanden Alphense Boys (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys00000000
    2ARC00000000
    3Capelle00000000
    4SC Feyenoord00000000
    5FC 's-Gravenzande00000000
    6HBS00000000
    7Jodan Boys00000000
    8Leonidas00000000
    9Rijnvogels00000000
    10RKAVV00000000
    11SJC00000000
    12Smitshoek00000000
    13Spijkenisse00000000
    14Sportlust '4600000000
    15VOC00000000
    16Zwaluwen00000000

    Poulestanden Alphense Boys (0151 Mannen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hollandia20134342202243
    2JOS Watergraafsmeer19124347242340
    3RKAVV21106553332036
    4SJC20112745311435
    5Alphense Boys20111843281534
    6Hoogeveen1910363631532
    7Leonidas198653833529
    8HBS208573026429
    9Quick '20207765246628
    10Velsen Rkvv197572830-226
    11SDO207584544126
    12Be Quick 1887216783225725
    13Emmen204794155-1419
    14MSC/Amslod1942131867-4914
    15Alcides2042142448-2414
    16VOC2132162558-3311
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    Bavelaar, MikeTeamspelerMiddenvelder
    Duah, KennethTeamspeler
    Hoogenboom, ThijsTeamspelerAanvaller
    Lauhouh Kouadio, JoeyTeamspelerAanvaller
    Meer, Lee van derTeamspelerDoelverdediger
    Michel, KasperTeamspelerVerdediger
    Ouwendijk, ArjanTeamspelerMiddenvelder
    Stiphout, MilanTeamspelerMiddenvelder
    Zaanani, TarikTeamspelerMiddenvelder
    Zoest, Bas vanTeamspelerVerdediger
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Martin, RonaldTechnische stafKeeperstrainer
    Sandt, Jan van derOverige stafTeammanager
    Vliet, Huib vanMedische stafVerzorger
    Wattimury, EliTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.