• Alphense Boys zondag 1 - seizoen 2022-2023

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 14:00Alphense Boys - RKAVVSportpark De Bijlen
    12 feb. 14:00Heino - Alphense BoysSportpark De Kampen
    18 feb. 15:00Alphense Boys - Capelle 2Sportpark De Bijlen
    26 feb. 14:00Alphense Boys - Be Quick 1887Sportpark De Bijlen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 jan.Alphense Boys - SJC3 - 3
    29 jan.Velsen Rkvv - Alphense Boys0 - 0
  • Poulestanden Alphense Boys (0151 Mannen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HBS17122339182138
    2Hoogeveen17105247232435
    3Purmersteijn17112440231735
    4RKAVV17105229121735
    5SJC17103445301533
    6Rohda Raalte1710253427732
    7Westlandia169253734329
    8Be Quick 1887176742214825
    9Hollandia176563329423
    10Alphense Boys1752102744-1717
    11VOC164392832-415
    12Alcides1641111636-2013
    13Heino1734101825-713
    14Zouaven De1633101934-1512
    15Velsen Rkvv1732122040-2011
    16VKW1732121245-3311

    Poulestanden Alphense Boys (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alphense Boys00000000
    2ARC00000000
    3Capelle00000000
    4SC Feyenoord00000000
    5FC 's-Gravenzande00000000
    6HBS00000000
    7Jodan Boys00000000
    8Nieuwenhoorn00000000
    9sv Poortugaal00000000
    10RKAVV00000000
    11SJC00000000
    12Smitshoek00000000
    13Spijkenisse00000000
    14VOC00000000
    15Westlandia00000000
    16Zwaluwen00000000

    Poulestanden Alphense Boys (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC 's-Gravenzande11009093
    2BVCB 111009183
    3SHO 1110010373
    4CION 111006063
    5HBS11006063
    6RKAVV11006063
    7Honselersdijk 111006153
    8Capelle 211005053
    9Nieuwenhoorn11005053
    10sv Poortugaal11005053
    11Spirit 111005053
    12SVC'08 111007343
    13XerxesDZB 111006243
    14Capelle11004043
    15DSO 111004043
    16Valken'68 111004043
    17Nootdorp 111005233
    18SC Feyenoord11004133
    19HBSS 111004133
    20NSVV 111004133
    21Spartaan'20 111004133
    22Westlandia11004133
    23Meerburg 111003033
    24FC Oudewater 111004223
    25RKDEO 111004223
    26VELO 111003123
    27Antibarbari 111002023
    28Be Fair 111002023
    29SSA FC Skillz Wateringse Veld 111002023
    30Scheveningen 211004313
    31Smitshoek11004313
    32Blijdorp 111003213
    33RVC Celeritas 111003213
    34S.V. Den Hoorn 111003213
    35Foreholte 111003213
    36VUC 111003213
    37Zuidland 111003213
    38EMM'21 111002113
    39FC IJsselmonde 111002113
    40Nieuwkoop 111002113
    41Voorschoten`97 111002113
    42Vredenburch 111002113
    43Zwaluwen11002113
    44Forum Sport 111001013
    45Overmaas 111001013
    46Wippolder 111003303
    47VFC 111002203
    48Alphense Boys11002203
    49RVVH 111002203
    50CKC 111002203
    51Westlandia 111002203
    52SJC11001103
    53ARC10013300
    54Verburch 110012200
    55DBGC 110012200
    56Jodan Boys10012200
    57Quick Boys 210012200
    58Kagia 110012200
    59HVV 110011100
    60Graaf W II VAC 1100134-10
    61Spijkenisse100134-10
    62Brielle, VV 1100123-10
    63RVV Overschie 1100123-10
    64Rozenburg 1100123-10
    65Stellendam 1100123-10
    66Werve, Te 1100123-10
    67Teylingen 1100123-10
    68Die Haghe 1100112-10
    69Linschoten 1100112-10
    70Olympia 1100112-10
    71SSS 1100112-10
    72TAC'90 1100112-10
    73Zwarte Pijl 1100112-10
    74Hermes DVS 1100101-10
    75ONA 1100101-10
    76PPSC 1100124-20
    77VOC100124-20
    78DWO 1100113-20
    79Cabauw 1100102-20
    80Charlois, sv 1100102-20
    81UVS 1100102-20
    82GHVV'13 1100125-30
    83fc Boshuizen 1100114-30
    84Quintus 1100114-30
    85Soccer Boys 1100114-30
    86Zwammerdam 1100114-30
    87CVV Zwervers 1100114-30
    88BSC '68 1100103-30
    89Zwervers, IJVV de 1100137-40
    90Jonge Spartaan, de 1100126-40
    91Kethel Spaland, vv 1100104-40
    92MVV '27 1100104-40
    93FC Zoetermeer 1100104-40
    94Roodenburg 1100116-50
    95Oliveo 1100105-50
    96Rohda '76 1100105-50
    97Siveo '60 1100105-50
    98SV Warmunda, 1100105-50
    99Bolnes 1100106-60
    100Rotterdam United 1100106-60
    101SEV 1100106-60
    102Zestienhoven 11001310-70
    103Zwartewaal 1100119-80
    104Maense, FC 1100109-90

    Poulestanden Alphense Boys (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NSVV 11100140143
    2DSO 111008173
    3Forum Sport 111007163
    4RKAVV11004133
    5FC Oudewater 111003033
    6Scheveningen 211003033
    7Valken'68 111003033
    8Be Fair 111003123
    9S.V. Den Hoorn 111003123
    10RVVH 111003123
    11Alphense Boys11003213
    12FC 's-Gravenzande11002113
    13BVCB 111001013
    14Foreholte 111003303
    15Honselersdijk 111003303
    16Capelle 211002203
    17Zwaluwen11002203
    18EMM'21 111002203
    19Zuidland 111002203
    20Antibarbari 111001103
    21HBS00000000
    22Nieuwenhoorn00000000
    23Nieuwkoop 100000000
    24Nootdorp 100000000
    25sv Poortugaal00000000
    26RKDEO 100000000
    27SJC00000000
    28Smitshoek00000000
    29Spartaan'20 100000000
    30VFC 100000000
    31Westlandia00000000
    32XerxesDZB 100000000
    33Capelle10013300
    34Wippolder 110013300
    35Spirit 110012200
    36VELO 110012200
    37Blijdorp 110012200
    38FC IJsselmonde 110012200
    39Overmaas 110011100
    40SVC'08 1100123-10
    41Voorschoten`97 1100112-10
    42SC Feyenoord100101-10
    43Meerburg 1100113-20
    44Vredenburch 1100113-20
    45Westlandia 1100113-20
    46SSA FC Skillz Wateringse Veld 1100114-30
    47RVC Celeritas 1100103-30
    48CION 1100103-30
    49SHO 1100103-30
    50HBSS 1100117-60
    51CKC 1100118-70
    52VUC 11001014-140

    Poulestanden Alphense Boys (B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwkoop 111001013
    2Alphense Boys00000000
    3Antibarbari 100000000
    4Be Fair 100000000
    5BVCB 100000000
    6Capelle 200000000
    7S.V. Den Hoorn 100000000
    8DSO 100000000
    9EMM'21 100000000
    10Foreholte 100000000
    11Forum Sport 100000000
    12FC 's-Gravenzande00000000
    13HBS00000000
    14Honselersdijk 100000000
    15Nieuwenhoorn00000000
    16Nootdorp 100000000
    17NSVV 100000000
    18FC Oudewater 100000000
    19sv Poortugaal00000000
    20RKAVV00000000
    21RKDEO 100000000
    22RVVH 100000000
    23Scheveningen 200000000
    24SJC00000000
    25Smitshoek00000000
    26Spartaan'20 100000000
    27Valken'68 100000000
    28VFC 100000000
    29Westlandia00000000
    30XerxesDZB 100000000
    31Zuidland 100000000
    32Zwaluwen100101-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akahwakou, Barthelemy FumuyalaTeamspeler
    Bavelaar, MikeTeamspelerMiddenvelder
    Berg, Stef van denTeamspeler
    Cekic, StojanTeamspeler
    Daling, AndreTeamspeler
    Hak, JelleTeamspelerMiddenvelder
    Haouam, SamiTeamspeler
    Janszen, LucaTeamspelerVerdediger
    Lensen, JochemTeamspelerDoelverdediger
    Mokanda, Pierre TheodoreTeamspeler
    Mulder, MikeTeamspeler
    Platte, JonathanTeamspelerMiddenvelder
    Sahin, Hunkar CemTeamspelerAanvaller
    Siebert, BasTeamspelerAanvaller
    Stiphout, MilanTeamspelerMiddenvelder
    Verzaal, LarsTeamspelerVerdediger
    Vries, Bryan deTeamspeler
    Zaanani, TarikTeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 5 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groenestein, BasTechnische stafVideo/data-analist
    Haverkamp, GerardOverige stafTeammanager
    Rbii, HichamTechnische stafAss.-trainer/coach
    Sanrodji, BennyOverige stafTeammanager
    Spliet, EdwinOverige stafTeammanager
    Tuinenburg, RemcoTechnische stafTrainer/coach
    Vliet, Huib vanMedische stafVerzorger
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma Alphense Boys Vierde divisie zondag A 2022-2023

    Competitie

    27 augustus 2022 (zaterdag 14.30 uur)                           SJC - Alphense Boys

    4 september 2022                                                          Alphense Boys - Velsen

    11 september 2022                                                        RKAVV - Alphense Boys

    18 september 2022                                                        Alphense Boys - Heino

    24 september 2022 (zaterdag 18.45 uur)                         Be Quick 1887 - Alphense Boys

    2 oktober 2022                                                                Alphense Boys - HBS

    8 oktober 2022 (zaterdag, 17.30 uur)                                 VOC - Alphense Boys

    16 oktober 2022                                                              Alphense Boys - Hoogeveen

    29 oktober 2022 (zaterdag, 19.00 uur)                           Hollandia - Alphense Boys

    6 november 2022                                                           Alphense Boys - Purmersteijn

    12 november 202 (zaterdag, o.v. 18.45 uur)                    Alphense Boys - VKW

    19 november 2022 (zaterdag 18.30 uur)                         Rohda Raalte - Alphense Boys

    26 november 2022 (zaterdag, 16.00 uur)                        Alphense Boys - Westlandia

    4 december 2022                                                            De Zouaven - Alphense Boys

    10 december 2022 (zaterdag, 20.00 uur)                       Alphense Boys - Alcides

    22 januari 2023                                                         Alphense Boys - SJC

    29 januari 2023                                                                Velsen - Alphense Boys

    5 februari 2023                                                                Alphense Boys - RKAVV

    12 februari 2023                                                              Heino - Alphense Boys

    25 februari 2023 (zaterdag, 18.45 uur)                               Alphense Boys - Be Quick 1887

    5 maart 2023                                                                    HBS - Alphense Boys

    11 maart 2023 (zaterdag, ntb)                                         Alphense Boys - VOC

    26 maart 2023                                                                  Hoogeveen - Alphense Boys

    1 april 2023 (zaterdag, 19.00 uur)                                      Alphense Boys - Hollandia

    16 april 2023                                                                     Purmersteijn - Alphense Boys

    22 april 2023 (zaterdag, o.v. 18.45 uur)                                   VKW - Alphense Boys

    6 mei 2023 (zaterdag, 16.00 uur)                                      Alphense Boys - Rohda Raalte

    14 mei 2023                                                                     Westlandia - Alphense Boys

    21 mei 2023                                                                      Alphense Boys - De Zouaven

    28 mei 2023                                                                      Alcides - Alphense Boys