Onze Club
Adres en route
Bestuur en commissies
Historie
Privacy / AVG
Meldpunt Vertrouwenscie
Protocol roken en alcohol
Corona
Senioren
G-voetbal
Guppen en Sita F-league
Alphense Girls / Dames
Activiteiten
Activiteiten
Algemene Ledenvergadering
Grote Clubactie
Talentendag 2024
Proeftraining - voetbalstage
De Avondploeg
Sportcafé
Toernooien
Jens Toornstra Toernooi 2023
Lentetoernooien
Kleding selectieteams
Webshop
Medische begeleiding
Sportweekend
Vrijwilligers
Vrijwilligers
Aanmelden
Vacatures
Scheidsrechter worden
Rinus Spaan Bokaal
Lid worden
Aanmelden Alphense Girls
Lid worden
NIKKI
Opzeggen lidmaatschap
Wedstrijden
Clubverhalen
Teamverslag (plaatsen)
Programma
Afgelastingen
Uitslagen
Teams
Alphense Boys 1
Girls
VR1
MO13 - 1
MO15 - 1
MO20 - 1
Senioren
Zondag 2
Zondag 3
Zondag 4
Zaterdag 2
Zaterdag 3
Zaterdag 4
Zaterdag 5
Zaterdag 6
JO23 - 1
JO23 - 2
Senioren 35+
G-team
JO7 - JO8 - JO9
JO7 - 1
JO7 - 2
JO7 - 3
JO8 - 1
JO8 - 2
JO8 - 3
JO9 - 1
JO9 - 2
JO9 - 3
JO9 - 4
JO9 - 5
JO10 - JO11
JO10 - 1
JO10 - 2
JO10 - 3
JO11 - 1
JO11 - 2
JO11 - 3
JO12 - JO13
JO12 - 1
JO12 - 2
JO12 - 3
JO12 - 4
JO13 - 1
JO13 - 2
JO13 - 3
JO13 - 4
JO14 - JO15
JO14 - 1
JO14 - 2
JO15 - 1
JO15 - 2
JO15 - 3
JO16 - JO17
JO16 - 1
JO17 - 1
JO17 - 2
JO18 - J021
JO18 - 1
JO18 - 2
JO21 - 1
Sponsoring
Sponsoren
Balsponsor Boys 1
Korting bij SPEX
Club van Honderd
Zorg en Zekerheid
VriendenLoterij
Total Clubcard
Webshop
Menu
Onze Club
+
Adres en route
Bestuur en commissies
Historie
Privacy / AVG
Meldpunt Vertrouwenscie
Protocol roken en alcohol
Corona
Senioren
G-voetbal
Guppen en Sita F-league
Alphense Girls / Dames
Activiteiten
+
Activiteiten
Algemene Ledenvergadering
Grote Clubactie
Talentendag 2024
Proeftraining - voetbalstage
De Avondploeg
Sportcafé
Toernooien
+
Toernooien
Jens Toornstra Toernooi 2023
Lentetoernooien
Kleding selectieteams
+
Webshop
Medische begeleiding
Sportweekend
Vrijwilligers
+
Vrijwilligers
Aanmelden
Vacatures
Scheidsrechter worden
Rinus Spaan Bokaal
Lid worden
+
Aanmelden Alphense Girls
Lid worden
NIKKI
Opzeggen lidmaatschap
Wedstrijden
+
Clubverhalen
Teamverslag (plaatsen)
Programma
Afgelastingen
Uitslagen
Teams
+
Alphense Boys 1
Girls
+
VR1
MO13 - 1
MO15 - 1
MO20 - 1
Senioren
+
Zondag 2
Zondag 3
Zondag 4
Zaterdag 2
Zaterdag 3
Zaterdag 4
Zaterdag 5
Zaterdag 6
JO23 - 1
JO23 - 2
Senioren 35+
G-team
JO7 - JO8 - JO9
+
JO7 - 1
JO7 - 2
JO7 - 3
JO8 - 1
JO8 - 2
JO8 - 3
JO9 - 1
JO9 - 2
JO9 - 3
JO9 - 4
JO9 - 5
JO10 - JO11
+
JO10 - 1
JO10 - 2
JO10 - 3
JO11 - 1
JO11 - 2
JO11 - 3
JO12 - JO13
+
JO12 - 1
JO12 - 2
JO12 - 3
JO12 - 4
JO13 - 1
JO13 - 2
JO13 - 3
JO13 - 4
JO14 - JO15
+
JO14 - 1
JO14 - 2
JO15 - 1
JO15 - 2
JO15 - 3
JO16 - JO17
+
JO16 - 1
JO17 - 1
JO17 - 2
JO18 - J021
+
JO18 - 1
JO18 - 2
JO21 - 1
Sponsoring
+
Sponsoren
Balsponsor Boys 1
Korting bij SPEX
Club van Honderd
Zorg en Zekerheid
VriendenLoterij
Total Clubcard
Webshop
Programma komende periode
Datum
Tijd
Wedstrijd
Details
22 mrt.
20:00
Alphense Boys 35+1 - EMM'21 35+1
22 mrt.
20:30
Quick Boys 35+3 - Alphense Boys 35+1
22 mrt.
21:00
Alphense Boys 35+1 - DoCoS 35+1
22 mrt.
22:00
FC Oegstgeest 35+3 - Alphense Boys 35+1
23 mrt.
14:30
Alphense Boys - Hollandia
23 mrt.
15:00
Alphense Boys 2 - Be Fair 2
23 mrt.
14:30
Alphense Boys 3 - RCL 9
23 mrt.
14:30
Kagia 6 - Alphense Boys 4
23 mrt.
14:30
Alphense Boys 5 - VEP 7
23 mrt.
12:45
Alphense Boys O23-1 - Schoonhoven O23-1
23 mrt.
14:55
Alphense Boys O23-2 - Foreholte O23-1
23 mrt.
16:45
Zeeburgia O21 - Alphense Boys O21
23 mrt.
10:00
ARC G1 - Alphense Boys G1
23 mrt.
15:00
VVV-Venlo JO18-1 - Alphense Boys O18
23 mrt.
15:00
Foreholte JO18-1 - Alphense Boys JO18-2
23 mrt.
12:30
AFC 34 JO17-1 - Alphense Boys JO17-1
23 mrt.
12:45
Jodan Boys, de JO17-3 - Alphense Boys JO17-2
23 mrt.
10:45
Alphense Boys JO16-1 - FC Emmen JO16-1
23 mrt.
15:00
Alphense Boys JO15-1 - FC Dordrecht JO15-1
23 mrt.
10:45
Alphense Boys JO15-2 - VEP JO15-2
23 mrt.
12:00
Valken'68 JO15-1 - Alphense Boys JO15-3
23 mrt.
10:45
Alphense Boys JO14-1 - sc Heerenveen JO14-1
23 mrt.
10:00
Feyenoord JO13-2 - Alphense Boys JO13-1
23 mrt.
10:00
Jodan Boys, de JO13-1 - Alphense Boys JO13-2
23 mrt.
08:30
Barendrecht JO11-1JM - Alphense Boys JO11-1
23 mrt.
08:45
Kamerik JO8-1 - Alphense Boys JO8-2
23 mrt.
09:00
Alphense Boys JO8-3 - Rijnstreek JO8-1
23 mrt.
10:30
Cabauw MO15-1 - Alphense Boys MO15-1
23 mrt.
10:30
Alphense Boys MO13-1 - VEP MO13-1
23 mrt.
09:00
Alphense Boys MO20-1 (9-tal) - Woerden MO20-1 (9-tal)
23 mrt.
09:00
Alphense Boys JO9-1 - Lekkerkerk JO9-1
24 mrt.
11:30
Alphense Boys 3 - EMM'21 3
24 mrt.
11:00
MMO 2 - Alphense Boys 4
24 mrt.
11:15
Alphense Boys VR1 - RVC '33 VR1
27 mrt.
18:30
S.V. Houten JO13-1 - Alphense Boys JO13-1
27 mrt.
19:00
HVV JO13-1 - Alphense Boys JO13-2
30 mrt.
15:00
Alphense Boys O23-2 - Nicolaas Boys O23-1
30 mrt.
10:15
ARC JO14-3 - Alphense Boys JO14-2
30 mrt.
10:45
Alphense Boys MO13-1 - NSV'46 MO13-1
30 mrt.
12:30
Jodan Boys, de MO20-2 - Alphense Boys MO20-1 (9-tal)
1 apr.
12:30
Alphense Boys 2 - Ouwe Schoen 2
3 apr.
20:00
Altior MO20-1 - Alphense Boys MO20-1 (9-tal)
5 apr.
20:00
Alphense Boys 35+1 - Quick Boys 35+3
5 apr.
21:00
EMM'21 35+1 - Alphense Boys 35+1
5 apr.
21:30
Alphense Boys 35+1 - FC Oegstgeest 35+3
5 apr.
22:00
DoCoS 35+1 - Alphense Boys 35+1
6 apr.
14:30
BOL - Alphense Boys
6 apr.
11:45
RVC '33 2 - Alphense Boys 2
6 apr.
16:15
ARC 9 - Alphense Boys 3
6 apr.
12:15
TAVV 6 - Alphense Boys 4
6 apr.
14:30
Woerden 3 - Alphense Boys 5
6 apr.
12:15
ARC O23-2 - Alphense Boys O23-1
6 apr.
15:30
Teylingen O23-2 - Alphense Boys O23-2
6 apr.
11:30
Alphense Boys O21 - Quick Boys O21
6 apr.
11:30
Honselersdijk G1 - Alphense Boys G1
6 apr.
15:15
Alphense Boys O18 - Veluwezoom JO18-1JM
6 apr.
15:00
VEP JO18-2 - Alphense Boys JO18-2
6 apr.
12:45
Alphense Boys JO17-1 - FC Eindhoven JO17-1
6 apr.
10:45
Alphense Boys JO17-2 - FC Zoetermeer JO17-2
6 apr.
13:45
FC Eindhoven JO16-1 - Alphense Boys JO16-1
6 apr.
12:00
PEC Zwolle JO15-1 - Alphense Boys JO15-1
6 apr.
10:45
Alphense Boys JO15-2 - Sportclub Excelsior JO15-1
6 apr.
13:20
Meerburg JO15-2 - Alphense Boys JO15-3
6 apr.
15:30
Almere City JO14-1 - Alphense Boys JO14-1
6 apr.
12:45
Alphense Boys JO14-2 - Alexandria'66 JO14-2
6 apr.
10:45
Alphense Boys JO13-1 - AZ JO13-1
6 apr.
08:30
Alphense Boys JO13-2 - Zwaluwen JO13-1
6 apr.
10:45
Alphense Boys JO13-3 - Alphen JO13-1
6 apr.
10:15
Alphen JO13-2 - Alphense Boys JO13-4
6 apr.
10:45
Alphense Boys MO15-1 - RVC '33 MO15-1
6 apr.
10:30
Altior MO13-1 - Alphense Boys MO13-1
6 apr.
14:30
Floreant MO20-1 - Alphense Boys MO20-1 (9-tal)
7 apr.
12:30
Alphense Boys 2 - Foreholte 3
7 apr.
14:00
Roodenburg 5 - Alphense Boys 3
7 apr.
11:30
Alphense Boys 4 - KDO sv 7
7 apr.
11:30
Nicolaas Boys VR1 - Alphense Boys VR1