• Clubverhalen

    Woensdagnieuwtjes

    Er wordt even niet gevoetbald, maar dat betekent niet dat er niets gedaan wordt bij Alphense Boys. Leden van onze geweldige dagploeg zijn dagelijks in de weer met onderhoud. Zo vervangt Niek van Holstein (foto) de doelnetten op veld 1. Ook op andere plaatsen op ons complex is er volop werk aan de ...

    72 keer gezien

     Lees verder

    Kleding bestellen voor het nieuwe seizoen

    Heb je een nieuw shirt, een nieuwe voetbalbroek of nieuwe kousen nodig voor het nieuwe seizoen? Klik dan op de button hierboven van de AB-Kledingshop. Bestel gemakkelijk en snel! Ook voor trainingskleding ben je meteen aan het goede adres.   Alphense Boys voetbalt in kleding van het merk ...

    723 keer gezien

     Lees verder

    Woensdagnieuwtjes

    Het Jens Toornstra toernooi op zondag 21 augustus is bomvol. We ontvangen die dag 135 E- en F-teams en dat betekent dat we 1.350 spelers te gast hebben, plus ongetwijfeld vele familieleden. Dat belooft een gezellige drukte te worden. TOTAL, het tankstation bij winkelcentrum Ridderhof, heeft zich ...

    442 keer gezien

     Lees verder

    273 van pagina 275

  • Clubactiviteiten

    apr

    18

    Bingo

    AFGELAST!

    mei

    09

    Jubileumfeest

    UITGESTELD!

    jun

    01

    90 jarig jubileum

    jun

    12

    Sportweekend

    AFGELAST!

  • Wedstrijdverslagen

    Na vier weken rust, een soort winterstop 2.0, stond vorige week de uitwedstrijd tegen de koploper [Lees verder]

    32 keer gezien
    ...en dat moet gevierd worden!

    JO11-1 heeft met 8-2 van Nieuwkoop gewonnen...en dat moet gevierd worden! De boys waren uitgenodigd [Lees verder]

    265 keer gezien

    1 van pagina 276

  • Alphense Boys Tweets

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    3 apr

    RT @Varkenoordfan: Tunc Hoffman from Alphense Boys U11 joins Feyenoord next season. He´s the 12th player from Alphense Boys who joins a pro…

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    31 mrt

    RT @nocnsf: Wij doen een beroep op alle sportclubs en hun leden om juist in deze tijd solidair te zijn. #coronacrisis

  • Onze jarigen

    DatumNaam
    5 apr.Nabil Sayadi
    5 apr.Bjorn de Wever
    7 apr.Taner Bayram
    7 apr.Kevin van der Hagen
    8 apr.Haris Mrkalj
    8 apr.Ludo Straver
    9 apr.Marijke Blankestijn-van der Pijl
    10 apr.Onne van der Heide
    11 apr.Thijs Hansen
    11 apr.Thièrry Punt
    11 apr.Piet Verlooy
    12 apr.Wil Boom
    12 apr.Robert v.d. Nieuwendijk
  • Uitslag(en) Zondag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    zo 08-mrt.Alphense Boys - Be Quick 18872 - 0
    zo 01-mrt.Hoogeveen - Alphense Boys1 - 3
    zo 23-feb.RKAVV - Alphense Boys2 - 2
  • Uitslag(en) Zaterdag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    za 04-apr.Alphense Boys 1 - Bodegraven 1
    za 28-mrt.Woerden 1 - Alphense Boys 1
    za 21-mrt.Alphense Boys 1 - Zevenhoven 1
    za 14-mrt.Rohda '76 1 - Alphense Boys 1
    za 07-mrt.Alphense Boys 1 - Siveo '60 14 - 1
  • Programma Zondag 1

    Datum       TijdThuisteamUitteam
    za 11-apr. 18:00AlcidesAlphense Boys
    zo 19-apr. 14:00Alphense BoysSDO
    zo 26-apr. 14:00SJCAlphense Boys
  • Programma Zaterdag 1

    Datum       TijdThuisUit
    za 18-apr. 15:30Alphense Boys 1Kamerik 1
    za 25-apr. 14:30VEP 1Alphense Boys 1
  • Stand hoofdklasse A Zondag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1Hollandia2013432243
    2JOS Watergraafsmeer1912432340
    3RKAVV2110652036
    4SJC2011271435
    5Alphense Boys2011181534
    6Hoogeveen191036532
    7Leonidas19865529
    8HBS20857429
    9Quick '2020776628
    10Velsen Rkvv19757-226
    11SDO20758126
    12Be Quick 188721678725
    13Emmen20479-1419
    14MSC/Amslod194213-4914
    15Alcides204214-2414
    16VOC213216-3311
  • Stand 4e klasse B Zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1SCH '44 11614204444
    2Zevenhoven 11610331533
    3Alphense Boys 11510233932
    4Woerden 1168441228
    5Zwammerdam 1168441028
    6VEP 116646-1022
    7NSV'46 115555420
    8Rohda '76 116457-417
    9Kamerik 116529-1617
    10Linschoten 115429-1214
    11Siveo '60 116268-1112
    12Bodegraven 1153210-1911
    13Sportief 1162113-527
  • Club-Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoort
    za 04-apr.Alphense Boys 1Bodegraven 1regulier
    za 04-apr.Alphense Boys 2ARC 7regulier
    za 04-apr.Alphense Boys JO17-4MMO JO17-1regulier
    za 04-apr.Alphense Boys JO19-5Sportlust '46 JO19-2regulier
    za 04-apr.DOSR 2Alphense Boys 4regulier
    za 04-apr.Alphense Boys JO19-3ARC JO19-2regulier
    za 04-apr.Alphense Boys JO16-2UVS JO16-2regulier
    za 04-apr.Alphense Boys JO19-4Aarlanderveen JO19-1regulier
    za 04-apr.Nieuwkoop 4Alphense Boys 3regulier
    za 04-apr.Alphia JO13-2Alphense Boys JO13-4regulier
    za 04-apr.Alphense Boys MO13-1ARC MO13-2regulier
    za 04-apr.SJZ JO15-1Alphense Boys JO15-3regulier
    za 04-apr.Alphense Boys MO11-2Woubrugge MO11-1regulier
    za 04-apr.Laakkwartier JO12-2Alphense Boys JO12-3regulier
    za 04-apr.WVC MO17-2Alphense Boys MO17-1regulier
    za 04-apr.Spirit JO12-1Alphense Boys JO12-1regulier
    za 04-apr.RKAVV JO14-1GAlphense Boys JO14-3regulier
    za 04-apr.Olympia JO15-1Alphense Boys JO15-4regulier
    za 04-apr.Alphense Boys JO17-2Forum Sport JO17-1regulier
    za 04-apr.Alphense Boys JO12-2Alphia JO12-3regulier
    za 04-apr.Alphense Boys JO13-5De Jodan Boys JO13-4Mregulier
    za 04-apr.Alphense Boys MO15-1Bergambacht MO15-1regulier
    za 04-apr.AFC 34 JO14-1Alphense Boys JO14-1regulier
    za 04-apr.Alphia JO11-2Alphense Boys JO11-3regulier
    za 04-apr.Bernardus JO17-1Alphense Boys JO17-3regulier
    za 04-apr.WIK G1Alphense Boys G1regulier
    za 04-apr.Koudekerk JO19-1Alphense Boys JO19-2regulier
    za 04-apr.Alphense Boys JO11-1Be Fair JO11-1regulier
    za 04-apr.Alphense Boys JO15-2VEP JO15-1regulier
    za 04-apr.Victoria JO13-1Alphense Boys JO13-2regulier
    za 04-apr.MMO JO11-1GAlphense Boys JO11-4regulier
    za 04-apr.Voorschoten`97 JO16-2Alphense Boys JO16-1regulier
    za 04-apr.S.V. Kickers'69 MO11-1Alphense Boys MO11-1regulier
    za 04-apr.Noordwijk JO11-1Alphense Boys JO11-2regulier
    za 04-apr.Alphia JO14-1Alphense Boys JO14-4regulier
    za 04-apr.Meerburg JO13-3GAlphense Boys JO13-3regulier
    za 04-apr.Quick Boys JO13-3Alphense Boys JO13-6regulier
    zo 29-mrt.Alphense Boys 4VEP 4regulier
    zo 29-mrt.Alphense Boys 3Nieuwkoop 1regulier
    zo 29-mrt.Alphense Boys VR1Antibarbari VR6regulier
    zo 29-mrt.Floreant 3Alphense Boys 5regulier
    zo 29-mrt.MMO 3Alphense Boys 2regulier
  • Club-Programma

    Datum        TijdThuisteamUitteamSoortScheidsrechterAccommodatieDetails
    05-04-2020 10:00GSV 3Alphense Boys 4regulierSportpark GSV
    05-04-2020 11:00Alphen 4Alphense Boys 3regulierSportpark De Bijlen
    05-04-2020 11:30Alphense Boys 2WVC 4regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    05-04-2020 14:00Altior VR2Alphense Boys VR1regulierSportpark Altior
    08-04-2020 18:15SJZ JO11-1Alphense Boys JO11-4regulierSportpark Haasbroek
    11-04-2020 18:00AlcidesAlphense BoysregulierSportpark Ezinge
    18-04-2020 08:30VVSB JO12-3MAlphense Boys JO12-3regulierSportpark De Boekhorst
    18-04-2020 08:30ASC JO12-2Alphense Boys JO12-1regulierSportpark Overveer
    18-04-2020 09:00Alphense Boys JO11-4Voorschoten'97 JO11-8MregulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 09:00Alphense Boys MO11-1Floreant MO11-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 09:00Alphense Boys JO11-1Gouda JO11-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 09:00Alphense Boys JO14-3Graaf W II VAC JO14-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 09:00Alphense Boys JO15-2Olympia JO15-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 09:00Alphense Boys JO11-3Nicolaas Boys JO11-2regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 09:00Alphense Boys JO13-6Lugdunum JO13-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 09:00Alphense Boys JO11-2ASC JO11-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 09:00Alphense Boys JO13-3VV Haastrecht JO13-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 09:00VVOG JO13-1Alphense Boys JO13-2regulierSportpark De Strokel
    18-04-2020 10:00Floreant JO13-3Alphense Boys JO13-5regulierSportpark Floreant
    18-04-2020 10:30Alphense Boys MO17-1Meerburg MO17-2regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 10:30Alphense Boys MO15-1Cabauw MO15-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 11:00Alphense Boys JO14-1TOGB JO14-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 11:00Alphense Boys JO13-4Altior JO13-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 11:00Alphense Boys JO15-3Sportief JO15-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 11:00ESTO JO15-1Alphense Boys JO15-4regulierSportpark ESTO
    18-04-2020 11:30Alphense Boys MO11-2FC Zoetermeer MO11-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 12:00Alphense Boys MO13-1Nicolaas Boys MO13-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 12:00Feyenoord, sc JO17-1Alphense Boys JO17-2regulierSportpark Varkenoord
    18-04-2020 12:00Nicolaas Boys JO12-1Alphense Boys JO12-2regulierSportpark Nicolaas Boys
    18-04-2020 12:00Alphia JO16-1Alphense Boys JO16-2regulierSportpark De Bijlen
    18-04-2020 12:15Bernardus 2Alphense Boys 2regulierSportpark Bernardus
    18-04-2020 12:30Alphense Boys JO19-3Floreant JO19-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 12:30Alphense Boys JO19-2WVC JO19-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 13:00Alphense Boys JO14-4FC Lisse JO14-2regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 13:00Alphense Boys JO17-3ARC JO17-3regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 13:00Alphense Boys G1Katwijk G1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 14:00HVV JO16-2Alphense Boys JO16-1regulierSportpark De Diepput
    18-04-2020 14:30Bernardus JO19-1Alphense Boys JO19-4regulierSportpark Bernardus
    18-04-2020 14:45Be Fair JO19-2Alphense Boys JO19-5regulierSportpark 't Suyt
    18-04-2020 15:15Alphense Boys 4Zevenhoven 3regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 15:15Alphense Boys JO17-4Altior JO17-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 15:30Alphense Boys 1Kamerik 1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    18-04-2020 16:15ARC 11Alphense Boys 3regulierSportpark Zegersloot