• Clubverhalen

    Grote overwinningen Alphense Boys o17 en o13

    Op zaterdag 25 januari pakten Alphense Boys o17 en o13 uit met een enorme uitslag. De o17 won thuis met 6-0 van Almere City o17 en de o13 won uit tegen Urk o13 met 0-8! De o15 en o19 gaven prima partij, maar konden het net niet bolwerken tegen Vitesse o15 en o19 die vandaag naar Sportpark De Bijlen ...

    76 keer gezien

     Lees verder

    Morgen (zaterdag) loting landelijke Jeugdcup bij AB

    Het podium voor de loting van de kwartfinales van de landelijke Jeugdcup in de kantine van Alphense Boys is al opgebouwd (met dank aan Wim Versteeg). Morgen (zaterdag) zitten zowel Alphense Boys o19 als o17 nog in de lotingsballetjes. De loting staat o.l.v. KNVB official Mitchell Zwart. Om ± 15.15 ...

    132 keer gezien

     Lees verder

    Loten verkopen voor de grote club aktie loont....

    De Grote Clubactie van 2019 was een groot succes voor de Boys van de JO9-3! Door een grote inzet van de jongens zijn maar liefst 300 loten verkocht. Daarmee heeft het team centjes bij elkaar gespaard. Afgelopen zaterdag werden de Boys helemaal in het officiële Alphense Boys trainingspak van Errea ...

    83 keer gezien

     Lees verder

    1 van pagina 263

  • Clubactiviteiten

    feb

    08

    Bingo (LET OP verplaatst)

    Kantine is vanaf 19.00 uur geopend

    mrt

    21

    Bingo

    Kantine is vanaf 19.00 uur geopend

    mei

    09

    Jubileumfeest

    Programma volgt

    jun

    01

    90 jarig jubileum

    jun

    12

    Sportweekend

    Programma volgt

  • Wedstrijdverslagen

    De meiden van Alphense Boys M11-1 zijn kampioen!

    De meiden van Alphense Boys M11-1 gingen zaterdagochtend om 7:20 de deur uit voor de [Lees verder]

    117 keer gezien
    Alphense Boys JO14-3 weer kampioen!

    Voor de tweede keer dit kalenderjaar pakken deze boys de titel. Eerst als de JO13-4 in de 2e klasse [Lees verder]

    107 keer gezien

    1 van pagina 275

  • Alphense Boys Tweets

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    24 jan

    RT @studioalphen: Dit weekend op radio en/of televisie: @DHSC_UTRECHT - @svARC1927, @SportingLeiden - @svAarlanderveen, @vvKoudekerk - @Kic…

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    23 jan

    Pepijn Kooij, Tim van der Linden, Milan Stiphout en Tarik Zanaani zijn de eerste vier spelers die toegezegd hebben… Lees meer

  • Onze jarigen

    DatumNaam
    26 jan.Percy Douglas
    26 jan.Ananda Rutgrink
    27 jan.Jerry Dhonré
    27 jan.Adam Gharred
    27 jan.Lars Verzaal
    28 jan.Nawfal Benhammadi
    29 jan.Marciano v.d. Nieuwendijk
    30 jan.Matthieu Baqtar
    30 jan.Marcel Baqtar
    30 jan.Mattias Leemburg
    30 jan.Bjarne Maat
    31 jan.Jean Crawfurd
    31 jan.Peter de Rijk
    1 feb.Jay-Dean Hoogdorp
    1 feb.Pim van Nieuwland
    1 feb.Valino Olsthoorn
    2 feb.Isabella Delen
    2 feb.Benjamin Egels
    2 feb.Klaus Kwakkenbos
    2 feb.Karin Schalkwijk
  • Uitslag(en) Zondag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    zo 19-jan.Alphense Boys - VOC1 - 3
    zo 15-dec.Alphense Boys - Emmen4 - 1
  • Uitslag(en) Zaterdag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    za 25-jan.Alphense Boys 1 - Woerden 12 - 2
    za 21-dec.Bodegraven 1 - Alphense Boys 12 - 8
  • Programma Zondag 1

    Datum       TijdThuisteamUitteam
    zo 26-jan. 14:00JOS WatergraafsmeerAlphense Boys
    za 01-feb. 18:00Alphense BoysMSC/Amslod
    zo 09-feb. 14:30RKAVVAlphense Boys
    za 15-feb. 18:00Alphense BoysHollandia
  • Programma Zaterdag 1

    Datum       TijdThuisUit
    za 01-feb. 15:00Linschoten 1Alphense Boys 1
    za 15-feb. 14:30Sportief 1Alphense Boys 1
  • Stand hoofdklasse A Zondag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1JOS Watergraafsmeer1510321433
    2Hollandia159331530
    3Hoogeveen139131128
    4RKAVV158251526
    5Leonidas147431025
    6SJC15816625
    7Alphense Boys15807624
    8SDO15645222
    9Quick '2015555220
    10HBS15627020
    11Velsen Rkvv14536-218
    12Be Quick 188715456617
    13Emmen15447-1016
    14Alcides153210-1811
    15MSC/Amslod153210-3311
    16VOC152112-247
  • Stand 4e klasse B Zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1SCH '44 11212003836
    2Alphense Boys 1127232823
    3Zwammerdam 1127231123
    4Zevenhoven 1127231023
    5Woerden 112633621
    6Kamerik 112525-917
    7NSV '46 112435315
    8VEP 112435-915
    9Rohda '76 111335-312
    10Siveo '60 112255-611
    11Linschoten 111227-118
    12Bodegraven 112228-178
    13Sportief 1121110-414
  • Club-Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoort
    za 25-jan.Voorschoten`97 JO19-4Alphense Boys JO19-21 - 7regulier
    za 25-jan.Alphense Boys 1Woerden 12 - 2regulier
    za 25-jan.Alphense Boys JO19-1Vitesse-Arnhem JO19-12 - 4regulier
    za 25-jan.Alphense Boys 4Rohda '76 41 - 0regulier
    za 25-jan.Gouda JO19-1Alphense Boys JO19-50 - 3regulier
    za 25-jan.Alphense Boys JO19-4Woerden JO19-51 - 2regulier
    za 25-jan.Graaf W II VAC JO14-1Alphense Boys JO14-33 - 4regulier
    za 25-jan.RVC '33 JO17-2Alphense Boys JO17-41 - 4regulier
    za 25-jan.Alphense Boys JO17-1Almere City FC JO17-16 - 0regulier
    za 25-jan.Alphense Boys JO15-1Vitesse JO15-12 - 4regulier
    za 25-jan.Alphense Boys JO16-2Voorschoten`97 JO16-48 - 0regulier
    za 25-jan.Alphense Boys JO19-3Foreholte JO19-23 - 2regulier
    za 25-jan.Urk JO13-1Alphense Boys JO13-10 - 8regulier
    za 25-jan.Alphen JO17-1Alphense Boys JO17-35 - 1regulier
    za 25-jan.Alphense Boys JO16-1HVV JO16-22 - 1regulier
    za 25-jan.Nicolaas Boys MO13-1Alphense Boys MO13-10 - 3regulier
    za 25-jan.NSV '46 2Alphense Boys 23 - 3regulier
    za 25-jan.Alphense Boys MO11-2RVC '33 MO11-16 - 9regulier
    za 25-jan.Katwijk G1Alphense Boys G11 - 2regulier
    za 25-jan.NSV '46 JO11-1Alphense Boys JO11-23 - 1regulier
    za 25-jan.Alphense Boys JO14-1Fortuna Wormerveer sv JO14-11 - 2regulier
    za 25-jan.Alphense Boys JO13-4Nicolaas Boys JO13-11 - 1regulier
    za 25-jan.DOVO JO13-1Alphense Boys JO13-23 - 1regulier
    za 25-jan.DOSR JO15-2Alphense Boys JO15-31 - 2regulier
    za 25-jan.Alphense Boys JO12-3Scheveningen JO12-49 - 5regulier
    za 25-jan.VELO JO17-1Alphense Boys JO17-23 - 0regulier
    za 25-jan.Cabauw MO15-1Alphense Boys MO15-16 - 0regulier
    za 25-jan.DONK JO13-1Alphense Boys JO13-31 - 5regulier
    za 25-jan.FC Lisse JO14-2Alphense Boys JO14-42 - 6regulier
    za 25-jan.Woubrugge JO11-3Alphense Boys JO11-47 - 2regulier
    za 25-jan.Alphense Boys JO13-6Voorschoten`97 JO13-21 - 3regulier
    za 25-jan.Alphense Boys JO15-2Woerden JO15-12 - 0regulier
    za 25-jan.Alphense Boys JO14-2BVCB JO14-111 - 0regulier
    za 25-jan.Alphense Boys JO11-3Zwammerdam JO11-1G8 - 1regulier
    za 25-jan.Moordrecht JO12-1Alphense Boys JO12-20 - 8regulier
    za 25-jan.Floreant MO11-1Alphense Boys MO11-12 - 7regulier
    za 25-jan.ARC JO13-5Alphense Boys JO13-51 - 2regulier
    di 21-jan.Alphense Boys JO13-1PSV JO13-10 - 3beker
    zo 19-jan.Alphense BoysVOC1 - 3regulier
    zo 19-jan.ROAC 4Alphense Boys 23 - 3regulier
    zo 19-jan.Alphense Boys 4Groeneweg 51 - 7regulier
    zo 19-jan.VEP 7Alphense Boys 53 - 1regulier
    zo 19-jan.Alphense Boys VR1Floreant VR21 - 1regulier
  • Club-Programma

    Datum        TijdThuisteamUitteamSoortScheidsrechterAccommodatieDetails
    26-01-2020 10:00VV Haastrecht 5Alphense Boys 5regulierA.A.G. (Alex) de JongSportpark Wilgenoord
    26-01-2020 11:00Altior 6Alphense Boys 3regulierC.A. (Kees) Groen in 't WoudSportpark Altior
    26-01-2020 11:30Alphense Boys VR1Steeds Hooger VR2regulierA.A.J. (Alex) KoelewijnSportpark De Bijlen Alphense Boys
    26-01-2020 13:30Alphense Boys 4DSO 2regulierJ.R. (Romeo) HoogdorpSportpark De Bijlen Alphense Boys
    26-01-2020 14:00JOS WatergraafsmeerAlphense BoysregulierJ.C. (Johan) JenschSportpark Drieburg
    01-02-2020 09:00Alphense Boys JO9-1ASC JO9-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 09:00Alphense Boys JO9-3Woubrugge JO9-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 09:00Alphense Boys JO10-2Rohda '76 JO10-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 09:00Alphense Boys JO13-3Moordrecht JO13-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 09:00Alphense Boys JO15-2Be Fair JO15-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 09:00Alphense Boys MO11-1S.V. Kickers'69 MO11-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 09:00Alphense Boys JO11-3ARC JO11-4regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 09:00Alphense Boys JO14-2Zoetermeer, fc JO14-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 09:00Alphense Boys JO13-6Rijnsburgse Boys JO13-2regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 09:00Nicolaas Boys JO8-1Alphense Boys JO8-3regulierSportpark Nicolaas Boys
    01-02-2020 09:00Bernardus JO8-1Alphense Boys JO8-1regulierSportpark Bernardus
    01-02-2020 10:00Sportlust '46 JO12-4Alphense Boys JO12-2regulierSportpark Cromwijck
    01-02-2020 10:00ARC MO13-2Alphense Boys MO13-1regulierSportpark Zegersloot
    01-02-2020 10:00Roodenburg JO15-1Alphense Boys JO15-3regulierSportpark Noord
    01-02-2020 10:00SJC JO11-5Alphense Boys JO11-4regulierJ. (Jan) MeskerSportpark SJC
    01-02-2020 10:15AS'80 JO13-1Alphense Boys JO13-2regulierSportpark Klein Brandt
    01-02-2020 10:30Alphense Boys JO9-2Alphen JO9-2regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 10:30Alphense Boys JO8-2Nieuwkoop JO8-5regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 10:30Alphense Boys JO10-1Olympia JO10-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 10:30Alphense Boys JO13-4BSC '68 JO13-2regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 10:30Alphense Boys JO10-4Altior JO10-3GregulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 10:30Alphense Boys JO9-4Alphia JO9-4regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 10:30Nicolaas Boys JO10-1Alphense Boys JO10-3regulierSportpark Nicolaas Boys
    01-02-2020 10:45SEV JO14-1Alphense Boys JO14-3regulierSportpark Kastelenring
    01-02-2020 11:00Alphense Boys JO14-1Westlandia JO14-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 11:00Alphense Boys MO17-1Bergambacht MO17-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 11:00Bergambacht MO15-1Alphense Boys MO15-1regulierSportpark Hofkamp
    01-02-2020 11:45Alphense Boys JO12-1Schoonhoven JO12-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 11:45Alphense Boys JO12-3Voorschoten`97 JO12-7regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 12:00Alphense Boys JO11-1Nieuwkoop JO11-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 12:00Alphense Boys JO16-1Voorschoten`97 JO16-2regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 12:00Alphense Boys MO11-2DSO MO11-2regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 12:00Zwammerdam 2Alphense Boys 2regulierSportpark Zwammerdam
    01-02-2020 12:00NSV '46 JO19-1Alphense Boys JO19-2regulierSportpark De Koet
    01-02-2020 12:30Westlandia JO17-1Alphense Boys JO17-2regulierAfgeschermdSportpark De Hoge Bomen Westlandia
    01-02-2020 12:45Alphense Boys JO19-3Lugdunum JO19-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 12:45ONA JO13-3Alphense Boys JO13-5regulierSportpark ONA
    01-02-2020 13:00Alphense Boys G1WIK G1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 13:00VEP JO17-1Alphense Boys JO17-3regulierSportpark Cromwijck
    01-02-2020 13:00Alphense Boys JO17-1S.V. RAP/DTAOefenSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 13:15Alphense Boys JO19-4BSC '68 JO19-3regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 13:30Alphense Boys JO14-4Alphia JO14-1regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys
    01-02-2020 13:30Schoonhoven JO19-2Alphense Boys JO19-5regulierSportpark Het Hofland
    01-02-2020 14:30Groeneweg JO17-4Alphense Boys JO17-4regulierSportpark Van 't Verlaat
    01-02-2020 15:00Alphense Boys 3SJZ 3regulierSportpark De Bijlen Alphense Boys