• Clubverhalen

    Woensdagnieuwtjes
    26 okt 2021
    Woensdagnieuwtjes

    Wat een prachtige herfsttoernooien hebben we weer gehad. Vijf dagen was het ‘’volle bak’’ en maakten de drie leden van de Toernooicommissie vele overuren, daarbij bijgestaan door de onvolprezen Annet Verpoort die alle kantine zaken tot in de perfectie regelde. Alleen ...

    206 keer gezien

     Lees verder

    Alphense Boys o17 wint en is koploper

    De o17 van Alphense Boys presteert al weken lang uitstekend in divisie 2 BVO en won vandaag in een spectaculaire wedstrijd met 5-3 van FC Volendam o17 waardoor het nu zelfs op de eerste plaats staat van de ranglijst. De o21 verloor uit bij De Graafschap (2-1) en Sparta Rotterdam o16 was een maatje ...

    416 keer gezien

     Lees verder

    UPDATE | De Grote Club Actie loopt volop door

    Vele enthousiaste jongens en meisjes zijn druk bezig met het verkopen van de grote club loten. Voor zowel Alphense Boys en voor je eigen team kan je veel geld verdienen. Onderstaand de voorlopige ranglijst met meest verkochte loten:   Keano Barendse Chean Odor Damian Baker Thijmen Spliet Daan ...

    136 keer gezien

     Lees verder

    Laad meer zoekresultaat
  • Clubactiviteiten

    okt

    28

    Clubavond PlusPlus

    nov

    06

    Casino-avond

    (onder voorbehoud)

  • Wedstrijdverslagen

    AFC JO14-1 -Alphense Boys JO14-1: Krappe overwinning behaald in Amsterdam

    Na 4 fanatieke trainingen deze week staat er vandaag een belangrijke wedstrijd tegen AFC Amsterdam [Lees verder]

    565 keer gezien
    Alphense Boys JO14-1 –Rksv DCG JO14-1 Sobere overwinning geeft ook 3 punten

    Het is vandaag een heerlijke zonnige dag met volop voetbalspektakel bij de Boys. De JO14 ontvangt [Lees verder]

    513 keer gezien

    2 van pagina 285

  • Alphense Boys Tweets

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    27 okt

    RT @RKAVVLdam: De loting voor de tweede ronde van de KNVB Beker heeft plaatsgevonden. RKAVV treft in een thuiswedstrijd competitiegenoot @A…

    Alphense Boys

     @AlphBoys

    25 okt

    RT @KNVB: Wil jij meedenken over wat voetbal nóg leuker kan maken en hoe de KNVB ervoor kan zorgen dat jongeren langer willen blijven voetb…

  • Onze jarigen

    DatumNaam
    28 oktMoustafa Mouhout
    28 oktMees de Feijter
    28 oktMarijse Vogel
    28 oktNigel Fortes
    28 oktDamian Zijsling
    29 oktYouri van Arnhem
    31 oktRuud van Veen
    1 novJasper Lammerse
    2 novMarouan EL Farssi
    2 novJewwy Qadri
  • Uitslag(en) Zondag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    za 16-okt.TOGB - Alphense Boys0 - 2
    zo 10-okt.Alphense Boys - Alcides1 - 3
    zo 03-okt.Alphense Boys - SJC0 - 3
    zo 26-sep.Emmen - Alphense Boys2 - 5
    zo 19-sep.Alphense Boys - VOC5 - 1
  • Uitslag(en) Zaterdag 1

    DatumWedstrijdUitslag
    za 23-okt.Sportief 1 - Alphense Boys 15 - 1
    za 16-okt.Alphense Boys 1 - Woerden 11 - 2
    za 09-okt.NSV'46 1 - Alphense Boys 11 - 0
    za 02-okt.Alphense Boys 1 - Zwammerdam 10 - 9
    za 25-sep.SCH '44 1 - Alphense Boys 17 - 0
    di 21-sep.Alphense Boys 1 - Bolnes 13 - 2
  • Programma Zondag 1

    Geen informatie

  • Programma Zaterdag 1

    Geen informatie

  • Stand hoofdklasse A Zondag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1Velsen Rkvv6321811
    2Hoogeveen6312510
    3SJC6312410
    4RKZVC6312-110
    5Zouaven (de)6312-110
    6Alphense Boys522138
    7Longa '305221-48
    8HBS622238
    9Sportclub Silvolde521227
    10Be Quick 1887521217
    11Alcides5203-36
    12TAC'905122-35
    13SDO6123-45
    14Purmersteijn4112-34
    15RKAVV3102-23
    16Emmen5032-53
  • Stand 4e klasse B Zaterdag

    PositieTeamGSGWGLVLDSPT
    1Zevenhoven 144001412
    2SCH '44 143101210
    3Woerden 14310810
    4NSV'46 1430129
    5VEP 1421147
    6Zwammerdam 1420226
    7Linschoten 1420216
    8Rohda '76 1420206
    9Siveo '60 1311124
    10WDS 13102-83
    11Alphense Boys 13012-91
    12Kamerik 14013-71
    13Sportief 13003-110
    14Bodegraven 14004-100
  • Club-Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagSoort
    wo 27-okt.CVC Reeuwijk MO13-1Alphense Boys MO13-33 - 2regulier
    zo 24-okt.Alphense Boys 3Nicolaas Boys 65 - 2regulier
    zo 24-okt.Alphense Boys 2Alphen 34 - 3beker
    zo 24-okt.KDO sv 6Alphense Boys O23-11 - 3beker
    za 23-okt.Alphense Boys JO17-1FC Volendam JO17-15 - 3regulier
    za 23-okt.De Graafschap O21Alphense Boys O212 - 1regulier
    za 23-okt.Sportief 1Alphense Boys 15 - 1regulier
    za 23-okt.RCL 13Alphense Boys 58 - 0regulier
    za 23-okt.Alphia 5Alphense Boys 44 - 7regulier
    za 23-okt.Alphense Boys JO16-1Sparta Rotterdam JO16-11 - 5regulier
    za 23-okt.Alphense Boys MO13-3ARC MO13-35 - 1regulier
    za 23-okt.Barendrecht JO13-3JMAlphense Boys JO13-35 - 1beker
    za 23-okt.Alphense Boys JO13-2Hoofddorp s.v. JO13-10 - 5regulier
    za 23-okt.Alphense Boys MO13-2SPV '81 MO13-11 - 4regulier
  • Club-Programma

    Datum        TijdThuisteamUitteamSoortScheidsrechterAccommodatieDetails
    29-10-2021 20:00Roodenburg 35+2Alphense Boys 35+1regulierSportpark De Bijlen
    29-10-2021 20:30Alphense Boys 35+1EMM'21 35+1regulierSportpark De Bijlen
    29-10-2021 21:30Kagia 35+1Alphense Boys 35+1regulierSportpark De Bijlen
    29-10-2021 22:00Alphense Boys 35+1DSO 35+3regulierSportpark De Bijlen
    30-10-2021 08:30Woubrugge JO9-2Alphense Boys JO9-3regulierSportpark Bateweg Noord
    30-10-2021 08:30VEP JO11-1Alphense Boys JO11-2regulierC. (Cees) van OostwaardSportpark Cromwijck
    30-10-2021 08:30Nieuwkoop JO13-3Alphense Boys JO13-5regulierH.J. (Johan) de JongeSportpark De Dulen
    30-10-2021 09:00Alphense Boys JO13-3Voorschoten`97 JO13-1regulierE. E. (Edwin) JacobsSportpark De Bijlen
    30-10-2021 09:00Alphense Boys MO13-1ARC MO13-2regulierJ.M. (Jacques) SpijkerSportpark De Bijlen
    30-10-2021 09:00Alphense Boys JO8-3Alphense Boys JO8-2regulierSportpark De Bijlen
    30-10-2021 09:00Alphense Boys JO9-4Altior JO9-1regulierSportpark De Bijlen
    30-10-2021 09:00Alphense Boys JO9-1DSO JO9-1regulierSportpark De Bijlen
    30-10-2021 09:00Alphense Boys JO11-4EMM JO11-3JMregulierSportpark De Bijlen
    30-10-2021 09:00Alphense Boys JO12-2CVC Reeuwijk JO12-1regulierSportpark De Bijlen
    30-10-2021 09:00Alphense Boys JO16-2Kagia JO16-1regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen
    30-10-2021 09:00Alphense Boys JO17-3Hazerswoudse Boys JO17-1regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen
    30-10-2021 09:00EMM'21 JO9-1Alphense Boys JO9-2regulierSportpark Alkemade Oost
    30-10-2021 09:45Spirit JO12-1Alphense Boys JO12-1regulierAfgeschermdSportpark Ouderkerk
    30-10-2021 10:00FC Lisse JO13-1Alphense Boys JO13-2regulierT.G. (Tim) van DuijnSportpark Ter Specke
    30-10-2021 10:15Woerden JO10-1Alphense Boys JO10-1regulierSportpark Woerden
    30-10-2021 10:30Alphense Boys JO10-2EMM'21 JO10-5regulierSportpark De Bijlen
    30-10-2021 10:45Alphense Boys JO13-1Quick JO13-1regulierM. (Mike) Sierat BuitelaarSportpark De Bijlen
    30-10-2021 10:45Alphense Boys JO14-1Zeeburgia avv JO14-1regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen
    30-10-2021 10:45Alphense Boys MO15-1Alphia MO15-1regulierE. E. (Edwin) JacobsSportpark De Bijlen
    30-10-2021 10:45Alphense Boys MO13-3Alphense Boys MO13-2regulierSportpark De Bijlen
    30-10-2021 10:45Alphense Boys JO8-1Alphen JO8-1regulierSportpark De Bijlen
    30-10-2021 10:45Alphense Boys JO13-4Nieuwkoop JO13-2JMregulierSportpark De Bijlen
    30-10-2021 11:00PSV JO15-1Alphense Boys JO15-1regulierB. (Billal) NouamaniPSV Campus de Herdgang
    30-10-2021 11:30Alphense Boys JO11-1FC Zoetermeer JO11-1regulierSportpark De Bijlen
    30-10-2021 11:30EMM JO11-2JMAlphense Boys JO11-3regulierK. (Kees) BisschopSportpark Alkemade Oost
    30-10-2021 11:45Alphense Boys G1ARC G1regulierSportpark De Bijlen
    30-10-2021 12:00Moordrecht JO17-1Alphense Boys JO17-2regulierSportpark Het Lage
    30-10-2021 12:15ARC JO15-5Alphense Boys JO15-3regulierSportpark Zegersloot
    30-10-2021 12:30TAVV JO15-1Alphense Boys JO15-2regulierSportpark Aardam West
    30-10-2021 12:45Alphense Boys JO18-2Nieuwerkerk JO18-4regulierM. (Mike) van HeldenSportpark De Bijlen
    30-10-2021 12:45Alphense Boys JO19-2Lugdunum JO19-1regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen
    30-10-2021 12:45Spirit JO16-1Alphense Boys JO16-3regulierAfgeschermdSportpark Ouderkerk
    30-10-2021 13:00HVZ 2Alphense Boys 5regulierSportpark Heineken
    30-10-2021 14:15ARC 8Alphense Boys 2regulierAfgeschermdSportpark Zegersloot
    30-10-2021 14:30PEC Zwolle O21Alphense Boys O21regulierS.D. (Sam) TylerSportpark De Elshof
    30-10-2021 14:30Vitesse JO16-1Alphense Boys JO16-1regulierD.H. (Dick) CuijtenNationaal Sportcentrum Papendal
    30-10-2021 15:00Alphense Boys 3TAVV 5regulierAfgeschermdSportpark De Bijlen
    30-10-2021 15:00Alphense Boys 4Alphen 5regulierM. (Mike) van HeldenSportpark De Bijlen
    30-10-2021 15:00FC Dordrecht JO17-1Alphense Boys JO17-1regulierL. (Luc) SchoenmakersJeugdhome FC Dordrecht
    30-10-2021 15:15Alphense Boys 1Rohda '76 1regulierS.J.P. (Jean-Paul) van den OeverSportpark De Bijlen
    30-10-2021 16:15Moerkapelle JO19-1Alphense Boys JO19-1regulierSportpark De Wilde Veenen
    31-10-2021 11:15Alphense Boys VR1Football Factory VR2regulierSportpark De Bijlen
    31-10-2021 11:30Alphense Boys 2Cabauw 3regulierSportpark De Bijlen
    31-10-2021 11:30Alphense Boys 5Floreant 2regulierSportpark De Bijlen
    31-10-2021 11:30Alphense Boys O23-1HVV O23-1regulierSportpark De Bijlen