• Woensdagnieuwtjes

 • Bujo Hegic (18 jaar) is de 27e en nu toch écht de laatste jeugdspeler van Alphense Boys die na dit seizoen de overstap maakt naar een profclub. De overschrijvingstermijn is immers op 15 juni verstreken. Bujo heeft 3 jaar bij Alphense Boys gevoetbald en het laatste jaar in de o18 o.l.v. trainer Joost den Hollander. Hij gaat verhuizen naar Coevorden en wordt speler van de o21 van FC Emmen die gaat uitkomen in divisie 1 BVO

 • Robbert Renirie (trainer/coach 13-2) gaat de jeugdopleiding van Alphense Boys plotseling verlaten en wordt trainer/coach van Excelsior Rotterdam o13 die hem op een wel heel laat moment in het seizoen heeft benaderd. Een mooie uitdaging natuurlijk voor hem, maar omdat dit pas op 13 juni bekend werd, is het vinden van een nieuwe 13-2 trainer voor ons niet eenvoudig. Vrijwel alle goede trainers hebben immers al een club.  Toch hopen we voor het einde van dit seizoen een opvolger voor Robbert Renirie te kunnen presenteren

 • Vorige week zijn al onze grasvelden ingezaaid en zijn dus tot diep in augustus gesloten. Via de beregening moet eerst het zaad ontkiemen en flink doorgroeien alvorens de velden weer belast mogen worden

 • De meiden o17 breidden afgelopen weekend een geweldig slot aan hun seizoen - en voor sommige meiden aan hun loopbaan bij de Alphense Girls. Ze werden toernooiwinnaar in Nijkerk. In hun laatste drie wedstrijden maakten ze nog een aantal bijzondere momenten mee, zoals de snelste goal ooit in hun wedstrijden (Sophie), de mooiste goal (Nina met een Benzema-achtige passeeractie langfs drie tegenstanders, eindigend met een ouderwetse punter), de allereerste keer dat een penalty werd gestopt (Mikky!) en en corner van Nawal die in één keer het doel in vloog. Nawal werd trouwens ook topscorere in Nijkerk. De meiden gingen dan ook uitstekend geluimd op de foto, uiteraard met trainer Dominique en teammanager Esther.

 • De afgelopen twee weken zijn er tal van ‘’team-presentaties’’ geweest van diverse jeugdselectieteams. Spelers en ouders kwamen bij elkaar om kennis te maken met de trainer en zijn staf en om de plannen voor het nieuwe seizoen aan te horen. Op de foto de teampresentatie van de nieuwe o17 o.l.v. trainer Omar Rziki

 • Joey Kesting (ex-jeugdkeeper, speelde 4 jaar inde jeugdopleiding bij Alphense Boys) is per direct transfervrij overgenomen door RKC. De 21-jarige keeper komt over van PEC Zwolle en sluit meteen aan bij de selectie. Kesting begon zijn carrière in de jeugd bij Alphense Boys en ging daarna naar Vitesse. Toen was huidig RKC-trainer Joseph Oosting daar ook nog actief in de jeugd. In 2020 maakte hij de overstap van het O19-team van de ploeg uit Arnhem naar het beloftenelftal van PEC. Hij kwam in één interland uit voor Oranje O18

 • Jim van Klaveren (trainer nieuwe E-Top) is vorige week woensdag geslaagd voor het UEFA C diploma.

 • We kunnen terugkijken op een mooie afsluiting van het seizoen: Het Jeugd Sport Event 2022 van Alphense Boys was een succes! Een dag speciaal voor onze jeugdteams, met heel veel spellen, lekkere lunch en trotse winnaars bij de jongste jeugd. De oudere jeugdteams waren te gast bij atletiek (met dank aan AAV '36), zij hebben een boksclinic gehad bij Kassem Gym (met dank aan Kassem Gym), hebben gezwommen en hun voetbaltechniek getest. Daarna een BBQ en uiteindelijk al hun voetbalkennis ingezet bij de Pubquiz. Een mooie (warme) dag met veel plezier en gezelligheid! Op naar het volgende seizoen. Fijne zomer!

 • Afgelopen zondag wonnen zowel de nieuwe o13 als de nieuwe o15 het CDW toernooi in Wijk bij Duurstede. De mannen gingen dan ook gezamenlijk op de foto. Geronimo Venloo werd tot beste speler uitgekozen bij de o15 en Efe Arslan werd beste speler van het o13 toernooi.

 • Programma komende week voor de nieuwe jeugdselectie teams

   

  Dinsdag 21 juni

  Ajax nieuwe o17 – Alphense Boys nieuwe o18                        17.30 uur

  Alphense Boys nieuwe 13-2 – SDZ nieuwe 13-2 (2011)          18.30 uur

  Haastrecht nieuwe 13-1 – Alphense Boys nieuwe 13-3           18.30 uur

  Alphense Boys nieuwe o16 – Soon on Top nieuwe o16           20.00 uur

   

  Woensdag 22 juni

  Haz. Boys nieuwe 9-1/10-1 – Alphense Boys nieuwe 9-1      17.45 uur

  Alphense Boys nieuwe o14 – ARC nieuwe o15                     18.30 uur

  Alphense Boys o13 – Quick o13                                          18.30 uur

   

  Zaterdag 25 juni

  Nieuwe 14-1 (= 2009) naar BFC Talent Cup

  Huidige 9-1 speelt NK in Harderwijk                                          

  Alphense Boys nieuwe 13-2 – Fc Oegstgeest nieuwe 13-1      12.00 uur

  Ajax nieuwe o18 – Alphense Boys nieuwe o21                       14.30 uur

  Fortuna Dusseldorf o13 - Alphense Boys o13 (2x25 min)       16.00 uur (op De Toekomst bij Ajax)

  Ajax o13 - Alphense Boys o13 (2x25 min)                            17.00 uur (Op De Toekomst bij Ajax)

   

  Zondag 26 juni

  Alphense Boys nieuwe 9-1 speelt als o8 het NK  in Leeuwarden

  Nieuwe 15-1 (= 2008) naar BFC Talent Cup

   

  De voetbalpiramide in het amateurvoetbal verandert vanaf seizoen 20-23-2024. De derde divisie en vierde divisie (de nieuwe naam van de hoofdklasse) en eerste klasse worden over en jaar gemengd en naar regio ingedeeld. Dat betekent dat de scheiding tussen zaterdag en zondag verdwijnt en wordt vervangen door ‘’weekend voetbal’’. Het voorstel van de KNVB is afgelopen zaterdag door de ledenraad goedgekeurd. Het thuisspelende team mag bij het weekend de speeldag bepalen. Alleen als de tegenstander een principiële zaterdagclub is moet de wedstrijd toch op zaterdag gespeeld worden.

  Charlotte-Sophie vd Weide (gaat in de 13-2 spelen van Alphense Boys) heeft afgelopen zondag meegedaan aan het NK Shoot-Out in het stadion van Excelsior. Zij mocht haar titel verdedigen. Uiteindelijk is zij tweede geworden na knock-out in haar eigen groepje waarbij ze verloor van de uiteindelijke overall winnaar. Nog steeds een knappe prestatie! Damian Baker mocht in de leeftijdscategorie waarin Charlotte-Sophie meedeed keepen op het NK. De twee hebben samen nog een leuke foto gemaakt.

 • Vorige week woensdagmiddag was de laatste training olv voetbalopleidingscentrum.nl. Cris Zwanenburg heeft in de afgelopen drie jaar met veel energie, passie en geduld de breedtesport jeugd onderbouw van Alphense Boys voetbal training gegeven. Elke woensdag stond Cris op het veld. Tijdens drie uur waarin de allerjongsten tot aan de meiden en de boys tot onder de 13 op het veld stonden, werden er allemaal goede oefeningen gedaan die passen bij de voetbalsport. Cris heeft het vermogen om de namen van de soms wel 100 kinderen allemaal te onthouden en daardoor training persoonlijker te maken en laagdrempelig te houden. Hij was in staat om groepstrainingen te verfijnen met tips voor alle voetballers. Cris heeft een keuze gemaakt om een andere weg in te slaan en gaat dus stoppen als coördinator van de woensdagmiddag van Alphense Boys. Namens het bestuur van Alphense Boys wil ik Cris bedanken voor alle inspanningen die hij bij Alphense Boys er in heeft gestoken. Heel veel succes met alle stappen die je gaat zetten in carrière!

 • Ook Wim Versteeg is nog steeds actief bij Alphense Boys en komt af en toe nog langs om zijn diensten ter beschikking te stellen. In dit geval voor het verven van de buiten kozijnen van ons clubhuis wat een steeds mooier buiten aanzien krijgt

 • De eerstvolgende ledenvergadering van Alphense Boys zal worden gehouden op maandag 11 juli a.s. Op de agenda staat dan onder meer de begroting voor het seizoen 2022-2023. De uitnodiging met agenda zal op maandag 27 juni aan de leden worden gemaild.

  Komende zondagmiddag is Alphense Boys gastheer voor een 7x7 toernooi dat door onze buren van de moskee wordt georganiseerd en waar teams uit verschillende hoeken van Nederland aan meedoen. Ook in vorige jaren werd dit toernooi bij Alphense Boys gehouden, alleen kon het de laatste twee jaar wegens corona niet doorgaan.