• Woensdagnieuwtjes

  Onder leiding van Ed Koelewijn (zie foto) wordt de F-league en de guppies dit seizoen weer ‘’op de kaart gezet’’. Afgelopen zaterdag was het geweldig om te zien hoeveel plezier de ± 24 jonge kinderen hadden in hun uurtje voetballen van 09.00 tot 10.00 uur. Die mannetjes zijn ook welkom op woensdagmiddag van 15.30 tot 16.30 uur, alleen niet vandaag (woensdag), want dan is het jaarmarkt in Alphen a/d Rijn, maar wel weer komende zaterdag om 09.00 uur. Zoals bekend mogen alle voetballertjes (jongens én meisjes) tot 7 jaar gratis komen voetballen bij Alphense Boys.

 • Vandaag (woensdag) is het jaarmarkt in Alphen a/d Rijn. De allerkleinsten trainen dan in ieder geval niet. Of de andere trainingen doorgaan hoor je van jouw trainer.

  Op  woensdag 9 oktober a.s. organiseert het Scala College i.s.m. Voetbalopleidingscentrum De Complete Techniek van 13.30 tot 15.30 uur alweer de derde editie van het Open Alphens Zaalvoetbalkampioenschap voor jongens en meisjes uit de groepen 7 en 8. Jongens en meisjes uit groep 7 en 8 van de basisscholen uit Alphen aan den Rijn e.o. kunnen hieraan deelnemen. Het toernooi vindt plaats in de Limeshal aan de Kees Mustersstraat. Leerlingen spelen 5 tegen 5, dus een team van 7 spelers is het meest wenselijk. Je kunt je hiervoor als team inschrijven via de link op onze website (scalacollege.nl) of stuur een mailtje naar zaalvoetbaltoernooi@scalacollege.nl

  Alphense Boys 13-2 oefende vorige week woensdag tegen FC Utrecht o12. Er werden 4 wedstrijden 8 tegen 8 van 20 minuten gespeeld. FC Utrecht won met 6-1. Na afloop ging het gezelschap samen op de foto

 • Vorige week was TC Paul Bahlmann een ochtendje te gast op het nieuwe Varkenoord (jeugdcomplex van Feyenoord) en kreeg een prive rondleiding van Remco Heerkens (coordinator van de met Feyenoord samenwerkende partners). Het is echt schitterend geworden. Een prachtige moderne accommodatie met veel ruimtes voor gesprekken, fitness ruimte, video kamer, kantine enz. Ook het parkeren is nu een heel stuk eenvoudiger geworden. Volgend seizoen komen er nog twee kunstgrasvelden bij en is het echt ‘’af’’. Met deze prachtige accommodatie kan Feyenoord zich ook op dit vlak weer meten met de top van Nederland

 • Na de bekerwedstrijden gaat vanaf komende zaterdag eindelijk de ‘’echte competitie’’ weer beginnen voor de meeste teams. Ook de zaterdag 1 start zaterdag de competitive met een thuiswedstrijd tegen Sportief (15.15 uur)

  Afgelopen zaterdag startte Alphense Boys 19-1 de competitive in de landelijke 1e divisie met een daverende 4-0 overwining op Roda JC o19. Op doelsaldo nemen ze gelijk de eerste plaats in. Dat zegt natuurlijk nog niets. Komende zaterdag verdedigen ze die mooie ereplaats via een uitwedstrijd tegen De Graafschap o19 (15.00 uur)

   

  Programma thuiswedstrijden selectieteams

  Zaterdag 21 september

  09.00 uur      AB 13-2 – AS’80 13-1

  09.00 uur      AB E-Top – Alphia 13-1

  11.00 uur      AB 13-1 – Zeeburgia 13-1

  11.00 uur      AB 17-2 – Westlandia 17-1

  13.00 uur      AB 17-1 – Almere City 17-1

  15.15 uur      AB zat 1 – Sportief 1

   

  Maandag 23 september

  18.30 uur      AB E-Top – TOGB o12

   

  Dinsdag 24 september

  18.30 uur      AB 15-1 – Vrouwen beloften ADO Den Haag

  18.30 uur      AB 13-1 – De Meern 13-1

  20.00 uur      AB 17-2 – Kampong 17-1

   

  De grote clubactie is weer gestart. Vanaf afgelopen zaterdag mogen de loten verkocht worden. Alle spelers hebben afgelopen week via hun trainer of begeleider de boekjes ontvangen. We hopen dat jullie veel loten verkopen. En verkoop je als team meer dan 150 loten dan ontvang je € 1.20 per verkocht lot om te besteden voor een teamuitje of bijv. een buitenlands toernooi... Succes allemaal met de verkoop!

  Jens Hendriks (van de 11-2) is al lekker bezig. Hij verkocht tijdens de Bingo avond bij Alphense Boys (afgelopen zaterdag) al 24 loten!

  Tijdens de rust krijgen alle voetballers bij Alphense Boys én de gasten, limonade. De leiders zorgen daarvoor en daarbij vergeten ze ook niet een AAtje mee te nemen voor de scheidsrechter

 • Gisteren (dinsdag) oefende Alphense Boys 17-1 tegen FC Hoang Anh Gia Lai 17-1 uit Vietnam. De balsponsor van die wedstrijd was Temur Schilderwerken uit IJsselstein

  We zijn net een paar weken bezig en tal van doelnetten vertonen nu al weer gaten. Dat komt echt niet door een bal, maar wel door de ‘’klimactiviteiten’’ van enkele kinderen. Willen de ouders, maar ook de trainers en leiders hier goed op toezien en de kinderen dit echt verbieden

 • Afgelopen zaterdag werd scheidsrechter Wilfred Kemp opgesloten in de tribune. Na de wedstrijd van de E-Top werd de tribune keurig op slot gedaan door trainer Roel van Holstein, maar die was vergeten dat de scheidsrechter boven in de tribune nog in zijn kleedkamer zat….!

  Het was afgelopen zaterdag weer erg druk met de BVO scouts bij Alphense Boys. De volgende profclubs waren vertegenwoordigd: Vitesse, Sparta Rotterdam, FC Utrecht, PSV en Heerenveen.

  Marcel van de Voort was afgelopen zaterdag bereid om een keer de vlag te hanteren bij de wedstrijd van Alphense Boys 19-1 en Roda JC 19-1 (4-0). En dat deed hij prima

  Via deze link is de samenvatting te zien van de wedstrijd van Alphense Boys - JOS/Watergraafsmeer: https://www.youtube.com/watch?v=LUKf90SozKU

  Ruud de Jong uit de 16-2 is een pechvogel. Binnen het team wordt hij ook wel ‘De Man van Glas’ genoemd. Ditmaal is hij aan de achterkant van de kleedkamers uitgegleden over het ijzeren rooster. Het gevolg: een diepe snee in zijn knie, elleboog en schouder. De snee in zijn knie moest zelfs in het ziekenhuis gehecht worden. Namens de 16-2 wensen we Ruud veel beterschap en hopelijk sta je snel weer bij ons in het veld!

 • Voor de wedstrijd Alphense Boys 17-1 – Almere City 17-1 (komende woensdag om 13.00 uur) is de volgende balsponsor gevonden: Temur Schilderwerken uit IJsselstein.

  De volgende 13 Alphense Boys jeugdteams hebben zich geplaatst voor de volgende ronde van het bekertoernooi: 19-1, 19-5, 17-1, 17-3, 16-1, 16-2, 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 13-1, 13-3, 13-6

  De Feyenoord Academy (waar Alphense Boys mee samenwerkt) start dit seizoen met een project ‘’train de trainers’’. O.l.v. Glenn van der Kraan (hoofd onder en middenbouw van Feyenoord) worden d.m.v. vijf bijeenkomsten, gebaseerd op de training-en coaching filosofie van Feyenoord, de trainers verder ontwikkeld. In deze bijeenkomsten gaat het vooral om meer kennis en ontwikkeling over het trainen en coachen van jeugdspelers. Namens Alphense Boys doen Revy Rosalia (trainer 19-1), Robin Stolwijk (trainer 13-1) en Michael Lipsius (trainer 13-2) mee. De eerste bijeenkomst (kennismaking) is op maandag 30 september op nieuw Varkenoord

  Gisteravond (dinsdag) oefende Alphense Boys 17-1 tegen FC  Hoang Anh Gia Lai 17-1 uit Vietnam (2-3). Die zijn een paar weken te gast namens Feyenoord. Onlangs wonnen ze met 4-0 van Almere City 17-1. De wedstrijd werd gisteravond ook opgenomen door mensen van Feyenoord en die wedstrijd wordt in samenvatting zelfs uitgezonden op de Vietnamese TV. Vooraf ging het gezelschap op de foto

 • Met onmiddellijke ingang is de inschrijving voor de Talentendag van Alphense Boys i.s.m. Feyenoord (woensdag 26 februari 2020, voorjaarsvakantie in regio Midden en Zuid) geopend via de website van Alphense Boys. Klik ''activiteiten'' aan in de balk en daarna ''Talentendag'', de rest wijst zich vanzelf.

  Op woensdag 26 februari 2020 (voorjaarsvakantie) organiseert Alphense Boys in samenwerking met opleidingspartner Feyenoord Rotterdam een talentendag voor regionale spelers (niet lid van Alphense Boys) die hopen (en serieus denken) in seizoen 2020-2021 in aanmerking te kunnen komen voor het hoogste selectieteam van hun geboortejaar bij Alphense Boys.

  Deze 15e editie van de talentendag worden wij voor de zesde keer ondersteund door Feyenoord Rotterdam met wie wij een samenwerkingsovereenkomst gesloten hebben. Op de talentendag zullen er dus ook Feyenoord scouts rondlopen en wellicht ook enkele spelers van de A-selectie van Feyenoord.

  Spelers worden béter door betere medespelers, betere tegenstanders én door goede jeugdtrainers. De allerbesten vallen op bij de vele scouts die wekelijks de wedstrijden van onze jeugdteams volgen en krijgen een stage periode bij een BVO, waarbij Feyenoord Rotterdam de voorrang geniet vanwege ons samenwerkingsverband.

  Ben je talentvol en denk je dat je goed genoeg bent om in te stromen in onze jeugdopleiding om vervolgens in aanmerking te komen voor het hoogste elftal van jouw geboortejaar, meld je dan aan via de website van Alphense Boys. De inschrijving sluit op zondag 23 februari 2020 Programma voor woensdag 26 februari 2020

  • 10.00-11.30 uur geboren in 2005, 2006 en 2007
  • 12.30-14.00 uur geboren in 2002, 2003 en 2004
  • 14.30-16.00 uur geboren in 2008 t/m 2013
  • Voor keepers gelden dezelfde tijden.

  Melden een half uur voor aanvang

  Inschrijven betekent niet automatisch dat je op de talentendag van Alphense Boys mag komen. Afgelopen jaren kwamen er teveel jeugdspelers op onze talentendag af die echt onvoldoende talent hadden voor het niveau waarop wij spelen of veel te ver weg woonden en alleen een leuke training wilden meemaken. Meedoen aan onze talentendag wil dus zeggen dat je echt talentvol bent en graag bij Alphense Boys wil komen voetballen als je door ons goed genoeg wordt beoordeeld. Je moet echt tot de beste spelers van jouw geboortejaar behoren én op een goed niveau spelen. We gaan tevens uit van een maximale reistijd van 30 minuten, anders heeft spelen bij Alphense Boys geen zin.
  Let op: in onze regio (midden) valt de voorjaarsvakantie samen met regio Zuid. Woon je dus in regio Noord en jouw school heeft geen voorjaarsvakantie (kan van school tot school verschillen) en je wilt persé meedoen aan onze talentendag, dan moet je dus vrij vragen van school.

  De basisschoolkinderen kunnen wel allemaal meedoen (uit alle regio's), want wij houden de talentendag op de woensdagmiddag, wanneer ze toch vrij zijn.

  Niveau jeugdselecties Alphense Boys:

  • JO19-1 speelt in de 1e divisie landelijk
  • JO17-1 speelt 1e divisie landelijk
  • JO17-2 (= o16) speelt in de 3e divisie
  • JO15-1 speelt ere divisie landelijk
  • JO14-1 speelt in de 2e divisie
  • JO13-1 speelt in de 1e divisie hoog (landelijk)
  • JO13-2 (= o12) speelt in de 3e divisie
  • JO11 speelt al 11 tegen 11 in de o13 competitie

   • E en F spelen in de hoogste klasse

  De inschrijving sluit op zondag 23 februari 2020

   

  De herfsttoernooien van Alphense Boys (maandag 21 oktober tot en met vrijdag 25 oktober) beginnen nu aardig vol te lopen. In totaal hebben zich nu 81 teams ingeschreven

  Voor iedere leeftijdsklasse zijn er twee poules met 5 deelnemers (dus 10 in totaal) wat moet leiden tot een grote en kleine finale. Op dit moment is er nog plaats in iedere categorie. Hieronder de datums:

  Maandag 21 oktober:         Toernooi voor o14-1 (2006, divisie niveau)

  Dinsdag 22 oktober:           Toernooi voor o13-1 (divisie niveau)

  Dinsdag 22 oktober:           Toernooi voor o12/o11 die  al 11 tegen 11 willen spelen

  Woensdag 23 oktober:       Toernooi voor o15-1 (divisie niveau)

  Woensdag 23 oktober:       Toernooi voor o12-1 teams (2008, 8 tegen 8)

  Donderdag 24 oktober:      Toernooi voor o13/o12, niveau hoofdklasse/1e klasse) 11-11

  Vrijdag 25 oktober:              Toernooi voor o9-1 teams (2011, 6 tegen 6)

  Vrijdag 25 oktober:              Toernooi voor o10-1 teams (2010, 6 tegen 6)

  Vrijdag 25 oktober               Toernooi voor o11-1 teams  (2009) 8 tegen 8

  Inschrijven kan vanaf nu bij: toernooien@alphenseboys.nl

   

  De kersttoernooien 2019-2020 van Alphense Boys (op onze twee kunstgrasvelden) gaan we ook weer organiseren. Voor iedere leeftijdsklasse zijn er twee poules met 5 deelnemers (dus 10 in totaal) wat moet leiden tot een grote en kleine finale. Hieronder de datums:

  Maandag 23 december:     Toernooi voor o13/o12,niveau hoofdklasse/1e klasse)

  Vrijdag 27 december:         Toernooi voor o10-1 teams (2010, 6 tegen 6)

  Vrijdag 27 december          Toernooi voor o11-1 teams  (2009) 8 tegen 8

  Zaterdag 28 december       Toernooi voor o9-1 teams (2011, 6 tegen 6)

  Zaterdag 28 december       Toernooi voor o8-1 teams (2012, 6 tegen 6)

  Zondag 29 december         Toernooi voor o12/o11 die  al 11 tegen 11 willen spelen.

  Maandag 30 december      Toernooi voor o14-1 (2006, divisie niveau)

  Donderdag 2 januari:          Toernooi voor o13-1 (divisie niveau)

  Vrijdag 3 januari                  Toernooi voor o12-1 teams (2008, 8 tegen 8)

  Zaterdag 4 januari              Toernooi voor o15-1 (divisie niveau)

  Inschrijven kan vanaf nu bij: toernooien@alphenseboys.nl

  Toernooivoetbal is een begrip dat de 14-1 wel snapt, nadat er al twee toernooien zijn gewonnen in de voorbereiding reisden zondag de 14-1 naar Wassenaar af om een mooi O15 toernooi te spelen bij Blauw Zwart. Omdat de jongens allemaal een jaartje jonger zijn dan de rest van de teams is het dit keer dus een stuk moeilijker om een goed eindresultaat te behalen. Ondanks dit begint de 14-1 natuurlijk vol goede moed aan hun eerste poule wedstrijd tegen SC S’Graveland 15-1 wat een 0-0 opleverde. De tweede poulewedstrijd was tegen Voorschoten 97 15-1 werd keurig met 1-0 gewonnen. De laatste wedstrijd tegen Wilhelmus 15-1 (fysiek veel sterker) ging met 0-1 verloren. Gelukkig ging de 14-1 wel door als nummer 2 in de poule en kon de halve finale gespeeld worden tegen DWO 15-1. DWO 15-1 was voor de zomervakantie nog te sterk voor de 14-1 (0-3) maar ditmaal waren de jongens niet van plan om dit weer te laten gebeuren en waren vanaf seconde 1 fel en gemotiveerd wat zelfs leiden tot de 1-0 via een mooi schot in de verre hoek van Dean. En wederom bleef 1-0 de uitslag waardoor we weer een finale behaald hadden. In de finale kwamen we wederom Wilhelmus tegen, tactisch hadden we een aantal wijzigen gemaakt om Wilhelmus beter te kunnen bestrijden dan de eerste wedstrijd. Dit mocht helaas niet baten en Wilhelmus was wederom sterker dan de jongens van de 14-1, die gewoon fysiek op waren en daardoor geen weerstand meer konden bieden, en zo kwamen we 0-1 achter wat ook de uitslag was van de finale. Helaas geen derde toernooiwinst voor de 14-1 maar wel een mooi toernooi waarin de 14-1 zeker weer goede dingen heeft laten zien, maar ook heeft laten zien dat het een hecht team is die het op deze manier vele andere teams kan moeilijk maken. Dankzij de sponsors Uw Poelier Ofwegen uit Alphen & Aannemer AK-BE bv uit Berkel en Rodenrijs hebben de boys 14-1 deze fantastische polo’s mogen ontvangen.

 • De balsponsor voor de wedstrijd Alphense Boys 13-1 – Zeeburgia 13-1 van komende zaterdag (thuis om 11.00 uur) is Zwemband De Thermen. Hartelijk dank

  Afgelopen zaterdag is het op voorhand onhaalbare toch gebeurd. De ‘’legendarische JO19-5’’ is door naar de volgende ronde in de beker. Na een 4-2 overwinning op Alphen 19-3 en een 2-2 gelijkspel met ARC 19-4 zou alleen winst op Olympia niet voldoende zijn. Werken aan het doelsaldo was een must……Voor aanvang van de wedstrijd had concurrent ARC het digitale wedstrijdformulier door gestuurd met een “1-0” winst op Alphen. Jaja dat kan niet waar zijn…….Was het echt 1-0 of 6-0…..de opdracht was helder….doelpunten!! Het bewust zand in de ogen strooien en een deel van ARC aan de zijlijn die Olympia steunde mocht uiteindelijk niet baten. Bij de eerste drinkpauze stond het slechts 1-0 met de rust 6-0 en uiteindelijk werd het 12-0. Maar was het voldoende….. bij 9-0 werden de ARC-ers stiller, bij 10-0 hoorden we een vloek en bij 11-0 spraken gezichten boekdelen. Bij 12-0 waren ze weg. Op naar de volgende ronde….Well done Boys!!!

  Uitslagen van gisteren (dinsdag)

  AB 14-1 – De Meerrn 14-1             6-0

  AB E-Top – VVSB o12                   5-1

  AB 17-1 - FC  Hoang Anh Gia Lai 17-1   2-3