• Talentendag 2017

  Met onmiddellijke ingang is de inschrijving voor de Talentendag van Alphense Boys i.s.m. Feyenoord (woensdag 1 maart 2017, voorjaarsvakantie) geopend via de website van Alphense Boys. Klik ''activiteiten'' aan in de balk en daarna ''Talentendag''.

  Inschrijven betekent niet automatisch dat je op de talentendag van Alphense Boys mag komen. Afgelopen jaren kwamen er teveel jeugdspelers op onze talentendag af die echt onvoldoende talent hadden voor het niveau waarop wij spelen of veel te ver weg woonden en alleen een leuke training wilden meemaken. Meedoen aan onze talentendag wil dus zeggen dat je echt talentvol bent en graag bij Alphense Boys wil komen voetballen als je door ons goed genoeg wordt beoordeeld. Je moet echt tot de beste spelers van jouw geboortejaar behoren én op een goed niveau spelen. We gaan tevens uit van een maximale reistijd van 30 minuten, anders heeft spelen bij Alphense Boys geen zin.

  Let op: in onze regio (midden) valt de voorjaarsvakantie samen met regio Zuid. Woon je dus in regio Noord en jouw school heeft geen voorjaarsvakantie (kan van school tot school verschillen) en je wilt persé meedoen aan onze talentendag, dan moet je dus vrij vragen van school.

  De basisschoolkinderen kunnen wel allemaal meedoen (uit alle regio\'s), want dit keer houden wij hun talentendag op de woensdagmiddag, wanneer ze toch vrij zijn. 

  Op woensdag 1maart 2017 (voorjaarsvakantie) organiseert Alphense Boys in samenwerking met opleidingspartner Feyenoord Rotterdam een talentendag voor  regionale spelers (niet lid van Alphense Boys) die hopen (en serieus denken) in seizoen 2017-2018 in aanmerking te kunnen komen voor het hoogste selectieteam van hun geboortejaar bij Alphense Boys.

  Deze 12e editie van de talentendag worden wij voor de derde keer ondersteund door Feyenoord Rotterdam met wie wij een samenwerkingsovereenkomst gesloten hebben. Op de talentendag zullen er dus ook Feyenoord scouts rondlopen en wellicht ook enkele spelers van de A-selectie van Feyenoord.

  Spelers worden béter door betere medespelers, betere tegenstanders én door goede jeugdtrainers. De allerbesten vallen op bij de vele scouts die wekelijks de wedstrijden van onze jeugdteams volgen en krijgen een stage periode bij een BVO, waarbij Feyenoord Rotterdam de voorrang geniet vanwege ons samenwerkingsverband.

  Ben je talentvol en denk je dat je goed genoeg bent om in te stromen in onze jeugdopleiding om vervolgens in aanmerking te komen voor het hoogste elftal van jouw geboortejaar, meld je dan aan via de website van Alphense Boys. De inschrijving sluit op zondag 26 februari 2017

  Programma voor woensdag 1 maart 2017

  10.00-11.30 uur geboren in 2002, 2003 en 2004

  12.30-14.00 uur geboren in 1999, 2000 en 2001

  14.30-16.00 uur geboren in 2005 t/m 2010

  Voor keepers gelden dezelfde tijden.

   

   

   

  Alphense Boys organiseert i.s.m.

  Feyenoord Rotterdam (opleidingspartner) een

   

  TALENTENDAG

   

  Woensdag 1 maart 2017

   

  Feyenoord Rotterdam

  Winnaar Rinus Michels Award BVO’s 2010 t/m 2014

  (Beste jeugdopleiding van Nederland)

   

  Alphense Boys

  Beste amateur jeugdopleiding in Nederland 2005.

  Winnaar Rinus Michels Award 2005.

  Regionale jeugdopleiding KNVB

  Winnaar Rinus Michels toernooi 2008 + 2009 + 2011 + 2015

   

  Voor jeugdspelers (geen lid van Alphense Boys) die denken voldoende talent en ambitie te hebben om volgend seizoen in het hoogste selectieteam van hun geboortejaar bij Alphense Boys uit te komen, heeft Alphense Boys de juiste jeugdopleiding. Aanmelding betekent niet automatisch dat je mag meedoen. Wij zullen de inschrijvingen zorgvuldig selecteren op basis van de antwoorden op de in het inschrijfformulier gestelde vragen.

   

  Kom op woensdag 1 maart (voorjaarsvakantie) naar een proeftraining en laat zien welke kwaliteiten je hebt. Aanmelden via website:

  www.alphenseboys.nl

   

  10.00-11.30 uur geboren in 2002, 2003 en 2004

  12.30-14.00 uur geboren in 1999, 2000 en 2001

  14.30-16.00 uur geboren in 2005 t/m 2010

  Voor keepers gelden dezelfde tijden.

   

  A1 speelt in de 2e divisie

  A2 speelt in de 1e klasse

  B1 speelt 1e divisie landelijk

  B2 speelt in de 3e divisie

  C1 speelt 1e divisie landelijk

  C2 speelt in de Hoofdklasse

  D1 speelt in de 2e divisie

  D2 speelt in de Hoofdklasse

  E en F spelen in de hoogste klasse.

   

  Terrein: Sportlaan Alphen aan den Rijn

  0172-492774

  (Melding aan je huidige club is gewenst)