• Zondag 07 Veld Zondag man

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    7 meiAlphense Boys 7 - UVS 4
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Leidse Boys 4 - Alphense Boys 723 apr5 - 3
    Alphense Boys JO17-2 - Den Hoorn JO17-122 apr -
    Alphense Boys JO13-1 - Spijkenisse JO13-122 apr -
  • Poulestanden 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SJC 822171452
    2WVC 520143345
    3Leidse Boys 420131640
    4UVS 421112835
    5Lugdunum 4211011031
    6Warmunda, SV 42086630
    7Altior 622921129
    8Lugdunum 321911128
    9Foreholte 1322611519
    10Alphense Boys 71946918
    11Boshuizen 322521517
    12HDV 818421214

    Poulestanden 7 (B1280 Mannen beker reserve 1/8 finale)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Leidse Boys 411003
    2BVCB 911003
    3Soccer Boys 811003
    4Lugdunum 311003
    5VFC 711003
    6Loosduinen 411003
    7Sportlust '46 1211003
    8DRL 300000
    9Pretoria 510010
    10VVSB 710010
    11Warmunda, SV 110010
    12Spijkenisse 810010
    13Altior 610010
    14Alphense Boys 710010
    15DRL 310010

    Poulestanden 7 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Alphense Boys 711003
    2Groeneweg 510010

    Poulestanden 7 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Alphense Boys 710101
    2ESTO 610101

    Poulestanden 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Alphense Boys 733009
    2ESTO 731023
    3FC Oudewater 431023
    4VEP 931023
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.