• Zondag 07 Veld Zondag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SJC 822171452
    2WVC 521153348
    3Leidse Boys 421132641
    4UVS 422112935
    5Warmunda, SV 42296733
    6Lugdunum 4211011031
    7Altior 622921129
    8Lugdunum 322921129
    9Alphense Boys 72056921
    10Foreholte 1322611519
    11Boshuizen 322521517
    12HDV 819421314

    Poulestanden 7 (B1280 Mannen beker reserve 1/8 finale)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Leidse Boys 411003
    2BVCB 911003
    3Soccer Boys 811003
    4Lugdunum 311003
    5VFC 711003
    6Loosduinen 411003
    7Sportlust '46 1211003
    8DRL 300000
    9Pretoria 510010
    10VVSB 710010
    11Warmunda, SV 110010
    12Spijkenisse 810010
    13Altior 610010
    14Alphense Boys 710010
    15DRL 310010

    Poulestanden 7 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Alphense Boys 711003
    2Groeneweg 510010

    Poulestanden 7 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Alphense Boys 710101
    2ESTO 610101

    Poulestanden 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Alphense Boys 733009
    2ESTO 731023
    3FC Oudewater 431023
    4VEP 931023
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.