• Alphense Boys Zondag 2

  • Programma

    TeamDatumWedstrijdDetails
    Alphense Boys 24 mrtAlphense Boys 2 - RVC '33 3
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    ROAC 5 - Alphense Boys 211 feb2 - 1
  • Poulestanden 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Meerburg 3321077
    2RVC '33 4321057
    3Alphense Boys 23102-23
    4ROAC 43003-100

    Poulestanden 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Nicolaas Boys 51110014830
    2Bernardus 510703221
    3Meerburg 4117041921
    4ROAC 586021818
    5FC Oudewater 110604818
    6Nicolaas Boys 49504215
    7ASW 310325-211
    8WVC 411317-2210
    9VEP 59216-127
    10Alphense Boys 211218-167
    11RVC '33 310118-454
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.