• Alphense Boys Zondag 1

  • Programma

    TeamDatumWedstrijdDetails
    Alphense Boys22 aprAlphense Boys - Silvolde
  • Poulestanden 1 (0151 Mannen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SJC2514742349
    2Achilles 18942412843144
    3Hollandia2413381942
    4Leonidas251267942
    5Silvolde2311841941
    6Alphense Boys261178440
    7Purmersteijn251168139
    8RKAVV261088738
    9SDO24113101136
    10MSC/Amslod2510411-1634
    11RKHVV268513-1029
    12Bataven23689-326
    13SWZ Boso Sneek257513-1426
    14DHC256613-1824
    15Heerenveen255614-2421
    16Jong Achilles '29233416-3912

    Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys000000
    2DHC000000
    3FC 's-Gravenzande000000
    4Jodan Boys000000
    5Leonidas000000
    6Noordwijk000000
    7Nootdorp000000
    8Rijnvogels000000
    9RKAVV000000
    10RVVH000000
    11SJC000000
    12Smitshoek000000
    13Ter Leede000000
    14Zwaluwen000000

    Poulestanden 1 (B1040 Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Werve, Te 1110063
    2RVVH110053
    3RKAVV110043
    4Brielle, VV 1110033
    5KMD 1110033
    6Sportlust '46 1110033
    7Feyenoord, sc 1110023
    8FC 's-Gravenzande110023
    9Perkouw 1110023
    10VOC 1110023
    11VUC 1110013
    12XerxesDZB 1110013
    13ARC 1110003
    14Die Haghe 1110003
    15Valken'68 1110003
    16ROAC 1110003
    17Noordwijk100100
    18Meeuwenplaat 1100100
    19SJC100100
    20Voorschoten`97 1100100
    21Dilettant 11001-10
    22Heinenoord 11001-10
    23Alphense Boys1001-20
    24Ter Leede1001-20
    25Kethel Spaland, vv 11001-20
    26VELO 11001-20
    27Berkel 11001-30
    28Nieuwerkerk 11001-30
    29SVC'08 11001-30
    30RVC '33 11001-40
    31Nieuwenhoorn 11001-50
    32GLZ Delfshaven, rvv 11001-60

    Poulestanden 1 (B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys000000

    Poulestanden 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys110073
    2Schipluiden 11001-70
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    MSC/Amslod - Alphense Boys15 apr1 - 1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Selectie 2017-2018

    1. Michael Amoafo
    2. Yassin Amtyi
    3. Lorenzo van den Berg
    4. Evert Baumann
    5. Raychelo Fecunda
    6. Thijs Hoogenboom
    7. Pepijn Kooij
    8. Patrick Krop
    9. Tim van der Linden
    10. Sven van Lunteren
    11. Stanley Mailoa
    12. Djazz Manusama
    13. Thom Nouwens     
    14. Chris Ortega
    15. Arjan Ouwendijk
    16. Ian Quak
    17. Nathan Spaan
    18. Milan Stiphout
    19. Jari van Veen
    20. Bas van Zoest

     Staf

    Aad van den Berg, hoofdtrainer

    Eli Wattimury, assistent-trainer

    Ron Martin, keeperstrainer

    Jan van der Sandt, teambegeleider

    Huib van Vliet, verzorger

    Wesley Kamping, assistent-scheidsrechter

    Roy Christiaans, fysiotherapeut

    Percy Douglas, fysiotherapeut

     

  • Programma Hoofdklasse A, seizoen 2017-2018

    3 september 2017           RKHVV-Alphense Boys

    10 september 2017        Alphense Boys-Jong Achilles’29

    17 september 2017        SDO-Alphense Boys

    24 september 2017        Alphense Boys-VV Heerenveen

    1 oktober 2017                 SJC-Alphense Boys

    8 oktober 2017                 Alphense Boys-Hollandia

    15 oktober 2017               De Bataven-Alphense Boys

    22 oktober 2017               Alphense Boys-Leonidas

    29 oktober 2017               SWZ Boso Sneek-Alphense Boys

    5 november 2017            Alphense Boys-Achilles 1894

    19 november 2017          Silvolde-Alphense Boys

    26 november 2017          Alphense Boys-Purmersteijn

    3 december 2017            RKAVV-Alphense Boys

    10 december 2017          Alphense Boys-MSC

    17 december 2017          Alphense Boys-DHC

    21 januari 2018                 Leonidas-Alphense Boys (13.00 uur)

    28 januari 2018                 Alphense Boys-SJC

    4 februari 2018                 Hollandia-Alphense Boys

    18 februari 2018               Jong Achilles’29-Alphense Boys

    25 februari 2018               Alphense Boys-RKHVV

    11 maart 2018                   VV Heerenveen-Alphense Boys

    18 maart 2018                   Alphense Boys-SDO

    25 maart 2018                   DHC-Alphense Boys

    1 april 2018                         Alphense Boys-De Bataven

    8 april 2018                         Alphense Boys-RKAVV

    15 april 2018                      MSC-Alphense Boys

    22 april 2018                      Alphense Boys-Silvolde

    13 mei 2018                       Purmersteijn-Alphense Boys

    20 mei 2018                       Alphense Boys-SWZ Boso Sneek

    27 mei 2018                       Achilles 1894-Alphense Boys

     

  • Programma voorbereiding

    12 augustus 2017: VVSB - Alphense Boys (15.00 uur)

    15 augustus 2017: Ajax - Alphense Boys (20.15 uur)

    20 augustus 2017: IFC - Alphense Boys (14.00 uur)

    22 augustus 2017: Alphense Boys - RCL (20.15 uur, Frans Bahlmann Toernooi)

    26 augustus 2017: Frans Bahlmann Toernooi, 14.00 uur om derde en  vierde plaats, 16.00 uur finale

    29 augustus 2017: Alphense Boys - Valken'68 (20.15 uur)

    3 september 2017: start competitie, RKHVV - Alphense Boys (14.00 uur)