• Alphense Boys Zondag 1

  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Leonidas 12620243762
    2Alphense Boys 12617362754
    3Boshuizen 12615562750
    4VELO 12614481346
    5Nieuwerkerk 126989235
    6Olympia 12610511-535
    7Poortugaal 1269710-434
    8Woerden 1267109-731
    9VOC 1267910-830
    10OVV 1267712-928
    11DRL 1268414-2028
    12Laakkwart. 1267613-2127
    13TAC'90 1267514-921
    14Zwervers, cvv 1264715-2319

    Poulestanden 1 (0612 Mannen Zondag nacompetitie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys 13210117
    2Velsen 1321027
    3Emmen 13102-83
    4Bemmel SC 13003-50

    Poulestanden 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Noordwijk101001
    2Alphense Boys 1101001

    Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1RCL 1330059
    2Alphense Boys 1311114
    3ROAC 13021-32
    4TAVV 13012-31

    Poulestanden 1 (0614 Mannen Zondag nacompetitie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys 1220056
    2VELO 12101-23
    3Quick 1888 12002-30
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Selectie 2016-2017

    1. Lorenzo van den Berg

    2. Saad el Boutaybi

    3. Evert Baumann

    4. Kevin Cameron

    5. Mats van Essen

    6. Raichelo Fecunda

    7. Menno de Jong

    8. Maurice Kerkhof

    9. Patrick Krop

    10. Sjors Lankhaar

    11. Stanley Mailoa

    12. Djazz Manusama

    13. Thom Nouwens      

    14. Erwin Nuytinck

    15. Donovan Oliveira

    16. Arjan Ouwendijk

    17. Ian Quak

    18. Milan van Schaijik

    19. Milan Stiphout

    20. Bas van Zoest

     

    Staf

    Aad van den Berg, hoofdtrainer
    Eli Wattimury, assistent-trainer
    Ron Martin, keeperstrainer
    Jan van der Sandt, teambegeleider
    Huib van Vliet, verzorger
    Wesley Kamping, assistent-scheidsrechter
    Roy Christiaans, fysiotherapeut
    Percy Douglas, fysiotherapeut