• Dames Senioren 1

  • Teamfoto

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    Alphense Boys VR1Floreant VR229 okt11:15
    ASW VR1Alphense Boys VR15 nov11:30
  • Poulestanden VR1 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Altior VR13300239
    2FC Oudewater VR13201156
    3Kickers'69 VR13102-13
    4Alphense Boys VR13003-370

    Poulestanden VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1RVC '33 VR244001512
    2Floreant VR2422058
    3Steeds Hooger VR1421147
    4Alphense Boys VR1320116
    5ASW VR1312025
    6Antibarbari VR5210103
    7Bodegraven VR13102-53
    8Olympia VR22011-41
    9DSO VR13012-31
    10Antibarbari VR63012-41
    11Moordrecht VR13003-110
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.