• Toernooien 2017

    Hieronder vinden jullie een overzicht van de toernooien die gespeeld gaan worden door verschillende teams.

    Het gaat om JO15, JO13, JO11, JO9 en Alphense Girls.

    LET OP! Wijzigingen kunnen nog plaatsvinden. 

     

  • Toernooikalender JO15 en JO17

    JO17-3

    20 Mei: Celeritas

     

    JO15-1

     

    JO15-2

     

    JO15-3

    20-05-2017: VV Meerburg

    10-06-2017: BVV Barendrecht

    JO15-4

    27-05-2017: Alphense Boys

    3-06-2017: Forum Sport

    JO15-5

    10-06-2017: BVV Barendrecht

    JO15-6

    20-05-2017: DSVP

    27-05-2017: Alphense Boys

    03-06-2017: Forum Sport

    JO15-7

    10-06-2017: BVV Barendrecht

    JO15-8

    27-05-2017: Alphense Boys

    03-06-2017: Forum Sport

    JO15-9

    20-05-2017: DSVP

    27-05-2017: Alphense Boys

    03-06-2017: Forum Sport

    JO15-10

    27-05-2017: Alphense Boys

    03-06-2017: Forum Sport

     

  • Toernooikalender JO13

    JO13-1

     

    JO13-2

    25-05-2017: ARC Heitinga Toernooi 

    JO13-3

    20-05-2017: VV Meerburg

    27-05-2017: Alphense Boys

    JO13-4

     

    JO13-5

    13-05-2017: Esto

    27-05-2017: Alphense Boys

    JO13-6

    20-05-2017: VV Nieuwerkerk

    27-05-2017: Alphense Boys

    JO13-7

    27-05-2017: Alphense Boys

    JO13-8

    13-05-2017: VV Nieuwerkerk

    27-05-2017: Alphense Boys

     

  • Toernooikalender JO11

    JO11-1

    13-05-2017: Alphense Boys

    26-05-2017: ARC Heitinga Toernooi

    JO11-2

    13-05-2017: Alphense Boys

    20-05-2017: VV Wilhelmus

    JO11-3

    13-05-2017: Alphense Boys

    20-05-2017: Be Fair

    27-05-2017: VV Jonathan

    18-06-2017: BFC (NJO-10)

    JO11-4

    13-05-2017: Alphense Boys

    20-05-2017: VV Nieuwerkerk

    25-05-2017: Forum Sport

    JO11-5

    13-05-2017: Alphense Boys

    20-05-2017: Full Speed

    27-05-2017: Alphia

    JO11-6

    13-05-2017: Alphense Boys

    20-05-2017: VV Nieuwerkerk

    JO11-7

    20-05-2017: Alphense Boys

    27-05-2017: Alphia

    JO11-8

    20-05-2017: Alphense Boys

    27-05-2017: VV Wilhelmus

    JO11-9

    20-05-2017: Alphense Boys

    03-06-2017: DSVP

    JO11-10

    20-05-2017: Alphense Boys

    27-05-2017: VV Wilhelmus

     JO11-11

    20-05-2017: Alphense Boys

    26-05-2017: ARC Heitinga Toernooi

    JO11-12

    20-05-2017: Alphense Boys

    27-05-2017: VV Jonathan

     

     

  • Toernooikalender JO9

    JO9-1

    13-05-2017: Alphense Boys

    20-05-2017: VV Wilhelmus

    27-05-2017: ARC Heitinga Toernooi

    JO9-2

    13-05-2017: Alphense Boys

    20-05-2017: Gouda

    27-05-2017: RKDEO

    JO9-3

    13-05-2017: Alphense Boys

    20-05-2017: BVV Barendrecht

    25-05-2017: Forum Sport

    03-06-2017: VV Jonathan

    JO9-4

    06-05-2017: Moordrecht

    13-05-2017: Alphense Boys

    20-05-2017: BVV Barendrecht

    27-05-2017: Alphia

    JO9-5

    13-05-2017: Alphense Boys

    20-05-2017: BVV Barendrecht

    03-06-2017: DSVP

    JO9-6

    13-05-2017: Alphense Boys

    20-05-2017: Gouda

    03-06-2017: VV Jonathan

    JO9-7

    06-05-2017: Moordrecht

    13-05-2017: VV Wilhelmus

    20-05-2017: Alphense Boys

    27-05-2017: Alphia

    JO9-8

    13-05-2017: VV Nieuwerkerk

    20-05-2017: Alphense Boys

    27-05-2017: Alphia

    03-06-2017: DSVP

    JO9-9

    13-05-2017: VV Wilhelmus

    20-05-2017: Alphense Boys

    27-05-2017: ARC Heitinga Toernooi

    03-06-2017: DSVP

    JO9-10

    13-05-2017: VV Nieuwerkerk

    20-05-2017: Alphense Boys

    27-05-2017: RKDEO

     

     

  • Toernooikalender Girls

    MO19-1

    Zaterdag 11 juni 2017, Forum Sport

     

    MO17-1

     

    MO15-1

     

    MO13-1

    Zaterdag 15 april 2017, Zevenhoven

    Zaterdag 20 mei 2017, WVC

    Zaterdag 27 mei 2017, Smitshoek

    Donderdag 25 mei 2017, RKDEO

    Zaterdag 3 juni 2017, Desto (onder voorbehoud)

    Maandag 5 juni 2017, DSVP

    Zondag 11 juni 2017, Forum Sport

     

    MO11-1

    Zaterdag 20 mei 2017, WVC

    Maandag 5 juni 2017, DSVP