• Scheidsrechters

    DatumTijdScheidsrechtersWedstrijdInfo
    25 nov.09:00Kamping, W.H.W.A. (Wesley), Olde Olthof, B. (Ben), Vos, W.M.C. (Kees-Wim) de, Huijsdens, C.L. (Kees)Alphense Boys JO17-8 - RVC '33 JO17-2
    25 nov.10:00Brouwer, A. (Arian), Rietveld, S. (Susanne)VEP JO12-2 - Alphense Boys JO12-4
    25 nov.10:15Damen, B. (Bob), Huijsdens, C.L. (Kees)Alphense Boys JO15-3 - Groeneweg JO15-1
    25 nov.10:30Kemp, W F. G. (Wilfred), Huijsdens, C.L. (Kees)Alphense Boys JO13-4 - Schoonhoven JO13-3
    25 nov.10:30Bauer, R.P (Rob), Noordhoek, C. (Cornelis), Mackenzie, R. (Ronald)Forum Sport JO15-1 - Alphense Boys JO15-2
    25 nov.10:30Cok, R. (Ronald), Wijk, G. (Gijs) van, Cok Tamerus, M. (Monique)HVV Hercules Den Haag G1 - Alphense Boys G1
    25 nov.10:30Laan, J.A. (Jan) van der, Blok, T. (Thijmen)Woerden JO15-3 - Alphense Boys JO15-5
    25 nov.10:45Reule, J.B. (John), Strijker, M. (Maurice), Bierman, A.L. (Arie)DWO JO19-5 - Alphense Boys JO19-4
    25 nov.11:00Koeleman, J. C. (Jan), Schenk, M. (Marcel), Huijsdens, C.L. (Kees)Alphense Boys JO13-1 - Ajax AFC JO13-2
    25 nov.11:00Huurman, A. (Arjan), Beers, R.F. (Remy)DSO JO15-4 - Alphense Boys JO15-6
    25 nov.11:10Melzer, T. (Ted), Heitmeijer, E. (Edward)ASC JO15-4 - Alphense Boys JO15-4
    25 nov.11:30Imani, A. (Ahmed), Huijsdens, C.L. (Kees)Alphense Boys JO13-3 - Gouda JO13-1
    25 nov.11:30Spijker, J.M. (Jacques), Huijsdens, C.L. (Kees)Alphense Boys JO12-2 - Alphense Boys JO12-3
    25 nov.11:45Laan, R. (Robert) van der, Huijsdens, C.L. (Kees)Alphense Boys JO17-3 - Linschoten JO17-1
    25 nov.11:45Werf, J (John) vd, Bemmel, R.P. (Robert) vanFloreant JO17-2 - Alphense Boys JO17-4
    25 nov.12:00Elk, R. (Rien) van, Wagenvoort, M. (Marcel)Bernardus MO13-2 - Alphense Boys MO13-1
    25 nov.12:30Qadri, J. (Jewwy), Huijsdens, C.L. (Kees)Alphense Boys JO19-2 - Nieuwkoop JO19-1
    25 nov.12:30Minnaert, J.P. (Jean Paul)NAC Breda JO17-1 - Alphense Boys JO17-1
    25 nov.12:45Rietveld, P.M.A. (Marcel), Pouw, C. (Kees)Sportlust '46 JO19-3 - Alphense Boys JO19-3
    25 nov.13:00Voort, M. (Marcel) van de, Ketilsson, B. (Bjarni), Blankestijn-van der Pijl, M. (Marijke)Alphense Boys JO15-1 - Go Ahead Eagles Voetbalopleiding JO15-1
    25 nov.13:00Vervenne, R. (Richard)Alphense Boys JO17-7 - ROAC JO17-1
    25 nov.13:20Noordover, L. (Lars)Blauw-Zwart JO17-2 - Alphense Boys JO17-6
    25 nov.13:30Voogd, A. (Arman)Alphense Boys MO15-1 - Foreholte MO15-1
    25 nov.14:30Berg, J. (Jordin) v.d.Alphense Boys JO15-7 - Altior JO15-2
    25 nov.14:30Ekelmans, S.A (Stefan)Quick JO17-1 - Alphense Boys JO17-2
    25 nov.14:45Vogels, B. (Bram)Alphense Boys MO17-1 - SCH '44 MO17-1
    25 nov.15:15Haarmans, E. (Erwin), Linde, A (A) Van derAlphense Boys JO19-1 - Quick Boys JO19-1
    26 nov.11:15Slof, J. TH.M. (Jan), Goddijn, R (Raymond), Kamping, W.H.W.A. (Wesley)Alphense Boys 4 - DoCoS 3
    26 nov.13:00Boonk, F. (Fred), Kentie, D. (Dirk), Beers, R.F. (Remy)DSO VR1 - Alphense Boys VR1
    26 nov.14:00Sandt, J.S.M. (Jan) van derAlphense Boys - Purmersteijn
    2 dec.15:00Roos, E (Ed)Groeneweg JO19-1 - Alphense Boys JO19-2
    2 dec.15:15Heister, F (Frans)Alphense Boys JO17-1 - De Graafschap JO17-1