• Programma komende periode

    DatumTijdWedstrijdDetails
    28 okt13:00Alphense Boys G2 - Be Fair G1
    28 okt14:15ARC JO19-1 - Alphense Boys JO19-1
    28 okt14:30Rohda '76 JO19-1 - Alphense Boys JO19-2
    28 okt14:30Jodan Boys, de JO19-5 - Alphense Boys JO19-4
    28 okt15:00Roda JC O17 - Alphense Boys JO17-2
    28 okt15:00Stolwijk JO17-1 - Alphense Boys JO17-3
    28 okt13:00Alphense Boys JO17-4 - Jodan Boys, de JO17-5
    28 okt09:00Alphense Boys JO17-5 - BSC '68 JO17-2
    28 okt10:00Wassenaar, s.v. JO17-1 - Alphense Boys JO17-6
    28 okt12:45CVC Reeuwijk JO17-3 - Alphense Boys JO17-8
    28 okt15:00Alphense Boys JO17-9 - WVC JO17-2
    28 okt11:00Alphense Boys JO15-2 - HBS JO15-1
    28 okt12:30DONK JO15-1 - Alphense Boys JO15-3
    28 okt11:00Alphense Boys JO15-4 - Kagia JO15-1
    28 okt12:00Alphense Boys JO15-5 - Sportlust '46 JO15-4
    28 okt13:00Alphense Boys JO15-6 - Alphen JO15-2
    28 okt13:15Foresters de JO13-1 - Alphense Boys JO13-1
    28 okt10:00Voorschoten`97 JO13-1 - Alphense Boys JO13-2
    28 okt09:00Woubrugge JO13-1 - Alphense Boys JO13-3
    28 okt08:30Excelsior R. JO13-5 - Alphense Boys JO13-4
    28 okt09:00Warmunda, sv JO13-2 - Alphense Boys JO13-5
    28 okt10:15VVSB JO12-1 - Alphense Boys JO12-1
    28 okt11:15Scheveningen JO12-1 - Alphense Boys JO12-2
    28 okt12:00Alphense Boys JO12-3 - Kamerik JO12-1
    28 okt10:30Alphense Boys JO12-4 - Meerburg JO12-1
    28 okt09:30RCL JO11-2 - Alphense Boys JO11-1
    28 okt09:00Alphense Boys JO11-2 - DoCoS JO11-1
    28 okt09:00Alphense Boys JO11-3 - ARC JO11-4
    28 okt08:30Lugdunum JO11-1 - Alphense Boys JO11-4
    28 okt10:15Alphense Boys JO11-5 - ARC JO11-11
    28 okt10:15Alphense Boys JO11-6 - TAVV JO11-3G
    28 okt11:30Alphense Boys JO11-7 - Ter Leede JO11-5
    28 okt09:45Wilhelmus JO10-2 - Alphense Boys JO10-1
    28 okt08:30Rohda '76 JO10-1 - Alphense Boys JO10-2
    28 okt08:30Rohda '76 JO10-2 - Alphense Boys JO10-3
    28 okt09:30Aarlanderveen JO10-1 - Alphense Boys JO10-4
    28 okt08:30Nieuwerkerk JO10-9 - Alphense Boys JO10-5
    28 okt10:15Alphense Boys JO9-1 - Groeneweg JO9-1
    28 okt11:30Alphense Boys JO9-2 - Be Fair JO9-1
    28 okt08:30WVC JO9-2 - Alphense Boys JO9-3
    28 okt09:00Stolwijk JO9-4M - Alphense Boys JO9-4
    28 okt09:00Alphense Boys, JO9-5M - Forum Sport JO9-7M
    28 okt10:15Alphense Boys JO8-1 - Noordwijk JO8-1
    28 okt09:45Jodan Boys, de JO8-2 - Alphense Boys JO8-2
    28 okt09:00Alphense Boys JO8-3 - Zevenhoven JO8-1G
    28 okt10:00ARC JO8-6 - Alphense Boys JO8-4
    28 okt15:00Alphense Boys MO17-1 - Meerburg MO17-1
    28 okt08:45Rijnvogels, fc MO15-1 - Alphense Boys MO15-1
    28 okt15:00Alphense Boys MO13-1 - Meerburg MO13-1
    28 okt11:30Alphense Boys MO11-1 - Bernardus MO11-1
    28 okt13:50Willem II JO15-1 - Cambuur JO15-1
    28 okt13:00Alphense Boys JO15-1 - Cambuur JO15-1
    28 okt14:40Alphense Boys JO15-1 - Willem II JO15-1
    29 okt14:00SWZ Boso Sneek - Alphense Boys
    29 okt11:30Alphense Boys 2 - FC Oudewater 1
    29 okt12:00VEP 8 - Alphense Boys 3
    29 okt11:15Alphense Boys 4 - SJC 6
    29 okt13:00Alphense Boys 5 - Nicolaas Boys 6
    29 okt11:15Alphense Boys 6 - Woerden 3
    29 okt10:00WVC 6 - Alphense Boys 7
    29 okt11:15Alphense Boys VR1 - Floreant VR2
    4 nov13:00Alphense Boys G1 - Vredenburch G1
    4 nov15:15Alphense Boys JO19-1 - Excelsior M. JO19-1
    4 nov12:45Alphense Boys JO19-2 - Schoonhoven JO19-1
    4 nov15:00Alphense Boys JO19-3 - FC Oudewater JO19-3
    4 nov14:15Alphense Boys JO19-4 - Alphen JO19-1
    4 nov15:15Alphense Boys JO17-1 - FC Volendam JO17-1
    4 nov13:00Alphense Boys JO17-2 - FC Dordrecht JO17-1
    4 nov11:00Alphense Boys JO17-3 - Lekkerkerk JO17-1
    4 nov12:00Moerkapelle JO17-1 - Alphense Boys JO17-5
    4 nov12:00Alphense Boys JO17-6 - ASC JO17-2
    4 nov13:15Alphense Boys JO17-7 - Sportlust '46 JO17-4
    4 nov09:00Alphense Boys JO17-8 - Floreant JO17-3
    4 nov12:00RCL JO17-5 - Alphense Boys JO17-9
    4 nov12:45PEC Zwolle JO15-1 - Alphense Boys JO15-1
    4 nov10:30GDA JO15-1 - Alphense Boys JO15-2
    4 nov11:45Alphense Boys JO15-3 - Moordrecht JO15-1
    4 nov13:00Nicolaas Boys JO15-1 - Alphense Boys JO15-4
    4 nov11:00FC Oudewater JO15-4 - Alphense Boys JO15-5
    4 nov10:00Floreant JO15-2 - Alphense Boys JO15-6
    4 nov14:30Alphense Boys JO15-7 - Alphen JO15-3
    4 nov11:00Alphense Boys JO13-1 - FC Amsterdam JO13-1
    4 nov09:00Alphense Boys JO13-2 - RKAVV JO13-1
    4 nov10:15Alphense Boys JO13-3 - Jodan Boys, de JO13-2
    4 nov10:30Alphense Boys JO13-4 - VVOR JO13-4
    4 nov13:15Alphense Boys JO13-5 - Haz. Boys JO13-3G
    4 nov09:00Alphense Boys JO12-1 - Blauw-Zwart JO12-1
    4 nov11:45Alphense Boys JO12-2 - Rohda '76 JO12-1
    4 nov10:30Alphense Boys JO12-3 - Rijnsburgse Boys JO12-1
    4 nov10:00Meerburg JO12-2 - Alphense Boys JO12-4
    4 nov09:00Alphense Boys JO11-1 - Floreant JO11-1
    4 nov08:45RCL JO11-1 - Alphense Boys JO11-2
    4 nov08:30FC Oudewater JO11-2 - Alphense Boys JO11-3
    4 nov09:00Alphense Boys JO11-4 - FC Lisse JO11-5
    4 nov10:45Alphen JO11-3 - Alphense Boys JO11-5
    4 nov09:00MMO JO11-1G - Alphense Boys JO11-6
    4 nov10:00Van Nispen, Rkvv JO11-2 - Alphense Boys JO11-7
    4 nov09:00Alphense Boys JO10-1 - RKAVV JO10-2
    4 nov10:15Alphense Boys JO10-2 - ESTO JO10-1
    4 nov09:00Alphense Boys JO10-3 - Olympia JO10-3
    4 nov11:30Alphense Boys JO10-4 - Nicolaas Boys JO10-2
    4 nov09:00Alphense Boys JO10-5 - ASW JO10-2
    4 nov09:00Alphense Boys JO9-1 - Meerburg JO9-2
    4 nov09:30Kamerik JO9-1 - Alphense Boys JO9-2
    4 nov11:30Alphense Boys JO9-3 - Altior JO9-1
    4 nov09:00Alphense Boys JO9-4 - FC Oudewater JO9-4
    4 nov08:30SVC'08, JO9-6M - Alphense Boys, JO9-5M
    4 nov09:25Quick Boys JO8-1 - Alphense Boys JO8-1
    4 nov10:15Alphense Boys JO8-2 - Be Fair JO8-2
    4 nov10:35Altior JO8-1 - Alphense Boys JO8-3
    4 nov10:15Alphense Boys JO8-4 - ONA JO8-3
    4 nov12:00Alphense Boys MO15-1 - Hillegom sv MO15-1
    4 nov12:45ESTO MO15-1 - Alphense Boys MO15-2
    4 nov12:30Altior MO13-1 - Alphense Boys MO13-1
    4 nov08:45Koudekerk MO11-1 - Alphense Boys MO11-1
    5 nov14:00Alphense Boys - Achilles 1894
    5 nov11:00Nicolaas Boys 4 - Alphense Boys 2
    5 nov12:00Alphense Boys 3 - Nieuwkoop 1
    5 nov12:00Alphen 3 - Alphense Boys 4
    5 nov14:30UVS 4 - Alphense Boys 5
    5 nov12:00VEP 10 - Alphense Boys 6
    5 nov11:15Alphense Boys 7 - UVS 6
    5 nov11:30ASW VR1 - Alphense Boys VR1
    11 nov17:00Alphense Boys - Schipluiden 1
    11 nov10:45VFC G1 - Alphense Boys G1
    11 nov13:00Alphense Boys G1 - DONK G1
    11 nov13:00Alphense Boys G2 - Overmaas G2
    11 nov15:15Alphense Boys JO19-1 - Alexandria'66 JO19-1
    11 nov14:30FC Oudewater JO19-1 - Alphense Boys JO19-2
    11 nov11:00VEP JO19-2 - Alphense Boys JO19-3
    11 nov12:45Spijkenisse JO17-1 - Alphense Boys JO17-2
    11 nov12:15Woerden JO17-2 - Alphense Boys JO17-3
    11 nov09:00Alphense Boys JO17-5 - TOGB JO17-4
    11 nov13:00HVV JO17-4 - Alphense Boys JO17-6
    11 nov13:00Alphense Boys JO17-7 - Nieuwkoop JO17-2
    11 nov12:15ESTO JO17-3 - Alphense Boys JO17-8
    11 nov12:15Woerden JO17-4 - Alphense Boys JO17-9
    11 nov12:00FC Emmen JO15-1 - Alphense Boys JO15-1
    11 nov10:15RKAVV JO15-1 - Alphense Boys JO15-2
    11 nov09:00Alphense Boys JO15-3 - Gouda JO15-1
    11 nov08:30Alphia JO15-2 - Alphense Boys JO15-4
    11 nov11:30Alphense Boys JO15-5 - FC Lisse JO15-3
    11 nov13:30Alphense Boys JO15-6 - Meerburg JO15-5
    11 nov13:30Alphense Boys JO15-7 - WVC JO15-2
    11 nov11:00Alphense Boys JO13-1 - FC Groningen BV JO13-1
    11 nov08:45Noordwijk JO13-1 - Alphense Boys JO13-2
    11 nov10:30Alphense Boys JO13-3 - Sportlust '46 JO13-2
    11 nov10:30Alphense Boys JO13-4 - Alexandria'66 JO13-4
    11 nov10:30MMO JO13-1G - Alphense Boys JO13-5
    11 nov09:45Olympia JO12-1 - Alphense Boys JO12-1
    11 nov16:45HVV JO12-2 - Alphense Boys JO12-3
    11 nov18:30HVV JO12-3 - Alphense Boys JO12-4
    11 nov10:00VEP JO11-1 - Alphense Boys JO11-1
    11 nov10:15Alphense Boys JO11-2 - Sportlust '46 JO11-1
    11 nov09:00Alphense Boys JO11-4 - Roodenburg JO11-1
    11 nov08:45Koudekerk JO11-3G - Alphense Boys JO11-5
    11 nov09:00Nieuwkoop JO11-4 - Alphense Boys JO11-6
    11 nov08:30Teylingen JO11-3 - Alphense Boys JO11-7
    11 nov10:15Alphense Boys JO10-1 - Ter Leede JO10-1
    11 nov10:45NSV '46 JO10-1 - Alphense Boys JO10-2
    11 nov08:30Sportlust '46 JO10-5 - Alphense Boys JO10-3
    11 nov10:15TAVV JO10-1 - Alphense Boys JO10-4
    11 nov08:30Schoonhoven JO10-1 - Alphense Boys JO10-5
    11 nov10:15Alphense Boys JO9-1 - Bergambacht JO9-1
    11 nov08:30Sportlust '46 JO9-4 - Alphense Boys JO9-2
    11 nov11:30Alphense Boys JO9-3 - RCL JO9-4G
    11 nov08:30Jodan Boys, de JO9-6 - Alphense Boys JO9-4
    11 nov09:00Alphense Boys, JO9-5M - RKAVV, JO9-4M
    11 nov10:30RCL JO8-1 - Alphense Boys JO8-1
    11 nov08:30Schoonhoven JO8-1 - Alphense Boys JO8-2
    11 nov09:00Alphense Boys JO8-3 - Alphen JO8-2
    11 nov10:15Alphense Boys JO8-4 - ARC JO8-7
    11 nov15:15Alphense Boys MO17-1 - Oegstgeest MO17-1
    11 nov10:00WVC MO15-1 - Alphense Boys MO15-1
    11 nov13:30Alphense Boys MO15-1 - Meerburg MO15-1
    11 nov09:00Alphense Boys MO15-2 - Siveo '60 MO15-1
    11 nov15:00Alphense Boys MO13-1 - ROAC MO13-1
    11 nov08:30Woubrugge MO11-1 - Alphense Boys MO11-1
    12 nov12:00VEP 5 - Alphense Boys 2
    12 nov11:00SJC 8 - Alphense Boys 3
    12 nov11:15Alphense Boys 4 - Meerburg 5
    12 nov11:45ASC 6 - Alphense Boys 5
    12 nov11:15Alphense Boys 6 - DONK 6
    12 nov10:30Warmunda, sv 4 - Alphense Boys 7