• Alphense Boys JO17-2

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    29 aprFC 's-Gravenzande JO17-1 - Alphense Boys JO17-2
    6 meiAlphense Boys JO17-2 - DHC JO17-1
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Alphense Boys JO17-2 - Den Hoorn JO17-122 apr -
    Alphense Boys JO13-1 - Spijkenisse JO13-122 apr -
  • Poulestanden JO17-2 (0230 Onder 17 competitie (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Excelsior M JO17-120162250
    2VELO JO17-12095632
    3Alphense Boys JO17-22095632
    4UVS JO17-12195732
    5FC 's-Gravenzande JO17-12085729
    6DHC JO17-12076727
    7Hoofddorp s.v. JO17-12083927
    8Forum Sport JO17-12074925
    9ARC JO17-12074925
    10Baronie JO17-12049721
    11Kloetinge JO17-121551120
    12Brielle JO17-120431315

    Poulestanden JO17-2 (B3410 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Quick Boys JO17-111003
    2Quick JO17-111003
    3Capelle JO17-111003
    4HVV JO17-111003
    5Alexandria'66 JO17-111003
    6DHC JO17-111003
    7Poortugaal JO17-111003
    8RKDEO JO17-111003
    9TOGB JO17-111003
    10DSO JO17-111003
    11Excelsior M JO17-111003
    12Spijkenisse JO17-111003
    13Jodan Boys JO17-110101
    14UVS JO17-110101
    15Alphense Boys JO17-210010
    16Barendrecht JO17-110010
    17SHO JO17-110010
    18Sparta (AV) JO17-110010
    19Quick Boys JO17-210010
    20Zwaluwen JO17-110010
    21Den Hoorn JO17-110010
    22Westlandia JO17-110010
    23VELO JO17-110010
    24SC Feyenoord JO17-110010
    25Schoonhoven JO17-110010
    26Wippolder JO17-110010

    Poulestanden JO17-2 (B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Alphense Boys JO17-232107
    2Sportlust '46 JO17-132016
    3ARC JO17-231023
    4FC Oudewater JO17-130121
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Anoniem
    Anoniem
    Anoniem
    Anoniem
    Anoniem
    Anoniem
    Anoniem
    Anoniem
    Anoniem
    Anoniem
    Anoniem
    Anoniem
    Anoniem
    Anoniem
    Anoniem
    Anoniem
    Anoniem