• JO11-12 Veld Zaterdag man

  • Poulestanden JO11-12 (0261 Onder 11 competitie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Kamerik JO11-31815125046
    2Altior JO11-21814136643
    3Sportlust '46 JO11-71711153134
    4Alphense Boys JO11-10187562526
    5VEP JO11-518819-725
    6WDS JO11-417737-1224
    7Kickers'69 JO11-2177010-1421
    8Alphense Boys JO11-1216628-920
    9ARC JO11-10162014-636
    10Alphen JO11-3172015-676

    Poulestanden JO11-12 (B4230 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Foreholte JO11-9110063
    2Bergambacht JO11-4110043
    3Alphense Boys JO11-7110043
    4v.v. Hekelingen JO11-7110043
    5Naaldwijk JO11-3110013
    6AGE-GGK JO11-2000000
    7Barendrecht JO11-13000000
    8DHL JO11-6000000
    9DSO JO11-12000000
    10Egelant.Boys JO11-1000000
    11Excelsior R. JO11-9000000
    12FC Oudewater JO11-5000000
    13HBS JO11-10000000
    14Ommoord JO11-4000000
    15Voorschoten'97 JO11-14000000
    16Vredenburch JO11-8000000
    17FC 's-Gravenzande JO11-121001-10
    18Alphense Boys JO11-121001-40
    19Foreholte JO11-81001-40
    20SNS JO11-1G1001-40
    21GOL Sport JO11-21001-60

    Poulestanden JO11-12 (B4220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO11-12101001
    2RVC '33 JO11-2101001

    Poulestanden JO11-12 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO11-1277004521
    2RVC '33 JO11-374031012
    3FC Oudewater JO11-77403912
    4Sportlust '46 JO11-117322-211
    5Alphia JO11-37313-1010
    6Rohda'76, JO11-5M7304-59
    7ARC JO11-127115-214
    8Nieuwkoop JO11-77106-263
  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    29 aprKickers'69 JO11-2 - Alphense Boys JO11-12
    6 meiAlphense Boys JO11-12 - ARC JO11-10
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Alphense Boys JO10-1 - SCH '44 JO11-129 apr -
    Alphense Boys JO13-2 - LRC JO13-129 apr -
    Alphense Boys JO17-2 - Den Hoorn JO17-122 apr -
    Alphense Boys JO13-1 - Spijkenisse JO13-122 apr -
    Alphense Boys JO11-10 - Alphense Boys JO11-1222 apr1 - 1
    Alphen JO11-3 - Alphense Boys JO11-1215 apr1 - 2
    Alphense Boys JO13-2 - Baddow AFC u138 apr -
    Alphense Boys JO11-12 - Altior JO11-28 apr1 - 4
    Alphense Boys JO11-12 - Kickers'69 JO11-21 apr2 - 1
    VEP JO11-5 - Alphense Boys JO11-1225 mrt2 - 1
    Alphense Boys JO11-12 - Alphen JO11-318 mrt5 - 1
    Alphense Boys o23 - Rijnburgse Boys o2314 mrt -
    Alphense Boys JO11-3 - DIOS JO-1014 mrt -
    Alphense Boys JO15-2 - Xerxes DZB JO15-114 mrt -
    WDS JO11-4 - Alphense Boys JO11-1211 mrt5 - 4
    Alphense Boys JO13-1 - Brabant United JO13-14 mrt0 - 0
    Sportlust '46 JO11-7 - Alphense Boys JO11-124 mrt5 - 0
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Locatie