• JO11-7 Veld Zaterdag man

  • Poulestanden JO11-7 (0261 Onder 11 competitie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Sportlust '46 JO11-51813234741
    2Alphense Boys JO11-71813145140
    3Floreant JO11-31811343436
    4Kamerik JO11-21811342536
    5WDS JO11-31810262432
    6RVC '33 JO11-21810082130
    7VEP JO11-418819-525
    8Zwammerdam JO11-1184014-3912
    9Haz. Boys JO11-2183015-579
    10ESTO JO11-4181017-1013

    Poulestanden JO11-7 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO11-777006821
    2ARC JO11-1176012018
    3Altior JO11-4M7412-513
    4Aarlanderveen JO11-17223-178
    5Nieuwkoop JO11-57214-27
    6TAVV JO11-3G7205-226
    7Nicolaas Boys JO11-37115-144
    8Zevenhoven JO11-27115-284

    Poulestanden JO11-7 (B4220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO11-7110023
    2ARC JO11-101001-20

    Poulestanden JO11-7 (B4310 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 finale)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Egelant.Boys JO11-1110043
    2Alphense Boys JO11-71001-40

    Poulestanden JO11-7 (B4280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/8 finale)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1HBS JO11-101100113
    2Alphense Boys JO11-7110073
    3Ommoord JO11-4110043
    4Egelant.Boys JO11-1110033
    5Foreholte JO11-9110023
    6Vredenburch JO11-8110023
    7Excelsior R. JO11-9110023
    8Barendrecht JO11-13110013
    9AGE-GGK JO11-21001-10
    10DHL JO11-61001-20
    11DSO JO11-121001-20
    12Bergambacht JO11-41001-20
    13v.v. Hekelingen JO11-71001-30
    14Naaldwijk JO11-31001-40
    15FC Oudewater JO11-51001-70
    16Voorschoten'97 JO11-141001-110

    Poulestanden JO11-7 (B4290 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/4 finale)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO11-7110053
    2Excelsior R. JO11-9110023
    3Egelant.Boys JO11-1110013
    4Barendrecht JO11-13101001
    5HBS JO11-10101001
    6Ommoord JO11-41001-10
    7Vredenburch JO11-81001-20
    8Foreholte JO11-91001-50

    Poulestanden JO11-7 (B4300 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/2 finale)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO11-7110053
    2Egelant.Boys JO11-1110023
    3Excelsior R. JO11-91001-20
    4HBS JO11-101001-50

    Poulestanden JO11-7 (B4230 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Foreholte JO11-9110063
    2Bergambacht JO11-4110043
    3Alphense Boys JO11-7110043
    4v.v. Hekelingen JO11-7110043
    5Naaldwijk JO11-3110013
    6AGE-GGK JO11-2000000
    7Barendrecht JO11-13000000
    8DHL JO11-6000000
    9DSO JO11-12000000
    10Egelant.Boys JO11-1000000
    11Excelsior R. JO11-9000000
    12FC Oudewater JO11-5000000
    13HBS JO11-10000000
    14Ommoord JO11-4000000
    15Voorschoten'97 JO11-14000000
    16Vredenburch JO11-8000000
    17FC 's-Gravenzande JO11-121001-10
    18Alphense Boys JO11-121001-40
    19Foreholte JO11-81001-40
    20SNS JO11-1G1001-40
    21GOL Sport JO11-21001-60
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Alphense Boys JO15-2 - IVV JO15-127 mei -
    Alphense Boys JO11-7 - Egelant.Boys JO11-127 mei1 - 5
    Alphense Boys JO13-2 - Roda 23 JO13-127 mei -
    Alphense Boys JO15-2 - Olympia JO15-120 mei -
    Alphense Boys JO17-4 - Alphense Boys JO17-520 mei -
    Alphense Boys JO13-2 - AFC JO12-320 mei -
    Alphense Boys JO15-2 - S.V. Diemen JO15-113 mei -
    Alphense Boys JO17-2 - Barendrecht JO17-113 mei -
    Alphense Boys JO13-1 - Nieuwegein JO13-113 mei -
    Alphense Boys JO13-2 - Brabant United JO-1213 mei -
    HBS JO11-10 - Alphense Boys JO11-713 mei1 - 6
    Alphense Boys JO11-2 - VVSB JO13-16 mei -
    Alphense Boys JO13-4 - Brabant United JO116 mei4 - 4
    Alphense Boys JO9-1 - Feyenoord JO9-16 mei -
    Alphense Boys JO9-2 - Feyenoord JO9-26 mei -
    Alphense Boys JO9-3 - Feyenoord JO9-36 mei -
    Floreant JO11-3 - Alphense Boys JO11-76 mei1 - 1
    Alphense Boys JO11-3 - ARC JO11-16 mei2 - 1
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Locatie