• JO11-7 Veld Zaterdag man

  • Poulestanden JO11-7 (0261 Onder 11 competitie)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Sportlust '46 JO11-51813234741
    2Alphense Boys JO11-71713045139
    3Kamerik JO11-21811342536
    4Floreant JO11-31711243435
    5WDS JO11-31810262432
    6RVC '33 JO11-21810082130
    7VEP JO11-418819-525
    8Zwammerdam JO11-1184014-3912
    9Haz. Boys JO11-2183015-579
    10ESTO JO11-4181017-1013

    Poulestanden JO11-7 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO11-777006821
    2ARC JO11-1176012018
    3Altior JO11-4M7412-513
    4Aarlanderveen JO11-17223-178
    5Nieuwkoop JO11-57214-27
    6TAVV JO11-3G7205-226
    7Nicolaas Boys JO11-37115-144
    8Zevenhoven JO11-27115-284

    Poulestanden JO11-7 (B4220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO11-7110023
    2ARC JO11-101001-20

    Poulestanden JO11-7 (B4300 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/2 finale)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO11-7000000
    2Egelant.Boys JO11-1000000
    3HBS JO11-10000000

    Poulestanden JO11-7 (B4280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/8 finale)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1HBS JO11-101100113
    2Alphense Boys JO11-7110073
    3Ommoord JO11-4110043
    4Egelant.Boys JO11-1110033
    5Foreholte JO11-9110023
    6Vredenburch JO11-8110023
    7Excelsior R. JO11-9110023
    8Barendrecht JO11-13110013
    9AGE-GGK JO11-21001-10
    10DHL JO11-61001-20
    11DSO JO11-121001-20
    12Bergambacht JO11-41001-20
    13v.v. Hekelingen JO11-71001-30
    14Naaldwijk JO11-31001-40
    15FC Oudewater JO11-51001-70
    16Voorschoten'97 JO11-141001-110

    Poulestanden JO11-7 (B4290 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1/4 finale)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO11-7110053
    2Excelsior R. JO11-9110023
    3Egelant.Boys JO11-1110013
    4Barendrecht JO11-13101001
    5HBS JO11-10101001
    6Ommoord JO11-41001-10
    7Vredenburch JO11-81001-20
    8Foreholte JO11-91001-50

    Poulestanden JO11-7 (B4230 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Foreholte JO11-9110063
    2Bergambacht JO11-4110043
    3Alphense Boys JO11-7110043
    4v.v. Hekelingen JO11-7110043
    5Naaldwijk JO11-3110013
    6AGE-GGK JO11-2000000
    7Barendrecht JO11-13000000
    8DHL JO11-6000000
    9DSO JO11-12000000
    10Egelant.Boys JO11-1000000
    11Excelsior R. JO11-9000000
    12FC Oudewater JO11-5000000
    13HBS JO11-10000000
    14Ommoord JO11-4000000
    15Voorschoten'97 JO11-14000000
    16Vredenburch JO11-8000000
    17FC 's-Gravenzande JO11-121001-10
    18Alphense Boys JO11-121001-40
    19Foreholte JO11-81001-40
    20SNS JO11-1G1001-40
    21GOL Sport JO11-21001-60
  • Programma

    DatumWedstrijdRijdersDetails
    6 meiFloreant JO11-3 - Alphense Boys JO11-7
    13 meiHBS JO11-10 - Alphense Boys JO11-7
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Alphense Boys JO10-1 - SCH '44 JO11-129 apr -
    Alphense Boys JO13-2 - LRC JO13-129 apr -
    Alphense Boys JO17-2 - Den Hoorn JO17-122 apr -
    Alphense Boys JO13-1 - Spijkenisse JO13-122 apr -
    Alphense Boys JO11-7 - ESTO JO11-422 apr14 - 0
    Foreholte JO11-9 - Alphense Boys JO11-715 apr1 - 6
    Alphense Boys JO13-2 - Baddow AFC u138 apr -
    Haz. Boys JO11-2 - Alphense Boys JO11-78 apr1 - 4
    Alphense Boys JO11-7 - WDS JO11-35 apr9 - 3
    Alphense Boys JO11-7 - Zwammerdam JO11-11 apr10 - 2
    Sportlust '46 JO11-5 - Alphense Boys JO11-725 mrt6 - 0
    Alphense Boys JO11-7 - Floreant JO11-318 mrt4 - 5
    Alphense Boys o23 - Rijnburgse Boys o2314 mrt -
    Alphense Boys JO15-2 - Xerxes DZB JO15-114 mrt -
    Alphense Boys JO11-3 - DIOS JO-1014 mrt -
    Alphense Boys JO11-7 - RVC '33 JO11-211 mrt6 - 3
    Alphense Boys JO13-1 - Brabant United JO13-14 mrt0 - 0
    Alphense Boys JO11-7 - FC Oudewater JO11-54 mrt9 - 2
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Locatie