• JO11-3 Veld Zaterdag man

  • Poulestanden JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ONA JO11-188005324
    2Alphense Boys JO11-386023418
    3DONK JO11-18602318
    4Be Fair JO11-296031618
    5RVC '33 JO11-195041915
    6CVC Reeuwijk JO11-18404-212
    7Groeneweg JO11-28125-145
    8FC Oudewater JO11-29126-235
    9ARC JO11-48116-304
    10Sportlust '46 JO11-39117-564

    Poulestanden JO11-3 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO11-365012015
    2Floreant JO11-175021315
    3ARC JO11-35410613
    4Sportlust '46 JO11-263211211
    5Stolwijk JO11-16321311
    6Moordrecht JO11-16312410
    7Be Fair JO11-26303-39
    8Nieuwerkerk JO11-47214-37
    9Olympia JO11-26105-173
    10DONK JO11-17106-93
    11VEP JO11-16015-261

    Poulestanden JO11-3 (B4230 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Meerburg JO11-3110043
    2ONA JO11-1110043
    3Spartaan'20 JO11-6110043
    4Coal JO11-1110033
    5Loosduinen JO11-1110033
    6Voorschoten`97 JO11-3110023
    7Nieuwerkerk JO11-3110003
    8DSO JO11-3110003
    9Berkel JO11-2100100
    10Alphense Boys JO11-3100100
    11Rijnsburgse Boys JO11-31001-20
    12Hermes DVS JO11-11001-30
    13Quick Steps JO11-11001-30
    14FC Lisse JO11-21001-40
    15RVVH JO11-21001-40
    16Spijkenisse JO11-41001-40

    Poulestanden JO11-3 (B4220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO11-3110063
    2Kagia JO11-11001-60

    Poulestanden JO11-3 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Alphense Boys JO11-33210137
    2Koudekerk JO11-13210107
    3Bernardus JO11-13102-103
    4ARC JO11-43003-130
  • Programma

    TeamDatumWedstrijdRijdersDetails
    Alphense Boys JO11-35 meiAlphense Boys JO11-3 - Moordrecht JO11-1
    Alphense Boys JO11-312 meiStolwijk JO11-1 - Alphense Boys JO11-3
    Alphense Boys JO11-326 meiSportlust '46 JO11-2 - Alphense Boys JO11-3
    Alphense Boys JO11-36 junARC JO11-3 - Alphense Boys JO11-3
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Alphense Boys JO11-3 - Be Fair JO11-221 apr9 - 0
    DONK JO11-1 - Alphense Boys JO11-314 apr1 - 4
    Alphense Boys JO11-3 - VEP JO11-17 apr10 - 1
    Floreant JO11-1 - Alphense Boys JO11-324 mrt8 - 5
    Nieuwerkerk JO11-4 - Alphense Boys JO11-310 mrt2 - 3
  • Trainingsschema

    Trainingen 2016-2017
    Maandag 18.00-19.15 uur veld 2
    Woensdag 17.00-18.15 uur veld 2