Startpagina | Mijn Alphense Boys | Teambeheerder | Aanmelden



Meer info over RSS feeds?

Wedstrijden 26-10-2014


1> Kennemers 1
3< Nieuwkoop 1
6< NSV '46 1
7< UVS 4
VR1< Nieuwerkerk VR1

Wedstrijden 25-10-2014
A1< Houten A1
A2> DSO A1
A3< Alphen A2
A5< DOSR A3
B1> FE Excelsior B1
B2> Forum Sport B1
B3> WDS B1
B4> SJZ B2
B5> Alkmania B2
C1> FC Volendam C1
C2< Graaf WII VAC C1
C7> Altior C2
C8< TRAINING xxxx
D1< Jodan Boys D1
D2> BVCB D1
D3< Alphense Boys D5
D4> Westlandia D2
D5> Alphense Boys D3
D6> Alphense Boys MD 1
D8< Alphense Boys D9
D9> Alphense Boys D8
D11< Jodan Boys D7M
MD1< Alphense Boys D6
E3< Katwijk E3
E5< Kagia E2
E7< ARC E9
E8< Alphense Boys E9
E9> Alphense Boys E8
ME1< DWO ME1
F2> Quick Boys F2
F3< Alphense Boys F5
F5> Alphense Boys F3
F6G> Alphense Boys F12M
F7< Alphense Boys F8
F8> Alphense Boys F7
F9< Alkmania F5
F10< VVSB F8
F11< Kickers'69 F3
F12M< Alphense Boys F6
G2< ARC G1

Wedstrijden 24-10-2014
E3< Herfsttoernooi
F1< Herfsttoernooi

Wedstrijden 23-10-2014
D2< Herfsttoernooi

< Thuis wedstrijd
> Uit wedstrijd

De nieuwe competitie en beker indeling is bekend
Kees Huijsdens | Geplaatst 19 juli 2011 | aangepast 19 juli 2011 | 2659 | Gelezen 3435 Reacties 0
Foto

De KNVB heeft de nieuwe competitie en beker indeling deze week bekend gemaakt. Deze indeling is nog wel onder voorbehoud er kunnen hier en daar nog wijzigingen optreden. Zoaks al eerder gemeld via deze site gaat men bij B categorie jongen jeugd eerst in een poule beker wedstrijden spelen. Deze reeks loopt tot de herfst vakantie en daarna gaat men op basis van de beker resultaten een competitie indeling maken. Alle teams worden ingedeeld ie een poule van 10 teams waaruit dan de de kampioen moet komen.

1e (Zondag) 2e(Zondag) 3e(Zondag) 4e
ADO 20 Alphense Boys 2 Alphense Boys 3 Alphense Boys 4
AFC 34 Alphen 2 Alphen 3 ASW 4
Alphense Boys DONK 2 Altior 3 Bodegraven 3
Chabab DOSR 2 ASW 2 DONK 4
DHC ESTO 2 Floreant 2 DOSR 4
Elinkwijk Groeneweg 2 Kickers'69 2 GSV 2
Feyenoord, sc (AV) Meerburg 2 Nieuwkoop 3 Olympia 5
Koninklijke HFC RKDEO 4 Olympia 3 RVC '33 3
Leonidas Stolwijk 2 Soccer Boys 3 TOGB 5
Nieuwenhoorn Stompwijk'92 2 Stolwijk 3 UNIO 4
Purmersteijn UNIO 2 VEP 4 VEP 5
RKAVV Woerden 2 Woerden 3 Woerden 4
Westlandia      
Zouaven (de)      
Beker Beker Beker Beker
Alphense Boys Alphense Boys 2 Alphense Boys 3 Alphense Boys 4
DSO 1 DoCoS 2 Boshuizen, fc 3 Dilettant 3
SJC 1 Nicolaas Boys 2 Foreholte 3 Schoonhoven 1
Sportlust '46 Teylingen 2 MMO 2 Woerden 4
       
5e 6e 7e 8e
Alphense Boys 5 Alphense Boys 6 Alphense Boys 7 Alphense Boys 8
Alphen 4 Altior 5 Bernardus 5 Concordia 4
Altior 4 Bergambacht 2 Boshuizen, fc 4 Delfia 4
ESTO 4 Gouderak 3 DOSR 7 DHL 4
Groeneweg 4 Haastrecht 4 GOL Sport 3 DSO 6
Kickers'69 4 Nieuwerkerk 8 Lugdunum 3 DWO 2
Nicolaas Boys 3 ONA 4 Meerburg 5 Full Speed 6
Nieuwkoop 4 OVS Oudewater 1 MMO 3 RKAVV 6
ONA 5 Stolwijk 5 MMO 4 RKDEO 6
Soccer Boys 5 TOGB 8 SJZ 5 Taurus 5
TOGB 7 UNIO 7 Stompwijk'92 3 TOGB 10
UNIO 6 Zwervers, cvv 5 UDO 6  
       
Beker Beker Beker Beker
Alphense Boys 5 Alphense Boys 6 Alphense Boys 7 Alphense Boys 8
DSO 6 RKAVV 7 Altior 5 Altior 4
Foreholte 5 TOGB 10 Leidsche Boys 2 Teylingen 4
MMO 4 UDO 5 Zoetermeer, fc 8 UDO 6
       
9e 10e 11e 1e (Zaterdag)
Alkmania 6 Alphense Boys 10 Alphense Boys 11 Alphense Boys 1
Alphense Boys 9 Alphen 8 Altior 7 Alphia 3
Bernardus 8 Altior 8 ASW 8 ARC 6
DOSR 9 DONK 7 DONK 8 Bernardus 1
GHC 2 ESTO 7 ESTO 8 BSC '68 4
Leidsche Boys 5 Gouda 2 Gouda 3 Kamerik 3
Meerburg 8 Kamerik 1 Groeneweg 5 Linschoten 2
MMO 5 Nicolaas Boys 5 GSV 4 Sportlust '46 5
ROAC 6 Nieuwkoop 6 Nieuwerkerk 12 WDS 3
SJC 13 NSV '46 3 NSV '46 4 Woubrugge 2
Stompwijk'92 6 VEP 12 RVC '33 6 Zwammerdam 3
UVS 7 Woerden 5 TOGB 11  
       
Beker Beker Beker Beker
Alphense Boys 9 Alphense Boys 10 Alphense Boys 11 Alphense Boys 1
Altior 7 Gouda 4 ASC 6 Bergambacht 1
Meerburg 9 Gouderak 4 DoCoS 7 Bodegraven 1
Voorschoten'97 6 Groeneweg 5 MMO 5 Oosterheem 3
       
       
2e (Zaterdag) 3e (Zaterdag) DA1  
Aarlanderveen 4 Nog niet bekend Alphense Boys DA1  
Alphense Boys 2   Bodegraven DA1  
Alphia 7   DSO DA1  
ARC 18   ESTO DA1  
Bernardus 2   Gouderak DA1  
Hazerswoudse Boys 5 Lekkerkerk DA1  
Koudekerk 6   Oosterheem DA1  
Siveo '60 6   RVC '33 DA2  
Sportief 3   Stolwijk DA1  
Woubrugge 6   UNIO DA1  
Zevenhoven 6      
Zwammerdam 5      
       
Beker Beker Beker  
Alphense Boys 2 Alphense Boys 3 Alphense Boys DA1  
BVCB 10 Bernardus 2 Foreholte DA1  
DCV 9 DCV 8 Van Nispen, Rkvv DA1
Soccer Boys 7 Lekkerkerk 3 SJC DA2  
       
A1 A2 A3 A4
AFC A1 Alphense Boys A2 Alphense Boys A3 Aarlanderveen A1
AGOVV A1 Den Hoorn A1 Alphia A1 Alphense Boys A4
Almere City FC A1 Floreant A1 ARC A3 Alphen A2
Alphense Boys A1 Foreholte A1 DSO A3 ARC A6
Be Quick 1887 A1 FC 's-Gravenzande A1 DWO A3 BSC '68 A2
Bennekom A1 Haaglandia A2 RCL A2 DOSR A2
DCG A1 LYRA A1 Stompwijk'92 A1 SJZ A3
Elinkwijk A1 Oliveo A1 Voorschoten'97 A2 Woubrugge A2
FC Volendam A2 Quick Boys A2    
Houten A1 Scheveningen A1    
Olde Veste'54 A1 Schipluiden A1    
Roda 46 A1 VCS A1    
  Vitesse Delft A1    
  Zoetermeer, fc A1    
       
Beker Beker    
Alphense Boys A1 Alphense Boys A2    
Capelle A1 Foreholte A1    
De Jodan Boys A2 Katwijk A1    
Olympia A1 SJC A1    
       
B1 B2 B3 B4
AFC B2 Alphense Boys B2 Alkmania B1 Alphense Boys B4
AFC 34 B1 ARC B1 Alphense Boys B3 Alphen B1
Alphense Boys B1 DOSR B1 Bernardus B1 Alphia B1
DEM (RKVV) B1 DUNO B1 Haz. Boys B1 ARC B3
DWS afc B1 Foreholte B1 Kickers'69 B1 BSC '68 B1
Elinkwijk B1 FC 's-Gravenzande B1 Meerburg B1 Linschoten B1
Huizen B1 Haaglandia B2 RCL B2 Sportlust '46 B2
IJsselmeervogels B1 HBS B1 Voorschoten'97 B2 Woerden B1
Quick Boys B1 Lisse, FC B1    
FC Utrecht B2 Oliveo B1    
FC Volendam B2 RKAVV B1    
Volendam (rkav) B1 Soccer Boys B1    
  Verburch B1    
  Vitesse Delft B1    
       
Beker Beker    
Alphense Boys B1 Alphense Boys B2    
DOSR B1 ASC B1    
DSO B1 DoCoS B1    
SJC B1 Zoetermeer, fc B1    
       
B5 B6 C1 C2
Alphense Boys B5 Alkmania B2 AFC 34 C1 Alphense Boys C2
DoCoS B4 Alphense Boys B6 Alphense Boys C1 ASC C1
Foreholte B4 Alphen B2 Argon C1 DOSR C1
GHC B3 ARC B7 DCG Rksv C1 DWO C1
GOL Sport B1 DOSR B3 DEM (RKVV) C1 Foreholte C1
Quick Boys B6 Kickers'69 B2 DOVO C1 Lisse, FC C1
RCL B5 Meerburg B3 DWS afc C1 Meerburg C1
Voorschoten'97 B5 ROAC B1 Elinkwijk C1 Noordwijk C1
    Hollandia C1 RCL C2
    Hoofddorp s.v. C1 SJC C1
    Houten C1 UVS C2
    Purmersteijn C1 Zoetermeer, fc C1
       
    Beker Beker
    Alphense Boys C1 Alphense Boys C2
    ARC C1 Jodan Boys, de C1
    Lisse, FC C1 Meerburg C1
    Rijnsburgse Boys C1 Rohda '76 C1
       
C3 C4 C5 C6
Alphense Boys C3 Alphense Boys C4 Aarlanderveen C1 Alphense Boys C6
Alphen C2 DSO C5 Alkmania C3 DSO C7
ARC C6 DWO C3 Alphense Boys C5 Floreant C4
Meerburg C4 VEP C1 ARC C7 Kamerik C1
Siveo '60 C1 WDS C1 DOSR C2 Linschoten C1
Sportlust '46 C3 Woerden C2 Hazerswoudse Boys C2 Meerburg C6G
TAVV C2 Zevenhoven C1 Koudekerk C1 Sportlust '46 C4
Voorschoten'97 C5 Zwammerdam C1 Meerburg C5 TAVV C3
       
C7 D1 D2 D3
Alphense Boys C7 ADO Den Haag, HFC D1 Alphense Boys D2 Alkmania D1
Alphia C1 AFC D1 Alphen D1 Alphense Boys D3
ARC C9 Ajax AFC D1 ARC D2 BSC '68 D1
BSC '68 C2 Alphense Boys D1 Be Fair D1 Haz. Boys D1
Meerburg C8 AZ D1 ESTO D1 Meerburg D2
ROAC C2 Excelsior R. D1 Nieuwkoop D1 RCL D2
SJZ C3 RJO Feyenoord/Exc.D1 Sportlust '46 D1 SJZ D1
Woubrugge C2 Spartaan'20 D1   Stompwijk'92 D1
  Sparta Rotterdam D1    
  FC Utrecht D1    
  FC Volendam D1    
  Zeeburgia  avv D1    
       
  Beker    
  Nog niet bekend    
       
D4 D5 D6 D7
Alphense Boys D4 Alphense Boys D5 Alkmania D2 Alphense Boys D7
Alphia D1 ARC D4 Alphense Boys D6 ARC D6
Altior D1 Kickers'69 D2 ARC D5 BSC '68 D2
Kamerik D1 NSV '46 D1 Linschoten D1 Haz. Boys D3
Kickers'69 D1 Sportlust '46 D4 Nieuwkoop D3 Meerburg D5G
Nicolaas Boys D1 WDS D1 Sportief D1 Oosterheem D1
Nieuwkoop D2 Woerden D2 Sportlust '46 D5 SJZ D3
TAVV D1G Zwammerdam D1 Woerden D3 Stompwijk'92 D3
       
D8 D9 D10 D11
Alphense Boys D8 Alphense Boys D9 Alphense Boys D10 Alphense Boys D11
ARC D7 CVC Reeuwijk D2 Alphia D3 ARC D12M
Nieuwkoop D4 Rijnstreek D1 ARC D11 ASW d3
Siveo '60 D1 RVC '33 D2 Nieuwkoop D5 Be Fair D5
Sportlust '46 D6 TOGB D5 Schoonhoven D6 ESTO D3
TAVV D2 VEP D2 Sportief D2M Floreant D5
Zevenhoven D1 Woerden D4 Sportlust '46 D8 Rohda '76 D4
  Zwammerdam D2   RVC '33 D3
       
D12M E1 E2 E3
Alkmania D5M Alphense Boys E1 Aarlanderveen E1 Alphense Boys E3
Alphense Boys D12M ARC E4 Alphense Boys E2 ARC E6
ARC D13M Bernardus E1 Kamerik E1 Be Fair E3
Kickers'69 D4M Haz.Boys E1 Nieuwkoop E3 ESTO E2
Lisse, FC D9M Kickers'69 E1 Sportlust '46 E3 Nieuwkoop E4
MMO D1G Koudekerk E1 TAVV E1 Sportlust '46 E4
SJC D7M Sportlust '46 E2 Woerden E3 VEP E2
TAVV D3M Woerden E2 Zevenhoven E1 WDS E1
       
E4 E5 E6 E7
Alphense Boys E4 Alphense Boys E5 Aarlanderveen E2 Alphense Boys E7
Alphen E2 ARC E8 Alphense Boys E6 ASW E2
Haz. Boys E2 Kickers'69 E3 Bodegraven E1 Be Fair E5
Kickers'69 E2 Meerburg E7 CVC Reeuwijk E4 Berkel E4
Meerburg E5G Nicolaas Boys E1 Siveo '60 E1 BVCB E6
SJZ E3 Nieuwkoop E5 Sportlust '46 E6 CVC Reeuwijk E5
Stompwijk'92 E1 TAVV E2 VEP E3 Olympia E5
Woubrugge E1   Woerden E5 Sportlust '46 E7
       
E8 E9 E10 E11
Alphense Boys E8 Alphense Boys E9 Alphense Boys E10 Alkmania E4
Alphia E3 ARC E11 Alphen E3 Alphense Boys E11
ARC E10 Kamerik E3 Altior E1 Bernardus E4
Nieuwkoop E6 Linschoten E1 ARC E14 DOSR E5
Rohda '76 E3 Rijnstreek E1 DOSR E4 Kickers'69 E4
Siveo '60 E2 Sportlust '46 E8 Koudekerk E4 Meerburg E10
Zevenhoven E2 WDS E2 TAVV E3 ROAC E2
Zwammerdam E1 Woerden E6 Woubrugge E3 Woubrugge E4
       
E12 E13 E14 E15
Alkmania E5 Alkmania E7M Alphense Boys E14 Alphense Boys E15
Alphense Boys E12 Alphense Boys E13 Alphen E5 Linschoten E3
Bernardus E5M Altior E3M ARC E19 Nieuwkoop E9
DOSR E6 ARC E18M Meerburg E14 Siveo '60 E3
Meerburg E11G Meerburg E13 Nicolaas Boys E3 Sportlust '46 E12
RCL E16 Sportlust '46 E11 Nieuwkoop E8 WDS E3
ROAC E3 VEP E4 NSV '46 E3 Woerden E10
UVS E9 Woerden E9 VEP E5  
       
F1 F2 F3 F4
Alphense Boys F1 Alphense Boys F2 Alphense Boys F3 Alphense Boys F4
Be Fair F1 ARC F3 Alphen F1 ASW F1
ESTO F1 BSC '68 F1 Alphia F2 Be Fair F3
Nieuwkoop F1 DOSR F1 Koudekerk F1 Berkel F2
Olympia F1 Meerburg F2 Sportlust '46 F3 BVCB F3
Sportlust '46 F1 Nieuwkoop F2 VEP F2 Groeneweg F2
Woerden F1 SJZ F1 Woerden F3 Nieuwerkerk F4
    Woubrugge F1 RVC '33 F1
       
F5 F6 F7 F8
Alphense Boys F5 Alphense Boys F6 Alphense Boys F7 Alphense Boys F8
ARC F4 ARC F5 ARC F6 ASC F7
ASW F2 Meerburg F6 CVC Reeuwijk F2 Bernardus F1
Be Fair F4 Nieuwkoop F4 ESTO F5 BSC '68 F2
Bodegraven F1 Siveo '60 F1 Olympia F4 DoCoS F4
ESTO F3 SJZ F2 Sportlust '46 F5 DOSR F3
Nieuwkoop F3 Zevenhoven F1 TOGB F5 Meerburg F7
Sportlust '46 F4   VEP F3 RCL F7
       
F9 F10 F11 F12
Alphense Boys F9 Alkmania F2 Alphense Boys F11 Alkmania F6M
Altior F1 Alphense Boys F10 Alphen F2 Alphense Boys F12
ARC F7 ARC F8 Kickers'69 F3 ARC F11
Kamerik F1 BSC '68 F3 Nicolaas Boys F2 BSC '68 F7
Nicolaas Boys F1 DOSR F4 NSV '46 F1 Haz. Boys F5
Sportlust '46 F6 Meerburg F8 Sportlust '46 F7 Kickers'69 F4G
TAVV F2 RCL F9 TAVV F4 Meerburg F13G
Woerden F4 Stompwijk'92 F2 Woerden F6 RCL F15
       
F13 F14 F15 MA1
Alphense Boys F13 Alphense Boys F14 Alphense Boys F15 Alkmania MA1
Alphen F3 Alphen F4 Kamerik F3 Alphense Boys MA1
Altior F2 Altior F3 Linschoten F2 Altior MA1
ARC F12 ARC F13 Nicolaas Boys F3 Bernardus MA1
Nieuwkoop F5 Nieuwkoop F6 NSV '46 F4M Full Speed MA1
NSV '46 F2 TAVV F5G Siveo '60 F3 Lisse, FC MA1
Sportief F1 VEP F8 VEP F9 Nicolaas Boys MA1
VEP F6 Zevenhoven F2 Woerden F9 Rijnvogels, fc MA2
      SJC MA1
      Soccer Boys MA1
      Ter Leede MA2
      UVS MA1
       
      Beker
      Alphense Boys MA1
      DWO MA2
      Forum Sport MA1
      Ter Leede MA2
       
MB1 MC1 MC2 ME1
Alphense Boys MB1 Alkmania MC1 Alphense Boys MC2 Alphense Boys ME1
Bernardus MB1 Alphense Boys MC1 DOSR MC1 CKC ME1
DoCoS MB1 ARC MC2 NSV '46 MC1 DSO ME1
DSO MB1 DONK MC1 Oegstgeest MC1 Floreant ME1
Foreholte MB1 Gouda MC1 Oegstgeest MC2 Haastrecht ME1
Koudekerk MB1 Jodan Boys, de MC1 RKDEO MC2 NSV '46 ME2
Oegstgeest MB1 Lisse, FC MC2 SEP MC1 NSV '46 ME1
Rijnvogels, fc MB1 RKAVV MC1 SJC MC2  
Rijnsburgse Boys MB1 Rijnsburgse Boys MC2 Soccer Boys MC1  
TAVV MB1 UNIO MC1 UVS MC1  
Ter Leede MB1 VEP MC1 Voorschoten'97 MC2
VVSB MB1 Voorschoten'97 MC1 VVSB MC2  
       
Beker Beker Beker  
Alphense Boys MB1 Alphense Boys MC1 Alkmania MC1  
Noordwijk MB1 DoCoS MC1 Alphense Boys MC2  
Quick Boys MB2 DOSR MC1 ARC MC1  
RCL MB1 DSO MC1 Oegstgeest MC1  
       
G1 G2    
Alphense Boys G1 Alphense Boys G2    
Honselersdijk G1 Honselersdijk G2    
LMO G1 Neptunus-Schiebroek G1  
Oranje Wit G1 Rijnvogels, fc G2    
Overmaas G1 Rijsoord G1    
Rijnvogels, fc G1 VEP G1    
       
Beker Beker    
Alphense Boys G1 Alphense Boys G2    
Be Fair G1 Rijnvogels, fc G4    
GONA G1G VEP G2    
UVS G1 Vredenburch G1    

Reageren op dit item is helaas niet mogelijk
Teamnieuws 9

Groeneweg 6 - Alphense Boys 9

De boys van het 9e waren eerste geworden in hun bekerpoule wat uiteraard betekende dat ze door gingen naar de tweede ronde.
De tegenstander in ronde twee was Groeneweg.
Na de prima overwinning op Floreant van vorige week verzamelden de mannen om 08:45 uur om vol zelfvertrouwen richting Zevenhuizen te gaan.

Verder lezen..

Klik hier voor de AB-Voetbalshop en bestel al uw spullen online

Sponsoren

Kicksshop

Klik hier voor de AB-fanshop en bestel al uw spullen online

Infolijn

Gaat mijn wedstrijd door? Is de training afgelast?

Bel de infolijn : 0172-476616.

Welkom

zaterdag 25 oktober 2014
U bent bezoeker 359. (357 uniek). Tevens bezochten 0 aangemelde leden onze site.